Отзиви и мнения за BG шофьор !
Форум на българските шофьори
Събота, 18 Май, 2024, 08:36:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отзиви и мнения за BG шофьор !  (Прочетена 28188 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
!.!.!
Старши потребител
****

Рейтинг: +148/-75
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 101



Активност
0%


« Отговор #15 -: Събота, 02 Юли, 2011, 17:01:53 »
ОтговорОтговор

Солар повечето работодатели слагат доста лоши регенерати и като тръгнеш из Европа и нагърмиш 3-4 гуми какво ще правиш?Като имаш примерно само 1 или 2 резервни гуми?Останалите от къде?Благодаря за аплодисментите Усмивчица



PS.Не че да се фукам но мога да сложа доста"колеги"в малкият си джоб по познания  в тази област,както съм го и правила.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Аз съм си Аз. Свиквайте. Усмивчица
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Събота, 02 Юли, 2011, 17:01:53 »

 Активен
SOLAR
Потребител герой
*****

Рейтинг: +234/-16
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Belgium Belgium

Публикации: 530
Теми: 53



Активност
0%

ЛЕТИМ ПО ПЪТИЩАТА БЕЛИ


encho.ganev
« Отговор #16 -: Събота, 02 Юли, 2011, 20:18:33 »
ОтговорОтговор

Солар повечето работодатели слагат доста лоши регенерати и като тръгнеш из Европа и нагърмиш 3-4 гуми какво ще правиш?Като имаш примерно само 1 или 2 резервни гуми?

Не съобразих, че в България се стараят да минат по тънката "лайсна" /по-евтино/. Но каквато е цената, такова е и качеството.
За щастие, не ми се е случвало няколко години да спукам гума. Но и това да стане - има си сервиз. Не ми е работа да сменям гуми. 1. Гайките са завити с пневматичен пистолет и едва ли ще ги развия сам. 2. По време на това действие ако се ударя, кой ще е виновен? 3. Не дай Боже, след това гайките да се саморазвият и причинят вреда, кой ще плаща? Смяната е извършена от некомпетентно лице!
А колегите с гръмнали гуми да чакат сервиз. Така собственици, на които автомобилите работят в EU, ще са "ужилени" и след това ще се съобразят и със западните стандарти. Нали това е целта, да се научим да работим/работят като западняците.
Забравих за предишния ти пост да чукна +1. "По-добре късно, отколкото никога." Намигване

ЛЕКИ ПЪТИщА !

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Събота, 02 Юли, 2011, 20:18:33 »

 Активен
!.!.!
Старши потребител
****

Рейтинг: +148/-75
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 101



Активност
0%


« Отговор #17 -: Събота, 02 Юли, 2011, 21:37:31 »
ОтговорОтговор

Солар повечето работодатели слагат доста лоши регенерати и като тръгнеш из Европа и нагърмиш 3-4 гуми какво ще правиш?Като имаш примерно само 1 или 2 резервни гуми?

Не съобразих, че в България се стараят да минат по тънката "лайсна" /по-евтино/. Но каквато е цената, такова е и качеството.
За щастие, не ми се е случвало няколко години да спукам гума. Но и това да стане - има си сервиз. Не ми е работа да сменям гуми. 1. Гайките са завити с пневматичен пистолет и едва ли ще ги развия сам. 2. По време на това действие ако се ударя, кой ще е виновен? 3. Не дай Боже, след това гайките да се саморазвият и причинят вреда, кой ще плаща? Смяната е извършена от некомпетентно лице!
А колегите с гръмнали гуми да чакат сервиз. Така собственици, на които автомобилите работят в EU, ще са "ужилени" и след това ще се съобразят и със западните стандарти. Нали това е целта, да се научим да работим/работят като западняците.
Забравих за предишния ти пост да чукна +1. "По-добре късно, отколкото никога." Намигване

ЛЕКИ ПЪТИщА !
Благодаря за +1 макар че до сега се чудех от къде се появява,хаха.(сериозно).Тук в БГ дори работодателите дето са с по 3-4 камиона сами си пренарязват гумите,била съм свидетел на процедурата(имат си машинки-самоделки).Понякога дори пренарязват до конци Тъжен , за това написах това за регенерата.И техните шофьори не могат да си позволят сервиз,който трябва шофьора да плати.И запомни в БГ фирма винаги е виновен шофьора ,особенно в малките фирми.Което никак не одобрявам ,но кой ли ме пита мен-"непросветената".Благодаря все пак че има поне тук кой да оцени писанията ми.Усмивчица.Лека вечер.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Аз съм си Аз. Свиквайте. Усмивчица
SOLAR
Потребител герой
*****

Рейтинг: +234/-16
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Belgium Belgium

Публикации: 530
Теми: 53



Активност
0%

ЛЕТИМ ПО ПЪТИЩАТА БЕЛИ


encho.ganev
« Отговор #18 -: Неделя, 03 Юли, 2011, 10:33:48 »
ОтговорОтговор

Тук в БГ дори работодателите дето са с по 3-4 камиона сами си пренарязват гумите,била съм свидетел на процедурата(имат си машинки-самоделки).Понякога дори пренарязват до конци Тъжен , за това написах това за регенерата.И техните шофьори не могат да си позволят сервиз,който трябва шофьора да плати.И запомни в БГ фирма винаги е виновен шофьора ,особенно в малките фирми.Което никак не одобрявам ,но кой ли ме пита мен-"непросветената".Благодаря все пак че има поне тук кой да оцени писанията ми.Усмивчица.Лека вечер.

Пренарязването не е открито от тях. Преди години работих във френска фирма и там също пренарязваха. Това виждам и в Австрия, но навярно има стандарт, който едва ли е "до конците". Машинките /не самоделки/ са с регулатор за дълбочината. Механиците първо правят преглед на гумата и ако е добра я пренарязват. След това маркират. Но никога предни гуми.
А за "писания", няма оценка. Оценката е когато напишеш нещо стойностно.
УСПЕХ !

ЛЕКИ ПЪТИщА !

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

antoniyu
Старши потребител
****

Рейтинг: +105/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 441
Теми: 10



Активност
0%

ТЕ,искат да се съгласим с ужасяващите снимки върху


Ел. поща
« Отговор #19 -: Неделя, 03 Юли, 2011, 18:25:09 »
ОтговорОтговор

PS.Не че да се фукам но мога да сложа доста"колеги"в малкият си джоб по познания  в тази област,както съм го и правила.

Браво бъдеща колежке това е радостна новина.Аз си имам мнение за жените зад волан много по внимателни са от мъжете и дисциплинирани,винаги добре изглеждащи и никога не се излагат поне с такова впечатление  съм останал.

Успех в начинанието и по-скоро се захващай,че да красиш нашата гилдия.
 

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

цигарените кутии?
А защо няма снимки на гладуващи деца върху опаковките на McDonald's?
Защо няма снимки на измъчвани животни върху опаковките на козметични продукти?Защо не поставят снимки на жертви на пияни шофьори,върху бутилките с алкохол ?Защо да няма снимки на нечестни и крадливи политици.
Емил
Младши потребител
**

Рейтинг: +11/-24
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 87
Теми: 2



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #20 -: Понеделник, 29 Август, 2011, 23:17:37 »
ОтговорОтговор

Колеги, 15 минути почивка за какво се брои?  Ако си почивал под 15 минути за какво се брои?

Причина за редакция: Правопис!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Понеделник, 29 Август, 2011, 23:21:41 от admin » Активен

ELM
SOLAR
Потребител герой
*****

Рейтинг: +234/-16
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Belgium Belgium

Публикации: 530
Теми: 53



Активност
0%

ЛЕТИМ ПО ПЪТИЩАТА БЕЛИ


encho.ganev
« Отговор #21 -: Петък, 02 Септември, 2011, 20:56:57 »
ОтговорОтговор

Колеги, 15 минути почивка за какво се брои?  Ако си почивал под 15 минути за какво се брои?

Причина за редакция: Правопис!!!

Това е спиране, не се счита за почивка.

ЛЕКИ ПЪТИщА !

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

g_dandy
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +54/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 239
Теми: 30



Активност
0%

« Отговор #22 -: Петък, 09 Септември, 2011, 11:01:56 »
ОтговорОтговор

В една нормална държава би имало взаимно уважение и толерантност между работодател и работник. И, тогава, работникът няма да краде от шефа си, а шефът ще заплаща подобаващо и в срок труда на подчинения си. Когато започне този спираловиден процес, нашата мила Татковина може и да стане по-добро място за живеене!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2411/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #23 -: Петък, 09 Септември, 2011, 11:18:19 »
ОтговорОтговор

За каква толерантност става дума, след като дори и в големи инфраструктурни проекти е заложена експлоатация на работниците в нарушение на закона? Примери колкото искате. Някой има ли представа какво стана със случая в Стара Загора, където бяха арестувани няколко човека от ДАИ? А причината за арестите бяха едни пари, взети като подкуп за прикриване на нарушенията, извършвани от фирми, ангажирани в строителството на магистрала "Тракия". И само там ли го има този проблем?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
g_dandy
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +54/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 239
Теми: 30



Активност
0%

« Отговор #24 -: Петък, 09 Септември, 2011, 12:04:53 »
ОтговорОтговор

Всъщност, целта на демокрацията у нас бе да се създаде една огромна армия от безработни във всички сфери, които след това са готови да работят на всяка цена и при всякакви условия. Защото конкуренцията е жестока и,ако не си ти, друг ще ги върши тези нарушения в интерес на работодателя си. А за теб остава удоволствието от спорта!
Иска ми се да спомена и още една цел на този преход, която почти успя - да принуди повечето млади и кадърни българи да напуснат страната и да работят в интересна чужди общества. Ако си спомнят, имаше 1 виц в зората на демокрацията, в който Асан обясняваше на малкото циганче, че българите отиват на запад, турците на югоизток, а тая държава чака на циганите.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
bad_kras
WWW.SBPS.EU
Потребител герой
*****

Рейтинг: +216/-106
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1020
Теми: 65



Активност
0%

Всеки живот добре преживян, е дълъг живот!


WWW Ел. поща
« Отговор #25 -: Петък, 09 Септември, 2011, 12:30:06 »
ОтговорОтговор

BG шофьора е точно както :  RO-шофьора , PL-шофьора , CZ-шофьора  и всички останали шофьори от бившите соцстрани!  Разликата е мноого минимална между всички тези шофьори!  Приликата е: на почти всички паркинги , на заплащането , по време на движение и т.н.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

>>>www.sbps.eu<<<  *** СБПШ ***             
bizzart
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +22/-11
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 154
Теми: 1



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #26 -: Сряда, 14 Декември, 2011, 19:26:30 »
ОтговорОтговор

Солар повечето работодатели слагат доста лоши регенерати и като тръгнеш из Европа и нагърмиш 3-4 гуми какво ще правиш?Като имаш примерно само 1 или 2 резервни гуми?

Не съобразих, че в България се стараят да минат по тънката "лайсна" /по-евтино/. Но каквато е цената, такова е и качеството.
За щастие, не ми се е случвало няколко години да спукам гума. Но и това да стане - има си сервиз. Не ми е работа да сменям гуми. 1. Гайките са завити с пневматичен пистолет и едва ли ще ги развия сам. 2. По време на това действие ако се ударя, кой ще е виновен? 3. Не дай Боже, след това гайките да се саморазвият и причинят вреда, кой ще плаща? Смяната е извършена от некомпетентно лице!
А колегите с гръмнали гуми да чакат сервиз. Така собственици, на които автомобилите работят в EU, ще са "ужилени" и след това ще се съобразят и със западните стандарти. Нали това е целта, да се научим да работим/работят като западняците.
Забравих за предишния ти пост да чукна +1. "По-добре късно, отколкото никога." Намигване

ЛЕКИ ПЪТИщА !
Благодаря за +1 макар че до сега се чудех от къде се появява,хаха.(сериозно).Тук в БГ дори работодателите дето са с по 3-4 камиона сами си пренарязват гумите,била съм свидетел на процедурата(имат си машинки-самоделки).Понякога дори пренарязват до конци Тъжен , за това написах това за регенерата.И техните шофьори не могат да си позволят сервиз,който трябва шофьора да плати.И запомни в БГ фирма винаги е виновен шофьора ,особенно в малките фирми.Което никак не одобрявам ,но кой ли ме пита мен-"непросветената".Благодаря все пак че има поне тук кой да оцени писанията ми.Усмивчица.Лека вечер.
За теб искам да се оженя вече, край.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
!.!.!
Старши потребител
****

Рейтинг: +148/-75
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 101



Активност
0%


« Отговор #27 -: Неделя, 25 Декември, 2011, 23:51:02 »
ОтговорОтговор

bizzart закъснял си има - няма 17 години  Смотан Смотан Смотан.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Аз съм си Аз. Свиквайте. Усмивчица
arsina
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4
Теми: 2



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #28 -: Четвъртък, 06 Февруари, 2014, 20:48:38 »
ОтговорОтговор

Здравейте, някой може ли да ми даде някаква информация за Церезуела - плащат ли редовно и т.н. Предварително благодаря.

За втори път: Пиши на кирилица!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Петък, 07 Февруари, 2014, 08:26:31 от naum4o » Активен
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #29 -: Петък, 07 Февруари, 2014, 22:41:55 »
ОтговорОтговор

Колеги, 15 минути почивка за какво се брои?  Ако си почивал под 15 минути за какво се брои?

Причина за редакция: Правопис!!!
Е такъв със сигурност ще го вкараш в джоба си.

Колеги, дебело ви подчертавам: естествения враг на една нация е съседната, а естествен съюзник е съседа на съседната нация. Чудя се ние сами на себе си враг ли сме си или приятел?
Егаси плюенето по българщината и то от хора дето много "милеят", бачкат в чужбина и ни дават акъл отдалеко. И се дупят на европейците, щото те били по-така... Брей пък германци станахте!
Аре моля ви се! Уважавайте дедите си, те не са били французи.

По повод синдикализма на тоя форум - припламна и изтля. Той на себе си не помогна да оцелее, камо ли на мен. В тоя смисъл, заложете на сигурното, ако шефа ви бъзика има начини, е струва пари, но погледнете Интернет е пълен с дела спечелени от работници срещу шефове.

А и не си мислете, че румънците не барат нафта, барат та цепят. А и заплатите им са по-добри от нашите, гарантирано. Обаче знаете ли как се подкрепят. Не като автора на темата - българин, а българофоб.

Така, че по-кротко с обвиненията срещу българския шофьор. И дайте примери как работи по-добре, излиза от ситуация по-леко от някой шваба примерно, който работи по учебник и няма грам въображение.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!