.... Виж
Форум на българските шофьори
Петък, 17 Май, 2024, 07:02:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: .... Виж  (Прочетена 58522 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ
Гост
« Отговор #30 -: Сряда, 06 Юли, 2011, 23:03:45 »
ОтговорОтговор

Усмивчица Усмивчица Усмивчица Шефке първо те смъмра,та глей са по принцип ,аз трееше ти се сърдим и да не пиша,а то ко стана ,ти зачезна,че се наказваме  Усмивчица Намигване
Са по темицата за ,,Леватонци,, колегата не го знам,ма е писал следното:
1 Счупи ли се камион ,бай ти Емил бил отдолу ,ма е забравил да уточни,че требе да е сръбнал от сиропу,па и като е отдолу ква файда- никва,само че види и установи кво е и дотам.
2 Карали цимент България-Турция,то мислим и други карат,кат Транс цимент примерно,ако не са пометнали ептен още.
3 Искали дигитал,че то имат дръгели де си незнаат годинките бре.
Та ,а да ви питам с кое от изброените аз бичкията да се светнем,че ,,Леватонци,, били коректни,некой че ми кае ли?
Са да подкрепя па мойта тезичка,че са абсолютни боклуци(сори за израза,да ме съдат ако имат мерак,че ги уважим ма веднагически)та:
1 Работил съм там и забравиха да ми платят изработеното
2 Има едни удръжцици от стила на,щата няма ти го давам,ма решиш ли да напускаш,че ти го набройм кеш  Намигване
3 Имат обяви през месец,понякога и през седмица,че си търсат шофери(само ви светнем не купуват камиони с изключение на този месец де си купиха 6-7 дръгела ма немоат си ги вземат  Усмивчица Усмивчица Намигване)
4 Питайте,ма който и да е колега работеш в сегмента на транспорт на строителни материали и ще Ви разкаже ма колко много са ,,коректни,,(кавичките не са случайни)

Тъй че пича де е писал или е слънчасал или е некой от звездното трио Емил-Наско-Даниелка,то инак не знам какво коректно има там,та да те подтикне да ги бамнеш у белите фирми. Усмивчица Усмивчица Усмивчица Усмивчица
Аз си се чудим ,що не съм ги цъкнал още у списъко на некоректните ма айде да видат,че съм пич и не съм злопаметен.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #30 -: Сряда, 06 Юли, 2011, 23:03:45 »

 Активен
Етикети:
Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!