.... Виж
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 02 Май, 2024, 14:32:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: .... Виж  (Прочетена 58347 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
мартин
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-0
Неактивен Неактивен

Spain Spain

Публикации: 1
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #30 -: Петък, 20 Май, 2011, 17:56:19 »
ОтговорОтговор

Колеги, аз работя в испанска фирма, тази ми е третата. В нея се задържах най-много, и тук се объркаха нещата, но все още има хубави фирми. Не знам как е в България, но досега с колкото колеги съм разговарял никой не похвали шефа си. Аз поне мога да се гордея с моя. Пожелавам и на вас същото.

Причина за редакция: Ужасен правопис и нецензурна дума!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Петък, 20 Май, 2011, 18:04:05 от admin » Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #30 -: Петък, 20 Май, 2011, 17:56:19 »

 Активен
M-POWER
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #31 -: Неделя, 22 Май, 2011, 14:23:24 »
ОтговорОтговор

Къде са тези добри фирми? Тази криза направи богатите още по-богати, а бедните още по-големи измекяри. Оправданието, че не дават пари е, че е криза. Каква криза? В Европа всичко работи и то на пълни обороти. Лошото е, че ни принудиха да си напуснем държавата и да виеме врат като малоумници по аутобаните.

Причина за редакция: Писането на кирилица е абсолютно задължително!!! Забранено е използване на изцяло главни букви в заглавието и в публикацията!!! Прочети правилата!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Неделя, 22 Май, 2011, 14:29:30 от admin » Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #31 -: Неделя, 22 Май, 2011, 14:23:24 »

 Активен
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +395/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 987
Теми: 35



Активност
0.2%


Ел. поща
« Отговор #32 -: Неделя, 22 Май, 2011, 14:27:04 »
ОтговорОтговор

Колега много си прав,но за повечето проблеми и ние сме си виновни.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
antoniyu
Старши потребител
****

Рейтинг: +105/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 441
Теми: 10



Активност
0%

ТЕ,искат да се съгласим с ужасяващите снимки върху


Ел. поща
« Отговор #33 -: Петък, 27 Май, 2011, 10:11:47 »
ОтговорОтговор

Колеги, за фирма " Петко Ангелов" - Пловдив имате ли впечатления? Не е ли от белите фирми?

В момента работя в Петко Ангелов на прави курсове и за сега всичко е наред,плаща редовно след като направиш отчета и след 2-3 дни парите са в картата,не те карат да нарушаваш.Ако имаш въпроси питай нещо.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

цигарените кутии?
А защо няма снимки на гладуващи деца върху опаковките на McDonald's?
Защо няма снимки на измъчвани животни върху опаковките на козметични продукти?Защо не поставят снимки на жертви на пияни шофьори,върху бутилките с алкохол ?Защо да няма снимки на нечестни и крадливи политици.
ivko1042
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7
Теми: 1



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #34 -: Сряда, 22 Юни, 2011, 09:58:56 »
ОтговорОтговор

Така е колеги. Между нас има и съвестни колеги, има и много мърша.

Причина за редакция: Правопис!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Сряда, 22 Юни, 2011, 10:06:29 от admin » Активен
Люси
Старши потребител
****

Рейтинг: +73/-7
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 399
Теми: 7



Активност
0%

Ерудиран тъпанар-каруцар!!


liusi.nikolov@gmail.com LNikolov76
Ел. поща
« Отговор #35 -: Вторник, 28 Юни, 2011, 21:25:26 »
ОтговорОтговор

Здравейте колеги и поздрави за хубавия форум!!!!
Имам един въпрос,случайно някой да даде някаква информациза за фирма GST Stadler с седалище в Австрия??

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2390/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #36 -: Вторник, 28 Юни, 2011, 21:32:32 »
ОтговорОтговор

Здравейте колеги и поздрави за хубавия форум!!!!
Имам един въпрос,случайно някой да даде някаква информация за фирма GST Stadler с седалище в Австрия??

Добре дошъл във форума. За фирма Щадлер - Австрия има цяла тема. Намира се тук.

http://www.driver-bg.eu/index.php?topic=259.0

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
VoyagerXII
Начинаещ
*

Рейтинг: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 9
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #37 -: Вторник, 05 Юли, 2011, 23:49:48 »
ОтговорОтговор

"Леветон" от София. Коректни са. Ама най - силно впечатление ми прави шефа - познава си транспорта. Като се счупи камион първи е отдолу. Возят бурета Турция - България. Аз съм доволен, ама трябва да имаш дигитална карта.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ
Гост
« Отговор #38 -: Сряда, 06 Юли, 2011, 07:33:20 »
ОтговорОтговор

"Леветон" от София. Коректни са. Ама най - силно впечатление ми прави шефа - познава си транспорта. Като се счупи камион първи е отдолу. Возят бурета Турция - България. Аз съм доволен, ама трябва да имаш дигитална карта.
Eмил и Даниелчето коректни ?
Баце стегни се ти си спал на течение,те първи ме завлекоха с 1200лв. още през 2006г .тогава фирмичката се зовеше ЕТ Емо-Емил Войнишки.
Но за теб щом са коректни пожелавам ти успех,а относно дигиталчето ,тез 7 дръгела де ги спечелиха на първи ми се чинат бая дъртички да имат дигиталче  Намигване

П.П. Бос четеш ли що пишат шоферите ,не им обръщай внимание слънчасаха нещо ми се чини. Усмивчица Усмивчица Усмивчица Усмивчица Усмивчица Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Сряда, 06 Юли, 2011, 07:44:33 от НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ » Активен
р...
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +28/-1
Неактивен Неактивен

Пол: Жена
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 160
Теми: 5



Активност
0%


« Отговор #39 -: Сряда, 06 Юли, 2011, 12:21:52 »
ОтговорОтговор

:)Ники ,ако сега ситуацията е такава както я описва служтеля в момента значи има напредък и надежда за по-добро.Ако някой се е очовечил и станал бяла фирма и бял шеф -ще ни бъде  Млъкнал

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Винаги има изход
НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ
Гост
« Отговор #40 -: Сряда, 06 Юли, 2011, 23:03:45 »
ОтговорОтговор

Усмивчица Усмивчица Усмивчица Шефке първо те смъмра,та глей са по принцип ,аз трееше ти се сърдим и да не пиша,а то ко стана ,ти зачезна,че се наказваме  Усмивчица Намигване
Са по темицата за ,,Леватонци,, колегата не го знам,ма е писал следното:
1 Счупи ли се камион ,бай ти Емил бил отдолу ,ма е забравил да уточни,че требе да е сръбнал от сиропу,па и като е отдолу ква файда- никва,само че види и установи кво е и дотам.
2 Карали цимент България-Турция,то мислим и други карат,кат Транс цимент примерно,ако не са пометнали ептен още.
3 Искали дигитал,че то имат дръгели де си незнаат годинките бре.
Та ,а да ви питам с кое от изброените аз бичкията да се светнем,че ,,Леватонци,, били коректни,некой че ми кае ли?
Са да подкрепя па мойта тезичка,че са абсолютни боклуци(сори за израза,да ме съдат ако имат мерак,че ги уважим ма веднагически)та:
1 Работил съм там и забравиха да ми платят изработеното
2 Има едни удръжцици от стила на,щата няма ти го давам,ма решиш ли да напускаш,че ти го набройм кеш  Намигване
3 Имат обяви през месец,понякога и през седмица,че си търсат шофери(само ви светнем не купуват камиони с изключение на този месец де си купиха 6-7 дръгела ма немоат си ги вземат  Усмивчица Усмивчица Намигване)
4 Питайте,ма който и да е колега работеш в сегмента на транспорт на строителни материали и ще Ви разкаже ма колко много са ,,коректни,,(кавичките не са случайни)

Тъй че пича де е писал или е слънчасал или е некой от звездното трио Емил-Наско-Даниелка,то инак не знам какво коректно има там,та да те подтикне да ги бамнеш у белите фирми. Усмивчица Усмивчица Усмивчица Усмивчица
Аз си се чудим ,що не съм ги цъкнал още у списъко на некоректните ма айде да видат,че съм пич и не съм злопаметен.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
р...
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +28/-1
Неактивен Неактивен

Пол: Жена
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 160
Теми: 5



Активност
0%


« Отговор #41 -: Четвъртък, 07 Юли, 2011, 14:24:27 »
ОтговорОтговор

:)Не съм зачезнала който търси-намира.Все там съм си :-\а тези дето са ги писали е да ти припомнят да ги впишеш у списъка.Може да ти се разсърдят,че си ги пропуснал.Ти с тез юнаци ли обикаляше съдилищата да си дириш парите-ето от къде пари за още дръгели от твоите и на още попарени.Дано си избиеш барем разходите Завърти очи

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Винаги има изход
Kulaksaz
Начинаещ
*

Рейтинг: +19/-26
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 18
Теми: 0



Активност
0%


« Отговор #42 -: Петък, 05 Август, 2011, 23:51:32 »
ОтговорОтговор

Колеги, внимателно прочeтох коментарите ви относно белите фирми. Искам да добавя една, която е почти бяла (да речем мръсно бяла). Фирмата се казва "Тракия Глас Логистикс" ЕАД

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Повече уважение на пътя!!!
mylord56
Старши потребител
****

Рейтинг: +97/-10
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 308
Теми: 36



Активност
0%


« Отговор #43 -: Събота, 06 Август, 2011, 14:07:40 »
ОтговорОтговор

Добре дошъл във форума, колега.
Сложих ти едно "+", да те подтикна да разкажеш това - онова. Та да видим, бяла ли е, мръсно бяла ли е фирмата. Камионите и не спират.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Когато правя крачка назад, това не е повод да се радваш, човече - просто се засилвам !
Kulaksaz
Начинаещ
*

Рейтинг: +19/-26
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 18
Теми: 0



Активност
0%


« Отговор #44 -: Събота, 06 Август, 2011, 14:35:16 »
ОтговорОтговор

Нека тогава да разкажа малко за "Тракия Глас", а на вас оставям да прецените цвета й. Парите си ги получаваме веднага след като се върнем от път и приключим с отчета. В началото на 2012г. очакваме увеличение. До завода в Търговище имаме служебен транспорт (лично аз живея на 55км. от Търговище). Също така се храним безплатно в стола на завода, получаваме на годината 3 пъти купони за храна на обща стойност 400лв. Камионите ни (Волва) се поддържат само с оригинални части и ходят само по оторизирани сервизи. Престоите по време на курса ни се заплащат, то и нямаме много престои, повечето пъти се връщаме празни. И накрая да работиш с такава композиция си е песен, имаш да натиснеш 3 копчета при товарене и разтоварване. Нито се мъчиш да разпъваш бризент, нито следиш температура!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Повече уважение на пътя!!!
Етикети:
Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!