Renault Clio-1,5dCi
Форум на българските шофьори
Неделя, 19 Май, 2024, 06:19:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Renault Clio-1,5dCi  (Прочетена 135580 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
godji
Потребител герой
*****

Рейтинг: +132/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 652
Теми: 10



Активност
0%

трактор автоматик


Ел. поща
« -: Вторник, 15 Ноември, 2011, 23:03:07 »
ОтговорОтговор

ех,

и аз имам проблем с дюзите.......кажете ми кой е този майстор в Русе....
реното е 2002 1,5 dci
грижата е следната.....първото и палене е трудно.....10 секунди е с много ниски обороти....пуши бяло....и после е ок. свети индикатора за подгряването на таблото.

ходя при един майстор......каза ми, че е от EGR проблема........
миналата година имаше същия проблем, тогава ми каза, че е от дюзите...сменихме ги...ремонта бесхе 600 или 650 лв......
сеге ми каза че е  EGR проблема, смених го ....обаче в promobile...защото ,странно, но там ми дадоха по-ниска цена....
там обаче ми казаха че 2 от дюзите ми се зле и оттам е пробема.
може ли за 1 година да се износят?
малко ми е неясна тази история...ако някои има повече опит и знание да помага ако може.

мерси
Подгряващи свещи проверявал ли си ? От както е студено ли ги върти тези номера ?
Не е трябвало да даваш пари за ремонт ,не издържат ! 4 нови биха свършили най-добра работа . Лошото е че са скъпички , но ти така или иначе пари един път си ги дал.Сам си направи сметката дали си готов пак да се изръсиш ! Имам един познат който има магазин за авточасти за Рено ! Ако искаш мога да го питам за цена на дюзи от Турция .
 Май не само в този форум търсиш помощ  Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

БЪДИ РАЗУМЕН !КАРАЙ ВНИМАТЕЛНО !Не карайте и не поствайте когато сте пили - после може да съжалявате !
Форум на българските шофьори
« -: Вторник, 15 Ноември, 2011, 23:03:07 »

 Активен
Етикети:
Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!