Pasat B3 1.9TDI 90 hp - проблем
Форум на българските шофьори
Петък, 17 Май, 2024, 15:00:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Pasat B3 1.9TDI 90 hp - проблем  (Прочетена 30872 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Roshko
Гост
« Отговор #30 -: Понеделник, 10 Февруари, 2014, 21:49:23 »
ОтговорОтговор

Стана интересно, Иво много вял...
Бях при близък, работещ във водещ дизел сервиз. Диагноза: Електрониката на помпата не е в диапазаон - Ако трябва да е напр. между 400-450 долна граница до 4100-4300 горна граница, твоята стига до 1700.
Отделно дава грешка в дебитомера...  Завърти очи

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #30 -: Понеделник, 10 Февруари, 2014, 21:49:23 »

 Активен
Люси
Старши потребител
****

Рейтинг: +73/-7
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 399
Теми: 7



Активност
0%

Ерудиран тъпанар-каруцар!!


liusi.nikolov@gmail.com LNikolov76
Ел. поща
« Отговор #31 -: Понеделник, 10 Февруари, 2014, 21:51:05 »
ОтговорОтговор

Вярно в бързината съм написал че е пета!!! Засрамен
Обаче и 1Z и AFN мотора имат умна дюза!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #31 -: Понеделник, 10 Февруари, 2014, 21:51:05 »

 Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1925
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #32 -: Понеделник, 10 Февруари, 2014, 21:58:14 »
ОтговорОтговор

Рос,,, щом Механик водача има диагностика, която да чете тия стари бангии нека я погледне и щом може да се мине с по кафе ще взема да дойда да погледне и моята,, пък ако се окаже, че ти е от помпата имам точно като твоята,,,, а моята е по-стария модел с входа на излишната нафта отгоре. Тая твоята помпа се слага и на много по- новите коли на VAG групата. Механик- я да те питам с каква диагностика ги четеш тия таралясници, че аз си купувам втори VAG СОМ ,, имам си преходник от 2 двойки към ОБД ама нещо не мога да си чета колата,,, и аз съм от Големото село и ако имаш сервиз трябва да обменим инфо по некои въпроси,,,,,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Механик-водач
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +60/-10
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 214
Теми: 11



Активност
0%


« Отговор #33 -: Понеделник, 10 Февруари, 2014, 22:00:23 »
ОтговорОтговор

Да не стане чат, че ще ни се карат...
Бош си иска Бош, не иска китайски джаджи...Понякога простото ни изглежда сложно.... Намигване
Пиши на л.с.
А за поглеждането може и на снимка да я погледна Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече.
Никога не спори с глупак. Хората може да не разберат кой е умният!
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1925
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #34 -: Понеделник, 10 Февруари, 2014, 22:04:16 »
ОтговорОтговор

Докато пишех горния пост си зяпках Стани богат и съм пропуснал твоя пост,,,,  ако е помпата ще си решиш бързо проблема с тази помпа дето я свалих от една А4ка в перфектно състояние, ама ако е дебитомера тогава тегаво,,,, са да ти кажа аз кво направих с моя дебитомер ,,, отлепих му капачето и там където върви писеца по платката се изяжда и просто го изкривих Уекинко да чертае на друго място и не знам кво стана с тая кола ама сега гъзарите с БМВетата ги правя смешни с моята дърта кошница  Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1925
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #35 -: Понеделник, 10 Февруари, 2014, 22:08:14 »
ОтговорОтговор

Механик- тук Админа ларж бре,,, чат мат,,,,  ако някой направи проблем има и шоферски чат нали се сещаш ;-) Викаш Бош а,,,, забоУе ме сърцето ,,,,,  некое Галето нема ли да помогне Ъ?? Или  KWP Ъ?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Roshko
Гост
« Отговор #36 -: Понеделник, 10 Февруари, 2014, 22:12:33 »
ОтговорОтговор

Бош си иска Бош, не иска китайски джаджи...Понякога простото ни изглежда сложно.... Намигване

Днес присъствах съвсем случайно на задълбочен анализ на тази тема - сега,  сякаш я чувам повторно от ехото...
Имам чувството, че те разбирам 100%

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Механик-водач
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +60/-10
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 214
Теми: 11



Активност
0%


« Отговор #37 -: Понеделник, 10 Февруари, 2014, 22:15:21 »
ОтговорОтговор

Щом поемаш последствията, ок.
Трябва ти от по-старите стендове...В Русе има, ще ти вземат 15 лева...
А в гОУемо село утре ще питам и ще кажа.Защо изобщо ти трябват грешки, при условие, че върви безгрижно.Следващата седмица съм в София и нямам нищо против да се видим... и май в гаража ми се намират горивни филтри за вашите корави кончета, но там ще трябва и бисквитка към кафето Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече.
Никога не спори с глупак. Хората може да не разберат кой е умният!
Механик-водач
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +60/-10
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 214
Теми: 11



Активност
0%


« Отговор #38 -: Понеделник, 10 Февруари, 2014, 22:19:14 »
ОтговорОтговор

Днес присъствах съвсем случайно на задълбочен анализ на тази тема - сега,  сякаш я чувам повторно от ехото...
Имам чувството, че те разбирам 100%
Ей, в другия живот ще стана учител в автотранспортен техникум...умилих се направо.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече.
Никога не спори с глупак. Хората може да не разберат кой е умният!
Roshko
Гост
« Отговор #39 -: Понеделник, 10 Февруари, 2014, 22:20:52 »
ОтговорОтговор

Докато пишех горния пост си зяпках Стани богат и съм пропуснал твоя пост,,,,  ако е помпата ще си решиш бързо проблема с тази помпа дето я свалих от една А4ка в перфектно състояние, ама ако е дебитомера тогава тегаво,,,, са да ти кажа аз кво направих с моя дебитомер ,,, отлепих му капачето и там където върви писеца по платката се изяжда и просто го изкривих Уекинко да чертае на друго място и не знам кво стана с тая кола ама сега гъзарите с БМВетата ги правя смешни с моята дърта кошница  Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен

Ам дай оферта на Л.С на помпата, па туй фокус с дебитомера мой го мислим докъ пием по бира, ма само да не е жива!!!  Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1925
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #40 -: Понеделник, 10 Февруари, 2014, 23:21:57 »
ОтговорОтговор

Мразим ЛС ,,, все едно нещо е тайна,,, аз платих за тая помпа 200 кинта ама такива има за 150 тъй, че повече от 150 не сметам, че мога да и взема ,,, дай да видим Механика какво ще каже след като я погледне ,,, може да се окаже, че проблема не е в помпата, въпреки, че почти на 100% съм сигурен, че и тя е проблемна ама и дебитомера  е куц на тоя модел,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
stoil nedev
Старши потребител
****

Рейтинг: +299/-158
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 416
Теми: 5



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #41 -: Понеделник, 10 Февруари, 2014, 23:49:24 »
ОтговорОтговор

Ам дай оферта на Л.С на помпата, па туй фокус с дебитомера мой го мислим докъ пием по бира, ма само да не е жива!!!  Смотан
Ей , стига щуротии!!! Махай го тоя дебитомер  и лузгай така !!! Разликата е около 1 - 1.5 литра нафта в повече на 100 км. и то ако го мачкаш яко . При дълго каране може да няма и 0.5 л. отгоре.
 Помпи и дюзи рециклират на тези банги навсякъде и то за жълти стотинки.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Стресни се, племе закъсняло!   Живейш ли, мреш ли, ти не знайш!  След теб потомство иде цяло - какво ще да му завещайш?       
                       Иван Вазов
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1925
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #42 -: Понеделник, 10 Февруари, 2014, 23:52:48 »
ОтговорОтговор

Стоиле,,,, говорим за ТДИ,,,,,,      без дебитомер  Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
stoil nedev
Старши потребител
****

Рейтинг: +299/-158
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 416
Теми: 5



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #43 -: Вторник, 11 Февруари, 2014, 00:01:41 »
ОтговорОтговор


[/quote]
Ам дай оферта на Л.С на помпата, па туй фокус с дебитомера мой го мислим докъ пием по бира, ма само да не е жива!!!  Смотан
Стана интересно, Иво много вял...
Бях при близък, работещ във водещ дизел сервиз. Диагноза: Електрониката на помпата не е в диапазаон - Ако трябва да е напр. между 400-450 долна граница до 4100-4300 горна граница, твоята стига до 1700.
Отделно дава грешка в дебитомера...  Завърти очи

,,, може да се окаже, че проблема не е в помпата, въпреки, че почти на 100% съм сигурен, че и тя е проблемна ама и дебитомера  е куц на тоя модел,,,,,,,,,,
Да де , то като ви чете човек ясно вижда че говорите за всичко друго но не и за дебитомер.
Рекох и аз да ви се включим в щуротиите....... Весело да става.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Стресни се, племе закъсняло!   Живейш ли, мреш ли, ти не знайш!  След теб потомство иде цяло - какво ще да му завещайш?       
                       Иван Вазов
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1925
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #44 -: Вторник, 11 Февруари, 2014, 06:41:12 »
ОтговорОтговор

Знам, че Росен мрази да му се спамят темите ама Механик да взема да те питам да не би да се занимаваш с камионджийска диагностика и дали случайно не си в час как се връзва този емулатор http://www.aliexpress.com/item/2014-Newly-Professional-Adblue-7in1-Remove-Tool-Adblue-Emulation-7-in-1-Module-for-Truck-Free/1198069255.html ,,,,   сега ако кажеш и че имаш софт и хард за мозъчна трапанация на ЕКУто на Рено Премиум Евро 5 ще ти се наложи да поемеш много бира, тва кафе с бисквитки ми звучи като от менюто на "Спартакус" ,,, некакси по-нормално ми се вижда бира със скара или ракия със салата ,,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Етикети:
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!