Курсове за категория D
Форум на българските шофьори
Петък, 17 Май, 2024, 07:25:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Курсове за категория D  (Прочетена 11958 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +776/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« -: Неделя, 27 Април, 2014, 19:45:22 »
ОтговорОтговор

Другата седмица започвам курсовете. От 10 дни решавам примерни листовки в интернет https://avtoizpit.com/listovki и ги взимам или без грешка, или с една единствена такава. Реших, че съм готов, и че направо взимам категорията. Но понеже искам да я изкарам чисто, а и да карам хубав рейс, влезнах в сайта на една от големите и реномирани  школи в София. Седнах да решавам техните листовки http://listovkite.com/catd.php  и се отчаях. Три грешки на 15 въпроса. Голямо, червено НЕ. Помислих, че съм се объркал нещо и цъкнах пак. Отново същото - твърдо три грешки.
Получи се следната картинка:  има огромно разминаване в листовките. Едните са от 2012, другите от 2013, а има и от 2014г. Според едните, водачите над 55г. минават психо-тест ежегодно. Според другите, водачите над 65г., и още куп противоречащи си основания. Второ: Някои ,,default" законови положения, са изменяни няколко пъти последните години и ще трябва наново да уча закона. И трето: направо ме е страх да реша листовките за C-то, току виж и там ме скъсали Смотан Смотан Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
Форум на българските шофьори
« -: Неделя, 27 Април, 2014, 19:45:22 »

 Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2284/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2136
Теми: 136



Активност
3.4%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #1 -: Неделя, 27 Април, 2014, 20:24:51 »
ОтговорОтговор

... Седнах да решавам техните листовки http://listovkite.com/catd.php  и се отчаях. Три грешки на 15 въпроса. Голямо, червено НЕ. Помислих, че съм се объркал нещо и цъкнах пак.

     Преди време пробвах точно тези за "Д". Оказа се, че имам много грешки. После пробвах за "А" почти отлично. Тази последната категория ми я дадоха по погрешка, а другата съм работил не малко време. За мен извода е готов си!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Неделя, 27 Април, 2014, 20:24:51 »

 Активен
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1859/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #2 -: Неделя, 27 Април, 2014, 21:01:49 »
ОтговорОтговор

Смотан Смотан Смотан Смотан
Интересното е след като вземеш D категория и се цаниш примерно у КАРАТ С,там правят изпит с една листовка и след като я решиш,обикновенно ти се обажда един да те пита как си взел книжката и къв шофер си,шом не си могъл им решиш верно листовката.
Успех с категорията и аз мисля,че направо си я взел още отсега,само къде не го знаеш и не може и да го повярваш

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +776/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #3 -: Неделя, 27 Април, 2014, 22:03:28 »
ОтговорОтговор

Благодаря ви за пожеланията, чул ви Господ! Но аз наистина съм стресиран - не знам на кои листовки да  вярвам и май се налага да уча наново закона. Тъжен
Относно C-то, от четири изпита-на два ме скъса интернетът и ми показа червен картон...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2284/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2136
Теми: 136



Активност
3.4%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #4 -: Неделя, 27 Април, 2014, 22:06:15 »
ОтговорОтговор

Смотан Смотан Смотан Смотан
Интересното е след като вземеш D категория и се цаниш примерно у КАРАТ С,там правят изпит с една листовка и след като я решиш,обикновенно ти се обажда един да те пита как си взел книжката и къв шофер си,шом не си могъл им решиш верно листовката.

     Не ми стана ясно от коя "ръка" е информация? Нали не ти говорят дедите? Кога ти се обаждат? Проверка на листовката отнема половин минута. Ако не си се готвил само по листовки, би могъл да си обосновеш отговора. А не само да кажеш нещо като: "Сигурен съм на този въпрос е отговор а)!"
     Вече не помня като кандидатствах там 2003 година колко листовки бяха, но имах седем точки по-малко. И повече държаха на реалното представяне, не на изявления кой, какво е карал. Тролейбусните шофьори са с авторитет, да не се пропуска да се спомене, ако има такъв период!
     В тази фирма както и в държавните автобусни има норма на горивото. И изявления от рода на: "Ми той толкова си гори не отменят плащането на гориво!"



Благодаря ви за пожеланията, чул ви Господ! Но аз наистина съм стресиран - не знам на кои листовки да  вярвам и май се налага да уча наново закона. Тъжен

     Ходил съм 6 пъти на листовки. И всичките като за "Б" там бяха много по-увъртяни за три листовки до 5 точки грешка общо, като повечето (45 въпроса) са с 3 наказателни точки. Сегашните са по по-прости и има с два отговора.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
нидялко
Начинаещ
*

Рейтинг: +10/-4
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 48
Теми: 4



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #5 -: Понеделник, 28 Април, 2014, 09:11:02 »
ОтговорОтговор

Пробвай тези http://www.shofior.com/exams

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +776/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #6 -: Понеделник, 28 Април, 2014, 22:30:43 »
ОтговорОтговор

Тези, ако са точни, ще е идеално. От 30 изпита, 30 пъти го взех. Но и законът ще се чете, просто няма как. Не им вярвам вече на онлайн-листовките. Компрометирани са ми едни-такива. Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
ИванТ
Потребител герой
*****

Рейтинг: +970/-25
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 46



Активност
0%

Категории: В, В+Е, С, С+Е, D, D+E, М, Ткт


« Отговор #7 -: Сряда, 30 Април, 2014, 20:10:45 »
ОтговорОтговор

Съвсем скоро и аз придобих свидетелство за правоуправление от категория "D", като съм се подготвял по официалните листовки, одобрени от изпълнителна агенция "Автомобилна администрация" а те са именно тези. Пожелавам Ви успех. По тези листовки аз се справих без грешка и за 3 минути по време на изпита.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Извода според мен е никой шеф нема интерес от по голема заплата и командировъчни не защото ще е на загуба,както твърди HORNET,а защото си оставя опцията да може да те обладае във всеки един момент!!
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1859/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #8 -: Вторник, 06 Май, 2014, 18:22:44 »
ОтговорОтговор

     Не ми стана ясно от коя "ръка" е информация? Нали не ти говорят дедите? Кога ти се обаждат? Проверка на листовката отнема половин минута. Ако не си се готвил само по листовки, би могъл да си обосновеш отговора. А не само да кажеш нещо като: "Сигурен съм на този въпрос е отговор а)!"
     Вече не помня като кандидатствах там 2003 година колко листовки бяха, но имах седем точки по-малко. И повече държаха на реалното представяне, не на изявления кой, какво е карал. Тролейбусните шофьори са с авторитет, да не се пропуска да се спомене, ако има такъв период!
     В тази фирма както и в държавните автобусни има норма на горивото. И изявления от рода на: "Ми той толкова си гори не отменят плащането на гориво!"



     Ходил съм 6 пъти на листовки. И всичките като за "Б" там бяха много по-увъртяни за три листовки до 5 точки грешка общо, като повечето (45 въпроса) са с 3 наказателни точки. Сегашните са по по-прости и има с два отговора.
Илчев ,дедите ми говорят с дата 2009 лето Господне,бацин.Инак си прав,през 2003-та мое и да са взимали и куцо и сакато,както,че почнат да взимат и до година.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


borgir1111
Начинаещ
*

Рейтинг: +3/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 23
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #9 -: Петък, 04 Ноември, 2016, 11:50:29 »
ОтговорОтговор

Някой знае ли колко диоптъра късогледство е допустимо за категория Д.Става въпрос тепърва да карам категорията а не да подновявам книжката.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Dilyan_Zagorchev
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +21/-3
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 201
Теми: 8



Активност
0%


Dilyan Zagorchev LinguaTertiiImperi LinguaTertiiImperi
Ел. поща
« Отговор #10 -: Петък, 04 Ноември, 2016, 12:51:43 »
ОтговорОтговор

Не би трябвало да има такова нещо.Ако си постоянно с очила като мен ще имаш едни цифрички в книжката-01.06 по спомен.Означава годен с очила

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ANIMAL
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +14/-8
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 126
Теми: 2



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #11 -: Петък, 04 Ноември, 2016, 21:05:55 »
ОтговорОтговор

Колега,решавай листовките от "автоизпит",защото системата на ДАИ е вързана с тях и са едно към едно.Даже по едно време се беше завъртяла една теория,че ако в един ден се завъртат 20 листовки подредени по един и същ начин,независимо дали си ги решил у вас или на изпита.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ЧОВЕКЪТ Е ЧОВЕК,КОГАТО Е НА ПЪТ
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!