Достойно заплащане...ДАПА..
Форум на българските шофьори
Петък, 17 Май, 2024, 05:04:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Достойно заплащане...ДАПА..  (Прочетена 15332 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
karxaries
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-4
Неактивен Неактивен

Aruba Aruba

Публикации: 14
Теми: 4



Активност
0%

Ел. поща
« -: Сряда, 04 Юни, 2014, 02:41:14 »
ОтговорОтговор

Ъ?...Колеги помислете преди да работите сезоно  ПО  МОРЕТО..за 600 лева ...уважавайте труда си .... ::)има работа за 500 охрана и т.н.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Сряда, 04 Юни, 2014, 02:41:14 »

 Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2284/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2136
Теми: 136



Активност
3.4%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #1 -: Сряда, 04 Юни, 2014, 10:23:47 »
ОтговорОтговор

Ъ?...Колеги помислете преди да работите сезоно  ПО  МОРЕТО..за 600 лева ...уважавайте труда си .... ::)има работа за 500 охрана и т.н.

     Не разбрах, някаква мисъл ти е минала и си искал да я публикуваш на стената на Фейсбук? Обаче е излязло почти като тема?! "ДАПА" - това съкращение ли е или непозната дума? Хилядите насочили се, веднага се отказват след този призив!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Сряда, 04 Юни, 2014, 10:23:47 »

 Активен
route
Начинаещ
*

Рейтинг: +9/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 40
Теми: 2



Активност
0%

« Отговор #2 -: Сряда, 04 Юни, 2014, 15:11:25 »
ОтговорОтговор

Според мен колегата има предвид тумби селяндури тръгнали да работят по морето за 600лв месечно 7 дена седмично.Но може и да греша,при мен в фирмата дойде от Врачанско село миналия месец.Товаренето е петък от София  разтоварването сряда на Падова.Та значи ние тръгваме събота сутринта  нямаме си работа май,и после началника вика  що и ти не тръгваш  събота  може гума да спукаш може камиона да се счупи?Ъ?Ъ????Може викам  ама то не е заради мен  а заради дръгела който си ми дал  и аз няма да тръгвам2 дена по рано   имам да си ям и пия   та и нещо да ударя:)Та това предполагам е имал предвид колегата   излишни натягания  вредят на колективната работа

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2284/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2136
Теми: 136



Активност
3.4%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #3 -: Сряда, 04 Юни, 2014, 17:52:11 »
ОтговорОтговор

Според мен колегата има предвид тумби селяндури тръгнали да работят по морето за 600лв месечно 7 дена седмично.

     Преди четях книги да разбера жените, че с техните намеци и други такива са сложни за разбиране. Принципно мъжете би следвало да се изразяват ясно и недвусмислено!

     Тук се уча да чета между редовете, на места между буквите. Вече и кой какво си е мислел. В тази връзка по-напредналите колеги, какво ще кажете за това което си мисля в момента и това което имам предвид?!?!?! Предварително благодаря на екстрасенсите, които ще ми отговорят!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1859/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #4 -: Сряда, 04 Юни, 2014, 19:41:47 »
ОтговорОтговор

Илчев като младо кандидат ясновидче,звездите ми говорят,че причината да не сгрееш кво ти причАт Ората се дължи на факта,че бавно ти нагрева реотана.
Минимална заплата за шофер на бусче у БГ требва да е минимум 800 кинти.
Язека тоже подкрепям колегата,че не си ли ценим сами труда,няма кой да ни го оцени

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +776/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #5 -: Сряда, 04 Юни, 2014, 20:55:52 »
ОтговорОтговор

Ще изчакаме колегата да ни обясни какво значи ДАПА. На този етап можем единствено учтиво да го помолим за разяснение.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2183
Теми: 113



Активност
0.2%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #6 -: Сряда, 04 Юни, 2014, 21:03:24 »
ОтговорОтговор

Според мен колегата има предвид тумби селяндури тръгнали да работят по морето за 600лв месечно 7 дена седмично.Но може и да греша,при мен в фирмата дойде от Врачанско село миналия месец.Товаренето е петък от София  разтоварването сряда на Падова.Та значи ние тръгваме събота сутринта  нямаме си работа май,и после началника вика  що и ти не тръгваш  събота  може гума да спукаш може камиона да се счупи?Ъ?Ъ????Може викам  ама то не е заради мен  а заради дръгела който си ми дал  и аз няма да тръгвам2 дена по рано   имам да си ям и пия   та и нещо да ударя:)Та това предполагам е имал предвид колегата   излишни натягания  вредят на колективната работа
Спокойно ,колега!Много ще се променят порядките у ваща фирма тепърва,ще почнат да ви карат и да метете плаца,когато требва да почивате.А и вервай, тоя селяндурин ще "народи"поне още неколко в скоро време себеподобни,те си се водят,накрая целата фирма става от неговото село Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
route
Начинаещ
*

Рейтинг: +9/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 40
Теми: 2



Активност
0%

« Отговор #7 -: Сряда, 04 Юни, 2014, 22:26:56 »
ОтговорОтговор

Като стане така колега  ,си събирам багажа,аз немога да работя с интриганти и глупци,знаеш по умния отстъпва.Но за мен не е нормално това поведение.Там по Враца нали си има Ташев транс ,Спутника,що не ходи при тях   а път да бие до големо село?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1925
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #8 -: Четвъртък, 05 Юни, 2014, 07:01:16 »
ОтговорОтговор

Кой не е учил става шофер,,,,,,,,,,,,,,,,,,, никой не ни е виновен,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1859/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #9 -: Четвъртък, 05 Юни, 2014, 20:38:56 »
ОтговорОтговор

Ще изчакаме колегата да ни обясни какво значи ДАПА. На този етап можем единствено учтиво да го помолим за разяснение.
В раздел автобуси сме,което означаваюче идва реч за пътнически превози(бившето),не вярвам в Транстриумф да бръмчат за по 600 пари месечно,тъй че...

Ъф корс,мога да греша,но аз така разтълкувах колегата.Който е от Варна и е свързан с автобусните превози му е ясно какво е Дапа и за какво идва реч

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


wolves
Старши потребител
****

Рейтинг: +101/-98
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 323
Теми: 11



Активност
0%


« Отговор #10 -: Четвъртък, 05 Юни, 2014, 21:57:04 »
ОтговорОтговор

Интересно какви верно отзиви може да дадете за понятието ДаП?Или коментари.Също е важно да си *глобален*еди си ко.Тоз форум мяза на хамелеон,хем шофьорски,хем некои се прават на *дървеняци*учени професори,що ли не се учудвам,че избиват комплексите по рождение

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2284/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2136
Теми: 136



Активност
3.4%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #11 -: Четвъртък, 05 Юни, 2014, 22:19:29 »
ОтговорОтговор

     Защо ли не се учудвам на такива коментари от градът на ГоУлфо?! Явно някой не прави разлика между ДАП и ДАПА или по рождение си е такъв!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
wolves
Старши потребител
****

Рейтинг: +101/-98
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 323
Теми: 11



Активност
0%


« Отговор #12 -: Четвъртък, 05 Юни, 2014, 22:26:45 »
ОтговорОтговор

Същността не е дали и защо,да се чуди някой.Дали можеш,и какво можеш.Драскай си тук,намерил си си точното място,за Гоуфо не се грижи има кой.Повечето са колеги-шофьори,ти не си един от тях,ти си глобален м...,ние сме по обикновени хора които работим,караме с всички трудности на таз професия,но ти няма как да го знаеш това.ПП-и да ти каем,че за да си тук в тоя сайт и него да го има,го дължиш и на мен Глобален Професоре.От такива като теб измишльотини спрех да влизам,че му се промени цялата същност на форума

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2284/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2136
Теми: 136



Активност
3.4%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #13 -: Четвъртък, 05 Юни, 2014, 22:41:27 »
ОтговорОтговор

     Да са живи и здрави такива като теб, та да мога по-дълго време да си взимам заплатката! Почвам от днес, от нощес до другото нощеска да благодаря на такива, че ми подсигуряват препитание!

     П.П. Не всички оттам са такива имам и приятели нелоши хора!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
karxaries
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-4
Неактивен Неактивен

Aruba Aruba

Публикации: 14
Теми: 4



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #14 -: Петък, 06 Юни, 2014, 08:13:20 »
ОтговорОтговор

...Имам предвид туристически автобусен  транспорт-средно ниво на заплата-900 лв

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети: ДАПА.. 
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!