Мнения за АУДИ А4 1.9 тди 2002-2003 г.
Форум на българските шофьори
Понеделник, 20 Май, 2024, 08:07:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мнения за АУДИ А4 1.9 тди 2002-2003 г.  (Прочетена 56445 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +777/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #60 -: Събота, 23 Август, 2014, 13:35:15 »
ОтговорОтговор

Мисълта ми беше, дали лесно се паркирва затова потах дали е маневрено. Защото получих майл от на бащата един колега, видял е същото ауди за 5К евра и сега мисля, че ще взема заем от бащата а след това ще ги връщам, че и той сега ще си взима КИА Соренто , става мамата се бало......
И аз избягвам коли, които трудно се паркирВат. Не искат и това е. Ухилен А има пък някои са лесни за паркирване. Шокиран

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
Форум на българските шофьори
« Отговор #60 -: Събота, 23 Август, 2014, 13:35:15 »

 Активен
матадора
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +39/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 128
Теми: 2



Активност
0%


« Отговор #61 -: Събота, 23 Август, 2014, 20:21:52 »
ОтговорОтговор

Се спрях ме за сега на бората, но имам едно питане. Тъй като не намерих в нета, това ауди маневрено ли е иначе?
Малък,няма начин да не е маневрено.
Иначе бабата не би си го купила,с тая нейна намалена маневреност.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Ако съдбата ти обърне гръб...бъди търпелив,изчакай я да се наведе!
Форум на българските шофьори
« Отговор #61 -: Събота, 23 Август, 2014, 20:21:52 »

 Активен
jorkata94
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-7
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 24
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #62 -: Неделя, 24 Август, 2014, 18:56:12 »
ОтговорОтговор

Значи избора е следния;

Ауди а4 Б6 1.9 тди 131 к.с. седан,дизел,6 скорости "ръчни" - 5,5К покупката ще бъде от България, разбрах се с продавача да ми позволи да я закарам в сервиз. Цената е такава, защото липсва оригиналния касетофон. Благодаря на всички, но след като се консултирах с едни приятелчета които карат Бора, те ми казаха, че тя също е проблемен автомобил. Без това, ще ми трябва само за тази година "2015" , след това заминавам за САЩ да следвам, там вече ще си взема по-хубав автомобил. Приятна седмица Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3013
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #63 -: Неделя, 24 Август, 2014, 19:03:17 »
ОтговорОтговор

Значи избора е следния;

Ауди а4 Б6 1.9 тди 131 к.с. седан,дизел,6 скорости "ръчни" - 5,5К покупката ще бъде от България, разбрах се с продавача да ми позволи да я закарам в сервиз. Цената е такава, защото липсва оригиналния касетофон. Благодаря на всички, но след като се консултирах с едни приятелчета които карат Бора, те ми казаха, че тя също е проблемен автомобил. Без това, ще ми трябва само за тази година "2015" , след това заминавам за САЩ да следвам, там вече ще си взема по-хубав автомобил. Приятна седмица Усмивчица

     Нищо бе, важното е да е маневрен и да може да се паркирва. Па и гаджето да го ареса. 5 и половина хилки за една година!? Ово е стАндАрт!
     В щатите има едни мноу убави афтонобили, викат им ФОРД. Маневрени, паркирват се и са за около 1000$!

     А предложих ли ти да се хванем на бас, че ще вземеш аудито и тук само си губим времето с детинщините ти?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
emilpopoff
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +73/-8
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 232
Теми: 5



Активност
0%


« Отговор #64 -: Понеделник, 25 Август, 2014, 11:23:40 »
ОтговорОтговор

     Нищо бе, важното е да е маневрен и да може да се паркирва. Па и гаджето да го ареса. 5 и половина хилки за една година!? Ово е стАндАрт!
     В щатите има едни мноу убави афтонобили, викат им ФОРД. Маневрени, паркирват се и са за около 1000$!

     А предложих ли ти да се хванем на бас, че ще вземеш аудито и тук само си губим времето с детинщините ти?

  Наистина, колегата уби рибата и накрая А4-ката. Спрях се на ФВ Бора, но да ли Аудито е маневрено  Шокиран Шокиран Шокиран ?  Както казват франсетата- нонсенс(non-sens) . Леко се чувствам глупаво, че си губих времето да обяснявам и да пиша ли пиша, а се имах за средно интелигентен човек и ги усещам дечковците, но явно съм се лъгал.  Ухилен Ухилен Ухилен
  М/у другото не мога да разбера как хора на +20 год. нямат житейски опит и разсъждават по този начин, това показва какъв им е мирогледа и извън избора им на автомобил. Аз на 20 год. вече 2 год, живеех самостоятелно (т.е извън къщи в друг град, на другия край на България), а да кажа, че едно време на тази възраст моите родители са имали едно дете, ама хайде и през соца времената са били други  Намигване .

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +777/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #65 -: Понеделник, 25 Август, 2014, 11:48:08 »
ОтговорОтговор

Нищо, темата стана хубава. Съдържа доста информация, както техническа, така и пазарна. Със сигурност ще е полезна за някого. Съдържанието остава достъпно.
Повечето от нас работеха и преди казармата, а сега младежите са ,,високо специализирани" и на 25 години още не са намерили работа, която духовно да ги извисява и да им е на нивото. Един работен ден нямат... Редовно ходя по семинари и лекции и непрекъснато срещам този вид. Филирана брадичка, сносен английски, филосовски и всеобхватен мироглед, експерт празни приказки. Гордостта на мама и на тати. Ръцете нежни, дупето розово. Понякога имам чувството, че сме от различни планети.
Говоря по принцип. Не искам никого да обидя!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
jorkata94
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-7
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 24
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #66 -: Понеделник, 25 Август, 2014, 23:23:49 »
ОтговорОтговор

Добре бре, защо толкова не харесвате Аудито? Носачите ще се сменят на 100000 км. Аз тези км-и не мога ги измина и за 10 години в България.....

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3013
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #67 -: Понеделник, 25 Август, 2014, 23:38:18 »
ОтговорОтговор

Добре бре, защо толкова не харесвате Аудито? Носачите ще се сменят на 100000 км. Аз тези км-и не мога ги измина и за 10 години в България.....

   Темата ти е приключена. Върви да си играеш другаде.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
jorkata94
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-7
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 24
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #68 -: Понеделник, 25 Август, 2014, 23:44:51 »
ОтговорОтговор

Че аз с какво си играя?  Ухилен Ухилен

Просто искам да знам, един друг наш познат които държи един сервиз в Пловдив, той също ми препоръчва Аудито пред Бората и Пасата?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3013
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #69 -: Вторник, 26 Август, 2014, 02:34:32 »
ОтговорОтговор

Че аз с какво си играя?  Ухилен Ухилен

Просто искам да знам, един друг наш познат които държи един сервиз в Пловдив, той също ми препоръчва Аудито пред Бората и Пасата?

   Абе пич! Като имаш толкова много познати, роднини, приятели до които да се допиташ защо задаваш въпроси тук при положение, че изобщо нямаш намерение да се съобразиш с отговорите?   Тотално не си наясно какво искаш, а и послъгваш. Хората тук загубиха сума ти време добронамерено и аргументирано да ти пишат за да ти помогнат, а ти се гавриш с тях! Нахален си дори!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Hino
Старши потребител
****

Рейтинг: +190/-9
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 348
Теми: 6



Активност
0%

iYi


« Отговор #70 -: Вторник, 26 Август, 2014, 06:31:10 »
ОтговорОтговор

   Абе пич! Като имаш толкова много познати, роднини, приятели до които да се допиташ защо задаваш въпроси тук при положение, че изобщо нямаш намерение да се съобразиш с отговорите?   Тотално не си наясно какво искаш, а и послъгваш. Хората тук загубиха сума ти време добронамерено и аргументирано да ти пишат за да ти помогнат, а ти се гавриш с тях! Нахален си дори!

 +1 . Много точно казано!

 Така, сега умножете "Жорката" по две, защото горе долу средно аритметично толкова клиенти от този тип идват в един автосалон НА ДЕН  , и ..... само за момент се замислете колко "лесна" е тази професия. И като имате на предвид, че просто нямаш право да му се скараш, понеже го губиш на секундата......  Намигване .
 А това с носачите дето се сменяли на 100хил.км  Ухилен Смотан Завърти очи , ще си го запиша в тетрадката с изцепките от този бранш. Те в тяхната Германия не издържат, камо ли тук .... :-))) !

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Donna e la logica ..... Lada e idraulica :-)
jorkata94
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-7
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 24
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #71 -: Вторник, 26 Август, 2014, 11:13:45 »
ОтговорОтговор

Толкова една година ще ме изкара, днеска ходихме да я платим. Вече от утре, ще започна с регистрацията и т.н. Само искам да попитам, как стой въпроса с застраховките и останалите глупости?

Колата са я взели родителите ми още вчера, но днеска когато се обадих на чичо, той каза, че поне трябва да я постегне и след 2-3 дни, ще бъде като нова. За сега за смяна са, двата предни носача,ремаци,ролки и още някакви глупости. Цената за всичките части, излиза ми приблизително 530 лв. Носачите са от едно друго ауди, което е за ремонт, но носачите ще ги сменим без никой да разбере  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Hino
Старши потребител
****

Рейтинг: +190/-9
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 348
Теми: 6



Активност
0%

iYi


« Отговор #72 -: Вторник, 26 Август, 2014, 11:35:14 »
ОтговорОтговор



 Хаххаа, този ще ме умори. Изцепките ти нямат край момче. Сега пък и ще КРАДЕТЕ на някой клиент части, тцтцтц. Аз не случайно казах, че и сервизите са една отделна тема, ама мнооого отделна :-))).
 Един съвет "Жорка" - вие внимавайте клиента да не се усети и да не излезе някой здрав българин, че ..... Аз не че спадам към тази графа, ама веднъж само един от сервизите с който работих преди се беше нещо "объркал" и кола с пълен резервоар гориво ми я върнаха със светеща ламБа  Ухилен. Еми..... как да ти кажа..... оригваха се на бензин две седмици сигурно , незнам защо така се получи просто  Ухилен Смотан .

 Носачи ще разменят майкоооо. Жоренце, моето момче, я вижте вие, да не би и ремъците и ролките на тази "клиентската" да са "като нови", че и тях да ги размените. Далавера е все пак  Намигване. Пък може и маслото също, че то правилното за вас си е има няма 15Е/л на дребно. Пак "кирийка"  Намигване .....

 Тцтцтц признавам те младеж , цепиш мрака и давиш рибата направо  Завърти очи Ухилен !!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Donna e la logica ..... Lada e idraulica :-)
drago_pavlov
Старши потребител
****

Рейтинг: +62/-133
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 403
Теми: 11



Активност
0%

« Отговор #73 -: Вторник, 26 Август, 2014, 11:37:12 »
ОтговорОтговор

Преди няколко дни:
Говорих с чичо ми, той каза, че за ремонт ще идат максимум 300 лв. Все пак няма, да ми докарат най-голямата бракма Намигване
Сега:
Цената за всичките части, излиза ми приблизително 530 лв. Носачите са от едно друго ауди, което е за ремонт, но носачите ще ги сменим без никой да разбере  Ухилен
От 300 станаха 530, и то с крадени носачи...
Вие сте ебахти миндилите... Ако съм на мястото на тоя с другото ауди, и след като го оставя при чичо ти ми се разклопат носачите, направо ще му скъсам джигера...
Няма такива мизерници като вас, бахти нещастниците... И чак е много щастлив как ще преебе някой... Пълен боклук си - и ти, и чичо ти...

Някой с регистрация в ауди форума няма ли да предупреди там хората, дето колите им са в сервизи?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3013
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #74 -: Вторник, 26 Август, 2014, 11:52:27 »
ОтговорОтговор

   Този пикльо ако ми е под ръка, така ще го нашамаря, че няма да се сети за Ауди! Само за Ситроен-линейка ще мечтае...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!