Доволен клиент
Форум на българските шофьори
Петък, 17 Май, 2024, 17:49:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Доволен клиент  (Прочетена 9839 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Boroman21
Потребител герой
*****

Рейтинг: +144/-32
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1088
Теми: 13



Активност
0%

for Life


borqn_bogdanov
Ел. поща
Re:
« Отговор #30 -: Сряда, 09 Ноември, 2016, 11:25:06 »
ОтговорОтговор

Кат ви е толкоз шубе криптирайте ве  така вероятността да ви погне хакер нисък левъл е мнооого малък.
Хино , ако си мислиш че никой не следи изходящите нодове на ТОР

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
Re:
« Отговор #30 -: Сряда, 09 Ноември, 2016, 11:25:06 »

 Активен
Hino
Старши потребител
****

Рейтинг: +190/-9
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 348
Теми: 6



Активност
0%

iYi


« Отговор #31 -: Сряда, 09 Ноември, 2016, 14:41:45 »
ОтговорОтговор


 Бороман, не съм казал, че Тор-а е съвършен. Единственото което казах (върни се и виж) е, че ЕДНО от нещата е Тор! При това за екзистенц минимум защита елементарна. Нищо повече.
 Както и да е няма значение, няма и смисъл ...  Завърти очи Млъкнал .

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Donna e la logica ..... Lada e idraulica :-)
Форум на българските шофьори
« Отговор #31 -: Сряда, 09 Ноември, 2016, 14:41:45 »

 Активен
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-100
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #32 -: Сряда, 09 Ноември, 2016, 22:11:10 »
ОтговорОтговор

!  

Апропо, ние също ежедневно ъпдейтваме по някоя програма и няма как да хванем вируса, поне не и ние.


Като си представя,че хакерът беше на средно ниво, не ми се мисли какво могат можещите.

Апропо, ако наистина те е страх, че не можеш да познаеш фейк ъпдейт от истински - има два много лесни варианта. Или забраняваш всички ъпдейти, така или иначе всичко си функционира идеално и без ъпдейти, или разрешаваш автоматичен ъпдейт на приложенията, които ползваш. Тогава със сигурност ще ти се инсталират само истинските ъпдейти.


Освен всичко друго, замисли се - на кого си интересен, и някой би ли изкарал кинти ако ти влезе в телефона.

Не забравяй, че тези които командват света правят всичко само с една единствена цел - да печелят. Не правят нищо без да имат интерес. Ако не вярваш - питай Райдъра - той ще ти потвърди, че тези хора с щракване на пръсти печелят милиарди. Ежедневно, ежечасно печелят милиарди.

Аз не ги знам кои са точно тези хора, според тва де съм чел във форума са или масони, или евреи, или холандци.  Смотан Смотан

Всъщност няма никакво значение кои са - ако не могат да изкарат от твоя телефон нещо, което да им донесе моментално ако не милиард, то поне няколкостотин милиона - можеш да си спокоен, няма никакъв шанс да направят усилия за да те ровят. Смотан

Ако си убеден, че от твоя телефон/комп не може да излезе информация за пукнат леФ - лъзгай си спокойно и се варди само от жена си, и то само ако е ревнива.  Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +776/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #33 -: Четвъртък, 10 Ноември, 2016, 17:25:04 »
ОтговорОтговор

Както се каза по-горе въпросът е принципен. Аз имам пълното право на лична неприкосновеност, дадена ми от устава на ООН, който е над всички конституции и съдилища.
Може помпозно да звучи, но издадената преработка на Магна Харта още никой не я е отменял. И господа капиталистите са длъжни, по действащ закон, да ме питат дали искам нещо, или не искам.
Имам ли да крия нещо, е въпрос, който касае само мен и евентуално милицията. Която има право да ми наруши правото по надлежния ред, прописан в закона на правото, в същото това ООН.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
Етикети:
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!