Раздел за автобуси
Форум на българските шофьори
Вторник, 21 Май, 2024, 16:17:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Раздел за автобуси  (Прочетена 4278 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2416/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7183
Теми: 538



Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #15 -: Четвъртък, 07 Април, 2011, 22:52:38 »
ОтговорОтговор

Знам ,че когато отиваш на работа и взимаш пътният лист и наряд задължително минаваш на дрегер Намигване

И затова ли после ги ловят пияни в автобусите? Даже имаше новина, извикали резервен шофьор да кара автобуса, ама като го проверили, и той бил употребил алкохол. Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Четвъртък, 07 Април, 2011, 22:52:38 »

 Активен
Trucker_Boy
Потребител герой
*****

Рейтинг: +404/-56
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2630
Теми: 374



Активност
0%


« Отговор #16 -: Четвъртък, 07 Април, 2011, 22:54:56 »
ОтговорОтговор

Знам ,че когато отиваш на работа и взимаш пътният лист и наряд задължително минаваш на дрегер Намигване

И затова ли после ги ловят пияни в автобусите? Даже имаше новина, извикали резервен шофьор да кара автобуса, ама като го проверили, и той бил употребил алкохол. Усмивчица

Може би е така но знам че се минава уж някаква проверка но явно и това е прах в очите както почти всичко при нас Тъжен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

www.sbps.eu
Сдружение на Българските Професионални Шофьори
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Четвъртък, 07 Април, 2011, 22:54:56 »

 Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2416/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7183
Теми: 538



Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #17 -: Четвъртък, 07 Април, 2011, 22:57:19 »
ОтговорОтговор

Именно това имах предвид. Прах в очите. А нали се сещаш, че някои автобуси возят деца? Нашите деца!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ
Гост
« Отговор #18 -: Петък, 22 Април, 2011, 15:38:06 »
ОтговорОтговор

Бех решил да не ви спама по темата пък и бездруго се опитвам да не пиша,но да ви светна .Контрола за употреба на алкохол не е в никакъв случай ала бала,първо сутрин или там кога излизате и след това след прибиране пак ,разбира се има кадри,който по един или друг начин пропускат втората или първата проверка,но контрол има .
Таз тема беше във връзка с нов раздел ,които трябваше да е огин,но за съжаление отбелязвам,че въпросния раздел май е по-постен от таз тема,която го промотира или ако бъркам нещо сори.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2416/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7183
Теми: 538



Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #19 -: Петък, 22 Април, 2011, 17:20:51 »
ОтговорОтговор

Никой не е казал, че раздел "Автобуси" трябва да е "огин". Създаден е по молба на наши колеги и те ще решат кога и какво да пишат тук.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2289/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2143
Теми: 137



Активност
4.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #20 -: Понеделник, 02 Май, 2011, 14:14:00 »
ОтговорОтговор

Смотан Момци ще си позволя лукса да спамна по темата с градския транспорт и паричките в него за територията на Големо село.
Първо паричките не са никак малко особенно в държавния говорим за числа от порядъка на 1300-1800 български левчета или с други думи с прицепче вътрешно у БГ няма такъв филм да ви се случи  ,съответно и осигуровките са на тези суми  Намигване държавата няма да тръгне сама да се лъже я
Второ с рейс у Големо село получавате некои бонуси от сорта на
-не ви виждат в камерите ,в некой ситуации  Намигване
- да ви спрее даяджия направо невъзможно  Намигване
- катаджиите не ви забелязват в некой ситуации  Намигване
-псувате си половин София и те вас то чувството винаги е взаимно  Намигване
-имате богат избор от сайтове ,групи и т.н. в интернет пространството
-имате фен група  Намигване
бе с 2 думи голямата работа сте  Намигване
Има и бая минуси ма за сега няма да ги изтъквам. Намигване Намигване Намигване
  Да споделя, преки впечатления, а не догадки. Имам по трудова книжка, над 7 години. Относно заплатата 1'800 трудно може да се стигне. Аз съм стигал до 1'500 лв., при щат 740 лв. съм имал 70-80 часа над примерно 21 работни дни по 8 часа е 168, аз значи имам 240-250 часа. Хубавото е, че се плаща на час, докато с камион (по-скоро всяка частна фирма) гледат да се застраховат. На километър, ако не работиш не взимаш. От години е мнението, че в градския в София се взимат много пари ( хора извън транспорта). Демек завиждат. За да сравним нещо е необходимо да го доведем до нещо подобно, да речем, надница на час. Този в градския когато е работил 250 ч. - 1'500 лв. (два три пъти съм взел толкова за тези 7 г.). На час му идва 6 лв. Един чиновник отива на работа, да речем, в 9 ч. кафета и т.н. излезе си свърши негова работа, обяд 1 ч. почивка + 1 ч. от него, час по-рано си тръгне (в същото предприятие не шофьорите са така). Да приемем, че е работил 3 ч.  и взима само 600 лв., за месеца му се събират 60-70 ч. Какво ще рече 9-10 лв/ч. Сега кой работи за по-вече. Хубаво е в градския, отпуските са реални, взимаш реални пари (по-малко от заплата и много повече от това да се разпишеш, че си ползвал отпуската при частника). Болнични също вървят, точно от това не мога да се оплача и сметките ми излизаха. Горе долу като в затвора - два дена работиш, взимаш за три. Аз бях по 94 линия, автобуса е почти 18 метра, по-къс от хенгер, по-дълъг от прицеп. С разликата, че не караш по магистрала. А има линии за цялата обиколка минаваш, два светофара има голяма разлика. Въпроса за отговорността, на хората им се струва абстрактен, по какъвто и начин да пострада пътник, при затворени врати и всичко по правилата. ШОФЬОРА ВИНАГИ Е ВИНОВЕН. За щастие по този показател минах тънко. Определено се изисква да си непукиз, дебил и други подобни за да издържиш. Преди години се возеха всякакви хора. Сега като изключим ученици, пенсионери и ползващите метро. Другите които се возят, са хора които нямат 1'000 лв. да си купят кола или се возят гратис и са задължително с големи претенции. Знаеш ли кой съм аз? За да отговоря ще цитирам колега: "Не си ученик, нито пенсионер, нито инвалид,на 40 години си нямаш кола, значи си ч*киджия"

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ
Гост
« Отговор #21 -: Понеделник, 02 Май, 2011, 21:03:53 »
ОтговорОтговор

Колега,много се радвам,че в гараж ,,Малашевци,, ти е било бижу или тъй нататък,но силно се надявам ,че не визираш мойто постче с думите си ,,Да споделя, преки впечатления, а не догадки,, че нещо съм си измислил или пък излъгал,ако е така кажи кое не е така и сложи точка. Моля те уточни ,какво от моя пост е догадки и най-вече какво имаш предвид с тази дума.Аз съм си тъпак и понякога си тълкувам писанията по мой си измислен тълкувателен начин.В случая мисля,че намекваш ,че мойто постче е невярно или в голяма степен е измислено или пък откровенна лъжа.Ако визираш парите мога да те светна как всеки месец да имаш 200 часа и да си с 1650лв. в картата ако пък имаш и трудов стаж повечко ще ги закръглим на 1800.
Момци аз пиша глупости винаги,но не помня до ден днешен да съм ви излъгал с нещо,всъщност има едно нещо с което ви лъжа ,но никъде не съм писал за него.
Има една приказка ,,Когато нещо не ти е ясно,питай. Не е срамно.,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!