Бойко Борисов-наглост на квадрат.
Форум на българските шофьори
Неделя, 19 Май, 2024, 00:10:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бойко Борисов-наглост на квадрат.  (Прочетена 35046 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2412/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7183
Теми: 538



Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #15 -: Сряда, 08 Февруари, 2012, 20:03:04 »
ОтговорОтговор

Не от нас, а от Народното събрание след връчен мандат от Президента. Но той по никакъв начин не се вписва в представите ми за премиер. За народа почти нищо не се прави.

А не мислите ли, че премиерът се отнася с пренебрежение към народните представители? Те все пак са избрани чрез избори и поне по закон са представителна извадка от българския народ.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Сряда, 08 Февруари, 2012, 20:03:04 »

 Активен
Trucker_Boy
Потребител герой
*****

Рейтинг: +404/-56
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2630
Теми: 374



Активност
0%


« Отговор #16 -: Сряда, 08 Февруари, 2012, 22:09:15 »
ОтговорОтговор

Не от нас, а от Народното събрание след връчен мандат от Президента. Но той по никакъв начин не се вписва в представите ми за премиер. За народа почти нищо не се прави.

А не мислите ли, че премиерът се отнася с пренебрежение към народните представители? Те все пак са избрани чрез избори и поне по закон са представителна извадка от българския народ.

Админ , може ли да те питам нещо.
Ти кога последно си гледал по БНТ парламентарният контрол ?
Препоръчвам ти да го гледаш някоя сутрин и да видиш как се държат депутатите от така наречената "опозиция".

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

www.sbps.eu
Сдружение на Българските Професионални Шофьори
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Сряда, 08 Февруари, 2012, 22:09:15 »

 Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2412/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7183
Теми: 538



Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #17 -: Сряда, 08 Февруари, 2012, 23:50:40 »
ОтговорОтговор

Админ , може ли да те питам нещо.
Ти кога последно си гледал по БНТ парламентарният контрол ?
Препоръчвам ти да го гледаш някоя сутрин и да видиш как се държат депутатите от така наречената "опозиция".


От време на време го гледам и се възмущавам. Но мисълта ми е, че Народното събрание назначава правителството с мандат от Президента. И в тази връзка Борисов е изцяло подвластен по закон на народните представители и на тяхната воля. На практика обаче всички ние виждаме как нещата стоят по друг начин.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3011
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #18 -: Сряда, 08 Февруари, 2012, 23:55:09 »
ОтговорОтговор

Админ, сорка, ама май не си наясно с устройството на държвната власт. Премиера е на върха на изпълнителната власт, която е една от трите власти. Подчинен е на законите, дава отчет за дейността си пред Парламента, но не му е подчинен.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Trucker_Boy
Потребител герой
*****

Рейтинг: +404/-56
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2630
Теми: 374



Активност
0%


« Отговор #19 -: Четвъртък, 09 Февруари, 2012, 00:04:31 »
ОтговорОтговор

Админ , може ли да те питам нещо.
Ти кога последно си гледал по БНТ парламентарният контрол ?
Препоръчвам ти да го гледаш някоя сутрин и да видиш как се държат депутатите от така наречената "опозиция".


От време на време го гледам и се възмущавам. Но мисълта ми е, че Народното събрание назначава правителството с мандат от Президента. И в тази връзка Борисов е изцяло подвластен по закон на народните представители и на тяхната воля. На практика обаче всички ние виждаме как нещата стоят по друг начин.

И как се държи премиера с тях ?
През цялото време аз наблюдавам нападки и неуважение към него от парламентарни групи като БСП и ДПС.
А в редиците им членуват не малък брой **************,идиоти и селяндури.
Не знам просто той как издържа на стреса там и не е ошамарил някое двулично комунистче !
Искам също да те попитам от къде идва твоята омраза към Б.Б  ?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

www.sbps.eu
Сдружение на Българските Професионални Шофьори
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2412/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7183
Теми: 538



Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #20 -: Четвъртък, 09 Февруари, 2012, 00:12:02 »
ОтговорОтговор

Админ, сорка, ама май не си наясно с устройството на държвната власт. Премиера е на върха на изпълнителната власт, която е една от трите власти. Подчинен е на законите, дава отчет за дейността си пред Парламента, но не му е подчинен.

И кой сваля правителството според теб при един вот на недоверие например? Не настоявам, че ми е ясно всичко по отношение на трите власти, но в случая не мога да се съглася с теб.

И как се държи премиера с тях ?
През цялото време аз наблюдавам нападки и неуважение към него от парламентарни групи като БСП и ДПС.
А в редиците им членуват не малък брой **************,идиоти и селяндури.
Не знам просто той как издържа на стреса там и не е ошамарил някое двулично комунистче !
Искам също да те попитам от къде идва твоята омраза към Б.Б  ?


Нямам омраза към никого. Дори съм гласувал за ГЕРБ на последните избори за Народно събрание, Президент и местна власт. Но този човек по никакъв начин не оправдава моите очаквания. Две години и половина минаха от мандата му, но до момента освен обещания друго не виждам.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Lorinser
Гост
« Отговор #21 -: Четвъртък, 09 Февруари, 2012, 00:19:03 »
ОтговорОтговор

Един премиер според мен трябва да бъде образован.Неукия човек и преко сили няма как да ни помогне.Не виждам с какво хората прецениха че един човек влязъл в ролята на Батман може да бъде премиер на държавата.Неговото място си беше секретар на МВР и нищо повече, но алчноста му за власт надделя и се надцени много.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Don_Bazilio
Старши потребител
****

Рейтинг: +132/-23
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 395
Теми: 10



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #22 -: Четвъртък, 09 Февруари, 2012, 00:19:45 »
ОтговорОтговор

...и плюене по предишните управляващи! А какво промени той? Нищо! Корупцията си е същата- КАТ-аджии, ДАИ-джии, митничари и прочее пак си правят балите с пари..А ние още си въртим гевреко с празните надежди да вржем семейнио бюджет, нали?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Trucker_Boy
Потребител герой
*****

Рейтинг: +404/-56
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2630
Теми: 374



Активност
0%


« Отговор #23 -: Четвъртък, 09 Февруари, 2012, 00:22:28 »
ОтговорОтговор

@Admin
А защо тогава всичките ти публикации в форума към политически теми са свързани с подли и просташки статии на жълти сайтове фантоми ?
След като си гласувал за него не трябва ли поне да му вярваш и да му имаш доверие ?
Не гледай винаги от отрицателната страна на нещата. Намигване[/b][/color]

...и плюене по предишните управляващи! А какво промени той? Нищо! Корупцията си е същата- КАТ-аджии, ДАИ-джии, митничари и прочее пак си правят балите с пари..А ние още си въртим гевреко с празните надежди да вржем семейнио бюджет, нали?

Ти какво очакваш НЕ МОЖЕ с магическа пръчка да се оправят каши забърквани с години.
Кашите ги забъркаха точно предишните управляващи!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

www.sbps.eu
Сдружение на Българските Професионални Шофьори
Don_Bazilio
Старши потребител
****

Рейтинг: +132/-23
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 395
Теми: 10



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #24 -: Четвъртък, 09 Февруари, 2012, 00:25:34 »
ОтговорОтговор

Може би е така, но за 2,5 години ми се струва, че ако не светлина в тунела, трябваше да видим поне искрица...Не мислиш ли, че съм прав?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2412/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7183
Теми: 538



Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #25 -: Четвъртък, 09 Февруари, 2012, 00:31:59 »
ОтговорОтговор

@Admin
А защо тогава всичките ти публикации в форума към политически теми са свързани с подли и просташки статии на жълти сайтове фантоми ?
След като си гласувал за него не трябва ли поне да му вярваш и да му имаш доверие ?
Не гледай винаги от отрицателната страна на нещата. Намигване[/b][/color]

Ти какво очакваш НЕ МОЖЕ с магическа пръчка да се оправят каши забърквани с години.
Кашите ги забъркаха точно предишните управляващи!


Кои точно статии имаш предвид? Нямам никакви спомени да съм пускал "подли и просташки" статии във форума. И какви са тези жълти сайтове фантоми? Тъй като историческата ми памет все още е на добро ниво, спомням си, че предишните управляващи ни обясняваха в продължение на 8 години, че Костов бил виновен. Костов пък ни обясняваше, че Виденов опоскал държавата и затова е тежко. Виденов пък обвиняваше СДС за всички беди в държавата. А през всичките тези години хора без нито един ден трудов стаж незнайно как станаха милионери и милиардери.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
georgi87
Потребител герой
*****

Рейтинг: +107/-257
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 8



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #26 -: Четвъртък, 09 Февруари, 2012, 00:32:17 »
ОтговорОтговор

Да ви кажа честно и аз гласовах за тия,ама с всеки изминал ден все повече ме е яд че съм гласувал за тия,то тия са като и ония и всички преди тях в последните 23 години.И съм стигнал до решението че е по-добре да не гласувам за да не ме е яд после.На президентските и местните също не гласувах после се ядосвах като разбрах че Светльо от мойта любима група хиподил е бил кандидат президент.http://www.vbox7.com/play:481e625b   един поздрав за всички наши сегашни и бивши оправници.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3011
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #27 -: Четвъртък, 09 Февруари, 2012, 00:43:16 »
ОтговорОтговор

Мен пък ме кефи Б.Борисов. Наистина не е с много високо образование, но е мъжкар и държи изкъсо министрите си. Писнало ми е от красивото нищоговорене на политиците ни досега.Кефя се и когато и най-дръзките му критици сред журналята, като излязат очи в очи с него, омекват като гъби. Факт е, че е поел огромна отговорност в най-тежките за света и България години. Очакванията са огромни, а и всички те се свеждат до една единствена личност. Българите сме прословути мрънкачи и все чакаме някой друг да ни оправя, вместо да вемем съдбите си в ръце. Натрупани са огромни проблеми и ще си отидат поколения, преди нещата да започнат да придобиват нормален вид.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Trucker_Boy
Потребител герой
*****

Рейтинг: +404/-56
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2630
Теми: 374



Активност
0%


« Отговор #28 -: Четвъртък, 09 Февруари, 2012, 01:32:38 »
ОтговорОтговор

@ Admin
Не ми се търся из темите но имаше сайтове като bivol и други подобни, които за мен са пълни с глупости против хората които управляват страната.Защо ли ?
Ти много по-добре от мен знаеш, че не всичко в интернет е истина.....
От вчера следя BTV всяка новина е с нота на негативизъм.Защо примерно не е така при Nova tv ?

@ Don
Прав си, но не видя ли до сега достатъчно искрици ?
По-късно ако имам време ще пиша за някои.

@georgi
Баце, ако не гласуваш ти губиш правото си на личен избор.
Все едно аз да решавам (или в други случаи неграмотни роми) ти от кой салам да си вземеш от Kauflant или какви дрехи да си купиш от Суми или пък дори и неща като закони и правила!

п.п : Темата много ми допада и очаквам разгорещени спорове !  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

www.sbps.eu
Сдружение на Българските Професионални Шофьори
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2412/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7183
Теми: 538



Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #29 -: Четвъртък, 09 Февруари, 2012, 01:50:33 »
ОтговорОтговор

@ Admin
Не ми се търся из темите но имаше сайтове като bivol и други подобни, които за мен са пълни с глупости против хората които управляват страната.Защо ли ?
Ти много по-добре от мен знаеш, че не всичко в интернет е истина.....
От вчера следя BTV всяка новина е с нота на негативизъм.Защо примерно не е така при Nova tv ?

п.п : Темата много ми допада и очаквам разгорещени спорове !  Ухилен


Ама ти сериозно ли наричаш www.bivol.bg жълт сайт фантом? Разглеждал ли си го поне от обща култура? Имаш ли представа кой стои зад сайта? Това не е някакъв анонимен блог, който бълва жълти клюки. Сайтът е достатъчно сериозен и всяка една публикация е подкрепена със съответните доказателства. Един от основателите на сайта е Асен Йорданов. Прочети повече тук за него.

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=600198

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Етикети:
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!