Сайтът "Миротворец", ама с убийства
Форум на българските шофьори
Събота, 18 Май, 2024, 22:14:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сайтът "Миротворец", ама с убийства  (Прочетена 886 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2286/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2139
Теми: 137



Активност
3.4%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« -: Понеделник, 24 Юли, 2023, 16:14:22 »
ОтговорОтговор

  Навремето много бях против моят съгражданин Румен Петков. И тук съм изразявал недоволство от него. Сега ще ми е трудно да кажа защо точно, знам му апартамента в Плевен и въобще не е поскъпнал или с подобрения последните повече от 20 години. Последните 2 години почти не мога да намеря различия в позицията ни. Включва и времето на един "страшен вирус" който се разпространяваше: ефирно, по кабел, по Интернет или от спътник. Според това, кой, каква телевизия гледаше.
     Магарев, беше "заплашен", абсолютно заслужено от санитар и повече хора биха го не само "заплашили" или поне с удоволствие биха го посрещнали с карамфили. Обаче този сайт - имаме еврогейски позиция.

     В "Миротворец работят хора от МВР и службите на Украйна | За Румен Петков Брендо е недосегаем

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« -: Понеделник, 24 Юли, 2023, 16:14:22 »

 Активен
American
Потребител герой
*****

Рейтинг: +203/-111
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
United States United States

Публикации: 834
Теми: 40



Активност
0.4%

General Lee


« Отговор #1 -: Понеделник, 24 Юли, 2023, 17:30:59 »
ОтговорОтговор

Тоя ли Румен Петков, дето в 120 минути каза че той/те създали "Братя Галеви" за да борят нарко трафика ?
За създателя на "братя галеви" трабва 3 пъти по-голяма присъда.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

smoking gun
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Понеделник, 24 Юли, 2023, 17:30:59 »

 Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2286/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2139
Теми: 137



Активност
3.4%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #2 -: Вторник, 25 Юли, 2023, 03:48:29 »
ОтговорОтговор

Тоя ли Румен Петков, дето в 120 минути каза че той/те създали "Братя Галеви" за да борят нарко трафика ?
За създателя на "братя галеви" трабва 3 пъти по-голяма присъда.

     Сайтът издава смъртни присъди. За да е 3 пъти повече, убиваш ги после съживяват, после пак се убиват и така 3 пъти, така ли? За Румен Петков имам и други съмнения, ама колко да е грешен? Тиквата краде 12 години, ни пачки, ни кюлчета стряскат почитатели на Месията. Прост Киро и Асена Кокорчева, откраднаха 9 милиарда за седмица. За съжаление, това ще са от най-малките престъпления. Вече сме тръгнали по много по страшни пътища. Интересно ми е на кои безродници и българомразци си почитател?

     Тези долу за кой списък са?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* FB_IMG_1690244925350.jpg (61.8 KB, 715x429 - видяно 110 пъти.)
Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
American
Потребител герой
*****

Рейтинг: +203/-111
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
United States United States

Публикации: 834
Теми: 40



Активност
0.4%

General Lee


« Отговор #3 -: Сряда, 26 Юли, 2023, 03:38:52 »
ОтговорОтговор

Лекувай се

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

smoking gun
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2286/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2139
Теми: 137



Активност
3.4%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #4 -: Неделя, 30 Юли, 2023, 09:07:03 »
ОтговорОтговор

    За мен е предполагам? Необяснимо ми е, но съм много толерантен към употребяващите алкохол в големи количества. Но само за някои, при които не ги прави злобни и агресивни, желателно е да се отчита това. Сигурен съм, че този път не е било така и няма или почти няма алкохол. Например, когато е така се получават творения от рода: "тоалетни за акане!" Възможно е да не помниш и аз не помня точно, дали е изтрито или го има някъде запазено за припомняне. Представям си, ако беше пил и решиш да ни обясняваш, света според американския телевизор. Ако Дъртият Педофил застане начело на армията на Световните миротворци, нищо чудно да предизвика такъв смях у руснаците, че сериозно да отслаби боеспособността им.

     В този списък има и стряскашто и верни евроатлантици и евроатлантички или гъзоблизци по пиянски казано. Елена Йончева е евродепутат и страшно се възмути преди време, как така Полша ще казва, че националните закони са с предимство пред европейските.
     Тези които обикновено се радват на такива списъци или убиване на хора по нечие мнения или само тормоз, арести или просто само ги заглушават, защото не са с правилни еврогейски ценности. Не се радвайте, че да не попаднете в тях по неведоми пътища. Нашите "велики шофьори" са първи да се подиграят с нещо или някой, ама в стажа си имат такива "геройски прояви" като: обръща на камион (с колелата нагоре), неуспешно преминаване под нисък мост (недостатъчна скорост), потегляне с отворени врати (но пък веднага, след няколко километра по магистралата разбира) и т.н. За мен тези са форумни мангали, някакви тамагочита които само пискат и само искат (като един Напушляк). Но за повечето са идоли и им се кланят, така както Прост Киро и Кокорита на Посолството.
     "Гнусният мангал Соломон Паси (не защото е частично евреин) или изкупува някаква грехове или му е обещано Светло бъдеще. Обещано и завещано, са дори противоположни понякога.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Tarykata
Младши потребител
**

Рейтинг: +297/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 88
Теми: 1



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #5 -: Вторник, 08 Август, 2023, 19:22:44 »
ОтговорОтговор

"Армия Крайова" са фашисти прадядодвците на тези от Миротворец. https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%80%D0%BC%D0%B8%D1%8F_%D0%9A%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B0са избили повече еврей от Третият Райх и повече хора от Червената Армия. Въобще не съм изненадан.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +537/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0%


« Отговор #6 -: Сряда, 09 Август, 2023, 18:00:05 »
ОтговорОтговор

"Армия Крайова" са фашисти прадядодвците на тези от Миротворец. https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%80%D0%BC%D0%B8%D1%8F_%D0%9A%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B0са избили повече еврей от Третият Райх и повече хора от Червената Армия. Въобще не съм изненадан.
Да не ги бъркаш с УПА?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
Monster
Старши потребител
****

Рейтинг: +297/-4
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 252
Теми: 16



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #7 -: Петък, 11 Август, 2023, 11:25:02 »
ОтговорОтговор

Яков Кедми в интервюто с Костадин на квадрат обяснява, че Армия Крайова са избили 1,5млн. еврей. Няма грешка. Какво е Упа?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Tarykata
Младши потребител
**

Рейтинг: +297/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 88
Теми: 1



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #8 -: Неделя, 13 Август, 2023, 10:17:26 »
ОтговорОтговор

Американците искат да направят буферна държава от Балтийско до Черно море. https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%96%D0%B5%D1%87%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B0Жечпосполита им се вижда малко. Пренебрегват факта, чеслед Втората Световна са отнети територий от Беларус.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +537/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0%


« Отговор #9 -: Вторник, 15 Август, 2023, 11:05:08 »
ОтговорОтговор

Яков Кедми в интервюто с Костадин на квадрат обяснява, че Армия Крайова са избили 1,5млн. еврей. Няма грешка. Какво е Упа?
УПА -Украинска “повстаническа” армия, клали са и евреи не само поляци.
Общо взето е аналог на Армия Крайова само че на украинска територия.
https://pogled.info/svetoven/evropa/tova-beshe-nevizhdano-kakvo-pravyat-boitsite-ot-upa-na-polyatsite.158222
Там е голяма мешаница, като акцента на всички е ярко нацистки. Не се подлъгвай от това, че чат -пат се биели по между си Намигване
Тия например ходили чак в Югославия да бият партизани.
14-я добровольческая пехотная дивизия СС «Галиция» (1-я украинская).

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!