Предложения
Форум на българските шофьори
Понеделник, 13 Май, 2024, 01:15:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 [3] 4 5 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложения  (Прочетена 26865 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
!.!.!
Старши потребител
****

Рейтинг: +148/-75
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 101



Активност
0%


« Отговор #30 -: Събота, 27 Октомври, 2012, 02:04:21 »
ОтговорОтговор

От потребители към потребители Усмивчица Да може да си видят гласно грешките които правят. С надежда да се осъзнаят. Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Аз съм си Аз. Свиквайте. Усмивчица
Форум на българските шофьори
« Отговор #30 -: Събота, 27 Октомври, 2012, 02:04:21 »

 Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2277/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2132
Теми: 136



Активност
2.8%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #31 -: Неделя, 28 Октомври, 2012, 13:40:57 »
ОтговорОтговор

     По повод на това, че споделих едно мнение, а то стана Световен проблем. Предлагам в публикациите, да се избягва да бъдат само линкове. А, публикация която е начална за темата забранено. Мисля че, Форума е място да се споделят мнение, ясно и недвусмислено. А, не да се гадае какво се има в предвид. Имаше дори случай, заглавието на тема беше линк!!!

     Не мога да твърдя със сигурност, но мисля че, рекордьор по такива теми е: stoan  - такива са ми спомените. Само пример има и други!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Неделя, 16 Декември, 2012, 22:53:10 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #31 -: Неделя, 28 Октомври, 2012, 13:40:57 »

 Активен
grants
Потребител герой
*****

Рейтинг: +141/-42
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 506
Теми: 13



Активност
0%

Просякът с камиона


« Отговор #32 -: Сряда, 02 Януари, 2013, 20:08:58 »
ОтговорОтговор

Предлагам а и някой можеби вече знаят. Който има въпроси за Актове ,постановления и т.н моля ето линк с телефони: http://www.bau.bg/request.php

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не всичко е пари,но всичко е с пари
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1851/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #33 -: Четвъртък, 03 Октомври, 2013, 12:26:28 »
ОтговорОтговор

Желая да направя едно предложение към Администрацията на форума ,а тое е откриването на нов подраздел с име Трактори и ПСМ
Мотивирам се с факта,че и колегите на тези ППС е редно да намерят своето място в този форум поради факта,че за упражняване на професията си и те имат шоферска книжка и въпреки,че много от вас се подиграват с името на тяхната професия ,лично за мен като участници в движението ги считам за колеги.Ако се вземе решение за създаване на такъв подраздел ,моля тема http://www.driver-bg.eu/index.php?topic=1845.0 да бъде преместена там,определено не е за Празни приказки

Апропо и пешеходците са част от този свят,но не намирам нито една тема по-въпроса

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2404/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #34 -: Четвъртък, 03 Октомври, 2013, 12:40:26 »
ОтговорОтговор

Желая да направя едно предложение към Администрацията на форума ,а тое е откриването на нов подраздел с име Трактори и ПСМ
Мотивирам се с факта,че и колегите на тези ППС е редно да намерят своето място в този форум поради факта,че за упражняване на професията си и те имат шоферска книжка и въпреки,че много от вас се подиграват с името на тяхната професия ,лично за мен като участници в движението ги считам за колеги.Ако се вземе решение за създаване на такъв подраздел ,моля тема http://www.driver-bg.eu/index.php?topic=1845.0 да бъде преместена там,определено не е за Празни приказки

Апропо и пешеходците са част от този свят,но не намирам нито една тема по-въпроса

Прието! Ще бъде създаден такъв раздел.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1851/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #35 -: Четвъртък, 03 Октомври, 2013, 13:07:27 »
ОтговорОтговор

Прието! Ще бъде създаден такъв раздел.
Много благодаря.

Ето и още една тема за него:http://www.driver-bg.eu/index.php?topic=1644.0;topicseen

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2277/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2132
Теми: 136



Активност
2.8%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #36 -: Четвъртък, 24 Октомври, 2013, 23:38:03 »
ОтговорОтговор

     Във форум който се регистрирах, се изисква да се напишат четири изречения, преди да получиш одобрение. Държи се на грамотното писане и не е литературен!!!

     Позволява ли тази форумна платформа, такова нещо? Ако е възможно, предлагам да се "изискват" някакви доказателства, че поне частично има изкаран втори клас бъдещия потребител!
     Форумът е общодостъпен и с подобни "грамотни" потребители се затвърждава мнението, че шофьорите са пълни неграмотници и абсолютно неоснователно получават много пари!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
BoBy_BoY
Потребител герой
*****

Рейтинг: +140/-55
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Netherlands Netherlands

Публикации: 825
Теми: 45



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #37 -: Събота, 26 Октомври, 2013, 01:30:29 »
ОтговорОтговор

Колега М.Илчев, ти направи ме срази с този си последен пост, братче!
 Познавам шофьори, които като си напишат имаето и сами не могат да си го разчетат, но за сметка на това пък лафят по два езика!
 Познавам и тъкива, където гледат навигацията, като на безполезна вещ, но пък за сметка на това умеят добре да четат табелите, както в Унгария, така и по Гърция, Испания,...
 Знам и за случаи в които има „колега" с висше образувание и с високи критерии към по ниско образованите, обаче не знае кое е изток-запад, север-юг...
 Сори, ама не мога да приема тезата, че BG-шофьорите не си заслужават кинтите! Даже са най-ниско платените в не само в сектора транспорт ами изобщо като цяло!
 Според мене на един шофьор не му е работата да говори ами да кара разумно, внимателно, вежливо,... Да се грижи за МПС'то...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1851/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #38 -: Събота, 26 Октомври, 2013, 10:30:50 »
ОтговорОтговор

   
     Форумът е общодостъпен и с подобни "грамотни" потребители се затвърждава мнението, че шофьорите са пълни неграмотници и абсолютно неоснователно получават много пари!
Илчев ,обръщам се към теб,защото думите по -горе са твои с въпроса според теб шофьор с висше или две висши образования ,трябва ли да взима повече пари за положеният труд от шофер бичкия кат мен примерно?
Аз споделям мнението,че на Боби,че в момента във БГ шофери,лекари,космонавти и общаци не им се заплаща нормално положения труд,та за бога колеги вече и у братска Румъния взимат български шофери и това е така,защото фиша на края на месеца се разлива от нашенският.


 Познавам шофьори, които като си напишат имаето и сами не могат да си го разчетат, но за сметка на това пък лафят по два
 Според мене на един шофьор не му е работата да говори ами да кара разумно, внимателно, вежливо,... Да се грижи за МПС'то...

Бобка напълно си прав,но да уточня ,че грижата за МПС-то е разтегливо понятие и тва ,че на някой дарак му е паднал кардана не е грижа и тежест на шофера,а на онбашито на дарака

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2277/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2132
Теми: 136



Активност
2.8%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #39 -: Събота, 26 Октомври, 2013, 15:10:01 »
ОтговорОтговор

Колега М.Илчев, ти направи ме срази с този си последен пост, братче!
 Познавам шофьори, които като си напишат имаето и сами не могат да си го разчетат, но за сметка на това пък лафят по два езика!
 Познавам и тъкива, където гледат навигацията, като на безполезна вещ, но пък за сметка на това умеят добре да четат табелите, както в Унгария, така и по Гърция, Испания,...

     Ако за работодателя грамотността беше по-важна от другите умения, вероятно щяха да ги подбират по тези критерии. От всеки човек може да се научи нещо. Както и да се видят простотии. Вече зависи какво ще се избере, аз предлагам да се виждат шофьорите като културни и образовани! И май простотиите стават по-лесно достъпни от форумите, отколкото на пътя!



Илчев ,обръщам се към теб,защото думите по -горе са твои с въпроса според теб шофьор с висше или две висши образования ,трябва ли да взима повече пари за положеният труд от шофер бичкия кат мен примерно?

     Христов! Темата я изместваш, но да се обоснова за предложението. Ти влизаш обикновено да се забавляваш, може да не влизаш, ден, два, седмица, месеци. Често се налага да редактирам публикациите на някои -първата, втората, третата, четвърта, пета, шеста и няма "проблясък"!!! Е, това нормално ли е?!
     Правилата е нормално да не ги четеш при регистрация и как да обърнеш внимание на това: В ТОЗИ ФОРУМ СЕ ПИШЕ НА КИРИЛИЦА!!!

     Най-малкото при такъв "подбор" и ако някой пише на латиница, супер неграмотно или супер диалектично. То това е нарочно! А не, че не бил разбрал!

     За плащането, ако го омайваш шефа, както почти всички потребители тук. Както споменавах и преди за много хора "Слънцето не изгрява от правилната посока", ако не прочетат нещо от теб и стоят и те "гледат в очите" какво ще кажеш! И за заплатата е много възможно да вземеш повече за по-малко работа, при този талант!


Аз споделям мнението,че на Боби,че в момента във БГ шофери,лекари,космонавти и общаци не им се заплаща нормално положения труд,...

     Правилно се сещаш, че не само на шофьорите не им се плаща нормално!
     Един лекар учи поне още 10 години, след средното (и в средното е ходил редовно) докато започне да работи и ако не взима рушвети или е супер ценен, само се доближава до нашите заплати. И той за една година влага много повече пари от нас за нашите документи за 5 години.
      А някой инженер, където е бил сред първенците в класа, учил е още поне 4 години и взима 600 лв (месечно). И гледа някой наш бъдеш колега, който ако специално не му се обърне внимание, че имената се пишат с главни букви, не може да си напише името. И този наш колега е инвестирал част от парите които са за една година на инженера и около два, три месеца време. Обаче има претенции от първия месец да взима поне 3 000 - 4 000 лв.
     Е, аз напълно го разбирам инженера който е малко несъгласен!

     И Христов, как предлагаш да бъдат регистрациите? Това е мое предложение и то само, ако позволиш! Ако зависеше от мен отдавна да има тестове, преди одобрението!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1851/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #40 -: Събота, 26 Октомври, 2013, 18:51:29 »
ОтговорОтговор

     Ако за работодателя грамотността беше по-важна от другите умения, вероятно щяха да ги подбират по тези критерии. От всеки човек може да се научи нещо. Както и да се видят простотии. Вече зависи какво ще се избере, аз предлагам да се виждат шофьорите като културни и образовани! И май простотиите стават по-лесно достъпни от форумите, отколкото на пътя!



     Христов! Темата я изместваш, но да се обоснова за предложението. Ти влизаш обикновено да се забавляваш, може да не влизаш, ден, два, седмица, месеци. Често се налага да редактирам публикациите на някои -първата, втората, третата, четвърта, пета, шеста и няма "проблясък"!!! Е, това нормално ли е?!
     Правилата е нормално да не ги четеш при регистрация и как да обърнеш внимание на това: В ТОЗИ ФОРУМ СЕ ПИШЕ НА КИРИЛИЦА!!!

     Най-малкото при такъв "подбор" и ако някой пише на латиница, супер неграмотно или супер диалектично. То това е нарочно! А не, че не бил разбрал!

   
     И Христов, как предлагаш да бъдат регистрациите? Това е мое предложение и то само, ако позволиш! Ако зависеше от мен отдавна да има тестове, преди одобрението!
Илчев,че влизам за купона си прав,че пиша на моенски нарочно също ,но мислех,че преди имаше тема в която водех неистова борба мисля с Драйвъра на тема диалекти и ще си позволя да се повторя,че диалектите са част от нашата народност и ако се срамуваме от тях значи си плюем на дедите(лично мнение не те ангажирам с него)

Относно предложение,да ти призная не съм се замислял просто ти обърнах внимание на някои аспекти погледнати от друга гледна точка
,но с думите ти ,,ако позволиш" ми помогна да осъзная,че нещо изпуснато като думи на една особа се оказва ако не вярно,то почти,тъй че мани го ,,шефо" тегли си ми една и ич да не ти е.

Апропо фрии съм тия дни и ако държиш мое се напънем задружно да измислим нещо по-така ако ли не квот такова.
Някога ви досаждах всеки ден-бяхте недоволни
Сега по -рядко-пак сте недоволни
Ми вземете ме маанете бре

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


Yordan
Младши потребител
**

Рейтинг: +26/-5
Неактивен Неактивен

Spain Spain

Публикации: 88
Теми: 2



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #41 -: Събота, 26 Октомври, 2013, 20:23:34 »
ОтговорОтговор

диалектите са част от нашата народност и ако се срамуваме от тях значи си плюем на дедите

Е те за това нещо имаш много + от мен.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като погледнеш трезво на някои неща и разбираш, че трябва да пийнеш...
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2277/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2132
Теми: 136



Активност
2.8%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #42 -: Понеделник, 28 Октомври, 2013, 22:18:05 »
ОтговорОтговор

Илчев,че влизам за купона си прав,че пиша на моенски нарочно също ,но мислех,че преди имаше тема в която водех неистова борба мисля с Драйвъра на тема диалекти и ще си позволя да се повторя,че диалектите са част от нашата народност и ако се срамуваме от тях значи си плюем на дедите(лично мнение не те ангажирам с него)

     Това с диалектите не знам от къде идват. В пограничните райони също имат диалекти, те са по-скоро чужд език. Което е противоположно на твоята идея.
     Някога да съм писал или казвал: "Дъ ге?!" Има ли някой да не знае, че съм от Плевен и тролейджия?

     Да разбирам, че ти допада идеята за тест? Може да се прави тест, какъвто правят децата за преминаване от втори за трети клас! И за да не се дискриминира по възраст, тези които не са още станали толкова големи, да се изписва възрастта им и така ще бъдем всички снизходителни към тях!

     Сега децата на кирилица или латиница започват да пишат първоначално?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2277/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2132
Теми: 136



Активност
2.8%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #43 -: Четвъртък, 31 Октомври, 2013, 00:46:15 »
ОтговорОтговор

     Предложих нещо - да има лек тест или поне да се напишат няколко изречения, кой, както може. По това, да се преценява дали да получи одобрение!
     Имаше две мнения от типа: Аз съм "ПРОТИВ", но не знам как иначе!!! Спор да има!
     Вчера една тема "...", на това успях да я преправя от телефона. Беше на латиница. Мое предположение, че ако беше написал няколко изречения преди регистрацията, щеше да е ясно, какво ще се случи и как ще "помага"!
     Темата беше някакви оплакване от компютърна фирма в Русе!!!??? И защо не в компютърните форуми?! Защото е смятал, че в шофьорския форум "номера" ще мине! И беше подобно на някой от латинските оплаквания в "Черен списък" - Големи мошеници, не купувайте (може да е имало БЯГАЙТЕ надалече заобикаляйте - но не го четох цялото).
     Оплачи се, ако искаш и от жена си, в тема според правилата.
 

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1851/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #44 -: Четвъртък, 31 Октомври, 2013, 10:42:36 »
ОтговорОтговор

    Предложих нещо - да има лек тест или поне да се напишат няколко изречения, кой, както може. По това, да се преценява дали да получи одобрение!
     Имаше две мнения от типа: Аз съм "ПРОТИВ", но не знам как иначе!!! Спор да има!
     Вчера една тема "...", на това успях да я преправя от телефона. Беше на латиница. Мое предположение, че ако беше написал няколко изречения преди регистрацията, щеше да е ясно, какво ще се случи и как ще "помага"!
     Темата беше някакви оплакване от компютърна фирма в Русе!!!??? И защо не в компютърните форуми?! Защото е смятал, че в шофьорския форум "номера" ще мине! И беше подобно на някой от латинските оплаквания в "Черен списък" - Големи мошеници, не купувайте (може да е имало БЯГАЙТЕ надалече заобикаляйте - но не го четох цялото).
     Оплачи се, ако искаш и от жена си, в тема според правилата.
 
Илчев па не си ме разбрал или аз теб,да ти онагледим моето виждане ,па ти мъцни твоето.
Начи искаш тест,да каем ок
,но какво целиш с този тест ,да възпреш аборигените като мен или да не допуснеш влизането на малчуганите,които според мен този форум не е излишно да го знаят от-до
Са всичко това зависи от въпросите в теста ъф корс,но нещо ми подсказва,че примерен въпрос за прав или променлив ток при динамо и алтернатор ,ще са в състояние да отлюспат дори и мен -дървен професор и философ по шоферските науки  и главен разбирач-преподавател ,което е срамота Илчев да ме излагаш пред ората на стари години.
Теста ако съдържа и нещо от сорта на ЯГУДА правилно ли е написана думата,пак си е за подигравка,поради факта,че колкото и да не Ви се иска ,тук не е форум по Български език и Литература,а е форум на шофьорите

Са по дадения пример от теб,къде да пише този пич своето оплакване на латиница,при положение,че във форум за шофери има раздел Информатика,според мен не той е сгрешил ,а някой друг.
Апропо очаквам новата предизборна кампания на някой политик да започне именно в раздел Политика на този форум.


П.П.Знам,че мразиш ти намеквам,ма аз съм Илчев просто момче,не моем се впишем у високообразованите си колеги(тез които все още ме приемат за такъв)    и  излагам своето мнение по въпроса с теста,ти като автор на идеята би ли могъл по-цветно да размъцаш с думи или картинки каква ти е идеята и съответно келепира които тя ще донесе.Ще съм благодарен ако го сториш,мерси за Фниманието



П.П.П. Апропо за големите пари дет взимали шоферите си направи труда да погледнеш,че вече Румънските фирми търсещи шофери стигнаха и този форум- за справка виж обявите във форума

 Смотан Смотан Смотан Смотан Смотан мноо е платен нашият шофер ей,очаквам скоро оферти от Замбия и Китай,а защо не и от Албания,че е по-наблизко

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


Етикети:
Страници: 1 2 [3] 4 5 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!