Купени книжки (СУМПС)
Форум на българските шофьори
Петък, 17 Май, 2024, 07:01:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Купени книжки (СУМПС)  (Прочетена 12479 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2284/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2136
Теми: 136



Активност
3.4%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #30 -: Четвъртък, 25 Март, 2021, 22:40:26 »
ОтговорОтговор

Бате Иво сериозно си го хапе щъркела и едва ли някой го взема на сериозно Смотан Смотан Смотан,много смешно беше как в рамките на няколко месеца обръщаше палачинката ,като виртуоз готвач на тема шофьори-собственици  Ухилен Ухилен Ухилен,но  явно си има комплекси и му тежат...

     Питал съм го няколко пъти, дали е с придобита тъпотия или си е по рождение - най-много да е отговарял: "аре наздраве,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,"
     Все си мисля, че нещо се е чалдисал в някакъв момент. И преди време говоря с един познат и той използва точно този "термин" - "чалдисал се", за един работил по испанските фирми, струва ми се родом близо до Плевен, а може и от града да е бил. Правил по 22 хиляди километра на месец, нашият герой едва 20 хиляди. Много му се иска да е най-най-най, ама само аз знам много случаи в които чувствително е задминат (а колко още?) в много отношения много преди времето когато се хвали, че вдигнал 150 км/ч (беше снимал видео с камиона) в по-скоро време за 180 споменаваше, един друг е минал на камерите при Касел със 180 км/ч, при ограничение 60 и неговата документация е по-надежна. А като знам колко сериозни мъже са вдигали с Митцубиши Маратон (автобус) 220-230, за разлика от този лигльо на които 80-90 процента от приказките са лъжи. Дотук ЯКО изостава.
"След 3 седмици стават 30 години откакто работя на камион,,, навъртял съм между 7 и 10 милиона километра и това, че съм обърнал камион не ме прави лош шофер а това, че ти не си обърнал не те прави добър шофер ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ивайло Стефанов 04.03.2017 14:39". Това, мисля че беше към един който се зовеше Гарга, ама е Иван и бяхме приятели, ама много му е лоша компанията. Като се има предвид, че последните години работи спокойна работа 7-10 хиляди километра месечно. И ако почнем да зачитаме от 10 годишен как е бутал камиончета и слагаме по хиляда километра дневно (колко "ями" пропуски в стажа има) горе-долу ще наближи обявените преди три години, сега вероятно са още "няколко милиона" повече!!! Дали е правилно да се зачитат от десет годишна възраст?! Ама поне умственото му развитието е такова или там е останало!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Четвъртък, 25 Март, 2021, 23:41:41 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #30 -: Четвъртък, 25 Март, 2021, 22:40:26 »

 Активен
Етикети:
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!