Акция на ГДБОП и арести на служители от ДАИ
Форум на българските шофьори
Вторник, 21 Май, 2024, 13:13:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Акция на ГДБОП и арести на служители от ДАИ  (Прочетена 58065 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kivott77
Начинаещ
*

Рейтинг: +4/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 26
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #30 -: Четвъртък, 10 Април, 2014, 17:41:54 »
ОтговорОтговор

Абе колеги, тя държавата ни така е устроена, че едното без другото не може. Какво имам предвид: глобите на ДАИ са толкова високи, че подкупите са нужни, като не знам дали е направено с някаква цел. Не може такива астрономически глоби спрямо нашите заплати, ако бяха нормални спрямо заплатите, щях да платя на държавата, но след като са такива, с радост даваш подкуп. Само да отървеш бесилото - те се равняват на това. От друга страна, работодателите изнемогват: камиони ли да поддържат, гориво ли и т.н. Темата е много голяма и обширна. Изобщо това си е една показност, нищо няма да се промени, като изгонят един или двама даяджии, защото проблемът не е в тях.Този, който ги е писал тия закони, въобще няма представа как се работи с камиони. Ама като кажат: ЕВРОПА, евродиректива: край, като че ли ние не можем да мислим сами .Европа от свинарите иска да отглеждат щастливи прасета, като им закачат детски играчки. Не знам, ако излезе още някоя европейска директива относно камионите, може би, и от нас ще се изисква да караме щастливи камиони.
Причина за редакция: Правопис и пунктуация.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Четвъртък, 10 Април, 2014, 19:58:44 от naum4o » Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #30 -: Четвъртък, 10 Април, 2014, 17:41:54 »

 Активен
Етикети:
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!