Дискордиа
Форум на българските шофьори
Петък, 17 Май, 2024, 06:05:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2 3 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дискордиа  (Прочетена 208398 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
velizar
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +48/-37
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 203
Теми: 17



Активност
0%


Ел. поща
« -: Понеделник, 03 Октомври, 2011, 14:24:07 »
ОтговорОтговор

За Кордията, добре че не се набутах с тях, а щях да си вземам камион на лизинг, но ме светнаха, че от завода в Швеция цената му за ВОЛВО  спрямо BG е 42% по-малко.
Не съм сигурна, че разбирам какво си написал. Би ли пояснил какво имаш предвид?
Тези , които са купували чисто нови камиони Volvo Euro 5 от Швеция, са платили 42% по-малко от цената която са щели да платят в BG , за кеш. Както и за чисто нов Мерцедес Е 320 купен и поръчан в завода им в Германия, са платили 17000лв по-малко, отколкото в Балкан Стар Бургас и то през 2010 г.

За МВ не знам и не ме интересува, но за Волво това абсолютно не е вярно.

Колежке, според теб колко е цената ?  Последната композиция , която дакараха от Швеция беше на цена Е 57259, заедно с бордово полуремарке SCHMITZ. Камиона е FH Euro 5  520к.с., влекач 6х2 с буге. Ремаркето е със 6 гуми 355х60/19.5 , с брезент и е високо 4м. Като се срещнем с колега, който го кара, ще го снимам. Цвета му е тъмно син металик, с макси кабина, 2 легла и вероятно всички екстри. Скорости автоматични. Аз лично не съм го карал, но много му се кефих, като го докараха. На предната доставка на композиции, едната беше подарък от завода на Volvo.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Понеделник, 03 Октомври, 2011, 14:24:07 »

 Активен
Етикети:
Страници: [1] 2 3 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!