За коректността и още нещо!
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 16:25:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За коректността и още нещо!  (Прочетена 157813 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #270 -: Четвъртък, 12 Юли, 2012, 20:14:35 »
ОтговорОтговор


Потребител герой


Рейтинг: +174/-101
 
 Неактивен

 Bulgaria

Публикации: 529
Теми: 6



Активност
3.2%



   
   
Re:За коректността и още нещо!
« Отговор #266 -: Вторник, 10 Юли, 2012, 20:45:30 »
Отговор  Цитат  Добави цитат
Работя в Испания в испанска фирма със парк от 20 бордови камиона. Административния екип на шефа се състои от общо 4 (четирима) човека в това число - спедитор, счетоводителка, отчетничка и самият той. Идва всеки ден на работа в 7.30 и си тръгва около 21.00, а често пъти и много по-късно. Товари с мотокара наред с другите си задачи. Но! Плаща на датата, забранил е магнитите и следи за почивките. Понякога се налага да се прехвърлят двуседмичните часове за работа, но ако има санкция си поема разхода. Работим страшно много, има и проблеми, но смятам, че сме едни от най-добре платените шофьори в абсолютна стойност в Испания. Няма да споменавам сумата, защото ще ме обявите за фантазьор, но тези, които ме познават, занаят че не казвам празни приказки. Дай Боже всекиму - да има работа, да има и справедливо заплащане.         Драйвър, аз няколко пъти съм писал колко получавах в Игоа и Пачи, Памплона ама ме обвиняваха за фантазьор,,,трай си, че веднага ще се намерят такива де да почнат да ти обясняват, че видиш ли навсякъде се плащало малко  Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Форум на българските шофьори
« Отговор #270 -: Четвъртък, 12 Юли, 2012, 20:14:35 »

 Активен
Tihomir78
Старши потребител
****

Рейтинг: +32/-7
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 254
Теми: 2



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #271 -: Събота, 14 Юли, 2012, 15:14:18 »
ОтговорОтговор

  За Хан Крум май не действат природните закони. Напоследък нещо го няма и взех да се притеснявам. Та да обоснова съмненията си. В рамките на 14 дена Хан Крум се е подмладил с повече от 4-5 години: Цитирам това са негови реплики:

   Re:За коректността и още нещо!
« Отговор #213 -: Събота, 07 Януари, 2012, 23:08:11 »

Абре чиче що ми е виагра като ми трябват още 5-6 годиники до 40?Ъ?Ъ?   

        Re:За коректността и още нещо!
« Отговор #243 -: Събота, 21 Януари, 2012, 21:45:11 »
   
Към Don_Bazilio много по мъжки го удряш...................доказа,че си нещастен човек!Чиче като скоро направя 30 г се надявам.....

 Та си мисля че пича си скучае вкъщи и си драска от скука и му е интересно какви ще са отзивите. Няма транспортна фирма, няма диспечерки, няма джипки.... Просто виртуален работодател. Е възможно е баща му да има бизнес с камиони, а пича да стои отстрани и да си мечтае.
 То и затова се крие и не казва името на фирмата, че ще се случи някой да бачка там и дотам със сапунения сериал.
 Лека и безаварийна на всички колеги.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #271 -: Събота, 14 Юли, 2012, 15:14:18 »

 Активен
voyager
Начинаещ
*

Рейтинг: +8/-11
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 29
Теми: 0



Активност
0%


« Отговор #272 -: Събота, 17 Ноември, 2012, 18:52:46 »
ОтговорОтговор

Скъпи и уважавани работодатели (фирмаджии) така ли не можахте да проумеете, едно единствено нещо. Купуваме си дизелови коли, защото вашите камиони са дизелови. И нафтата 20 лв за литър да стане, ние пак ще си караме колите. И без пари да я направят, ние пак ще точим. Затова, ако си върши шофьора работата добре, не забелязвайте за тези 20л които ги е взел за колата си.


такали
неможяхте
проумеите
копуваме
литар
шофиора

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Събота, 17 Ноември, 2012, 20:42:44 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен
loshdancho
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-722
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Публикации: 3614
Теми: 104



Активност
0%


loshdancho
Ел. поща
« Отговор #273 -: Събота, 17 Ноември, 2012, 19:00:13 »
ОтговорОтговор

скъпи и уважавани работодатели(фирмаджии) такали неможяхте да проумеите едно единствено нещо.копуваме си дизелови коли защото вашите камиони са дизелови.и нафтата 20лв за литар да стане ние пак ще си караме колите,и без пари да я направят ние пак ще точим.затова ако си върши шофиора работата добре не забелязвайте за тези 20л които ги е взел за колата си.
ХАХАХАХА и там ли се байганьосвате бре...voyager
И по 3000€  да ви дават ви не стига.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ПРОСТ(о) шофьор!  Малии за това някога се учеше 3-4год.
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2336/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #274 -: Събота, 17 Ноември, 2012, 19:07:43 »
ОтговорОтговор

скъпи и уважавани работодатели(фирмаджии) такали неможяхте да проумеите едно единствено нещо.копуваме си дизелови коли защото вашите камиони са дизелови.и нафтата 20лв за литар да стане ние пак ще си караме колите,и без пари да я направят ние пак ще точим.затова ако си върши шофиора работата добре не забелязвайте за тези 20л които ги е взел за колата си.

неможяхте, проумеите, копуваме, литар, шофиора...

Направо съм изумен от неграмотността ти. Умишлено не направих редакция, а при още една сгрешена дума в следваща публикация ще ти сложа бан!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
niksan69
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #275 -: Неделя, 02 Декември, 2012, 18:19:22 »
ОтговорОтговор

Ти нещо ненормален ли си.Като си много коректен пиши си името на фирмата защо се криеш.Отговора е че и ти си един мишок като всички БГ работодатели.Тоя списък дето го правите за некоректни шофьори  може да си го наврете където не не ви огрява слънцето.Все на вас ви крадат нафтата, продават ви гумите, оставят ви камионите и  прочие.Не се ли замисляш, че ако си коректен и заплащаш труда на колегите това няма да се случва.А не все да се оплаквате, че навлата били малки, чакаш превод, нафтата скъпа,парите не стигат и работите все на загуба пък си сменяте джиповете през месец.Аз работя във френска фирма където е немислимо някой с нещо да те прецака защото последствията са страшни и съм се зарекъл никога да не работя за Български фирми докато има такива смешници като теб.Дерзай.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
seal
Начинаещ
*

Рейтинг: +7/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 27
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #276 -: Неделя, 02 Декември, 2012, 18:54:01 »
ОтговорОтговор

Ще ви разкажа една история, защото вече е история. Преди години работех във фирма със супер политика. Работата се състоеше в следното: започваш работа, получаваш си камиона от магазина, закачаш ремарке, дават ти се карти за гориво можеше да се храниш и в ресторантите на Шел, дават ти машинки за магистралите в Европа, и най накрая телефон, и накрая се почва работата термини за товарене разтоварване и тнт. Когато работата вървеше и от двете страни проблеми немаше никакви, връзката беше единствено по телефона. Контрол никакъв нито на гориво нито ГПС. Но се появиха индивиди 'колеги' и се започна с въпросите, като например. може ли камион да зареди 2500л нафта за един ден? Може ли да се изговори телефон за 1800Е на месец?
Първото нещо след това: Ограничиха ми телефона можех да званя на няколко номера, не можех да си организирам разтоварването и товаренето движех се като кон с капаци, смениха ми картата не можех да ям по ресторантите. Взеха ми камиона, работата секна полските фирми подбиха яко цените и  накрая фирмата фалира и ме съкратиха.
Поздрави !

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
voyager
Начинаещ
*

Рейтинг: +8/-11
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 29
Теми: 0



Активност
0%


« Отговор #277 -: Понеделник, 03 Декември, 2012, 16:49:08 »
ОтговорОтговор

admin,не съм неграмотен а по-скоро е страничен ефект от дългото писане на български с латински букви. и не се вживявай толкова в ролята на даскалица.все пак не това е идеята на форума

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2336/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #278 -: Понеделник, 03 Декември, 2012, 20:54:10 »
ОтговорОтговор

admin,не съм неграмотен а по-скоро е страничен ефект от дългото писане на български с латински букви. и не се вживявай толкова в ролята на даскалица.все пак не това е идеята на форума

Не ми давай излишни напътствия и не ми казвай каква е точно идеята на форума. Считай се предупреден за правописа и следващия път направо трия и слагам бан.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2216/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2109
Теми: 135



Активност
3.4%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #279 -: Понеделник, 03 Декември, 2012, 21:14:19 »
ОтговорОтговор

admin,не съм неграмотен а по-скоро е страничен ефект от дългото писане на български с латински букви. и не се вживявай толкова в ролята на даскалица.все пак не това е идеята на форума


     Интересно каква е идеята на Форума? Например: В писмен вид да се показва неграмотността на практикуващите тази професия? Има хора не могат името да си напишат правилно (нямам предвид теб), после не му платили. Някаква връзка да откриваш? Аз намирам за логично!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
mischon
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 6
Теми: 2



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #280 -: Вторник, 15 Януари, 2013, 16:06:42 »
ОтговорОтговор

200 CV-та ама от трактористи, на такива като тебе такива трябват, а като се създаде синдикат на шофьорите в България, ще се молите.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
actros1844
Начинаещ
*

Рейтинг: +13/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7
Теми: 2



Активност
0%

« Отговор #281 -: Петък, 19 Април, 2013, 15:40:50 »
ОтговорОтговор

Здравейте, колеги!
Към "работодателя Хан Крум" и четящите немуподобни,
Да чорбаджи, ние българските шофьори сме най-некадърни, крадливи, завистливи...и вам неблагодарни.
И, защо се занимаваш с такива гадове? Я, си наеми немски шофьори, да ти е мирна главата! Хем кадърни, хем не знаят нафта да точат......А, викаш, за "най-много 0,12.." няма да ти вържат. Ми...
Я, пробвай с Поляци! И те ли не се хващат "на километър" да висят по паркингите? Пък, те нафта не барат. неее. И гуми. Неее. И, не близват. Работливи...
Виж дъртия (Бетц) беше взел грузинци и азери. Що не пробваш? На тях и по 0,012 им стига.А, не ти се ходи да ги събираш по Европа? А, и те не разбират от нафта и гуми.
Не е, викаш, като през 2006-8 година, да няма шофьори. Сега, валяло. Мож' да се е..ваш, както ти е кеф. Кефиш се, че има много "останали гладни шофьори". Слушай, цинично коп.е, пенсионираните милиционери, дето си купиха навигации и станаха "траджии" вече се осраха. Истинските колеги са търсени и ценени в цял свят. Скоро отново ще се молиш някой да се качи в скапаните ти таралясници. Да ме прости админа, че запалих! На колегите, лек път!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1788/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #282 -: Петък, 19 Април, 2013, 16:02:07 »
ОтговорОтговор

actros1844 баце,млатнах ти един + ,че от толкоз ,,шофери" у тоз форум веке не знаат за ко се борат.

А на истинските колеги лек път и от мен.

,,И ТВА ШЕ МИНЕ" actros1844,ша духат супа и газди и ,,шофери" ,тъй че не мой се нерви

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


actros1844
Начинаещ
*

Рейтинг: +13/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7
Теми: 2



Активност
0%

« Отговор #283 -: Петък, 19 Април, 2013, 16:11:43 »
ОтговорОтговор

Бриги Бичкията, благодаря ти, братле! "Отварям вестника. Шофьори търсеха. Началници не търсеха"  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1788/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #284 -: Петък, 19 Април, 2013, 16:21:46 »
ОтговорОтговор

Баце некой ден имаш ош един + ,че са немам опцииии за маневриране.

За неразбралите ,да мъцнем

Важно:
"Отварям вестника. Шофьори търсеха. Началници не търсеха" 
Маловажно:
Цитат
Направо съм изумен от неграмотността ти

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


Етикети:
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!