Клиповете на Rider777
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 11:38:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2] 3 4 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клиповете на Rider777  (Прочетена 76628 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #15 -: Петък, 02 Декември, 2011, 21:32:26 »
ОтговорОтговор

Такъв качествен нет, какъвто има в България май много малко страни имат ,,,,,,,,,,,,, много лек и весел уикенд на всички  Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Петък, 02 Декември, 2011, 21:32:26 »

 Активен
DeDo Vi
Потребител герой
*****

Рейтинг: +194/-236
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 792
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #16 -: Събота, 03 Декември, 2011, 22:17:30 »
ОтговорОтговор

Само не го показвайте на тия от 4ти километър, че ще дойдат с усмирителната риза ;-))))))))))))))))))))))))))))))
Иво, бате толкова си мръднал, че чак си се изметнал. Май и тия от 4-ти километър да дойдат с усмирителните ризи, за тебе вече безвъзвратно късно. Усмивчица Колкото до клиповете. Нещо не успя да ме спечелиш като почитател. От всичките ти клипове, научих само едно нещо, че.....имаш голямо его, и нищо друго. А след като навигацията ти е постоянно включена и ти казва "завий тук, завий там" на всяко кръстовище, си ми ясен и що за професионалист си.(и това става ясно от клиповете). Това е от мен, пък ти ако искаш се обиждай. Но иначе ти пожелавам щтастие и здраве.
P.S. виждал съм те на живо тебе, няколко пъти сме се засичали по паркингите из Европа.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Събота, 03 Декември, 2011, 22:30:47 от DeDo Vi » Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Събота, 03 Декември, 2011, 22:17:30 »

 Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #17 -: Понеделник, 05 Декември, 2011, 10:40:50 »
ОтговорОтговор

Дедо,,,не съм имал за цел да те печеля като почитател,,,това с навигацията не може да ти бъде мерило колко съм професионалист и колко не,,,, ако си гледал клиповете ще разбереш колко я слушам навигацията,,,,карам камион от 87ма година а от 90та съм само в Европа,,,,та за тва с професионализма можем да поспорим мъничко,,,ама това ще стане на по бира, когато се засечем на някой паркинг,,,,,а относно егото личното ми мнение е, че човек, който си позволява да поставя диагнози на някого, когото не познава също не страда от липса на такова,,,,това е личното ми мнение,,,,,,,,,,,,,,,,,,    Много весела и успешна седмица на всички, които са зад волана или зад компютрите ;-)

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1788/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #18 -: Понеделник, 05 Декември, 2011, 13:14:43 »
ОтговорОтговор

Моя милост е и зад двете  Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #19 -: Понеделник, 05 Декември, 2011, 15:31:46 »
ОтговорОтговор

Дедо, цяла сутрин за теб си мисля, даже можеш да го видиш,,,,, http://vbox7.com/play:4c51059a4c

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2930
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #20 -: Понеделник, 05 Декември, 2011, 16:25:36 »
ОтговорОтговор

хахахаха...Иво, хванах те в крачка! Караш срещу знак за ограничение над 7.5 тона!   Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
JoroBoro
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +49/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 206
Теми: 12



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #21 -: Понеделник, 05 Декември, 2011, 21:02:00 »
ОтговорОтговор

хахахаха...Иво, хванах те в крачка! Караш срещу знак за ограничение над 7.5 тона!   Усмивчица

Пак е разкачил някъде да иде до магазина  Ухилен

И вземи си свали тая камера от главата вече  Смотан Смотан Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Mandor
Потребител герой
*****

Рейтинг: +491/-22
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 739
Теми: 33



Активност
0%


« Отговор #22 -: Понеделник, 05 Декември, 2011, 21:08:54 »
ОтговорОтговор

Такъв качествен нет, какъвто има в България май много малко страни имат ,,,,,,,,,,,,, много лек и весел уикенд на всички  Намигване
Да благодарим за него на БТК и тяхната алчност. Като вдигнаха цените за нет по телефона, се появиха кварталните LAN-ки и нета полетя.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Да пишеш на български с латински букви е все едно да пишеш с лайна по стената - чете се, но не е приятно.
Продавам 405,бензин,на части
На шестия ден Господ видя, че не може да направи всичко и създаде инженерите.
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2336/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #23 -: Понеделник, 05 Декември, 2011, 21:19:41 »
ОтговорОтговор

Да благодарим за него на БТК и тяхната алчност. Като вдигнаха цените за нет по телефона, се появиха кварталните LAN-ки и нета полетя.

Те и сега пак са си алчни. И все още има хора, които им се връзват на глупостите.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #24 -: Понеделник, 05 Декември, 2011, 22:28:57 »
ОтговорОтговор

Лятото като бях в България видях реклама на Спиди нет,,,100 МБ за 5 лева ,,,,,,,,,,,,,,, дали е истина или само някакъв рекламен трик Ъ?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2216/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #25 -: Петък, 03 Февруари, 2012, 21:25:55 »
ОтговорОтговор

Само не го показвайте на тия от 4ти километър, че ще дойдат с усмирителната риза ;-))))))))))))))))))))))))))))))
... А след като навигацията ти е постоянно включена и ти казва "завий тук, завий там" на всяко кръстовище, си ми ясен и що за професионалист си.(и това става ясно от клиповете). Това е от мен, пък ти ако искаш се обиждай. Но иначе ти пожелавам щтастие и здраве.
P.S. виждал съм те на живо тебе, няколко пъти сме се засичали по паркингите из Европа.

     ДеДо Ни, разочароваш ме. В Европа, съм далеч от добре ориентиращите се, ясно навигацията ми е включена. В България, почти винаги карам с включена навигация. Например, 9 години работих в София. Плевен - София, съм пътувал с кола поне 300 пъти, отделно с влак. Карам през нощта си замислил съм се, застигам някого, понеже съм се замислил дълбоко в първия момент не знам точно къде съм, кой завой. Поглеждам в навигация и веднага решавам, прав ли е участъка за изпреварване. Друг пример, движа се да кажем по същия маршрут и бързам. Задавам крайната цел и следя времето, т.е. гледам си темпото. Друго, обикновено скоростта я гледам от навигацията, скоростомера показва 5-8 км/ч повече. Идва ограничение, да кажем 60 км/ч, слагам на темпомат на 68-69 и не мисля. Така както преди година на тунела на Правец, при ограничение 80, на темпомат (май за коли е круиз контрол, все чуждици), карам с 89. Като ми казаха, че съм с 107, не им мина номера. Та слагай ме в групата на Иво, аз съм, за постоянно включена навигация.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
DeDo Vi
Потребител герой
*****

Рейтинг: +194/-236
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 792
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #26 -: Петък, 03 Февруари, 2012, 21:35:33 »
ОтговорОтговор

Не бе
Само не го показвайте на тия от 4ти километър, че ще дойдат с усмирителната риза ;-))))))))))))))))))))))))))))))
... А след като навигацията ти е постоянно включена и ти казва "завий тук, завий там" на всяко кръстовище, си ми ясен и що за професионалист си.(и това става ясно от клиповете). Това е от мен, пък ти ако искаш се обиждай. Но иначе ти пожелавам щтастие и здраве.
P.S. виждал съм те на живо тебе, няколко пъти сме се засичали по паркингите из Европа.

     ДеДо Ни, разочароваш ме. В Европа, съм далеч от добре ориентиращите се, ясно навигацията ми е включена. В България, почти винаги карам с включена навигация. Например, 9 години работих в София. Плевен - София, съм пътувал с кола поне 300 пъти, отделно с влак. Карам през нощта си замислил съм се, застигам някого, понеже съм се замислил дълбоко в първия момент не знам точно къде съм, кой завой. Поглеждам в навигация и веднага решавам, прав ли е участъка за изпреварване. Друг пример, движа се да кажем по същия маршрут и бързам. Задавам крайната цел и следя времето, т.е. гледам си темпото. Друго, обикновено скоростта я гледам от навигацията, скоростомера показва 5-8 км/ч повече. Идва ограничение, да кажем 60 км/ч, слагам на темпомат на 68-69 и не мисля. Така както преди година на тунела на Правец, при ограничение 80, на темпомат (май за коли е круиз контрол, все чуждици), карам с 89. Като ми казаха, че съм с 107, не им мина номера. Та слагай ме в групата на Иво, аз съм, за постоянно включена навигация.
Не бе Баце, не се заяждам с никой. Това, че аз навигация не ползвам и не ми трябва не означава, че отричам този вид техника.А колкото до Иво, той явно си е особен чешит, виждал съм го един път, и ми се стори доста натоварен психически, но може и да греша. А колкото до клиповете му, е пълна боза са. Аз също съм качил някой и друг клип в Ютубе-то, ама не се рекламирам нали, и не се изживявам като Спилбърг.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2216/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #27 -: Събота, 04 Февруари, 2012, 15:10:32 »
ОтговорОтговор

Не бе Баце, не се заяждам с никой. Това, че аз навигация не ползвам и не ми трябва не означава, че отричам този вид техника.А колкото до Иво, той явно си е особен чешит, виждал съм го един път, и ми се стори доста натоварен психически, но може и да греша. А колкото до клиповете му, е пълна боза са. Аз също съм качил някой и друг клип в Ютубе-то, ама не се рекламирам нали, и не се изживявам като Спилбърг.

     В защита на Иво, автор на темата е Администратор. Мисля в случая не си натрапва клиповете. И аз имам клипове в Ютуб.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2336/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #28 -: Събота, 04 Февруари, 2012, 15:15:05 »
ОтговорОтговор

Не бе Баце, не се заяждам с никой. Това, че аз навигация не ползвам и не ми трябва не означава, че отричам този вид техника.А колкото до Иво, той явно си е особен чешит, виждал съм го един път, и ми се стори доста натоварен психически, но може и да греша. А колкото до клиповете му, е пълна боза са. Аз също съм качил някой и друг клип в Ютубе-то, ама не се рекламирам нали, и не се изживявам като Спилбърг.

Дедо, дай някой клип насам, за да видим какво си успял да заснемеш.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
DeDo Vi
Потребител герой
*****

Рейтинг: +194/-236
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 792
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #29 -: Събота, 04 Февруари, 2012, 17:22:29 »
ОтговорОтговор

Не бе Баце, не се заяждам с никой. Това, че аз навигация не ползвам и не ми трябва не означава, че отричам този вид техника.А колкото до Иво, той явно си е особен чешит, виждал съм го един път, и ми се стори доста натоварен психически, но може и да греша. А колкото до клиповете му, е пълна боза са. Аз също съм качил някой и друг клип в Ютубе-то, ама не се рекламирам нали, и не се изживявам като Спилбърг.

Дедо, дай някой клип насам, за да видим какво си успял да заснемеш.
А мойте клипове не са нищо особенно. Не държа да ги показвам. А имам доста клипове който едвали ще ги кача тук, много са нецензурни, ако ме разбираш. Е такива клипове аз предпочитам да снимам, а не като Иво да снимам как карам по магистралата във Франция и да ръса глупости докато върви клипа, тоя е избягал от някоя детска градина за умствено увредени. Точно в момента гледам един негов клип в който той казва цитирам: "А к'ъв студ е не е истина -8 градуса е" край на цитата.
Е Баце смея се та чак се задавих от смях. За мен нормалната температура зимата е -25 градуса и на тази температура си бачкам, и ремонти правя и не ми е хрумвало да занимам някого с това. А наш Ивчо се оплаква от -8 градуса, но иначе се прави на най-големия тираджия. На такива им викаме подигравателно "ЕВРОПЕЙСКИ ШОФЬОРИ" демек мамини синчета.
А колкото до мойте клипове тях ги показвам само на отбрана публика, много се пазя жената да не ги набара. Усмивчица)

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 [2] 3 4 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!