Renault Magnum
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 13 Юни, 2024, 23:20:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Анкета
Въпрос: Харесва ли ви кабината и камиона?
Карал съм и ми харесва
Карал съм и не ми харесва
Не съм карал и ми харесва
Не съм карал и не ми харесва

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Renault Magnum  (Прочетена 42985 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1963
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #60 -: Събота, 27 Октомври, 2012, 21:22:29 »
ОтговорОтговор

Баш заради техническата ми неграмотност бих си купил камион Рено, евреина дето бачкам за него и той глупав горкия и е накупи стотина Магнума.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Форум на българските шофьори
« Отговор #60 -: Събота, 27 Октомври, 2012, 21:22:29 »

 Активен
loshdancho
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-723
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Публикации: 3614
Теми: 104



Активност
0%


loshdancho
Ел. поща
« Отговор #61 -: Вторник, 27 Ноември, 2012, 02:33:42 »
ОтговорОтговор

Здравей колега, добре дошъл във форума!
Кат гледам от написаното имаш впечатления от френските марки, ама за съжаление са от типа- един казал,друг чул....
А като факти .... нищо, само препредаваш приказки от пазара. Като оставим настрана факта, че БЮРУМ са известни с производството си на автомобили. Начина, по който го казваш оставя отвратително впечатление в мен.

Причина за редакция: Премахнат цитат поради нецензурни думи!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Вторник, 27 Ноември, 2012, 09:40:58 от admin » Активен

ПРОСТ(о) шофьор!  Малии за това някога се учеше 3-4год.
Форум на българските шофьори
« Отговор #61 -: Вторник, 27 Ноември, 2012, 02:33:42 »

 Активен
MIMO MS
Начинаещ
*

Рейтинг: +4/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 44
Теми: 7



Активност
0%


« Отговор #62 -: Четвъртък, 03 Януари, 2013, 22:38:23 »
ОтговорОтговор

Баш заради техническата ми неграмотност бих си купил камион Рено, евреина дето бачкам за него и той глупав горкия и е накупи стотина Магнума.
колега коя година е да не е ВОЛВО

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
emilpopoff
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +73/-8
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 232
Теми: 5



Активност
0%


« Отговор #63 -: Четвъртък, 24 Януари, 2013, 23:52:45 »
ОтговорОтговор

В крайна сметка не можах да разбера почти нищо смислено за Рено Магнум, с изключение на няколко поста на колеги.
Честно да си кажа малко се разочаровах от хората пишещи по темата, очаквах че в този форум няма да има изпълнение ала "келешките" форуми, особено мненията за френските леки коли, то не бяха специалисти, то не беше тех. грамотност, при положение ,че хората които плюят френските коли дори не са карали такива, а камо ли да са ремонтирали такива.Карал съм всичките френски марки(без Талбот) и съм правил повечето модели от по съвременните френски (все пак съм под 30-така) и нямам такова негативно мнение за тях. А на образа с 190-ката ще кажа , че ако не е 2.5д въобще да не ми я хвали, пък 2.5 да е и при нея трябва да хвърляш боб преди развиеш някоя подгревна (накална) свещ, и желязния 2.5 си има своите кусури, но няма да плюя по немските возила.Всички машини са добри, всичко зависи от задгевректното у-ство и поддръжката.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Mr.Balkanski
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +27/-5
Неактивен Неактивен

Vatican City State Vatican City State

Публикации: 130
Теми: 9



Активност
0%

« Отговор #64 -: Петък, 25 Януари, 2013, 19:40:47 »
ОтговорОтговор

http://www.anusedcar.com/index.php/tuv-report-year-age/2004-10-11/263
Подкрепям с факти. Може да проверите и другите статистики. Ся остава да кажете, че френските и италианските коли са най-добри, просто немските шофьори и монтьори за никъф чеп на стават, или че да ти се счупи скоростната кутия два пъти (ivopifeca) не е сериозна повреда, а си е консуматив. Беше ми любопитно, дали Рено Магнум е надежден камион, или е същия боклук като френските автомобили. Освен това не знаех, че френските автомобили имат фенове, освен самите французи, така че не мислех, че ще засегна някого. Амин.!.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не е лесно да си член в наши дни. Комшията ти е *ъз, колегите ти са т*шаци, а най-добрият ти приятел е *утка.
emilpopoff
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +73/-8
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 232
Теми: 5



Активност
0%


« Отговор #65 -: Петък, 25 Януари, 2013, 20:22:34 »
ОтговорОтговор

Другарю Балкански, когато вземеш гаечните ключове и тресчотката и се поизцапаш малко тогава ще коментираш френски, италиански, немски, китайски и т.н автомобили, аман от статистика, аман от разбирачи, колко коли ремонтира, че да квалифицираш?
Мен лично не можеш да ме засегнеш, защото не мога да се засегна от човек който само върти геврека и си няма понятие от ремонт на автомобил.Не смятам да изпадам на ниво оплюване на марки, защото няма перфектни возила и всички си имат кусури, ако искаш наистина да разбереш колко са качествени дадени автомобили започни работа в някой оторизиран сервиз на тази марка или марки и след поне 2-3 години работа ще разбереш, че  митовете за най-здравите немски возила са само митове.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Люси
Старши потребител
****

Рейтинг: +73/-7
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 399
Теми: 7



Активност
0%

Ерудиран тъпанар-каруцар!!


liusi.nikolov@gmail.com LNikolov76
Ел. поща
« Отговор #66 -: Петък, 25 Януари, 2013, 20:48:36 »
ОтговорОтговор

Не знам защо ама този камион отвън ми прилича на трафопост!!! Завърти очи
Не съм се качвал ама като гледам на снимки вътре не изглежда много зле!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1963
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #67 -: Петък, 25 Януари, 2013, 21:33:52 »
ОтговорОтговор

НЯМА по-удобна кабина между европейските камиони от тази на Магнума,,,вярно грозен е и прилича на трафопост, но за мен лично това е камиона,,,сега пак карам Магнум на близо 2 години 480 коня и едно магаре в него и да не чуе Дявола върви си перфектно.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Mr.Balkanski
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +27/-5
Неактивен Неактивен

Vatican City State Vatican City State

Публикации: 130
Теми: 9



Активност
0%

« Отговор #68 -: Петък, 25 Януари, 2013, 21:36:16 »
ОтговорОтговор

Другарю Балкански, когато вземеш гаечните ключове и тресчотката и се поизцапаш малко тогава ще коментираш френски, италиански, немски, китайски и т.н автомобили, аман от статистика, аман от разбирачи, колко коли ремонтира, че да квалифицираш?
Мен лично не можеш да ме засегнеш, защото не мога да се засегна от човек който само върти геврека и си няма понятие от ремонт на автомобил.Не смятам да изпадам на ниво оплюване на марки, защото няма перфектни возила и всички си имат кусури, ако искаш наистина да разбереш колко са качествени дадени автомобили започни работа в някой оторизиран сервиз на тази марка или марки и след поне 2-3 години работа ще разбереш, че  митовете за най-здравите немски возила са само митове.
Николко коли не съм ремонтирал лично, още по-малко камиони и не ми е това работата. Коментарите ми са базирани на статистика и лични впечатления. Сигурен съм, че в последните години автомобилната индустрия разчита на продажбите на резервни части, затова времето на "безсмъртните" машини отмина. Затова "новата" ми кола би била стар Мерц или БМВ.

Rider777, има ли място да си сложиш багажа? На мен ми мяза на самоходен хладилник това Рено, ама отвън не съм видял сандъци да има.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не е лесно да си член в наши дни. Комшията ти е *ъз, колегите ти са т*шаци, а най-добрият ти приятел е *утка.
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1963
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #69 -: Петък, 25 Януари, 2013, 23:07:25 »
ОтговорОтговор

Няма сандъци но местенце има за всяко нещо в будката ,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
boby1105
Начинаещ
*

Рейтинг: +11/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 23
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #70 -: Събота, 26 Януари, 2013, 02:00:58 »
ОтговорОтговор

Другарю Балкански, когато вземеш гаечните ключове и тресчотката и се поизцапаш малко тогава ще коментираш френски, италиански, немски, китайски и т.н автомобили, аман от статистика, аман от разбирачи, колко коли ремонтира, че да квалифицираш?
Мен лично не можеш да ме засегнеш, защото не мога да се засегна от човек който само върти геврека и си няма понятие от ремонт на автомобил.Не смятам да изпадам на ниво оплюване на марки, защото няма перфектни возила и всички си имат кусури, ако искаш наистина да разбереш колко са качествени дадени автомобили започни работа в някой оторизиран сервиз на тази марка или марки и след поне 2-3 години работа ще разбереш, че  митовете за най-здравите немски возила са само митове.



Браво! Не ги приемай тези, ''вторачените'' в една марка или националност, сериозно!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Събота, 26 Януари, 2013, 02:11:05 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2317/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2156
Теми: 138



Активност
4.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #71 -: Събота, 26 Януари, 2013, 02:35:46 »
ОтговорОтговор

НЯМА по-удобна кабина между европейските камиони от тази на Магнума,,,вярно грозен е и прилича на трафопост, но за мен лично това е камиона,,,сега пак карам Магнум на близо 2 години 480 коня и едно магаре в него и да не чуе Дявола върви си перфектно.


     Доста вярно! Освен малко особеното качване и слизане, хора които са карали не могат да се оплачат.


     Да сложим, една анкета?! Според карали и "предполагащи"!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1963
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #72 -: Събота, 26 Януари, 2013, 05:42:21 »
ОтговорОтговор

Верно е, че качването и слизането е малко странно, но пък бих казал, че това е единственият му минус,,,, а я ми кажете за друг европейски камион, който си има тераса и като прекалиш с бирата само отваряш вратата, стъпваш на терасата и земното притегляне започва да работи  Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2183
Теми: 113



Активност
0%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #73 -: Събота, 26 Януари, 2013, 10:44:08 »
ОтговорОтговор

Много ми харесва Магнума и отвън и вътре,качвал съм се само веднъж да преместя един влекач на 30 метра -много ми хареса.И незнам на какво ви прилича отвън,но за мене дизайна му е супер.А на г-н Балкански мога да му кажа,че доста хора плюват и знаят кусурите на италианските коли,без дори да са подкарвали такива през живота си,аз френски коли не съм имал,но италиански и немски доста,и не мога да разбера с какво немските са по здрави ???С това ,че с тях съм имал повече проблеми?Е да може и така да съм уцелил,но за трите трансаксиални алфи,и единия Фиат Крома,мога само да кажа-много добри автомобили!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
scaniavolvo
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +29/-12
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 221
Теми: 11



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #74 -: Събота, 26 Януари, 2013, 13:05:15 »
ОтговорОтговор

Ивчо(rider 777) сподели за Рендето здраво ли е ,поддръжката скъпа ли е ?Може и някой друг да кажи,обръщам се ким Иво,защото той със сигурност кара такъв.....а и Ивчо сега май сте 2 магаретата  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!