Истината за jobs.bg
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 14:20:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Истината за jobs.bg  (Прочетена 22401 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
martinis
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 16
Теми: 1



Активност
0%


WWW Ел. поща
« Отговор #15 -: Събота, 14 Март, 2015, 16:22:02 »
ОтговорОтговор

Само дето нереално ми изглежда как обява от същия ден видяна 1000 пъти и има вече 200 сивита изпратени... Това е много често повтарящ се сценарии... И въобще не става дума за супер предложения с 2000лв. заплата и т.н. Кой е този работодател който ще прегледа 200 сивита...?
Както и да е, явно номерът е да си на сайта нон стоп и щом се появи обява да си пратил сиви максимум до час-два иначе шансовете да видят кандидатурата ти намалява пропорционално на всеки изминал час вече...
За измами ... незнам, но се чудя как може да пишат 500лв. брутна заплата и да изискват опит и готовност да работиш пълно работно време 6 дни в седмицата... Ужас и безумие...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Събота, 14 Март, 2015, 16:22:02 »

 Активен
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +737/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #16 -: Събота, 14 Март, 2015, 18:40:35 »
ОтговорОтговор

Наистина получават по 200 св-та. Работодатели са ми споделяли, че буквално ги затрупват и една седмица се пресяват документите, докато се стигне до 3-5 интервюта, от които избират един кандидат. Това, за съжаление, е действителността. За обикновени позиции( за бачкатор иде реч) кандидатстват образовани и житейски подготвени хора, които поназнайват един-два езика, имат често академичен ценз, но по силата на обстоятелствата имат я банка на шията, я развод, я нещо друго. И се получава, че като отидеш и му кажеш на работодателя - аз имам еди какво си и съм правил еди какво си, искам тези и тези пари, той ти казва: Ето го там Гошко, виждаш ли го? И той ги има тези, и той го може това, ама ми бачка за 600лв. На работодателите работниците на гюме им идват, както се казва - с лимонче в устата и с морков в г..а.
Такава е действителността, приятелю. Аз оставам тук, но на младите горещо препоръчвам да си дирят късмета far away from here.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Събота, 14 Март, 2015, 18:40:35 »

 Активен
Zaron
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +15/-12
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 215
Теми: 7



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #17 -: Четвъртък, 16 Април, 2015, 21:19:09 »
ОтговорОтговор

Наистина получават по 200 св-та. Работодатели са ми споделяли, че буквално ги затрупват и една седмица се пресяват документите, докато се стигне до 3-5 интервюта, от които избират един кандидат. Това, за съжаление, е действителността. За обикновени позиции( за бачкатор иде реч) кандидатстват образовани и житейски подготвени хора, които поназнайват един-два езика, имат често академичен ценз, но по силата на обстоятелствата имат я банка на шията, я развод, я нещо друго. И се получава, че като отидеш и му кажеш на работодателя - аз имам еди какво си и съм правил еди какво си, искам тези и тези пари, той ти казва: Ето го там Гошко, виждаш ли го? И той ги има тези, и той го може това, ама ми бачка за 600лв. На работодателите работниците на гюме им идват, както се казва - с лимонче в устата и с морков в г..а.
Такава е действителността, приятелю. Аз оставам тук, но на младите горещо препоръчвам да си дирят късмета far away from here.
Недей така бре човече, все някой трябва да остане в тази държава с Български корени.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +737/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #18 -: Четвъртък, 16 Април, 2015, 21:56:15 »
ОтговорОтговор

Че си прав, прав си. Ама за съжаление и аз съм прав. Реалността трябва да се гледа в очите.
Но от два месеца наблюдавам, че масово българите в Испания и Португалия прибират такъмите и си идват в БГ окончателно. Не знам това добре ли е, или е зле за България. Защото тези хора дълго няма да издържат на тази анархия, мизерия, шуробаджанащина и беззаконие, и пак ще щипнат нанякъде.  Ъ?
 

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1848
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #19 -: Четвъртък, 16 Април, 2015, 22:16:34 »
ОтговорОтговор

Наумчо, в Португалия шоферите,,, примерно в ПАТ Интер до преди година взимаха 1500€ месечно,,, сега са на 1100- 1200€ и ако не може да кара икономично и да продаде някой литър нафта да си покрие храната си идва тук ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, тук като гледам заплатите са от 2000€ нагоре,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Zaron
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +15/-12
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 215
Теми: 7



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #20 -: Петък, 17 Април, 2015, 17:39:16 »
ОтговорОтговор

Че си прав, прав си. Ама за съжаление и аз съм прав. Реалността трябва да се гледа в очите.
Но от два месеца наблюдавам, че масово българите в Испания и Португалия прибират такъмите и си идват в БГ окончателно. Не знам това добре ли е, или е зле за България. Защото тези хора дълго няма да издържат на тази анархия, мизерия, шуробаджанащина и беззаконие, и пак ще щипнат нанякъде.  Ъ?
 
А как да се обединим и да преборим тази анархия и простотия дето тегне над хубавата ни иначе държава?. Та да започнем и ние да водим що годе нормален живот и да си стоим повечко при децата и жените.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +737/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #21 -: Събота, 18 Април, 2015, 09:31:02 »
ОтговорОтговор

Не знам как да се обединим. Ако знаех, щях да съм в парламента и за два месеца щях да стана същият помияр и слуга, като онези 240 отрепки вътре.
Но знам за един начин, а дали ще работи - бъдещето ще покаже. На 02.05. отивам на жълтите павета и ще участвам в протеста - ,,Да спрем циганските своеволия и бездействието на държавата". Там очаквам да видя хора, които също се питат как да се обединим.
По принцип никой не може да ме накара да ходя някъде си, но мисля, че вече е време българите да поискаме сметка по много въпроси от ония 240 лакеи на чужди интереси.


Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
Zaron
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +15/-12
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 215
Теми: 7



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #22 -: Събота, 18 Април, 2015, 12:04:34 »
ОтговорОтговор

Не знам как да се обединим. Ако знаех, щях да съм в парламента и за два месеца щях да стана същият помияр и слуга, като онези 240 отрепки вътре.
Но знам за един начин, а дали ще работи - бъдещето ще покаже. На 02.05. отивам на жълтите павета и ще участвам в протеста - ,,Да спрем циганските своеволия и бездействието на държавата". Там очаквам да видя хора, които също се питат как да се обединим.
По принцип никой не може да ме накара да ходя някъде си, но мисля, че вече е време българите да поискаме сметка по много въпроси от ония 240 лакеи на чужди интереси.



Лошото е,че се прибирам на 08.05, с удоволствие бих дошъл.
  Колкото до онези 240 идиота, си мисля,че винаги ще има лакеи на чужди интереси измежду тях, не за друго ами нали същите те подписаха какви ли не договори с ЕС. Това разбира се си е мое мнение и не обременявам никой с него.
 Пожелавам успех на протеста.

  ПП. подобен протест имахме преди години в Орландовци - София, с минимален успех.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2335/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #23 -: Събота, 18 Април, 2015, 13:58:05 »
ОтговорОтговор

Аз съм твърдо против протестите. Ще обясня в няколко позиции гледната си точка.

1. Протестите много често са инструмент за постигане на цели, различни от целите на самите протестиращи.
2. Протестите като цяло не могат да разрешат проблемите, срещу които са насочени.
3. Протестите в най-новата история са плод на манипулиране на общественото съзнание.

Моята идея за някакви глобални промени е ускоряване присъствието на гражданското общество във всички сфери на обществения живот. Не разбирам защо някой е бил пасивен в последните няколко години и изведнъж определена медия, случка или нещо друго изведнъж го извежда на "улицата", където с пълно гърло индивидът започва усилено да протестира, като понякога дори не разбира какви цели преследва този негов протест.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Zaron
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +15/-12
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 215
Теми: 7



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #24 -: Събота, 18 Април, 2015, 14:37:03 »
ОтговорОтговор

Аз съм твърдо против протестите. Ще обясня в няколко позиции гледната си точка.

1. Протестите много често са инструмент за постигане на цели, различни от целите на самите протестиращи.
2. Протестите като цяло не могат да разрешат проблемите, срещу които са насочени.
3. Протестите в най-новата история са плод на манипулиране на общественото съзнание.

Моята идея за някакви глобални промени е ускоряване присъствието на гражданското общество във всички сфери на обществения живот. Не разбирам защо някой е бил пасивен в последните няколко години и изведнъж определена медия, случка или нещо друго изведнъж го извежда на "улицата", където с пълно гърло индивидът започва усилено да протестира, като понякога дори не разбира какви цели преследва този негов протест.
Прав си човече,но не мислиш ли,че все пак трябва да се даде гласност за наболелите проблеми на същата тази общественост по някакъв начин, защото не всички люде в България ползват Интернет за да се информират какви болежки има в държавата.
 Не справедливо, не честно спрямо моите деца, които не са видели до момента никаква подкрепа от държавните институции.
 Не е честно според децата на всички които си плащат редовно данъците,че и отгоре и държавата да проявява един вид двоен стандарт /расизъм/.
Едните да плащат пък да не искат и получават, другите да не плащат и всичко да искат и получават.
 

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +737/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #25 -: Събота, 18 Април, 2015, 17:55:03 »
ОтговорОтговор

Админът е прав. От време оно протестите са дирижирани на по-ранен, или по-късен етап и обслужват интересите на определени олигархични кръгове. Но тук няма политическо-икономическа окраска, народът усеща, че статуквото удовлетворява богатите - било на власт, било в опозиция. Защото богатите са отделени от социалните проблеми на народа, те са пазени и под карантина в затворени комплекси, зад високи огради. Народът излиза да пита, излиза обикновеният човек, ще има хора от всички партии, от всички възрасти, ще има и ,,антиполитични и аполитични" като мен. Този протест е различен, той е изцяло социален, болните излизат да питат кога ще им бъде оперирана язвата.
Въобще не се трогвам от призивите по митингите, че докато си стоим вкъщи, нищо няма да се промени, но смятам, че в този случай, пред самия себе си съм длъжен да отида.
Лично мнение.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
Zaron
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +15/-12
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 215
Теми: 7



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #26 -: Събота, 18 Април, 2015, 21:34:20 »
ОтговорОтговор

Админът е прав. От време оно протестите са дирижирани на по-ранен, или по-късен етап и обслужват интересите на определени олигархични кръгове. Но тук няма политическо-икономическа окраска, народът усеща, че статуквото удовлетворява богатите - било на власт, било в опозиция. Защото богатите са отделени от социалните проблеми на народа, те са пазени и под карантина в затворени комплекси, зад високи огради. Народът излиза да пита, излиза обикновеният човек, ще има хора от всички партии, от всички възрасти, ще има и ,,антиполитични и аполитични" като мен. Този протест е различен, той е изцяло социален, болните излизат да питат кога ще им бъде оперирана язвата.
Въобще не се трогвам от призивите по митингите, че докато си стоим вкъщи, нищо няма да се промени, но смятам, че в този случай, пред самия себе си съм длъжен да отида.
Лично мнение.
Кефи ме мнението ти, но за жалост няма да мога да дойда.
 И пак се връщаме на протеста,че човек трябва да изрази някак си какво мисли пред ДЕБИЛИТЕ.
 Иначе нали виждаш, пише-ме си в сайта, но никой не ни обръща внимание освен Админа и Модераторите.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2335/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #27 -: Събота, 18 Април, 2015, 22:23:12 »
ОтговорОтговор

Админът е прав. От време оно протестите са дирижирани на по-ранен, или по-късен етап и обслужват интересите на определени олигархични кръгове. Но тук няма политическо-икономическа окраска, народът усеща, че статуквото удовлетворява богатите - било на власт, било в опозиция. Защото богатите са отделени от социалните проблеми на народа, те са пазени и под карантина в затворени комплекси, зад високи огради. Народът излиза да пита, излиза обикновеният човек, ще има хора от всички партии, от всички възрасти, ще има и ,,антиполитични и аполитични" като мен. Този протест е различен, той е изцяло социален, болните излизат да питат кога ще им бъде оперирана язвата.
Въобще не се трогвам от призивите по митингите, че докато си стоим вкъщи, нищо няма да се промени, но смятам, че в този случай, пред самия себе си съм длъжен да отида.
Лично мнение.

Да не ме разбереш погрешно. Не съм против протестът като начин за изразяване на мнение. Дори нещо повече, ежедневно се дразня от един куп неуредици и опитвам по всевъзможни начини да променя нещо около себе си. Против съм обаче някой да ме използва в ролята на протестиращ с някакви свои користни цели. Примери от близкото минало колкото искаш. Първо времето беше наше. После който не скача, беше обвиняван, че е червен. После други протести и така до блатото.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Етикети:
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!