Най-добрата кабина ?
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 00:31:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Анкета
Въпрос: Коя според вас е най-добрата кабина ?
Mercedes - 32 (13.3%)
Iveco - 2 (0.8%)
Renault - 8 (3.3%)
Volvo - 27 (11.3%)
DAF - 73 (30.4%)
Scania - 44 (18.3%)
MAN - 54 (22.5%)
Общ брой гласове: 236

Страници: 1 ... 7 8 [9]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Най-добрата кабина ?  (Прочетена 81250 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2929
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #120 -: Вторник, 25 Ноември, 2014, 12:40:29 »
ОтговорОтговор

Повтарям молбата си към Админа да изтрие поста ми от шеста страница, защото ми омръзна това злобно човече Валери Цветанов да ми се катери по ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

   Добре де, ще си посипя главата с пепел, ако успееш да посочиш поне една логична причина да публикуваш точно тази снимка в шофьорски форум?  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #120 -: Вторник, 25 Ноември, 2014, 12:40:29 »

 Активен
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #121 -: Вторник, 25 Ноември, 2014, 18:10:00 »
ОтговорОтговор

Отделно, че Сканията като цяло си е кенеф, а преди бях слушал, че това било най - добрият камион. Ако си частно лице и искаш шофьорите ти да се мъчат по пътищата и искаш фирмата ти да фалира от честите разходки на машината по сервизите си купи Скания.
За съжаление колегата е прав, Скания R кабините не са на ниво, и понеже темата е именно за кабини не е редно да казваш че сканията е кенеф като цяло. Или си карал твърде малко скании... друго обяснение нямам
Аз съм имал например възможността да карам много скании.. така се е случило, дори от бая старите... уверявам те че е много камион. Ако щеш вервай, ако не... много ти здраве  Ухилен Ухилен

За пример.. слизам от стара 164 и се качвам на нов XF... отврат и гадост като камион и като всичко... Най ме е яд, колко джапанки изгубих с ДАФовете... то от там се почва, не можеш да си събуеш чепиците без да погледнеш 3 пъти дали не са паднали от степенката. А не погледнеш, а вадиш АДР-ките за да се прибереш с тях...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #121 -: Вторник, 25 Ноември, 2014, 18:10:00 »

 Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!