Ако бях премиер-министър... (хайде да ви видя сега!)
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 17:39:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ако бях премиер-министър... (хайде да ви видя сега!)  (Прочетена 12205 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2336/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #15 -: Сряда, 10 Април, 2013, 10:36:30 »
ОтговорОтговор

Ако бях премиер, ако това, ако онова, ако, ако, но акото мирише, че и цапа даже.  Ухилен

Едно знам аз, че няма да си дам гласа нито за Сергея, нито за тартора на милиционерската група Боко тиквата, нито за костовци-мостовци и вся урудлива, политико-бояджийска престъпна гмеж.

Бог с нам и България да пребъде!  Усмивчица
Както винаги си безпощадно точен и право в десетката! Аз също няма да гласувам за нито една от партиите на "прехода". Има за кого да се гласува, стига да помисли човек. А мисленето е просто задължително в създалата се ситуация. За да не се окаже, че това са последните избори!

http://www.dnevnik.bg/izbori2013/2013/04/10/2037625_poredni_ili_posledni_izbori/

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Сряда, 10 Април, 2013, 10:36:30 »

 Активен
матадора
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +39/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 128
Теми: 2



Активност
0%


« Отговор #16 -: Сряда, 10 Април, 2013, 11:57:54 »
ОтговорОтговор

Винаги,когато чета Евгени Дайнов,имам едно на ум.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Ако съдбата ти обърне гръб...бъди търпелив,изчакай я да се наведе!
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Сряда, 10 Април, 2013, 11:57:54 »

 Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2336/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #17 -: Сряда, 10 Април, 2013, 13:30:59 »
ОтговорОтговор

Винаги,когато чета Евгени Дайнов,имам едно на ум.
Прочети тогава нещо от Нервната акула...

http://e-vestnik.bg/17338/nay-barziyat-pat-kam-diktaturata-e-patyat-na-nay-malkoto-saprotivlenie/

Или от Иван Бедров...

http://ivanbedrov.com/?p=3452

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Roshko
Гост
« Отговор #18 -: Сряда, 10 Април, 2013, 17:12:14 »
ОтговорОтговор

Има за кого да се гласува, стига да помисли човек. А мисленето е просто задължително в създалата се ситуация. За да не се окаже, че това са последните избори!

http://www.dnevnik.bg/izbori2013/2013/04/10/2037625_poredni_ili_posledni_izbori/

Досега не си показал такива способности - никви тези, само изтъркани клишета и copy/paste на импотентната пропаганда...
О, да! Има за кого да се гласува. Това ще помогне за разводняване на вота и отново държавата в партер с незнайно колко числена коалиция. Ге-ни-ално!

Няма как да не споделя възторга си от изявлението на СерГей: Да върнем свободата в България! Ама пропусна да добави на кого, на Наглите, Килърите, Трактора и да не изброявам останалите...  Смотан Ухилен Ухилен Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ИванТ
Потребител герой
*****

Рейтинг: +927/-25
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 46



Активност
0%

Категории: В, В+Е, С, С+Е, D, D+E, М, Ткт


« Отговор #19 -: Сряда, 10 Април, 2013, 18:42:10 »
ОтговорОтговор

За тази цел има опозиция, комисии и т.н.т., да не говорим за закони. Защо не действат - виж предишното ми мение. Какво показаха "гражданските" протести - колко прост и предателски народ сме!
А как предлагат да се настанят честни хора в държавното управление? Честността е качество, което се изгражда, а не е спуснато отнякъде. Относно законите ще Ви посача пример със стационарната камера на автомагистрала "Тракия" при град Ихтиман. Макар законовото ограничение, за движение по автомагистрали да е 140 км/ч, реално и масово не се спазва. Но на това конкретно място, където е въведен контрол се спазва от всички, дори и луксозните автомобили на заможни хора, намаляват до необходимата скорост. И ускоряват след това... А сега си представете, че по цялото протежение на автомагистрала "Тракия" са разположени камери, на всеки 250 метра. Дали ще бъде нарушавано ограничението от 140 км/ч?!
Опитах се да използвам транспортен пример, за да бъде разбран напълно. Както сам може да се убедите, там където има реален и безпристрастен контрол правилата могат да се спазват и обществото да печели. За това адмирирам всяка форма на гражданско участие в държавното управление и институции. Те ще упражняват контрол, така както и станционарната камера до град Ихтиман.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Извода според мен е никой шеф нема интерес от по голема заплата и командировъчни не защото ще е на загуба,както твърди HORNET,а защото си оставя опцията да може да те обладае във всеки един момент!!
Roshko
Гост
« Отговор #20 -: Сряда, 10 Април, 2013, 18:55:00 »
ОтговорОтговор

Прав си, това е и едно малкото правилни аргументи на admin. Трябва да се спазват законите от всички. Аз НЕ вярвам, че това ще стане, докато всеки един от нас не поживее поне 5-6 месеца на запад. Все по-често се забелязват наченки на дисциплина от както отвориха границите. Вероятно е нужно време, доооооста време. Историята вероятно има примери как се е случило това при другите държави, но за съжаление не съм чел.
В този ред на мисли, камерата на автомагистрала "Тракия" е техническо средство собственост на държавна институция, а не гражданин...
Аз вярвам, че в тази посока ще има осезаемо голям напредък в следващия бойков мандат! Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #21 -: Четвъртък, 11 Април, 2013, 21:01:17 »
ОтговорОтговор

Пичове, темата е друга, какво бихте направили с власт. Не за кой да гласуваме.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
batalov80
Старши потребител
****

Рейтинг: +659/-409
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #22 -: Неделя, 25 Август, 2013, 14:44:08 »
ОтговорОтговор

За тази цел има опозиция, комисии и т.н.т., да не говорим за закони. Защо не действат - виж предишното ми мение. Какво показаха "гражданските" протести - колко прост и предателски народ сме!

Дано,но сега човека за човека е вълк.Лично аз не бих се наел за такъв пост.В тая оскубана държава никой не може да се справи.Всеки казва-дай.А откъде.Те не дават такива като Боко,плявата,Цецко,да не говорим за фесовете.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
drago_pavlov
Старши потребител
****

Рейтинг: +62/-132
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 403
Теми: 11



Активност
0%

« Отговор #23 -: Вторник, 10 Септември, 2013, 08:21:57 »
ОтговорОтговор

Дано,но сега човека за човека е вълк.
А преди как беше??? Още по-зле... Всеки втори комшия доносник... Кажеш един виц и айде в Белене... Извадиш 5 долара и айде в Белене...

Лично аз не бих се наел за такъв пост.
И слава Богу! Половината население не ще емигрира, ами направо ще си сложи въжето, ако ти си премиер
С това мнение вече заслужи уважението ми  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
bruto
Старши потребител
****

Рейтинг: +81/-15
Неактивен Неактивен

Canada Canada

Публикации: 277
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #24 -: Вторник, 17 Декември, 2013, 23:54:38 »
ОтговорОтговор

1.Среща с Путин и подобряване на отношенията с Русия,защото руснаците са единствените хора които ни обичат и уважават.
2. Докарване на 8 ядрени ракети и насочването им по 2 във всяка посока на света и по този начин няма да е нужно та поддържаме голяма армия.Крайно време е да ни оставят да спокойствие, а не да се чудат как да затъркат хубавата ни страна.
3.Създаване на специален съд и започване незабавно разследване на всички политици от 1990 до сега
4.Построяване на още няколко затвора с прикрепени към тях задължителни цехове за работа ,ферми и производствени мощтности.Осъдените трябва да работят за благото на страната и гражданите и,а не да ги храним и те да ми лежат като готованци.
5.Промяна на закона и обявяването на часната собственост за НЕПРИКОСНОВЕННА.
6.Връщането на смъртното наказание за убийците,педофилите,терористите и хората работещи срещу интересите на България.
7.Пълна забрана за ГМО продукти на територията на България.
8.Промяна в закона за държавният служител.Даването им на повече права и закрила от закона,но от друга страна ще се увеличат  и изискванията им към тях .
9.Забрана за продажбата на земеделска земя
10.Поставяне като приоритети селското стопансто,туризма и енергетиката.
11.Изпращане на официално писмо до Сърбия с извинения за това ,че предоставихме бази за въздушните удари срещу тях.
12......

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
batalov80
Старши потребител
****

Рейтинг: +659/-409
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #25 -: Събота, 18 Януари, 2014, 22:17:15 »
ОтговорОтговор

1.Среща с Путин и подобряване на отношенията с Русия,защото руснаците са единствените хора които ни обичат и уважават.
2. Докарване на 8 ядрени ракети и насочването им по 2 във всяка посока на света и по този начин няма да е нужно та поддържаме голяма армия.Крайно време е да ни оставят да спокойствие, а не да се чудат как да затъркат хубавата ни страна.
3.Създаване на специален съд и започване незабавно разследване на всички политици от 1990 до сега
4.Построяване на още няколко затвора с прикрепени към тях задължителни цехове за работа ,ферми и производствени мощтности.Осъдените трябва да работят за благото на страната и гражданите и,а не да ги храним и те да ми лежат като готованци.
5.Промяна на закона и обявяването на часната собственост за НЕПРИКОСНОВЕННА.
6.Връщането на смъртното наказание за убийците,педофилите,терористите и хората работещи срещу интересите на България.
7.Пълна забрана за ГМО продукти на територията на България.
8.Промяна в закона за държавният служител.Даването им на повече права и закрила от закона,но от друга страна ще се увеличат  и изискванията им към тях .
9.Забрана за продажбата на земеделска земя
10.Поставяне като приоритети селското стопансто,туризма и енергетиката.
11.Изпращане на официално писмо до Сърбия с извинения за това ,че предоставихме бази за въздушните удари срещу тях.
12......

Браво!Точно в десятката.Абе ти май си объркал професията.Май забрави,че всички политици досега управлявали и нищо не свършили-ВЪН!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2930
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #26 -: Събота, 18 Януари, 2014, 23:00:05 »
ОтговорОтговор

1.Среща с Путин и подобряване на отношенията с Русия,защото руснаците са единствените хора които ни обичат и уважават.
2. Докарване на 8 ядрени ракети и насочването им по 2 във всяка посока на света и по този начин няма да е нужно та поддържаме голяма армия.Крайно време е да ни оставят да спокойствие, а не да се чудат как да затъркат хубавата ни страна.
3.Създаване на специален съд и започване незабавно разследване на всички политици от 1990 до сега
4.Построяване на още няколко затвора с прикрепени към тях задължителни цехове за работа ,ферми и производствени мощтности.Осъдените трябва да работят за благото на страната и гражданите и,а не да ги храним и те да ми лежат като готованци.
5.Промяна на закона и обявяването на часната собственост за НЕПРИКОСНОВЕННА.
6.Връщането на смъртното наказание за убийците,педофилите,терористите и хората работещи срещу интересите на България.
7.Пълна забрана за ГМО продукти на територията на България.
8.Промяна в закона за държавният служител.Даването им на повече права и закрила от закона,но от друга страна ще се увеличат  и изискванията им към тях .
9.Забрана за продажбата на земеделска земя
10.Поставяне като приоритети селското стопансто,туризма и енергетиката.
11.Изпращане на официално писмо до Сърбия с извинения за това ,че предоставихме бази за въздушните удари срещу тях.
12......

Тук ще изкажа своите несъгласия и аргументи за тях:

    1.Среща с Путин и подобряване на отношенията с Русия,защото руснаците са единствените хора които ни обичат и уважават.
Няма такова нещо. Няма вечни приятели, има вечни интереси. Имперските интереси на Русия на Балканите са още в миналото.


2. Докарване на 8 ядрени ракети и насочването им по 2 във всяка посока на света и по този начин няма да е нужно та поддържаме голяма армия.Крайно време е да ни оставят да спокойствие, а не да се чудат как да затъркат хубавата ни страна.
Изключено! Пълна липса на знания как се става ядрена сила. Справка - Иран, Ирак, Сев. Корея...


3.Създаване на специален съд и започване незабавно разследване на всички политици от 1990 до сега
Това звучи популистки. Времето ма Спецтрибуналите отдавна е минало.


4.Построяване на още няколко затвора с прикрепени към тях задължителни цехове за работа ,ферми и производствени мощтности.Осъдените трябва да работят за благото на страната и гражданите и,а не да ги храним и те да ми лежат като готованци.
Това с построяването - ясно! Ама кво да произвеждат? И на кого да продават? То няма работа за честните хора отвън, ние ще се грижим за осигуряване на работа на престъпниците! Та те ще хвърлят капи от радост - тъкмо ще си намалят срока на присъдата.


5.Промяна на закона и обявяването на часната собственост за НЕПРИКОСНОВЕННА.
ЧасТната собственост и сега е неприкосновеНа. И кво от това? Дали крадците отиват да крадат с НПК под мишница?


6.Връщането на смъртното наказание за убийците,педофилите,терористите и хората работещи срещу интересите на България.
Отново див популизъм. Няма как да стане, дай си сметка - 21 век, Европейски съюз и т,н.


7.Пълна забрана за ГМО продукти на територията на България.
Идеята не е добра - ще трябва да застрелваме сънародници...


8.Промяна в закона за държавният служител.Даването им на повече права и закрила от закона,но от друга страна ще се увеличат  и изискванията им към тях .
Много общо казано. От какво да бъдат закриляни? От какво да бъде закриляна намръщената служителка в някое ведомство, гледаща страшно иззад армирано стъкло облепено с указания обясняващи защо исканата услуга няма как да стане...


9.Забрана за продажбата на земеделска земя
Хайде, бе! Ако аз съм притежател на земеделска земя, кой ще ми забрани да постъпя с нея както намеря за добре? Нали уж часТната собственост вече сме я обявили за свещена и неприкосновеНа?

10.Поставяне като приоритети селското стопансто,туризма и енергетиката.
Какви да са приоритетите по-точно? Като дадат едни пари от ЕС и раздаване на калпак на всеки, който е засадил 100 корена домати в двора си?


11.Изпращане на официално писмо до Сърбия с извинения за това ,че предоставихме бази за въздушните удари срещу тях.
Може! Ама първо сърбите да ни се извинят за подлото нападение в гръб дало началото на сръбско-българската война.


12......
Тук вече съм напълно съгласен!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ИванТ
Потребител герой
*****

Рейтинг: +927/-25
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 46



Активност
0%

Категории: В, В+Е, С, С+Е, D, D+E, М, Ткт


« Отговор #27 -: Неделя, 19 Януари, 2014, 08:49:57 »
ОтговорОтговор

Рекултивация на мини и кариери, както и почистване на заливните зони на реки са възможности, които могат да бъдат използвани от обществото. В държавния бюджет няма свободни средства за тази необходима дейност и тук именно може да се прояви една реформирана съдебна система, която да осигури необходимия човешки ресурс.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Извода според мен е никой шеф нема интерес от по голема заплата и командировъчни не защото ще е на загуба,както твърди HORNET,а защото си оставя опцията да може да те обладае във всеки един момент!!
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2336/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #28 -: Неделя, 19 Януари, 2014, 09:35:28 »
ОтговорОтговор

Ако бях премиер-министър, щях да изискам от своите министри всеки да въведе ред в министерството си съобразно законодателството на държавата. Те пък от своя страна ще изискат същото от всички надолу по веригата и в крайна сметка е възможно да се получи една модерна и работеща в услуга на хората държавна администрация. В момента над 50% от държавните служители вършат всичко друго, но не и работата, за която са назначени или избрани. И както каза преди време геният от Банкя, много е лесно да си премиер - имаш си телефон с копчета и чрез него управляваш държавата.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
batalov80
Старши потребител
****

Рейтинг: +659/-409
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #29 -: Неделя, 19 Януари, 2014, 23:31:01 »
ОтговорОтговор

Ако бях премиер-министър, щях да изискам от своите министри всеки да въведе ред в министерството си съобразно законодателството на държавата. Те пък от своя страна ще изискат същото от всички надолу по веригата и в крайна сметка е възможно да се получи една модерна и работеща в услуга на хората държавна администрация. В момента над 50% от държавните служители вършат всичко друго, но не и работата, за която са назначени или избрани. И както каза преди време геният от Банкя, много е лесно да си премиер - имаш си телефон с копчета и чрез него управляваш държавата.

Това може да стане на кукуво лято.Ще се краде всичко.А балъците ще превиват гръб.Всеки чака друг да му свърши работата,а той само да обира каймака.А дали има нужда от министър-председател,парламент и други подобни михлюзи.Та ние сме колкото един град,който го управлява един кмет.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!