Правописът и препинателните знаци
Форум на българските шофьори
Петък, 19 Април, 2024, 11:30:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Правописът и препинателните знаци  (Прочетена 22933 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2244/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2122
Теми: 135



Активност
3.8%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #30 -: Събота, 09 Юни, 2012, 00:44:00 »
ОтговорОтговор

Баце, нали знаеш, умните хора пишат грозно, например докторите  Смотан Смотан Смотан

     Ако ме видят как пиша ръкописно. Ще се зарадват любителите на "грозното" писане. Ама нали тук е печатно. Има възможност, да използваме това: http://www.driver-bg.eu/index.php?topic=556.0

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #30 -: Събота, 09 Юни, 2012, 00:44:00 »

 Активен
m_green
Начинаещ
*

Рейтинг: +3/-0
Неактивен Неактивен

Bosnia and Herzegovina Bosnia and Herzegovina

Публикации: 27
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #31 -: Събота, 09 Юни, 2012, 17:29:43 »
ОтговорОтговор

   Няма такава зависимост, бъди сигурен. Но има друга - природно простите упорито не искат да се променят.

Много си прав!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #31 -: Събота, 09 Юни, 2012, 17:29:43 »

 Активен
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1817/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #32 -: Петък, 15 Юни, 2012, 21:56:56 »
ОтговорОтговор

   Няма такава зависимост, бъди сигурен. Но има друга - природно простите упорито не искат да се променят.
Тц Драйвер бъркаш аз съм си природно много прост , но прогресирам към удивително прост с тенденция да заумнеем .
Правописа не е символ за акъл да ви светнем ако толкова сте заострени та ви минава такава искра из реотана . Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +752/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #33 -: Вторник, 19 Август, 2014, 21:54:30 »
ОтговорОтговор

Внимание! От днес са в сила нови граматични правила в българския език: http://www.sofia.utre.bg/2013/09/01/184035-ot_dnes_sa_v_sila_novi_pravila_za_pravopisa_v_bulgarskia_ezik

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
drago_pavlov
Старши потребител
****

Рейтинг: +62/-133
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 403
Теми: 11



Активност
0%

« Отговор #34 -: Сряда, 20 Август, 2014, 08:56:34 »
ОтговорОтговор

Внимание! От днес са в сила нови граматични правила в българския език: http://www.sofia.utre.bg/2013/09/01/184035-ot_dnes_sa_v_sila_novi_pravila_za_pravopisa_v_bulgarskia_ezik
Закъснял си с около година  Ухилен Статията е от 2013-та  Готин

П.П.: Аз пак да питам админчето: с какво се различава неграмотното писане от неразбираемия диалект?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2963
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #35 -: Сряда, 20 Август, 2014, 13:24:17 »
ОтговорОтговор



П.П.: Аз пак да питам админчето: с какво се различава неграмотното писане от неразбираемия диалект?

      В разликата в отношението на т.нар. администрация към питащия и пишещия...Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +752/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #36 -: Сряда, 20 Август, 2014, 14:01:12 »
ОтговорОтговор

Закъснял си с около година  Ухилен Статията е от 2013-та  Готин
Нищо, че съм закъснял. За някои хора информацията е важна(слава Богу)! Апропо, новият правописен речник струва 70лв., но е всеобхватен и отлично подреден. Достъпен в интернет е тълковният речник, но той е пряко свързан с правописния - http://ibl.bas.bg/rbe/. Засега не цялото издание, но до края на годината ще е изцяло безплатен.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2244/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2122
Теми: 135



Активност
3.8%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #37 -: Сряда, 20 Август, 2014, 22:00:19 »
ОтговорОтговор

П.П.: Аз пак да питам админчето: с какво се различава неграмотното писане от неразбираемия диалект?

     Не си единствен който задава въпроси и не му отговарят. На мен често ми се случва да питам, а ми отговарят само на въпроси които им изнасят, особено от така наречени "инак мислещи" и т.н. По технически въпроси, които са по-често "чувани". Естествено и ти ми отговаряш само на каквото ти изнася! И защо изискваш от другите да ти отговарят?! Може и да не е длъжен да ти се отчита, както аз - помниш ли?
     Учудващо е, че Потребителчето не ме е питало мен този път! Вземи ги питай и ти: Какво харесвам в Бриги Бичкията?
На мен не ми дадоха смислен отговор защо го харесват, по-точно изпадат в екстаз. Така че засега сме само двама и Баталов, не харесващи го! Обаче и теб те харесват, а дали могат да отговорят защо? Дори не знаят дали си човек!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2963
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #38 -: Сряда, 20 Август, 2014, 22:34:20 »
ОтговорОтговор

Драго, баси! Кви времена настанаха - да ме е страх да се обадя, ако случайно мнението ми е съвпаднало с това на тоя...Защото навремето ме изкара, че съм станал фен на въпросната бичкия, само защото се бях съгласил с някакво негово твърдение, или нещо такова...Мъка...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
drago_pavlov
Старши потребител
****

Рейтинг: +62/-133
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 403
Теми: 11



Активност
0%

« Отговор #39 -: Четвъртък, 21 Август, 2014, 08:27:51 »
ОтговорОтговор

    Естествено и ти ми отговаряш само на каквото ти изнася!
Нямам време да ти отговарям на всеки един чаршаф, цитирайки всяко едно изречение поотделно, както ти правиш.
Ако се ограничиш до 3-5 въпроса в мнение, формулирани в не повече от 1 изречение, може и да ти отговоря.

Обаче и теб те харесват, ...
Еб@ти вица...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!