Кой с каква навигация работи?
Форум на българските шофьори
Петък, 19 Април, 2024, 07:43:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кой с каква навигация работи?  (Прочетена 50929 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
DeDo Vi
Потребител герой
*****

Рейтинг: +194/-236
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 792
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #15 -: Сряда, 17 Юли, 2013, 02:12:20 »
ОтговорОтговор

Тц, тц, чак и тема отворихте. Ако ви съберем навигацийките, к'во ше праите бе деца? Като Колчо слепеца а?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Сряда, 17 Юли, 2013, 02:12:20 »

 Активен
Димитър Бомбаджиев
Младши потребител
**

Рейтинг: +15/-141
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 51
Теми: 2



Активност
0%

Аз съм луд! А ти колега!?


Ел. поща
« Отговор #16 -: Сряда, 17 Юли, 2013, 08:06:14 »
ОтговорОтговор

Тц, тц, чак и тема отворихте. Ако ви съберем навигацийките, к'во ше праите бе деца? Като Колчо слепеца а?

Ако искаш да вървиш назад - скачай в шкода европа и ...addio

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

''Без болка няма любов''-казал заека и скочил върху таралежа!
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Сряда, 17 Юли, 2013, 08:06:14 »

 Активен
morskia86
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +27/-5
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 227
Теми: 13



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #17 -: Вторник, 23 Юли, 2013, 22:23:15 »
ОтговорОтговор

Тц, тц, чак и тема отворихте. Ако ви съберем навигацийките, к'во ше праите бе деца? Като Колчо слепеца а?
Баце не ти ли писна да се правиш на велик. Аз съм с китайско устойство с IGO PRIMO.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
kron
Старши потребител
****

Рейтинг: +165/-7
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 489
Теми: 7



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #18 -: Сряда, 24 Юли, 2013, 07:16:16 »
ОтговорОтговор

И моята е китайка доволен съм,навигация пускам когато ходя на нов адрес не смятам че е лукс.Дедо и да ми я вземеш смятам че ще се справя че не е толкова далече времето когато работихме с карта и атлас Ухилен ,но все пак защо да не вървим напред без да забравяме старите дни когато нямаше навигации Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
DeDo Vi
Потребител герой
*****

Рейтинг: +194/-236
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 792
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #19 -: Сряда, 24 Юли, 2013, 10:40:05 »
ОтговорОтговор

Кажи малко повече за тая Мап-пойнт и дай линк да я дръпнем.Нещо като Ауто рута ли е?
Абсолютно същата като АутоРута е, на Майкрософт е. Ровни из торент-тракерите, в Замунда май я имаше. Или виж тук http://www.p2pbg.com/index.php?page=torrent-details&id=af6ebc36facf5eac30c79c88d3cb35bdec879b5f

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Zaron
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +15/-12
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 215
Теми: 7



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #20 -: Събота, 10 Август, 2013, 04:30:58 »
ОтговорОтговор

Тц, тц, чак и тема отворихте. Ако ви съберем навигацийките, к'во ше праите бе деца? Като Колчо слепеца а?
Дедо, не забравяй,че живеем в ерата на технологийте.Та по-добре се учи да ги използваш максимално отколкото да ги отричаш. Затова е пусната темата, хората да обменят информация демек да се учат.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
batalov80
Старши потребител
****

Рейтинг: +671/-409
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #21 -: Събота, 10 Август, 2013, 05:48:56 »
ОтговорОтговор

Тц, тц, чак и тема отворихте. Ако ви съберем навигацийките, к'во ше праите бе деца? Като Колчо слепеца а?

Върни се в първобитно-общинния строй.Кой знае какво ще излезе след някоя годинка.Аз ползвам
IGO.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ahil_73
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +29/-3
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 198
Теми: 18



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #22 -: Събота, 10 Август, 2013, 20:51:02 »
ОтговорОтговор

Приемника ми е фаворит.Китайско менте но върши работа.Карти и софтуер на ИГО с опция за камион -параметрите се въвеждат ръчно като габарити и друго по желание на клиента.Картите и въобще игото ми го инсталира поляка дето се занимава с радиостанциите на Би Пи то в Полша там където се срещат двойката и тройката.Мисля че градчето в близост се казва Росина.Тръгва се по изхода за Сулешов върти се на колелото и си там.После от бензиностанцията директно си излизаш пак на пътя.То преди си се минаваше оттам но сега видях че са отворили малка част от магистралата.Много съм доволен от свършената работа.Изпробвана е във Полша-Словакия-Унгария-Румъния-Чехия-Германия-Дания-Швеция-Норвегия-България лично от мен.За тази работа човека Ви взема нищо пари -около 50 злоти.Ако някой има нужда да пита.Иначе имам и ауто рут на лаптопа за  справка и карти обикновени за всеки случай  Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Веселина
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #23 -: Понеделник, 12 Август, 2013, 12:53:16 »
ОтговорОтговор

Да живее Бай Китай Усмивчица Моята пристигна миналата седмица и съм доста доволна!

Аз пък съм с машинка от братския китайски народ, а пък софтуерчето е IGO PRIMO.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

DeDo Vi
Потребител герой
*****

Рейтинг: +194/-236
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 792
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #24 -: Петък, 16 Август, 2013, 11:05:59 »
ОтговорОтговор

Дедо, не забравяй,че живеем в ерата на технологийте.Та по-добре се учи да ги използваш максимално отколкото да ги отричаш. Затова е пусната темата, хората да обменят информация демек да се учат.
Не отричам технологиите, и съм се научил да се оправям много по-добре без навигация, и много се кефя като водя някой заседнал под нисък мост, или в тясна улица защото сляпо вярва на навигацията. Пресен пример от вчера, румънски колега се навря в улица "Нишава" в София. С триста зора го изкарахме от там, а ченгетата си го обрулиха подобаващо. И тези приключения румънчето си ги докара благодарение на навигацията. Стана ми жал за него, и му помогнах доколкото можах, но от ченгетата не можах да го отърва. Пак повтаям, не отричам технологиите, но не им се доверявам. И вас ви съветвам да не се доверявате на 100% на навигациите, следете занаците и питайте, не е срамно да питаш, защото и най-добрата навигация не дава актуална информация. Желая ви безаварийна и лека работа. И умната (ако не русата) Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2182
Теми: 113



Активност
0%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #25 -: Петък, 16 Август, 2013, 17:42:27 »
ОтговорОтговор

Не отричам технологиите, и съм се научил да се оправям много по-добре без навигация, и много се кефя като водя някой заседнал под нисък мост, или в тясна улица защото сляпо вярва на навигацията. Пресен пример от вчера, румънски колега се навря в улица "Нишава" в София. С триста зора го изкарахме от там, а ченгетата си го обрулиха подобаващо. И тези приключения румънчето си ги докара благодарение на навигацията. Стана ми жал за него, и му помогнах доколкото можах, но от ченгетата не можах да го отърва. Пак повтаям, не отричам технологиите, но не им се доверявам. И вас ви съветвам да не се доверявате на 100% на навигациите, следете занаците и питайте, не е срамно да питаш, защото и най-добрата навигация не дава актуална информация. Желая ви безаварийна и лека работа. И умната (ако не русата) Усмивчица
Баба ни е прав,имам Гармин,ония дни така ме въртя за един адрес,че ми идеше да го сгазим с диференцяла,накрая с питане и малкото немски къде знам намерих тва къде ми трябваше,навигацията ми е Гармин от 2007 и не е обновявана картата,може ли некой да ми каже ,къде и колко пари ще ми струва да я оперират,мерси предварително!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
boko2007
Младши потребител
**

Рейтинг: +38/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Spain Spain

Публикации: 64
Теми: 4



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #26 -: Събота, 17 Август, 2013, 10:35:04 »
ОтговорОтговор

Аз от около 1 година ползвам на лаптопа - AutoMapa / последно с карта от 04.2013 / и съм доволен за сега.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


Намери си работа,която харесваш - така никога няма да ти се наложи да работиш
Димитър Бомбаджиев
Младши потребител
**

Рейтинг: +15/-141
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 51
Теми: 2



Активност
0%

Аз съм луд! А ти колега!?


Ел. поща
« Отговор #27 -: Неделя, 18 Август, 2013, 08:37:19 »
ОтговорОтговор

Баба ни е прав,имам Гармин,ония дни така ме въртя за един адрес,че ми идеше да го сгазим с диференцяла,накрая с питане и малкото немски къде знам намерих тва къде ми трябваше,навигацията ми е Гармин от 2007 и не е обновявана картата,може ли некой да ми каже ,къде и колко пари ще ми струва да я оперират,мерси предварително!

Има много от новите карти които са unlocked! Махаш и слагаш като трябва се съобразиш с големината която поддържа устройството ти / до 2 GB или и над/. На новата името го кръщаваш като на старата. Не се шашкай -  негърчетата сами си сменят картите. Иначе конкретно на въпроса ти треба назовеш селище - пиши ми на личен и може подкараме без странична намеса City Navigator Europe NT 2014.20

 P.S. Побързай, че очаквам поредния бан!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

''Без болка няма любов''-казал заека и скочил върху таралежа!
chefolini
Младши потребител
**

Рейтинг: +31/-3
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 98
Теми: 2



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #28 -: Понеделник, 30 Септември, 2013, 11:07:58 »
ОтговорОтговор

...Преди две седмици си ъпнах навито със Igo Primo 2,супер софт тествах го и съм страшно доволен....много мек за гледане..и супер актуален като карта..Препоръчвам..Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Rammbon
Потребител герой
*****

Рейтинг: +287/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1424
Теми: 107



Активност
0%


« Отговор #29 -: Сряда, 06 Ноември, 2013, 20:23:21 »
ОтговорОтговор

Препоръчайте ми каква навигация да си взема за ЕС и най вече за BG. Сега имам 2, но в понеделник ме вкараха в екшън-хорор, с една пробита дупка с мост 5т/  бях празен 14 т /, табелата за забрана на тези 5т са точно на моста, но не и в началото на пътя, който е от 3 км от моста. Мамка им общинари на община Белоградчик . Втората атака беше пак същия ден , но за път който е почти без асфалт, а за него искат и винетка. В района на ЛОМ. Тези навигации , които имам сега, са без частите от новите магистрали в BG, дори в София си карам за Ботевград, а тя ми казва да завия на ляво ... и да променя маршрута.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Етикети:
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!