Ферибот за Румъния-разписание и цени
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 13 Юни, 2024, 14:36:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ферибот за Румъния-разписание и цени  (Прочетена 31711 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nikkkkkky
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8
Теми: 1



Активност
0%

« -: Неделя, 01 Май, 2011, 20:01:56 »
ОтговорОтговор

Разписание по часове с тръгване и пристигане в Румъния и съответно България.Цени и координати за денонощна информация.
 
http://www.ferry.bg/

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Неделя, 01 Май, 2011, 20:01:56 »

 Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2446/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7188
Теми: 540



Активност
1.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #1 -: Неделя, 01 Май, 2011, 20:07:15 »
ОтговорОтговор

Добре дошъл във форума и благодаря за информацията. Само ще отбележа, че фериботът е евтин, но и от двете страни е доста стръмно и има реална опасност от повреди по влекача и ремаркето. Казвам това въз основа на личен опит отпреди 3 месеца. Скъсана калобранка на влекача и гръмнала въздушна възглавница на ремаркето.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Неделя, 01 Май, 2011, 20:07:15 »

 Активен
nikkkkkky
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #2 -: Неделя, 01 Май, 2011, 20:35:22 »
ОтговорОтговор

Благодаря за "добрето дошъл"...Дано да имам какво да споделя и науча тук.Относно инфото за ферибота - старичка ти е информацията.Преди два три месеца оправиха наклоните и сега се качва и слиза много мазно.То и преди нямаше проблем, но трябваше да си поиграеш с възглавниците.Сега няма такава нужда.Това също от личен опит го знам.А за цената да наистина все още  е най-евтиният ферибот в момента.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2446/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7188
Теми: 540



Активност
1.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #3 -: Неделя, 01 Май, 2011, 20:47:45 »
ОтговорОтговор

Надявам се да са го оправили. Аз последно минавах там в началото и в края на януари тази година и благодарение на "играта" с възглавниците по настояване на персонала на ферибота станаха тези повреди. На връщане не съм ги пипал възглавниците и само леко закачиха лапите на ремаркето. Нищо...както и да е. Понякога евтиното излиза по-скъпо. Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Joro
Старши потребител
****

Рейтинг: +31/-4
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 404
Теми: 7



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #4 -: Сряда, 04 Май, 2011, 10:27:59 »
ОтговорОтговор

Нали даваха по новините че нямало как камионите да завиват . Или са го оправили ?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2446/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7188
Теми: 540



Активност
1.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #5 -: Сряда, 04 Май, 2011, 10:38:07 »
ОтговорОтговор

Нали даваха по новините че нямало как камионите да завиват . Или са го оправили ?

Ти ако видиш само през каква теснотия се минава....Някакви релси има и вагони. И трябва да минеш покрай някаква сграда и малко недоглеждане може да ти съсипе брезента. Иначе е евтин ферибота. Няма порт такса и крайната цена е 61 евро. Обаче от другата страна в Румъния няма и една табела, която да ти посочи пътя.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Joro
Старши потребител
****

Рейтинг: +31/-4
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 404
Теми: 7



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #6 -: Сряда, 04 Май, 2011, 15:02:25 »
ОтговорОтговор

НЕзнам никога не съм минавал от там но точно за една вечер по новините говореха колко тесно било.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
belcho
Начинаещ
*

Рейтинг: +3/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #7 -: Четвъртък, 05 Май, 2011, 17:32:00 »
ОтговорОтговор

И аз да се изкажа по въпроса - понеже редовно пътувам с ферибота Свищов - Зимничеа. До преди няколко месеца действително беше малко стръмен наклона, но от март месец ги оправиха. За добри шофери (като мен) и преди нямаше проблем.. Готин Готин Готин
 Минавам 2 пъти месечно - в Румъния наистина няма табели, но пък пътят е един , чисто нов. Иначе цената  е най-ниската - 71 евро + 2 евро за шофьор. Няма никакви други портови и еко такси както на Оряхово- Бекет.
Проблем беше ако нямаш годишна винетка, че трябва да се влезе до бензоностанцията в Зимнич, за да си купиш еднодневна. Сега вече ги предлагат от бълг страна, на будката където се плаща ферибота - електронна, както и унгарска ако искаш.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2446/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7188
Теми: 540



Активност
1.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #8 -: Четвъртък, 05 Май, 2011, 20:03:43 »
ОтговорОтговор

Явно намаляването на наклона се е отразило и на цената. През януари беше 59 евро и 2 евро за водача и всеки пътник.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
nikkkkkky
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #9 -: Неделя, 08 Май, 2011, 20:27:21 »
ОтговорОтговор

Не знам, какав е била преди цената, ние ползваме за Румънско ферито през Свищов от февруари т.г. И си е все същата. На Бекет е два пъти по толкова.Русе мост е по евтин, но километрите са 300 повече с отиване и връщане за наща релация. . .Сещате се.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
belcho
Начинаещ
*

Рейтинг: +3/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #10 -: Сряда, 01 Юни, 2011, 17:28:31 »
ОтговорОтговор

БЕЗПЛАТЕН ОХРАНЯЕМ ПАРКИНГ в зоната на Пристанище Свищов за тежкотоварни автомобили. Престоят до 12 часа е безплатен за камионите, преминаващи от или завръщащи се от Румъния с Ферибота Зимнич-Свищов. Денонощна охрана и видео наблюдение се извършва на цялата територия, вход - изход пристанище и фериботният терминал ГКПП Свищов.

Инфото е взето от тук

http://www.ferry.bg/

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Сряда, 01 Юни, 2011, 17:35:39 от belcho » Активен
SOLAR
Потребител герой
*****

Рейтинг: +234/-16
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Belgium Belgium

Публикации: 530
Теми: 53



Активност
0%

ЛЕТИМ ПО ПЪТИЩАТА БЕЛИ


encho.ganev
« Отговор #11 -: Сряда, 01 Юни, 2011, 17:43:40 »
ОтговорОтговор

Това не е НОВИна.

БЕЗПЛАТЕН ОХРАНЯЕМ ПАРКИНГ в зоната на Пристанище Свищов за тежкотоварни автомобили. Престоят до 12 часа е безплатен за камионите, преминаващи от или завръщащи се от Румъния с Ферибота Зимнич-Свищов. Денонощна охрана и видео наблюдение се извършва на цялата територия, вход - изход пристанище и фериботният терминал ГКПП Свищов. Инфото е взето от тук

http://www.ferry.bg/

Има тема Ферибот за Румъния-разписание и цени

ЛЕКИ ПЪТИщА !

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2446/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7188
Теми: 540



Активност
1.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #12 -: Сряда, 01 Юни, 2011, 17:52:32 »
ОтговорОтговор

Двете теми са обединени в една обща тема. Проверявайте в търсачката, преди да пускате нови теми!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
plamen_tdd
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #13 -: Неделя, 04 Септември, 2011, 01:31:25 »
ОтговорОтговор

Нямам думи за този ферибот. Абсолютно безобразие е. Срам ме е, че съм от този град и изричам това  обаче това е самата истина. В 2011 година подлагат дървени трупи, нивелацията за качване и слизане от ферибота е под всякаква критика-стръмно е повече от нормалното, не знам какво е било преди и какво са оправяли, но на мен преминаването ми коства средства, както и време за оправяне на щетите-ходене по мъките след този ферибот. Изключително неудобно. Смятам, че нищо не са оправяли по отношение на качването и слизането към ферибота. Пътувах с автомобил. Видях също, че и камионите се затрудняват-случая не беше единствен, и в двете посоки беше така. Не препоръчвам преминаването на по-неопитни шофьори или с малко стаж зад волана, както и с по-ниски автомобили. Щом аз имах проблеми с преминаването, а не смятам че съм неопитен или с малко стаж. Просто там трябва да е човек на принципа очаквай неочакваното. Абсолютно безхаберие от страна на служителите да оправят реално проблема. На всеки преминаващ да се подлагат дървени трупи е пълна глупост. На слизане от ферибота, след поредното подлагане и нагласяване за да се стъпи на българска земя потеглих нагоре и изведнъж пропадам надолу-имало нещо като стъпало и то надолу. Е това е простотия, пълна глупост. И така предните гуми пропадат и автомобила опира отдолу. Изобщо не са направили безопасно, спокойно и безпрепятствено преминаване.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
nikkkkkky
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #14 -: Събота, 23 Март, 2013, 08:31:56 »
ОтговорОтговор

Съжалявам, че толкова време е минало отткакто предният коментар е затапил моята тема.
Понеже се чувствам длъжен да отговоря.Казвам само, че предният коментиращ е очевидно тенденциозен.Понеже сам е посочил, че е от Свищов се сещам за две причини поради които човек сяда да пише в форум откровени измислици и лъжи.
1.Уволнен бивш служител.
2.Непоправим зависнк и мръсник.

ПС
Ферибота при Свищов -Зимнич си работи нон стоп.По кратко е отколкото през Дунав мост на Русе и това известно на хиляди колеги които го ползват.
От скоро върви и втора фериботна платформа (българска) с който товаренето и разтоварването става много по-бързо за камионите.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети: Румъния ферибот 
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!