Мнения за АУДИ А4 1.9 тди 2002-2003 г.
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 19:59:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2 3 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мнения за АУДИ А4 1.9 тди 2002-2003 г.  (Прочетена 55902 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
jorkata94
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-7
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 24
Теми: 1



Активност
0%

« -: Неделя, 17 Август, 2014, 11:14:02 »
ОтговорОтговор

Добър вечер, един познат ще ми докара ауди а4 1.9 тди 131 к.с. 2002-2003 г. Искам да попитам дали автомобила си заслужава 2000 евро , ако нещо се обърка случайно харесах си от България една а4-ка за 6000 лв. Искам да попитам, често срещаните проблеми какви са? Нов шофьор съм имам стаж зад волана близо 3 години, но много не разбирам от автомобили. Това ще ми е първата кола, затова търся мнение за модела +/- и някой да ми обясни малко по-подробно за неща които съм забравил да попитам. Благодаря предварително Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Неделя, 17 Август, 2014, 11:14:02 »

 Активен
Embolado
Начинаещ
*

Рейтинг: +4/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 19
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #1 -: Неделя, 17 Август, 2014, 11:21:47 »
ОтговорОтговор

Добра кола с добър двигател.Проблеми - обичайните за дизел на 12 години - съединител, турбо, дюзи евентуално и т.н. Гледай общото състояние на автомобила.
Казваш 2000 евро, а транспорта? Иначе тук тези за по 6000лв. са внос от Италия на 600 000км малко освежени и ти ги продават на 140 000км  Ухилен
Много информация можеш да намериш в форумите на Audi и VW.

Поздрави и късмет!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Неделя, 17 Август, 2014, 11:21:47 »

 Активен
jorkata94
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-7
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 24
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #2 -: Неделя, 17 Август, 2014, 11:54:29 »
ОтговорОтговор

Благодаря ти, но не мога да се регистрирам в форума на ауди, ако може тук да ми обясните няколко неща за модела.? Сега говорих с моя познат каза, че колата била супер запазената и т.н. Но отдолу всичко е изгнило, сега се свързах с един наш познат, които има една автокъща. Той каза, че може да ми вземе едно ауди а4 2002-2003 г. от Белгия за 2000 евро с доставката до България, дали цената е добра?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-99
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #3 -: Неделя, 17 Август, 2014, 17:38:41 »
ОтговорОтговор

По принцип този модел е известен че не гние. Антикорозионата му защита е една от най добрите.
Каква ще е тази кола,която цялата ще е изгнила отдолу - не мога да си я представя чак.

Иначе модела има само един недостатък, който обаче прави купуването му неоправдано.
Скъпа и кекава предница - осем алуминиеви носача са отпред, и по нашите пътища винаги имаш два три за смяна.



И един друг съвет - не вярвай на автоджамбази. И да ти казват добър ден - гледай  дали не е залязло слънцето. Страшно мръсно племе са. Даже като са познати е по зле, че им имаш уж доверие. Само че те за 100 евро печалба и майките ще си продадат.

Просто не вярвай на приказки, че има едновременно хубави и евтини автомобили.
Или са хубави. Или са евтини.  Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +357/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 986
Теми: 35



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #4 -: Неделя, 17 Август, 2014, 17:59:07 »
ОтговорОтговор

Не слагайте всички търговци на автомобили под общ знаменател,заради такива мнения хората се подвеждат и се вкарват в страхотни филми.За колата колега:големият проблем е турбото и по рядко съединител.Моя съвет е да си търсиш добър екземпляр то тук,и по възможност от Италия,вземи с теб някой познат и я закарай в сервиз.Късмет с търсенето!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-99
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #5 -: Неделя, 17 Август, 2014, 18:27:16 »
ОтговорОтговор

imter, ти да не би да познаваш някой търговец на бангии,който да не връща километражи  Ухилен Ухилен Ухилен

Аз мога най отговорно да заявя, че кола на 100-120 хиляди, в прилично техническо състояние, внесена от която и да е част на Европата просто би излязла на абсолютно непродаваема цена у нас.

Има мобиле.де,аутоскаут24 - лесно може да се провери  Ухилен

Ако намерите там някоя на прилична цена и на картинките изглежда добре, прочете внимателно малките букви на описанието. - или двигателя ще повреден, или скоростната кутия, или съединителя   Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +357/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 986
Теми: 35



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #6 -: Неделя, 17 Август, 2014, 18:36:51 »
ОтговорОтговор

Не познавам,а аз съм такъв.За това казах,че под общ знаменател не трябва да се поставят всички.Километражи не връщам,но българина обича да го лъжат,за това когато видят кола на 350 000 км,в перфектно състояние и визуално и техническо,първата им реплика е:еее на много километри е,ще ида от Горубляне или Дупница да си взема.А ако си мислите,че в Германия,Австрия или където и да било не връщат километри ,жестоко се лъжете,няма по-големи измамници от тях.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-99
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #7 -: Неделя, 17 Август, 2014, 19:56:46 »
ОтговорОтговор

Специално в Германия - това се брои за измама и се наказва с затвор.
Не знам да са много желаещите да ходят у кауша заради 200-300 евро горница.

Отделно че едва ли има луд,който да купи кола с неясно проследима история.


Дори за най елементарна застраховка  има значение колко километра минаваш на година. Дори пред застраховател да декларираш фалшиви километри с цел да платиш по малко - финансовото наказание е доста неприятно.

При по новите коли, които практически са 95% от пазара, манипулирането на километража се доказва много лесно.  Това го разбраха по трудния начин едни наши автоджамбази, които поради кризата у нас решиха да си продадат луксозните лимузини в Германия.

И тук има доста турчоля и араби, които работят някъде другаде, но са заградили някой плац и са го напълнили с трошки. Само че там лъжите са дребни - климатика щял да тръгне само като се зареди.Крушката като се смени и ще светне(ксенон) Няма тюф,ма всичко и е наред и ще мине без проблем - само трябва да се закара. Много още има да се учат от нашите.

В Германия всяка продадена кола втора употреба има гаранция от една година (минимум, може да се договори човек и за повече) и като купиш кола с дефект си остава за твоя сметка.

Вече ако се купуват отписани  "коли" от автоморги и скрападжийници,  за по 100-200 евро - там не знам как стоят нещата, възможно е и да става номера.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2929
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #8 -: Неделя, 17 Август, 2014, 20:59:55 »
ОтговорОтговор

...А ако си мислите,че в Германия,Австрия или където и да било не връщат километри ,жестоко се лъжете,няма по-големи измамници от тях.

  И затова ли съветваш колегата да си вземе кола внесена от Италия? Ще ме спукаш от смех...:-)
   

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
jorkata94
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-7
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 24
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #9 -: Неделя, 17 Август, 2014, 21:16:49 »
ОтговорОтговор

Преди малко говорих с човека, които ще се опита да ми намери колата. Каза, че до 2-4 дни ще ми се обади с резултат, дали е намерил или не. Не искам да си взимам от тук, по простата причина, че цените тук са доста надути. Моля не се карайте, просто исках да чуя мненията ви относно модела. Все пак няма да го карам като някой гламав тип, пазя си купените неща. Все пак работих 7 месеца, да събера 5К няма да ги дам само зареди моя кеф. Колата ще се използва и от баща ми, той е шофьор вече от 21 години, но в момента не си е вкъщи и нямам неговото мнение. Колега щом ти си продавач, можеш ли да намериш нещо на добра цена? Все пак да имам резервен план, ако нещо се обърка с моя познат.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +357/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 986
Теми: 35



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #10 -: Неделя, 17 Август, 2014, 21:30:10 »
ОтговорОтговор

Валери,за пореден път се изказващ неподготвен,и доказваш какъв дървен философ си.Много лошо впечатление ми правиш,за неща които ние разбираш,по-добре си мълчи,ставаш още по смешен.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2929
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #11 -: Неделя, 17 Август, 2014, 21:39:44 »
ОтговорОтговор

Валери,за пореден път се изказващ неподготвен,и доказваш какъв дървен философ си.Много лошо впечатление ми правиш,за неща които ние разбираш,по-добре си мълчи,ставаш още по смешен.


   Че аз съм написал едно изречение само! С въпрос! Ти философстваш по темата и демонстрираш колко си подготвен. Всъщност, все ми е тая за мнението ти. А всеки знае що за коли са тези от Италия...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
jorkata94
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-7
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 24
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #12 -: Неделя, 17 Август, 2014, 21:40:48 »
ОтговорОтговор

imter , може ли да уредиш някакво ауди?

Изискванията са ми;

Седан
Дизел
1.9 тди
6 скорости
Пълен ел. пакет
БЮДЖЕТ / 5К

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-99
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #13 -: Неделя, 17 Август, 2014, 22:08:02 »
ОтговорОтговор

Мда,наистина не е лошо да те ориентира imter за 5000 кинта крайна цена в Бг какво точно Ауди 4 дизел може да се намери. И в какво състояние  Ухилен



Цените в България са много по евтини от почти цяла Европа. Просто тук са докарани най големите кошници.

Предимството да си купиш кола от тук е, че ходиш, виждаш и си тръгваш ако е куца. И може да избираш поне измежду 20 дарака.

Ако ангажираш някой да ти я докара - ще трябва да си я вземеш, независимо колко те кефи.

А ако се надяваш специално за теб някой да докара добра кола - трябва да ти е поне баща,защото ще трябва да добави от себе си 1000-2000 евра.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
jorkata94
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-7
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 24
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #14 -: Понеделник, 18 Август, 2014, 14:14:20 »
ОтговорОтговор

Да разбирам, че никой не може да помогне?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: [1] 2 3 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!