Мнения за АУДИ А4 1.9 тди 2002-2003 г.
Форум на българските шофьори
Събота, 20 Април, 2024, 03:01:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 4 5 [6]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мнения за АУДИ А4 1.9 тди 2002-2003 г.  (Прочетена 56152 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
emilpopoff
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +73/-8
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 232
Теми: 5



Активност
0%


« Отговор #75 -: Вторник, 26 Август, 2014, 12:19:53 »
ОтговорОтговор

  Този пикльо ако ми е под ръка, така ще го нашамаря, че няма да се сети за Ауди! Само за Ситроен-линейка ще мечтае...

  Колеги, не му се връзвайте на този дечко, според мен просто се опитва да провокира, не че това което пише е невъзможно или за съжаление не се е случвало по нашите сервизи, но не вярвам да е толкова "хабен" че да пише тези неща от "кухнята" на сервиза на свой близък. Според мен нека спрем да му обръщаме внимание.
  P.S Една от основните причини като смених професията(от шофьорлъка към сервизирането ) да не започна работа в гаражен сервиз(до сега винаги съм работел в официални представителства) е точна тази- да не участвам в кокошкарски схеми с ощетяването на клиентите, а не че гаражния сервиз ми е под нивото, дори напротив и там има много печени и кадърни момчета.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #75 -: Вторник, 26 Август, 2014, 12:19:53 »

 Активен
jorkata94
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-7
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 24
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #76 -: Вторник, 26 Август, 2014, 20:59:22 »
ОтговорОтговор

Много си вярваш, ако толкова желаеш да ме "набиеШ" , ако ти стиска пиши ми ще ти дам координатите си. Утре ще кача снимки, не ми е да лъжа някви момчета в някакъв си форум. Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #76 -: Вторник, 26 Август, 2014, 20:59:22 »

 Активен
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +753/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #77 -: Вторник, 26 Август, 2014, 21:39:30 »
ОтговорОтговор

Приятелче, пали мАтора на аудито и газ към Ел Ей. Никой не иска да те бие, няколко човека просто те молим да ни освободиш от присъствието си. Сполай ти.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
Етикети:
Страници: 1 ... 4 5 [6]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!