Правила на форума
Форум на българските шофьори
Петък, 19 Април, 2024, 01:25:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Правила на форума  (Прочетена 83511 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
antoniyu
Старши потребител
****

Рейтинг: +105/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 441
Теми: 10



Активност
0%

ТЕ,искат да се съгласим с ужасяващите снимки върху


Ел. поща
« Отговор #15 -: Вторник, 20 Септември, 2011, 20:27:29 »
ОтговорОтговор

За съжаление и аз рядко ги чета и за това сега си патя.
Без да прочета условията за ползване на интернет съм активирал годишен абонамент за Холандия на Hotspot и сега всеки месец ми тегли по 10 евро за абонамента.
Другото е ,че платих една стока през интернет която ми струва 6$,но не през epay а директно чрез VISA и за услугата са ми взели още 10$.
Четете условията и тогава се съгласявайте. 

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

цигарените кутии?
А защо няма снимки на гладуващи деца върху опаковките на McDonald's?
Защо няма снимки на измъчвани животни върху опаковките на козметични продукти?Защо не поставят снимки на жертви на пияни шофьори,върху бутилките с алкохол ?Защо да няма снимки на нечестни и крадливи политици.
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Вторник, 20 Септември, 2011, 20:27:29 »

 Активен
Trucker_Boy
Потребител герой
*****

Рейтинг: +404/-56
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2630
Теми: 374



Активност
0%


« Отговор #16 -: Събота, 29 Октомври, 2011, 22:34:50 »
ОтговорОтговор

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

www.sbps.eu
Сдружение на Българските Професионални Шофьори
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Събота, 29 Октомври, 2011, 22:34:50 »

 Активен
Mandor
Потребител герой
*****

Рейтинг: +516/-22
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 740
Теми: 33



Активност
0.2%


« Отговор #17 -: Петък, 04 Ноември, 2011, 10:21:08 »
ОтговорОтговор

До сега четох правилата, но не открих точка, която да задължава видео във форума да се поставя като видео, а не просто като линк. Личното ми мнение е, че подобно поставяне генерира допълнителен трафик, който се явява недостатък при мобилен достъп до интернет, и допълнително натоварване на по-слабите машини.
И за това питам:
Има ли причина подобно представяне да е задължително?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Да пишеш на български с латински букви е все едно да пишеш с лайна по стената - чете се, но не е приятно.
Продавам 405,бензин,на части
На шестия ден Господ видя, че не може да направи всичко и създаде инженерите.
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2367/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #18 -: Петък, 04 Ноември, 2011, 10:33:36 »
ОтговорОтговор

До сега четох правилата, но не открих точка, която да задължава видео във форума да се поставя като видео, а не просто като линк. Личното ми мнение е, че подобно поставяне генерира допълнителен трафик, който се явява недостатък при мобилен достъп до интернет, и допълнително натоварване на по-слабите машини.
И за това питам:
Има ли причина подобно представяне да е задължително?

Не, няма задължително изискване за "тагване" на линковете. Още повече, че опцията за вмъкване на видео работи само с www.youtube.com и за останалите сайтове не е възможно това. За генерирането на допълнителен трафик при мобилен достъп не съм съгласен, тъй като такъв не се генерира, ако клипът не бъде възпроизведен.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2367/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #19 -: Събота, 19 Ноември, 2011, 22:28:20 »
ОтговорОтговор

Нови точки към правилата на форума. Към днешна дата потребителите на форума надхвърлиха 1000, администрирането е затруднено при такъв брой участници и считам, че е редно да бъдат ограничени опитите на отделни потребители да създават излишно напрежение във форума с непрестанни съвети и предложения.

19. Налагането на бан се извършва в следната последователност. За първо нарушение - 24 часа. За второ нарушение - 72 часа. За трето и последващо нарушение - по 1 месец. Всеки бан лишава потребителя от възможност за публикуване във форума.

20. Забранени са абсолютно всякакви публични спорове с администратори и модератори на форума. За подобни прояви ще бъде налаган незабавен бан в съответствие с правилата за налагане на такива санкции! Всички лични въпроси и коментари към администраторите и модераторите се правят единствено чрез лични съобщения.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2367/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #20 -: Сряда, 21 Декември, 2011, 23:33:30 »
ОтговорОтговор

Пиша си аз правила, обаче много потребители във форума не си правят труда дори и да ги прочетат. Само днес съм изтрил 5-6 публикации, които не отговарят на правилата. Занапред възнамерявам да не си правя въобще труда и да изпращам лични съобщения с цел спазване на правилата. Който разбрал, разбрал. Който не е, да не се чуди къде му е изчезнало писанието. Весели празници на всички!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
kirtcho
Гост
« Отговор #21 -: Понеделник, 12 Март, 2012, 17:29:59 »
ОтговорОтговор

Какво е бан?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2963
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #22 -: Понеделник, 12 Март, 2012, 17:44:14 »
ОтговорОтговор

Какво е бан?

  kirtcho, ти сериозно ли? Въпреки, че въпросът ти (без въпросителен) буди усмивка, ще ти отговоря сериозно: БАН е когато началството (разбирай - админа) на даден сайт, група, форум и др. ти наложи ограничение да публикуваш коментарите си за определено време, или постоянно.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Slav_305
Старши потребител
****

Рейтинг: +40/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 272
Теми: 3



Активност
0%

Пишман шофЕр!


« Отговор #23 -: Вторник, 08 Май, 2012, 20:45:43 »
ОтговорОтговор

Знам, че от скоро съм тук и никак не ми влиза в работата да давам акъли и предложения, но забелязвам нещо, което за мен е леко дразнещо. А именно- при писане на ново мнение, цитат на предходното. Не казвам, че трябва да се забрани или нещо такова, но забелязвам, че много често се ползва опцията "Цитат" вместо "Нов Отговор" и ако предходното мнение има няколко прикачени снимки, трябва много да се скролва, защото се разтяга страницата и стигането до съществената част от новото мнение е малко тегавао.
Та, предложението ми е да се помисли за нова точка в правилата, която да ограничи това цитиране на предходния, вместо просто писане на ново мнение.
14. Не цитирайте човека, който е непосредствено преди вас в списъка с мнения. Има бутон "Нов отговор"!
В правилата, на форума, на Пежо клуб, тази точка я има отдавна и модераторския екип се стараем да я налагаме, защото това цитиране е "проблем" по всички форуми.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Play Golf, don't drive it!
Trucker_Boy
Потребител герой
*****

Рейтинг: +404/-56
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2630
Теми: 374



Активност
0%


« Отговор #24 -: Вторник, 08 Май, 2012, 21:02:45 »
ОтговорОтговор

Slav_305, съгласен съм с теб.
За жалост това не е единствения проблем тук.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

www.sbps.eu
Сдружение на Българските Професионални Шофьори
Roshko
Гост
« Отговор #25 -: Вторник, 08 Май, 2012, 21:21:59 »
ОтговорОтговор

Знам, че от скоро съм тук и никак не ми влиза в работата да давам акъли и предложения, но забелязвам нещо, което за мен е леко дразнещо. А именно- при писане на ново мнение, цитат на предходното. Не казвам, че трябва да се забрани или нещо такова, но забелязвам, че много често се ползва опцията "Цитат" вместо "Нов Отговор" и ако предходното мнение има няколко прикачени снимки, трябва много да се скролва, защото се разтяга страницата и стигането до съществената част от новото мнение е малко тегавао.
Та, предложението ми е да се помисли за нова точка в правилата, която да ограничи това цитиране на предходния, вместо просто писане на ново мнение.
14. Не цитирайте човека, който е непосредствено преди вас в списъка с мнения. Има бутон "Нов отговор"!
В правилата, на форума, на Пежо клуб, тази точка я има отдавна и модераторския екип се стараем да я налагаме, защото това цитиране е "проблем" по всички форуми.

Съжалявам за откровеността, но доста безпочвено предложение! Хипотетичния пример е едно на хиляда, поне на мен досега не и се е случвал, а целта на бутона "цитат" е за позоваване, именно какво коментира постващия и е супер удобно. Друг въпрос е, ако някой не знае как се ползва...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Slav_305
Старши потребител
****

Рейтинг: +40/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 272
Теми: 3



Активност
0%

Пишман шофЕр!


« Отговор #26 -: Вторник, 08 Май, 2012, 21:38:53 »
ОтговорОтговор

Не смятам, че е безпочвено. Аз също редовно цитирам предходни постове, но използвам само конкретна част, от предходния пост, за която имам да кажа нещо.
Ето така...
Друг въпрос е, ако някой не знае как се ползва...
В това изречение се корени "проблема". Не всеки го ползва по предназначение, а по- скоро по инерция. Ако някой друг пишеше в момента, щеше да се налага следващите които четат, пак да прочетат цялото ти мнение, за да разберат на какво ти отговарям. Това е губене на време, а както казах и в предното си мнение:
ако предходното мнение има няколко прикачени снимки, трябва много да се скролва, защото се разтяга страницата и стигането до съществената част от новото мнение е малко тегавао.

Като цяло, с това предложение, идеята ми е форума да стане малко по- подреден, без излишни повторения.  Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Play Golf, don't drive it!
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-99
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #27 -: Вторник, 08 Май, 2012, 21:54:02 »
ОтговорОтговор

Аз предпочитам да използвам цитат, дори и на отговор последния пост, най малкото защото докато го публикувам има опасност Бриги и Данчо да са написали вече  по два поста в темата  Ухилен Ухилен Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
Slav_305
Старши потребител
****

Рейтинг: +40/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 272
Теми: 3



Активност
0%

Пишман шофЕр!


« Отговор #28 -: Вторник, 08 Май, 2012, 21:55:54 »
ОтговорОтговор

В такива случи е необходимо, ама пък изпада условието, че цитираш последния, щото това дето цитираш, де факто, вече не е последно.  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Play Golf, don't drive it!
godji
Потребител герой
*****

Рейтинг: +132/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 652
Теми: 10



Активност
0%

трактор автоматик


Ел. поща
« Отговор #29 -: Вторник, 08 Май, 2012, 22:28:11 »
ОтговорОтговор

Аз предпочитам да използвам цитат, дори и на отговор последния пост, най малкото защото докато го публикувам има опасност Бриги и Данчо да са написали вече  по два поста в темата  Ухилен Ухилен Ухилен
Аз също , че понякога се налага да цитирам и тяхни постове Усмивчица
Функцията си е перфектна , даже ме е яд че не вкл. цитатите в цитата когато се налага да се продължи разговора , а само последния пост !

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

БЪДИ РАЗУМЕН !КАРАЙ ВНИМАТЕЛНО !Не карайте и не поствайте когато сте пили - после може да съжалявате !
Етикети:
Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!