Моля за съвет
Форум на българските шофьори
Петък, 19 Април, 2024, 23:40:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моля за съвет  (Прочетена 6292 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
redboy
Младши потребител
**

Рейтинг: +9/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 76
Теми: 5



Активност
0%


« -: Петък, 30 Септември, 2016, 22:53:13 »
ОтговорОтговор

Група,имам въпрос към колегите каращи автовоз,а и към всички запознати като цяло. Отивам,гледам една кола от автокъща,харесвам я и решавам да я взимам. Договаряме я,но се оказа,че колата е пристигнала в България без документи(само с някакви преснимани). Човека ми каза да изчакам 1 седмица да пристигнат документите,та въпросът ми е - Възможно ли е да докарат кола без документи,а само с някакви преснимани такива? 1 седмица мина,а човека не се обажда. Аз му звънях и го питам кога ще пристигнат,а той ми казва - не знам,не се притеснявай аз ще ти се обадя като пристигнат. Нещо ме съмнява това и си мисля,че има някаква уловка или нередност. И тъй като беше без документи колата дадох 100лв капаро,за да я запазя. Един приятел мина да види колата дали е там и каза,че си е на мястото,но на мен това чакане започва да ме притеснява. На някой случвало ли му се е подобно нещо и дали е запознат ако има някаква такава подобна схема?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Петък, 30 Септември, 2016, 22:53:13 »

 Активен
Hasan Alimehmed
Младши потребител
**

Рейтинг: +27/-6
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 91
Теми: 12



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #1 -: Събота, 01 Октомври, 2016, 10:30:58 »
ОтговорОтговор

Нещо не разбрах, платил ли си колата още в автокъщата  там някъде си или ще я плащаш тук в България?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Събота, 01 Октомври, 2016, 10:30:58 »

 Активен
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1818/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #2 -: Събота, 01 Октомври, 2016, 10:53:55 »
ОтговорОтговор

Нещо не разбрах, платил ли си колата още в автокъщата  там някъде си или ще я плащаш тук в България?
Баце,човекУ пита за документи те тва е.

Баце,според мен шанса да дойдат тез документи е равен на шанса да не дойдат,въпреки,че не съм запознат с автовозите,бих ти казал да възможно е дойде без документи

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


redboy
Младши потребител
**

Рейтинг: +9/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 76
Теми: 5



Активност
0%


« Отговор #3 -: Събота, 01 Октомври, 2016, 11:11:44 »
ОтговорОтговор

Хасан,не съм я платил цялата,само капаро съм дал. Колата е тук в България,но няма документи,та питах дали е възможно без документи да я докарат. Няма как да я платя и да си бегам без нея и без документи  Ухилен

ПП: Сега му звънях на човека и каза,че днес или утре трябва да дойдат. Явно ги размотават по някой автовоз.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
skumri
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +11/-4
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 112
Теми: 4



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #4 -: Събота, 01 Октомври, 2016, 11:58:45 »
ОтговорОтговор

Един познат имаше такъв казус. Якото немско возило ( внос от Италия ) пристига без документи. Моя човек я купува и си я взема със същата уговорка. Днес документи , утре документи...кур документи. През това време моя човек я ремонтира и я качва за продажба. След два месеца чакане , намира контакти директно в Италия и звъни. От там му казват да не чака документи,  щото колата е спряна от двиэение и са я купили за скрап в източна Европа и всичко се знаело. Най-готиното е , че продаваща и купувача са роднини Смотан  Това ако не е made in Bulgaria...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Когато правото се превърне в безправие , съпротивата е задължителна !
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1882
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #5 -: Събота, 01 Октомври, 2016, 12:04:45 »
ОтговорОтговор

Кола от Италия - НИКОГА ,,,,,,,,,,,, взимаш я, сменяш масла филтри,,,, тръгваш да я тестваш и при 280км/ч  ти блокира двигателя,,,,, отваряш го и веднага се вижда, че с години вътре е имало сухо триене,,,,,,,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
redboy
Младши потребител
**

Рейтинг: +9/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 76
Теми: 5



Активност
0%


« Отговор #6 -: Събота, 01 Октомври, 2016, 12:39:24 »
ОтговорОтговор

Дано и моят случай не се окаже такъв. Уж обеща днес или утре да дойдат и в Понеделник или Вторник да ходим да я прехвърляме,ама ще видим.

Иво,до скоро карах кола внос от Австрия. Да не ти обяснявам,отдолу беше по-изгнила от старите ръждиви Опели.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1882
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #7 -: Събота, 01 Октомври, 2016, 12:45:56 »
ОтговорОтговор

В Австрия, понеже е силно планинска меткат яко химия за да не замръзват шосетата и тая химия хрупа тенекето яко ама пък в Италия казуса е сложен,,,,,,,,   гледам им обявите на повечето продавачи като си рекламират колите пишат от Северна Италия, където пак си е влажно ама населението е мааааалко по-читаво от южното,,,,,,,,  в Южна Италия няма влага ама пък и няма масло в двигателите,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
redboy
Младши потребител
**

Рейтинг: +9/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 76
Теми: 5



Активност
0%


« Отговор #8 -: Събота, 01 Октомври, 2016, 15:50:28 »
ОтговорОтговор

Така е и тук като всяко нещо си има предимства и недостатъци. Сега ми се обади човека и каза,че документите са пристигнали Усмивчица Дано всичко е изрядно.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1882
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #9 -: Събота, 01 Октомври, 2016, 18:38:40 »
ОтговорОтговор

Е, значи в Понеделник в КАТ и да си я караш със здраве.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +497/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0%


« Отговор #10 -: Събота, 01 Октомври, 2016, 18:42:27 »
ОтговорОтговор

Кола от Италия - НИКОГА ,,,,,,,,,,,, взимаш я, сменяш масла филтри,,,, тръгваш да я тестваш и при 280км/ч  ти блокира двигателя,,,,, отваряш го и веднага се вижда, че с години вътре е имало сухо триене,,,,,,,,,,,,,,,,,
Е не така категорично де , и двете са ми от там Намигване
 Иво къде ти блокира мотора бе бате , с 280 км в час Намигване аре свали малко ,типа съвсем за канарета ни взе.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2182
Теми: 113



Активност
0%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #11 -: Събота, 01 Октомври, 2016, 19:26:57 »
ОтговорОтговор

7 коли съм имал досега-само италянски марки,само едната Алфа беше от Швейцария-никви ядове!Другите вкарвани от Италия,а у Бг никога не съм бил първи собственик.....Така че на легенди не се връзвайте много....Кромата ми мина 600 000 хиляди ,брат ми.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1882
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #12 -: Събота, 01 Октомври, 2016, 19:51:57 »
ОтговорОтговор

Съвети за канарете ли беше ,,,,,   като се уливате с карането в Хърватска да знаете, че снимките пристигат в България,,,,  имам фотос с 276 км/ч.  Пифец,,, има само 2 марки италиански автомобили ама тази с кончето не ме кефи,,,,, виж тва с тризъбеца е яко.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2182
Теми: 113



Активност
0%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #13 -: Събота, 01 Октомври, 2016, 20:19:40 »
ОтговорОтговор

Съвети за канарете ли беше ,,,,,   като се уливате с карането в Хърватска да знаете, че снимките пристигат в България,,,,  имам фотос с 276 км/ч.  Пифец,,, има само 2 марки италиански автомобили ама тази с кончето не ме кефи,,,,, виж тва с тризъбеца е яко.
След Алфа Ромео от истинските,най ме кефи тва с Телеца на емблемата!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
динко
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +31/-12
Неактивен Неактивен

Italy Italy

Публикации: 204
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #14 -: Събота, 01 Октомври, 2016, 22:11:30 »
ОтговорОтговор

Явно Южна Италия не я познавате.Няма такова отношение към добичето де ти върши работа.И тук си има хора които си държат на колицата,но цените са други.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!