Накъде отива ЕС?
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 21:53:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Накъде отива ЕС?  (Прочетена 23181 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-99
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #60 -: Вторник, 20 Декември, 2016, 22:29:21 »
ОтговорОтговор

Германският вестник „Ди Велт“ сочи, че шофьорът на камиона, убил девет души на коледен пазар в Берлин, е пакистанец пристигнал в страната като бежанец...

Сега пък ново двайсе - хванали са грешен човек. И май наистина въпросният няма нищо общо със случката, защото е пуснат вече.


Аз от вчера се чудя едно - ако това беше наистина мислено и организирано с акъл би трябвало полуремаркето да е откачено преди това.. Само с прицепа можеше да стане много по качествен зулум.

За мен това е художествена самодейност на някой чалдисан. Всеки си дава сметка колко лесно може да бъде неутрализиран шофьор на камион и след това да поразтъпчеш на воля дъргела. Единственото необходимо е да си болен мозък....

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
Форум на българските шофьори
« Отговор #60 -: Вторник, 20 Декември, 2016, 22:29:21 »

 Активен
American
Потребител герой
*****

Рейтинг: +190/-111
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
United States United States

Публикации: 831
Теми: 40



Активност
0.4%

General Lee


« Отговор #61 -: Вторник, 20 Декември, 2016, 22:47:09 »
ОтговорОтговор

  Ухилен Що бре къф е проблема ? у хамерика проблем с оръжието (ПАТЛАЦИТЕ) нема ..... Ухилен... ти да не си у калифорния или нюйорк-колумбия каунти.... Ъ? Ъ? Ъ?

Всички са въоръжени тука до зъби. Събота и неделя се стреля, мало и големо на стрелбищата. Въоръжаването тук си е цяла култура, има си школи за боравене и ползване.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

smoking gun
Форум на българските шофьори
« Отговор #61 -: Вторник, 20 Декември, 2016, 22:47:09 »

 Активен
pirovski
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +14/-21
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 153
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #62 -: Вторник, 20 Декември, 2016, 23:20:44 »
ОтговорОтговор

Вариант е да не е организирано.Вариант е,също Полския шофьора да си е направил инцидента,след което да се е самоубил.Аз,незнам,от къде,дойдоха твърденията,за похитен шофьор(журналисти,коментират)?Първо бил от коя държава,след това от друга,сега,казвате не е той.Имали заключение на случая,всички ще разберем.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
down_shiftеr
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +9/-5
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 101
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #63 -: Вторник, 20 Декември, 2016, 23:59:50 »
ОтговорОтговор

Сега пък ново двайсе - хванали са грешен човек. И май наистина въпросният няма нищо общо със случката, защото е пуснат вече.
Аз от вчера се чудя едно - ако това беше наистина мислено и организирано с акъл би трябвало полуремаркето да е откачено преди това.. Само с прицепа можеше да стане много по качествен зулум....
Така е , ние разполагаме само с публично достъпната информация от медиите. И аз бая се зачудих защо с цела композиция са тръгнали да таранят базара но може би и фактора време е играл роля , все пак вдигане на крака на ремаркето,откачане на кабели и пр. са си 5-10 минути време. Взима се каквото попадне и газ. Бог да прости полския колега.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Stoyanpol
Начинаещ
*

Рейтинг: +5/-4
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 48
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #64 -: Четвъртък, 22 Декември, 2016, 10:11:18 »
ОтговорОтговор

А, не е ли странно, че полицията е открила документ на извършителя в камиона!!!
Или те са идиоти, или нас ни взимат за такива.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
American
Потребител герой
*****

Рейтинг: +190/-111
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
United States United States

Публикации: 831
Теми: 40



Активност
0.4%

General Lee


« Отговор #65 -: Четвъртък, 22 Декември, 2016, 18:28:28 »
ОтговорОтговор

Терористите нарочно си оставят документите
В Батаклан също си бяха оставили личните карти в колата с която бягаха

В противен случай няма да са женски девиците, а вместо това ще го порят 40 мъжки

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

smoking gun
Nachinaesht
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +29/-9
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 195
Теми: 18



Активност
0%


« Отговор #66 -: Петък, 23 Декември, 2016, 09:12:06 »
ОтговорОтговор

Според мен в момента ЕС водят тази пагубна за Европа политика под силен натиск от САЩ. Иначе не мога да си обясня "глупостите", които сътвориха през последните години. А натиска очевидно е както политически, така и икономически. Да си спомним за "Дизелгейт" и 15-те милиарда долара преки загуби за Volkswagen. Колко са непреките само те си знаят. Какво се случи и с Дойчебанк? Подпукаха я американците и от най-голямата търговска банка в Европа, сега не е в първите 100. Почти е фалирала. Днес чета, че ще трябва да плати 7 милиарда долара. Конфликта в Украйна и санкциите срещу Русия. Кой губи - европейската икономика. И т.н.
Забелязвате ли, че преди 15 години терористичните организации атакуваха основно САЩ. За тези 15 години целта се пренасочи и в момента е Европа. Не случайно Великобритания напусна ЕС. Те не са глупави, а и са най-близкия партньор на САЩ в Европа.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ИванТ
Потребител герой
*****

Рейтинг: +927/-25
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 46



Активност
0%

Категории: В, В+Е, С, С+Е, D, D+E, М, Ткт


« Отговор #67 -: Петък, 23 Декември, 2016, 09:17:48 »
ОтговорОтговор

Великобритания не е напуснала Европейския съюз и няма изгледи това да се случи скоро.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Извода според мен е никой шеф нема интерес от по голема заплата и командировъчни не защото ще е на загуба,както твърди HORNET,а защото си оставя опцията да може да те обладае във всеки един момент!!
Nachinaesht
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +29/-9
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 195
Теми: 18



Активност
0%


« Отговор #68 -: Петък, 23 Декември, 2016, 09:19:28 »
ОтговорОтговор

Великобритания не е напуснала Европейския съюз и няма изгледи това да се случи скоро.
Така е, но си отвориха вратичка, когато управниците им решат, да го направят.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2335/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #69 -: Петък, 23 Декември, 2016, 09:51:35 »
ОтговорОтговор

Великобритания не е напуснала Европейския съюз и няма изгледи това да се случи скоро.

Напуснала или не, Великобритания отива на майната си. Изгледайте този клип и ще се убедите в правотата на думите ми.

https://www.facebook.com/Europetoeuropeans/videos/1129630023757039/

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Максимус
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +59/-20
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 106
Теми: 7



Активност
0%


« Отговор #70 -: Петък, 23 Декември, 2016, 11:12:44 »
ОтговорОтговор

Ако не знае човек, ще си помисли, че това е снимано някъде из Бангладеш.... Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен

Тия след още 15 - 20 г. ще са претопени и парламента им ще се напълни с черни лордове и после познайте!

 Готин

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-99
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #71 -: Петък, 23 Декември, 2016, 20:14:07 »
ОтговорОтговор

Знаете ли  Ухилен кои са най загрижени за бъдещето на ЕС ?

Може да ви се стори странно, но това са руснаците.

На тях съвсем не им е ясно що са толкова загрижени, обаче около 60% от новините, с които ги облъчват медиите касаят трудното бъдеще на ЕС. Другите 30% от новините касаят лошите американци.

Не бъдете и вие като руснаците, да се тревожите толкова силно за нещо, което не ви касае, и  без да знаете защо ви обзема тази тревожност.

 Ухилен Ухилен Ухилен

Ако толкова нямате какво да  правите - мислете за бъдещето на Клета Майка България, и ги оставяйте европейците да се оправят как могат.

Да си призная, мен лично много слабо ме интересуват политическите процеси - нито в Европа, нито в България.
Малко егоистично ще прозвучи - но гледам на мен да ми е добре. И то да ми е добре, без да се налага да лъжа, крада, мушенгийствам, и съответно без да ме ебават.

Намерил съм начина да го постигна, и се чувствам спокоен и удоволетворен. И разни дреболии не могат да ми развалят настроението.

В радиус от 3 км от мястото където живея от две години има с разселени грубо 250-300 бежанеца от къде ли не.

Предполагам повечето от пишещите в темата са много по разстроени от мен от този факт.  Ухилен Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
Nachinaesht
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +29/-9
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 195
Теми: 18



Активност
0%


« Отговор #72 -: Събота, 24 Декември, 2016, 11:03:55 »
ОтговорОтговор

То и мен хич не ми дреме какво става по немско и Европа. А, че Путин и Русия са виновни за всичко е ясно и на децата от детската градина. Само, че когато в резултат на политиката на големите от ЕС съм засегнат лично и започвам да се дразня. Какво имам в предвид:
- Преди на Видин се минаваше за 30-40 минути, а сега се чака по 10 часа, че и повече, поради засиления граничен контрол.
- Случки, като с колегата Илчев на Батровци.
- Случки, като на базара в Берлин. Не знам какъв човек си, ако не те вълнуват подобни неща. Все пак никой не е застрахован.
Та така. А, че SEMPER си съжителства безгрижно с 250 - 300 маймуни честно казано ич не ме интересува. Може и у тях да си вземе няколко и да си съжителстват, ако иска и на семейни начала. 

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
American
Потребител герой
*****

Рейтинг: +190/-111
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
United States United States

Публикации: 831
Теми: 40



Активност
0.4%

General Lee


« Отговор #73 -: Събота, 24 Декември, 2016, 18:57:14 »
ОтговорОтговор

Да си спомним за "Дизелгейт" и 15-те милиарда долара преки загуби за Volkswagen. Колко са непреките само те си знаят.

Да нямахме в Америка автомобилостроене, ОК разбирам.  
Но да ги пуснеш под масата, а те да ти се качат на главата. Да направят софтуера така че да дава грешни данни когато е закачен за тест, е доста брутално.
БЪДЕТЕ БЛАГОДАРНИ ЧЕ НЕ СТЕ ИЗРИТАНИ НАПЪЛНО от Американскя пазар.

А Дойче-Банк е същата работа уверявам те.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

smoking gun
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-99
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #74 -: Събота, 24 Декември, 2016, 22:54:29 »
ОтговорОтговор

Начинащ, само да вметна, че преди ЕС да плати моста на Видин, оттам не се минаваше изобщо, ни за 30 минути, ни за 10 часа.

А относно тероризма - кофти е, но никой не е застрахован. С извинение за израза - всеки който иска да направи впечатление гледа да се изсере на метеното. Ако се изходи на камара с лайна няма да впечатли никого.
Нивото на терористични атаки в Европа е относително стабилно и еднакво след втората световна война до сега
Разгледано по десетилетия единствените периоди с ниски нива на терористични акции са 1950-1960 и 2000-2010.

Дали ще са ислямисти или палестинци, дали ще са червени бригади или фракция червена армия, дали разни патриотични организации като ИРА или ЕТА - потенциални заплахи и успешни изпълнения винаги е имало. Ислямистите не са открили топлата вода.


А относно комшиите ми Усмивчица - преди живеех в един от най големите и хубави градове в България. Там в радиус от 3 километра имаше поне три пъти по трихиляди чернокраки "българи". Така че сега триста подобни го броя за еволюция  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
Етикети:
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!