Хайстеркамп ( Heisterkamp ) Травемунде. Oldenzaal
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 18:10:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хайстеркамп ( Heisterkamp ) Травемунде. Oldenzaal  (Прочетена 8786 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Martinbgabv
Начинаещ
*

Рейтинг: +5/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 6
Теми: 4



Активност
0%

Ел. поща
« -: Петък, 04 Октомври, 2019, 14:54:15 »
ОтговорОтговор

Казаното от колегата е абсолютно вярно, до последната запетайка! Аз съм един от "напусналите", всъщност истината е, че излязох в отпуск и след няма и месец ми изпратиха мейл,. в който ми съобщаваха, че ръководството на фирмата е взело решение да ме освободи. Причини-няма. Платиха ми 270 евра, предполагам за полагащите ми се 6 почивни дни и толкова! Дали 6 почивни дни се плащат реално толкова?? В началото има фирмено обучение 3 дни, което би трябвало да се плати, поне някакви пари за храна! Няма такова нещо. Камионите им нямат пълно каско, обясниха ми, че ако стане белята,си е за моя сметка. Свалих им разхода на гориво с 3 на сто от зададените 28.6 л/100. Бонус?-чакай от умрял писмо! 3 месеца изкарах там, всеки месец по 10 000 км, плюс 30-40 закачания/откачания на ремаркета, почти всички над 4 м, плюс 15-20 товаро-разтоварвания, някои на супер помиярски адреси. Изпратих мейл до въпросния Маркус, в който го молих да ми посочи причините, поради които са ме освободили. Отговор никакъв! Мълчи като...мхм! Едва последния месец получих малко над 2000 евра, първите два нямаше и толкова! Това е положението, всеки да си прави сметката, но доколкото зная, те повече българи няма да вземат там.
 Колега, хубаво си ги написал ти тук, но полза едва ли ще има. Дай да намерим международни форуми, които се четат от поляци и латвийци, знаеш, че те са им най-"ценните" кадри...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Петък, 04 Октомври, 2019, 14:54:15 »

 Активен
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!