Купени книжки (СУМПС)
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 14:26:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Купени книжки (СУМПС)  (Прочетена 12139 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #30 -: Неделя, 26 Юли, 2020, 22:33:51 »
ОтговорОтговор

Та, патките, голямо тичане с тях, виж кое време е. Сигурно докато си чакал си врътнал няколко милиона - милиметра например?

     Добре че съм аз да се поправя. Милиарди милиметри си минал, а милиони са метрите! Това, преди седмици сега са повече - да не се засегнеш, че когато не са много всичко е от значение.




Мен лично фобиите ти не ме вълнуват , а явно имаш проблем щом продължаваш да воюваш със сенки от миналото хора които отдавна не пишат тук.

     Може би съм имал известен проблем с лишаване от достъп до Интернет за не малко време (ама колко е - тайна е)?!



Как си я взел не е толкова важно , по важно е как си я използвал . Всъщност мога да кажа ,че моята е така да се каже "девствена" ( не е била на трупчета Ухилен) а все пак съм я взел на 07.06 1978г.  на Газ -51 " Молотовка".

     Не е важно как си я взел? То и аз това казвам, дори да е купена (каквото и да значи), ако има желание да се развива, не е проблем. А тези които тръбят, че са я изкарали, много често им е раздадена. Такива са били времената по "онова" време. И какво като и твоята са ти я дали "по онова време" и сега за едно кръстовище не се осмели да дадеш поне предположение.

     Е или не е: "девствена"? Май онази фолкаджийка в този случай по-добре се справя със словореда.

     Как точно помниш датата? Ако съвпада с рождения ти ден е обяснимо или пък погледна в книжката? Или си като онзи инженер които му се запалила къщата и той хукнал да си спасява дипломата?! Разбира се тя е най-ценна повторно едва ли би я изкарал.

    


Силно се съмнявам , че даже ще успееш да запалиш ... Та те така за занаята , а за разтягането на локуми си има хора , даже по добри .
 

     Колко да е сложно запалването? Тя е на бензин източваш от резервоара почваш да поливаш и палиш някак отдалече. Лошото е в топлото, че бързо се изпарява (няма да се плашиш дори и да поливаш на нагорещено място - няма опасност от възпламеняване, докато не се появи искра). Не е най-добрият вариант, ако не си достатъчно бърз или ниска околна температура. Нафтата е малко по за предпочитане, но внимателно с нагорещените повърхности, че температурата на запалване е по-ниска от бензина. Най-добре е с масло. Дори за по-евтино ефектът е почти същият с отработено масло. Поливаш без да бързаш, само че е по-трудно за палене, направи си някакъв подходящ фитил. След запалването, разгарянето е бавно и ще имаш време да се снимаш как си успял да запалиш.

     А?! Ама да не е дума за онова запалване, където двигателя заработва? Нали си един такъв многозначен обикновено, как да се сетя веднага. Попитах 5 жени дали могат това запалване. И НЕ МОГАТ. Вдигна ли ти се самочувствието? Пред тези 5 жени си направо велик, ако не е надигнато достатъчно да питаме още 5? Сигурен съм, че ще им е необходимо поне 10 секунди, за да им се посочи кой педал да натиснат за запалването. По "онова" време като доста съветски машини са се палели по този начин, само ти ли си знаел? Или само най-най-способните са го умеели?
     А дали като си караш ГАЗ-51 (Молотовката), дори да е ГАЗ-53 (на 3-та и 4-та има нещо като синхронизатори), пак е без синхронизатори на скоростната кутия и някой не те вижда, че си камион и при смяна на скорости да остане с впечатление, че бичиш дърва? Много "дърводелци" от "онова" време сега са много "велики"! Надявам се с помоща на тези жени ще позакрепиш крехкото самочувствието? А за още по-крехкият стаж - подобре трай.  

Или според теб фирмите които искат опит са тъпаци и нищо сложно няма в тая професия ? Лошото е че млади момчета ( не разбирай нови в професията ) се броят на пръсти . Като погледнеш в школите са все 50+++

      Ъъъъъъ? Ще ме насочиш ли къде твърдя това? Не, няма - опитът за разговори с теб го показва. Ще си остане загадка като "закачане на ремарке". Аха?! За твоят опит ли е думата? Е, нали имаш някакъв. Беше писал за 32 години "само международно" - най-вероятно броиш от как си закачил ремарке, без значение, че може и с месеци да нямаш преминаване на граница или въобще да не караш камион (като онзи живеещ във Валенсия, а дори самочувствието и стажът се увеличават без да е виждал камион 7,5 години). Е, убеден съм, че не са 32 години - докато си в Италия, международен или супер международен е стажът? Но дори и да са три пъти по-малко, че и още по-малко - ще ти върши работа, а си и пенсионер. Не ме карай да прилагам собствените им критерии за стаж на твоите гнусни форумни приятелчета, че тогава може да се окажеш, без наистина никакъв стаж.


       Ако полицаи правят "профил" на "великите" (тези с некупени книжки) крякащи "шофьори" (май само крякането е истинско при тях и е без кавички). Ще изглежда така:

     Със самочувствие, че е с десетки години стаж на камион - в повечето случаи водил се е на Жук, Ниса... Възможно е да ги е карал понякога дори.

     Той я бил изкарал, не му е купена. Разбира се не е купена подарена е в масовките за курсове.

     Задължително е супер "бос" с правилата - те не карат (но пък блъскат за щастие само понякога). Няма и да ги научат, просто няма "свободно" място, всичко е изпълнено с величието!


     Ето един със сигурност некупена книжка, даже 4 години е учил за нея (повечето хора за 4 години изкарват степен бакалавър, а той една книжка - голяма мъка е било). Наистина в много моменти личи, че е има пропуски в общообразователните предмети.
"Аз съм от тия 0,0000001 % родени шофери" - написано е 06.11.2016 18:56. Не знам дали е броил нулите или като запетайките просто натиска. Ама ще приема, че е вкарал някаква мисъл, въпреки че е "много по-умен от много професори по физика" - по негова самооценка. Онова малко число което е написал ще рече един на един милиард. Ако вземем всякакви шофьори и с рикши и велосипеди и детски колички - ще е сред няколкото в света. Ако се има предвид само между камионите, вероятно ще е единствен от изобщо как е създаден камионът и още много поколения напред докато го има в подобен вид. Разбира се не е лошо да извадим обръщане на камион (едно ли е?), неуспешен опит за минаване под нисък мост. Понаринал асфалта в един френски Лидъл. И вероятно стотици още за които си трае. И той от време на време е 1/един милиард в другите случаи е обикновен некадърник. Дори много успешно конкурира трактористи, комбайнери и други за да не изглеждат супер зле. Арад (предполагам Румъния) до Враца (дали е само една в България или и в Румъния има?) под 4 часа и 30 минути. Понеже, ако е най-дългото предположение е поне 480 километра. Май само на мен ми се струва, че всички тези кресльовци са само много големи лъжци?! Макар че ако се движи със средна скорост 110 км/ч ще стане. А доста, си мислят че 70 км/ч е добра средна скорост за Румъния и България.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* FB_IMG_1595767890544.jpg (76.34 KB, 639x1368 - видяно 170 пъти.)
Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #30 -: Неделя, 26 Юли, 2020, 22:33:51 »

 Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #31 -: Неделя, 02 Август, 2020, 00:49:52 »
ОтговорОтговор

     Има протести и палатки, та се сетих как ходих през '90 година на някакви протести. И съвсем не е думата за какво са били. Разговарят си хората и аз така с един шофьор на камион. Стана на дума за скоростни кутии и синхронизатори. Доколкото знам роботизираната скоростна кутия няма синхронизатори, ама те са от по-скоро. И този камионджия обясняваше, че първа скорост на никоя кола не е със синхронизатори. Използва се само за потегляне от място и никога не се включва  в движение. Има логика в частта, че се включва само при спряло положение. Особено, ако при смяна на предавките се чува шум като от дървообработващи машини. Да не се засегнат трактористите, а ми се струва че са ми симпатични ("великите" шофьори обикновено не са). При ЮМЗ-то има 5 предавки несинхронизирани. Най-често се кара на една предавка и не се сменя в движение (особено, ако не можеш). Качваш наклон на втора и като стигнеш равно спираш на място вкарваш 4 и тръгваш. Някакво решение е.
      Помните ли за кое е основният разговор?

     Та нямало леки автомобили със синхронизатори на първа предавка (за около 1990 година)?! Започнах да му обяснявам, че всички модели ВАЗ са със синхронизатори и на първа предавка. Дори Москвич-412 " чист" с 85 к.с. също, ако не всички са така поне произвежданите в Ловеч с увеличена горивна камера "дефорсирани" - 80 к.с., те със сигурност. И от едни 20 години (към тази '90 година) има такива коли. Отговорът му беше: - Ти, нямаш право да ми говориш, аз 20 години не съм слизал от камиона! - брей, брей, брей!

     Донесох един учебник устройство на автомобила. Дадена рисунка на скоростна кутия на ВАЗ. Обозначено: първичен вал, междинен, вторичен, муфа... Синхронизатор на някоя предавка, синхронизатор на друга. И, о! Изненада! Синхронизатор на първа предавка. Отговорът беше: - Е, сбъркал съм как може да не зная! - ей, майтап, ето отговора:
     - Ти, нямаш право да ми говориш, аз 20 години не съм слизал от камиона!

     Познато. Когато се даде някаква картинка с въпрос и на многото "велики" шофьори им обясняваш с точен цитат от Закона или Правилника - не било тъй.

     Считай какъв шофьор е щом не може да разбера, макар и на място дали предавката е синхронизирана. Но и на учебници нямат вяра. Е, как те са: изначало умни, образовани, вероятно и също толкова можещи.

     Обикновено силно крякащите, които не са си купили книжки притежават много и в големи количества изброените качества (най-често пълен комплект).



     А бе, кой по това време е намерил да се занимава с дърва?! Патките ми се плашат от тези страшни звуци. О, в грешка съм! Пра-пра бай Цецо раздвижва една Молотовка по двора, не е дървообработка. Е, нека, ще и го пишем в стажа - да нарасне международният.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #31 -: Неделя, 02 Август, 2020, 00:49:52 »

 Активен
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +464/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0.6%


« Отговор #32 -: Неделя, 02 Август, 2020, 09:23:22 »
ОтговорОтговор

     А бе, кой по това време е намерил да се занимава с дърва?! Патките ми се плашат от тези страшни звуци. О, в грешка съм! Пра-пра бай Цецо раздвижва една Молотовка по двора, не е дървообработка. Е, нека, ще и го пишем в стажа - да нарасне международният.
Минко , виждам че обичаш да се катериш по оная ми работа  Ухилен
Бай ти Цецо си бачка и 5-6 пъти месечно минава покрай "лобното" ти място, па ти продължавай да впечатляваш с всезнайковщината читателите на форума  Смотан
  Всъщност добре правиш , че ако не си ти май никой не пише тук.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #33 -: Четвъртък, 10 Септември, 2020, 21:26:34 »
ОтговорОтговор

Минко , виждам че обичаш да се катериш по оная ми работа  Ухилен
Бай ти Цецо си бачка и 5-6 пъти месечно минава покрай "лобното" ти място, па ти продължавай да впечатляваш с всезнайковщината читателите на форума  Смотан
...

     По въпроса с "катеренето"! Имаше един ръководител на НОЩ, който някога е бил коремен хирург - най-общо доктор. Вече не е ясно какъв е, едва ли работа на докторите е да плашат хората със смърт. Та се беше оплакал, че бил получавал смъртни заплахи! Ама нали той започна първи! Та и при теб така с "катеренето".

     Това "лобното място" много ме притесни. Сметнах че вече ме няма, ама поне имам достъп до Форума - някаква утеха! Дни наред следя нещата - няма разлика. Та започнах да се съмнява, че ме няма или поне е имало покушение срещу мен. А се сетих, че употребяваш думи които явно не им знаеш значението. Ще ми е интересно да науча къде е това "лобно" не толкова "лобно" или въобще "нелобно" място?! "Минаваш покрай него" - предполагам минаваш през гората?

     Как ви се струва, жените купуват ли си книжки? Изкарват ли или ги "изкарват". Нали е ясно в кавичките за какво става въпрос?!

П.П.: Изобщо нямам предвид думата започваща със "с". Най-малкият син преди години беше ми казал: "тате знам коя е думата със "с"" - да не се мъча по време на телефони разговори.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #34 -: Неделя, 04 Октомври, 2020, 21:25:36 »
ОтговорОтговор

      Отново въпрос в групата Форум на българските шофьори: кой е с предимство при престрояването в кръговото? Ще ми се да допълня с още един въпрос: всички ли се движат правилно (официално казано - правилно ли са разположени на пътното платно)?
     "Във външния кръг имал право само до първия, най-много втория изход" - ако беше така, при инцидент е задължително предполагаемият виновен да си направи самопризнания, инак как ще се докаже колко е движел. "Този от вътрешния кръг е с предимство, защото другият се движел неправилно". Примери с картинки от други кръстовища, в които пътните ленти са съвсем по друг начин направени. И никакъв цитат от Закона или Правилника. Един за малко да даде, "но за съжаление, цял раздел бил премахнат" - не стана примерът.

     Ето видео (втората снимка) което няма общо с това кръгово, за което е въпроса. НО! Така било, нищо че е друга ситуацията:

https://youtu.be/8wIoR7fpPJM

     Моят отговор - и двамата се движат правилно, този от вътрешния кръг изчаква, зеления.




     Предния път преди да пиша бях гледал в група за Мерцедес онази картинка която пътят с предимство си изменя посоката и има знак "СТОП". И доста хора (60-70%) даваха един и същ отговор. Притежателите на Мерцедес не се славят обикновено с голям интелект, тъкмо се зарадвах, че има и други зле като така наречените "професионалисти". Даже написах, но се загледах и номерата бяха други и повечето бяха с верни отговори. Така че "професионалистите" са "първи" - но от другия край.


     Някои си купили книжки от Зрънчо?!!! За първи път чувам, че имало награди и там. Купих си 10 Зрънчо  и за всеки случай 10 Лъки бой - нямах късмет!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* FB_IMG_1601762663895.jpg (20.26 KB, 720x531 - видяно 233 пъти.)

* Screenshot_2020-10-04-11-58-11-390_com.facebook.katana.jpg (275.02 KB, 2340x1080 - видяно 153 пъти.)
Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #35 -: Неделя, 21 Март, 2021, 15:52:44 »
ОтговорОтговор

    Ето един с некупена книжка, дори беше (и е) в Комисията за преценка на шофьори. Неговото мнение е ясно: 99.99 % от шофьорите са некадърници, крадци и алкохолици! Поне на 10 000 има един който горе-долу става. Той самият къде е?

"Аз съм от тия 0,0000001 % родени шофери 06.11.2016 18:56?" Ако не ви се броят нулите един на милиард е той.

     Ето едно кратко видео, където се чуди защо "оня олигофрен" бил спрял на СТОП-а. Не разбрах през какво премина този "великият", та така ЯКО разклати кабината?! Интересно е, че повечето коментари са: този е с купена книжка!

https://m.facebook.com/groups/119694538227826/permalink/1571295776401021/

     Ей на, този същият има фенове които припадат както фенки на рок звезда, от умиление колко е велик (по неговите думи) шофьор, а пък шофьорският съд го обвиня в купена книжка. А пък и бил учил 4 години за нея (книжката). Определено много му личи липсата на общообразователни предмети!

     Сега, тези които не обичат да четат и да кажем, че се интересуват какво е - селяндур. Ще им покажа видео, за селяндур точно нямам, но за МНОГО, МНОГО ГОЛЯМ СЕЛЯНДУР е точно такова! Макар и 17-то поколение софиянец, което явно не пречи:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Y0Asa-_MjRM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Y0Asa-_MjRM</a>

     И ето един нормален отговор към СЕЛЯНДУР:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=36m1BtaJ-h8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=36m1BtaJ-h8</a>

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +357/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 986
Теми: 35



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #36 -: Неделя, 21 Март, 2021, 18:33:28 »
ОтговорОтговор

Бате Иво сериозно си го хапе щъркела и едва ли някой го взема на сериозно Смотан Смотан Смотан,много смешно беше как в рамките на няколко месеца обръщаше палачинката ,като виртуоз готвач на тема шофьори-собственици  Ухилен Ухилен Ухилен,но  явно си има комплекси и му тежат .На Спасимир наистина видеата са му интересни ,особено  за начина на работа във великата Британия!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #37 -: Четвъртък, 25 Март, 2021, 21:40:26 »
ОтговорОтговор

Бате Иво сериозно си го хапе щъркела и едва ли някой го взема на сериозно Смотан Смотан Смотан,много смешно беше как в рамките на няколко месеца обръщаше палачинката ,като виртуоз готвач на тема шофьори-собственици  Ухилен Ухилен Ухилен,но  явно си има комплекси и му тежат...

     Питал съм го няколко пъти, дали е с придобита тъпотия или си е по рождение - най-много да е отговарял: "аре наздраве,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,"
     Все си мисля, че нещо се е чалдисал в някакъв момент. И преди време говоря с един познат и той използва точно този "термин" - "чалдисал се", за един работил по испанските фирми, струва ми се родом близо до Плевен, а може и от града да е бил. Правил по 22 хиляди километра на месец, нашият герой едва 20 хиляди. Много му се иска да е най-най-най, ама само аз знам много случаи в които чувствително е задминат (а колко още?) в много отношения много преди времето когато се хвали, че вдигнал 150 км/ч (беше снимал видео с камиона) в по-скоро време за 180 споменаваше, един друг е минал на камерите при Касел със 180 км/ч, при ограничение 60 и неговата документация е по-надежна. А като знам колко сериозни мъже са вдигали с Митцубиши Маратон (автобус) 220-230, за разлика от този лигльо на които 80-90 процента от приказките са лъжи. Дотук ЯКО изостава.
"След 3 седмици стават 30 години откакто работя на камион,,, навъртял съм между 7 и 10 милиона километра и това, че съм обърнал камион не ме прави лош шофер а това, че ти не си обърнал не те прави добър шофер ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ивайло Стефанов 04.03.2017 14:39". Това, мисля че беше към един който се зовеше Гарга, ама е Иван и бяхме приятели, ама много му е лоша компанията. Като се има предвид, че последните години работи спокойна работа 7-10 хиляди километра месечно. И ако почнем да зачитаме от 10 годишен как е бутал камиончета и слагаме по хиляда километра дневно (колко "ями" пропуски в стажа има) горе-долу ще наближи обявените преди три години, сега вероятно са още "няколко милиона" повече!!! Дали е правилно да се зачитат от десет годишна възраст?! Ама поне умственото му развитието е такова или там е останало!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Четвъртък, 25 Март, 2021, 22:41:41 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #38 -: Четвъртък, 12 Май, 2022, 09:35:38 »
ОтговорОтговор

     Слушах скоро някакъв заместник министър на транспорта (не помня името, ама не е загуба), освободен или уволнен. Пак се споменаваше за схемите на книжките. Рекох си, че може да не е такъв плужек като Прост Киро и да каже нещо смислено. Да, каза нещо много показателно, гнусният българомразец Соломон Паси е най-великият външен министър в историята на България. Какви са ни примерите за подражание? Все пак дано не могат да го стигнат.

     Картинката долу показва какво се купува и какво краде!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* IMG-5ba30b1649b06dfc0766d18a1f957984-V.jpg (89 KB, 960x960 - видяно 88 пъти.)
Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #39 -: Четвъртък, 12 Май, 2022, 13:16:05 »
ОтговорОтговор

Не се заяждам, ама много си се озлобил. Аз също вече не пиша тук, защото ако драсна някой ред получавам забележки за правопис и непоискани писания против правителството, НАТО, ЕС, Украйна, украинците и т.н.Факт е, че вече си пишеш сам. Успех!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #40 -: Четвъртък, 19 Май, 2022, 23:20:59 »
ОтговорОтговор

Не се заяждам, ама много си се озлобил.

     Обикновено се заяждам, дори не е писане, а обикновено е просто заяждане. Нещо си пиша.безсмислено, ако случайно се получи някакъв смисъл - то е напълно случайно и не е била това целта.
     Да му мислят тези които се изказват смислено и авторитетно, като често е на един глас като управляващите. Дори голяма "смелост" се изисква да "припяваш" на един глас с официалната политика. Има такива за предишният - Тиквата 12-13 години се прехранваха и сега ще сменят "божеството" и продължават да се променят.

Аз също вече не пиша тук, защото ако драсна някой ред получавам забележки за правопис и непоискани писания против правителството, НАТО, ЕС, Украйна, украинците и т.н.

    Забележката беше за разменени две букви главна и малка. Кога съм си позволявал да пиша Прост Киро и Тиквун с малки букви? А Тиквата е построил над половин милиард магистрали, по които обикалят и такива с купени книжки и дипломни. За депутати иде реч.
     Изобщо не държа да се извинявам на антибългарски и проамерикански партии, сдружения, НПО-та с които е пълно.

Факт е, че вече си пишеш сам.

     На въпроса има съвсем просто обяснение: пиша толкова ясно, че всичко е напълно ясно и затова няма въпроси!

     А по "интонацията" леко усетих разсъждения като на великите шофьори. Дори е със закъснение, обичайно е от няколко месеца до максимум 2-3 години от започването, а е рано за мъдростта, тя възниква след поне 10 години, ама изобщо не е задължително. Имаме поне няколко примера с над 20 години стаж по документи (СУМПС) и са големи форумни играчи и предимно само в това имат качества. Въпреки почти безкрайното търпение на нашия администратор са успели да го надскочат и са в миналото.
     Великите си направиха "свободен" форум, доколкото помня и ти участваше активно. Ама когато се поизтърка общите врагове (надявам се да съм в тази група, ако не, моля, включете ме следварително) и ЯКО бързо се изтърка. Има форуми показват като статистика активните през последните 5 минути, този е на 15 като повечето, а онзи беше на 2 часа. Някой си презаредил сутринта и по обяд все още уж участва. Ама той въобще нямаше и статистика, вождът му от Северозападната част не искаше да му я гледат.


     Нямах време да отговарям, то патки, патки и пак патки. През това време разни се занимават с "възвишения" дейности. Ето само два пъти да са обиколили по новите магистрали (над половин милиард са) в България за седмица и правят над милиард километра (1 000 милиона).

     Забелязвам промяната и може би още продължаваш промяната, а онези другите ще продължат подмяната. Силно се надявам, да търпението на народа да е към изчерпване.

     Леко е смущаващо за нормалните, как се леят "крокодилски" сълзи за "суверенна" и "независима" Украйна, отдавна превзета от САЩ и нацистките формирования. Тези същите съвсем буквално се нагъзват на САЩ. "Депутатът гледа девствено" - мечтайте си. А Прост Киро, много е харесван от дъртия и педофил и други неща - всичко има логично обяснение. Почти всички които с удоволствие и доброволно си дадоха свободата и спазваха мерки и се боцкаха когато им кажат по телевизора. Същите говорят за свободата - не откривам логика!

     Далеч не си първият който прави промяна и обикновено нямат обяснение. При теб има злословя срещу правителството и господарите им. Но пък и напоследък често нещата имат съвсем просто обяснение - ВАКСИНИРАН!

     Когато някой е анонимен е доста удобно, отново да напомня: името ми по лична карта е като потребителското име - за доносче, в случай на необходимост.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* FB_IMG_1652683581670.jpg (14.84 KB, 526x501 - видяно 79 пъти.)
Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Етикети:
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!