Може ли да се вярва на президента Румен Радев
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 20:48:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Може ли да се вярва на президента Румен Радев  (Прочетена 3827 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« -: Петък, 10 Юли, 2020, 19:51:31 »
ОтговорОтговор

    А добър ден! Имам една малка публикация в този раздел преди години, направо съм нов.

     Нямах възможност да гласувам на последните президентски избори (и всички около мен). Няколко месеца след избирането му, не знаех името на президента. Много вероятно е да не бях гласувал за него. Повечето хора го харесват напоследък, единствено води се бивш комунист, както и летец. По-добре от бивш охранител, получава чин чрез пожарната и оттам "катерене" в полицията. А кой ли не е бивш комунист в управлението? По-скоро има такива които отричат.

     За да се заемат най-висшите управленски постове е нужно да се държиш като политик поне за пред хората. Понеже единият (пропускаме записа с квалификациите), ще "хване да си цунка" председателя на Народното събрание?!!! С много беглите ми познания в политиката, единият от двамата първи не става (няма никакво държание на такъв) за политик.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« -: Петък, 10 Юли, 2020, 19:51:31 »

 Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #1 -: Неделя, 12 Юли, 2020, 22:13:57 »
ОтговорОтговор

    Гледам новините в петък от една "независима" национална телевизия. Има протест в подкрепа на президента и контрапротест. Водещият "спонтанния" контрапротест заяви, че е митинг в подкрепа на правителството. "Спонтанните" са докарани с автобуси. Не това ме изненада, а този същият заяви: вярвам на българската прокуратура, вярвам на българския съд!
     Ало?! Нямате ли предвид, че ви гледат българи в България? В България големите крадци се наричат ВИП-персони или депутати. Да лъжете за нещо друго, ама за тези институции?!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* IMG-9a6a5b5fb6ccd6bf1581146cde45db44-V.jpg (58.27 KB, 718x960 - видяно 275 пъти.)
Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Неделя, 12 Юли, 2020, 22:13:57 »

 Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #2 -: Сряда, 15 Юли, 2020, 12:44:44 »
ОтговорОтговор

     Анализ на шансовете между двамата първи и за мое съжаление прогнозите за промяна не са оптимистични:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=594542738123285&id=100027026922406

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #3 -: Понеделник, 03 Август, 2020, 00:50:44 »
ОтговорОтговор

     Тези дни звъннах на един приятел, летец е в гражданската авиация. Попитах го дали е работил с някои от подчинените на Радев когато е бил летец. Да, говорил е с такива и са се изказаха много ласкаво за качествата му тогава.

     То и в пожарната имам да ги нарека познати. Но съм говорил с хора виждали на живо и... Направо без положителни впечатления.


     Един приятел Валентин, живеещ от 7 години в Хамбург си говорим за последния. Колко много хора е осъдил. Дори той най-малко крадял! Веднага се сещам за Иванчева. Как толкова нагло се крадеше и изведнъж осъдена на първа инстанция 20, после 8 години. Решихме проблемите с корупцията или проблемът Иванчева с управляващите!

     Замислих се, живеещи в чужбина да искат смяна на властта за да се завърнат - евентуално. Ама подкрепяш сегашните, а са някъде. Хайде заповядайте в България на хубавото. Бързайте, колко още ще издържи Бащицата?!


     П.П.: Да изпратя леко кодирано съобщение: шофьор номер едно (driver1)  живееш във Валенсия и не си шофьор от близо 8 години. Ако се засилиш към България вземи ми едни маратонки 45 номер, ако са останали. И да няма, в случай че си просто голям некадърник (тръгваш с отворени врати), поне ще се "надъхаш" от добрият ни живот тук. Да може по-успешно да го възхваляваш,.от много време се прехранваш с това, плюс социални от Испания. Вярно, доста е помиярска тази служба, ама пък на теб ти пасва идеално!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
American
Потребител герой
*****

Рейтинг: +190/-111
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
United States United States

Публикации: 831
Теми: 40



Активност
0.4%

General Lee


« Отговор #4 -: Неделя, 11 Октомври, 2020, 05:38:49 »
ОтговорОтговор

Не ми се вижда нормално, да скочиш да защитаваш някой безрезервно, и да се изцепиш на прага "мутри вън"

Поне да беше проверил дали наистина не са в престъпление неговите подчинени.

А аз съм сигурен че прокуратурата за да си позволи да влезе в президенството е проверила два пъти, преди това.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

smoking gun
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2335/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #5 -: Неделя, 11 Октомври, 2020, 08:33:40 »
ОтговорОтговор

Не ми се вижда нормално, да скочиш да защитаваш някой безрезервно, и да се изцепиш на прага "мутри вън"

Поне да беше проверил дали наистина не са в престъпление неговите подчинени.

А аз съм сигурен че прокуратурата за да си позволи да влезе в президенството е проверила два пъти, преди това.

Прокуратурата е проверила даже повече от два пъти! Човек трябва да е сляп, за да не види, че мафията е превзела държавата ни. Мутрите са на всяка крачка и задушават нормалното развитие на страната. Всичко е оплетено в корупционни схеми. Еврофондовете се крадат като за последно!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #6 -: Вторник, 19 Октомври, 2021, 21:59:00 »
ОтговорОтговор

      Все още сравнението с Тиквата, има огромна разлика като поведение. Но това изчадие назначен лично от Радев, министър на здравеопазването Кацаров. Не вижда ли какво прави? Или целта е за пред хората да се прави поведение, а пъдарят му да действа с подкрепата му?
     Днес Радев заяви, че желае ваксиниране на повече, но доброволно. Ама неговият министър от утре е обявил изискване на сертификата! Дори се бил ваксинирал (Радев) миналото лято, но без парадиране. Те па тези които парадират, нали се сещате, че едва ли си слагат същото като на простолюдието?

     Затова пък Тиквун, с обичайната си простащина обяви, че не бива тестовете да са безплатни. Те били внесли такава хубава ваксина. Може и да е казал: АЗ внесох... Нали е с някакво его, че всичко е построил и направил лично той и с неговите пари!
     Така че, ако е той във властта, ще има: юруш на маслините, на ваксините! Бързо ще ги направи ежемесечни за радост на очакващите "спасение".

     На снимката е коментар, вероятно след днес много ще го кажат. Аз още преди време съм решил (както и семейство ми) ще гласуваме за президент и парламент, за хора които открито се обявяват срещу принудата за ваксинация!
     Може и ние да сме овeце, ама поне ще "изблеем" недоволно!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* FB_IMG_1634672411640.jpg (33.77 KB, 403x615 - видяно 48 пъти.)
Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!