Законни ли са протестите?
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 10:22:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Законни ли са протестите?  (Прочетена 5923 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Boroman21
Потребител герой
*****

Рейтинг: +144/-32
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1088
Теми: 13



Активност
0%

for Life


borqn_bogdanov
Ел. поща
« Отговор #15 -: Вторник, 15 Септември, 2020, 23:35:38 »
ОтговорОтговор

Би ли се аргументирал подобаващо, защото постоянното повтаряне на думата "разединител" не ми звучи много убедително?
Ако Радев е разединител, предишните "президенти" за обединители ли ги смяташ?


Пост 11 , тама има аргументи. 

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Вторник, 15 Септември, 2020, 23:35:38 »

 Активен
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +465/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0.6%


« Отговор #16 -: Сряда, 16 Септември, 2020, 06:30:02 »
ОтговорОтговор

А някакво обяснение защо и на Гешев се иска оставката ?  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Сряда, 16 Септември, 2020, 06:30:02 »

 Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2336/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #17 -: Сряда, 16 Септември, 2020, 07:14:10 »
ОтговорОтговор

А някакво обяснение защо и на Гешев се иска оставката ?  Ухилен
За теб този избор на главен прокурор честен ли беше? Състезание с един участник. До момента Гешев показва ли, че можем да разчитаме на него, за да има най-после някаква справедливост в България?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +465/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0.6%


« Отговор #18 -: Сряда, 16 Септември, 2020, 08:35:32 »
ОтговорОтговор

До момента Гешев показва ли, че можем да разчитаме на него, за да има най-после някаква справедливост в България?
Май проблема е в Дубай и Белград  Ухилен Не следя дейността му , но щом адвокатите му искат оставката ,значи добре работи  Усмивчица Ти честен адвокат виждал ли си ?
 

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
Boroman21
Потребител герой
*****

Рейтинг: +144/-32
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1088
Теми: 13



Активност
0%

for Life


borqn_bogdanov
Ел. поща
« Отговор #19 -: Сряда, 16 Септември, 2020, 16:26:14 »
ОтговорОтговор

Май проблема е в Дубай и Белград  Ухилен Не следя дейността му , но щом адвокатите му искат оставката ,значи добре работи  Усмивчица Ти честен адвокат виждал ли си ?
 
Колкото честни адвокати има толкова и зелени човечета от марс.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2216/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #20 -: Четвъртък, 17 Септември, 2020, 22:57:39 »
ОтговорОтговор

А някакво обяснение защо и на Гешев се иска оставката ?  Ухилен

     Приятелите на моите приятели са и мои приятели! Тогава приятелите на нашите врагове, те какви ни се падат?



Май проблема е в Дубай и Белград  Ухилен Не следя дейността му , но щом адвокатите му искат оставката ,значи добре работи  Усмивчица Ти честен адвокат виждал ли си ?
 

    Съдиите и прокурорите всички до един са честни, нали? Поне споменатият е честен, само с много лош приятел.
     Всякакви пари дадени на адвокат са напълно законни. Дори и тези които ще даде на прокурора и съдията.
     Ето пример за служебен адвокат който си изкарва чесно пари. Явява се като защитник, понеже такова е задължение. В повечето случаи неговото мнение не се отразява. След решение за задържане, адвокатът пише възражение - почти винаги нищо за заподозрения. Но адвокатът взима 300 лв. Като се удължи задържането - адвокатът възразява - няма начин да отнеме повече от 10 минути писането. Но пак 300 лв.
     Една държава от бивша Югославия в която имам наблюдения - 200 евро.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Tarykata
Младши потребител
**

Рейтинг: +288/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 87
Теми: 1



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #21 -: Сряда, 30 Септември, 2020, 17:24:09 »
ОтговорОтговор

   Боко Тиквата да вземе да си оправи отношенията с Челепа, а не да ни занимават с техните глупости. Като си взимал пари и не си свърщил работата сега ще ти ги искат обратно.
   Кой е мутра си пише в грамите на американските посланици(те като служители на ЦРУ са длъжни да ги изпращат на държавния департамент). Понеже изтекоха в Уики Лийкс и изведнъж лъсна истината.
   Като се скандира "Мутри Вън" би трябвало само мутрите да се обиждат. Аз като не съм мутра няма как да се обидя. Да президента разделя мутрите от българските граждани. Това проблем ли е?
     
   
   

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2216/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #22 -: Петък, 02 Октомври, 2020, 17:19:27 »
ОтговорОтговор

   Боко Тиквата да вземе да си оправи отношенията с Челепа, а не да ни занимават с техните глупости. Като си взимал пари и не си свърщил работата сега ще ти ги искат обратно.
   Кой е мутра си пише в грамите на американските посланици(те като служители на ЦРУ са длъжни да ги изпращат на държавния департамент). Понеже изтекоха в Уики Лийкс и изведнъж лъсна истината.
   Като се скандира "Мутри Вън" би трябвало само мутрите да се обиждат. Аз като не съм мутра няма как да се обидя. Да президента разделя мутрите от българските граждани. Това проблем ли е?

    "Разединител" - цели щабове има които мислят как да очернят някой който им пречи на плановете.  Тази "мантра" се поема от правителствените тролове и се повтаря. Ама не може точно да се каже - как разединява - колко се замислят?!
     Обобщено думата цигани не обичам да я употребявам, защото не всички са такива, но мангали (много често от цигански произход) е правилното. За мангалите мантрата е - "дискриминация". И много от познатите ни форумни мангали, за тях мантрата е - ЦЕНЗУРА! След употреба на някоя от съответните мантри, от мангалите, дори и конституцията на РБ не важи за тях (така им се иска).
     Години се опитвах да разбера какво е това цензура, която често се употребява тук. Но както обикновено при жените и "мъжете" с НСО (нестандартна сексуална ориентация), да ти се отговори честно и/или по мъжки - напълно забрави! Много често се заиграват с тази дума потребители на които една запетайка не е променяна. Проблемите им за мен са ясни - психологични, до психиатрични!
     Та президентът, наистина да разделя огромният боклук от все още останалите хора!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2336/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #23 -: Петък, 02 Октомври, 2020, 19:45:29 »
ОтговорОтговор

И какъв точно обединител може да бъде Румен Радев? Например да обедини мен и онзи с пачките в чекмеджето и пистолета отгоре? Или пък да ме обедини с Пеевски, който почти 4 години се води депутат, но едва ли е ходил повече от 4 пъти в Народното събрание? Или да ме обедини с Иван Костов, който разпродаде държавата? Мога да посоча още десетки и стотици примери, но не мислите ли, че това "обединение" е една утопия?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2216/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #24 -: Събота, 03 Октомври, 2020, 15:05:24 »
ОтговорОтговор

И какъв точно обединител може да бъде Румен Радев? Например да обедини мен и онзи с пачките в чекмеджето и пистолета отгоре? Или пък да ме обедини с Пеевски, който почти 4 години се води депутат, но едва ли е ходил повече от 4 пъти в Народното събрание? Или да ме обедини с Иван Костов, който разпродаде държавата? Мога да посоча още десетки и стотици примери, но не мислите ли, че това "обединение" е една утопия?

     Ако дадем пример с овчар (много често казват, че много от тях ставали шофьори, така че е напълно умесно) разединител и обединител. Обеденителят обединява вълците и овцете - думата "овце" я употребявам в добрия смисъл (както се казваше в един български филм). Макар че подценяваме овцете, струва ми се - хора държащи се като овце са по-глупави от прости овце. А пък овните не са за подценяване, нито по интелект, нито сила. Но дори и те нямат шансове пред вълците. А разединителят разделя стадото от вълците - лошо ли е?

     Вълците ще подкрепят обединителя, нали?!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Етикети:
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!