Спарта транс лоджистик и Транс ко лет
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 21:42:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Спарта транс лоджистик и Транс ко лет  (Прочетена 4430 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
celestrial
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3
Теми: 2



Активност
0%

Ел. поща
« -: Петък, 04 Септември, 2020, 11:13:12 »
ОтговорОтговор

Здравейте, колеги.
Искам да ви обърна внимание на две фирми, работещи в Пловдив и Пазаджик - едната я държи съпругата Елка Сеферинкина, другата е на мъжа - Спас Сеферинкин. Та, работих за Транс ко лет всичко на всичко пет дни, които не са ми платени вече над два месеца. Обещанията бяха 60 лв/ден за камион, договорът на минималната заплата и самото плащане става на седмица. Да, ама не, въпросната седмица изтече и като отидох да ги питам в петък, какво аджеба става с парите, ми казаха, че "банката била затворила по-рано", та другата седмица в петък накуп щели да ги дават. И не съм само аз така изгорял, много некоректни, действат само с посредници - по една кокошка на 20-20 и нещо години, седяща на бюро и мислеща са за диспечер, която не носи отговорност за нищо, не знае нищо, особено свързано с плащането. А за автопарка - мили Боже: два от трите буса гаснеха в движение, като видят баир и на няколко пъти ме изправяха на нокти пред сериозна опасност. Камионите и за автоморга не стават - вратите не се отварят, да не говорим за прозорците, всичко вътре е изпочупено, гумите са от миналото хилядолетие и скоростите бавни/бързи се сменят с две голи жици, защото "копчето не работи". Кошмар, та стойте далече от тези две химери.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Петък, 04 Септември, 2020, 11:13:12 »

 Активен
Boroman21
Потребител герой
*****

Рейтинг: +144/-32
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1088
Теми: 13



Активност
0%

for Life


borqn_bogdanov
Ел. поща
« Отговор #1 -: Петък, 04 Септември, 2020, 19:51:57 »
ОтговорОтговор

Аз като търся аботодател първо го питам за автопарка защото какъвто му е автопарка такъв му е и манталитета.Ако манталитета му е мръсем , неподържан и архаичен то така ще бъде и отношението и заплащането.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Петък, 04 Септември, 2020, 19:51:57 »

 Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #2 -: Събота, 05 Септември, 2020, 02:51:49 »
ОтговорОтговор

Аз като търся аботодател първо го питам за автопарка защото какъвто му е автопарка такъв му е и манталитета.Ако манталитета му е мръсем , неподържан и архаичен то така ще бъде и отношението и заплащането.

     Съвсем основателни са вътрешните глоби за "мръсна кабина". В конкретния случай тези неща са могли да бъдат видяни преди започването и да се прецени дали са нормални. Твърдението: "сервизно поддържани камиони" и реалнато им техническо и хигиенно състояние биха могли да са фрапиращо различни.
     Обратното поверяване на скъпа композиция на основание - сладки приказки колко много е карал и колко много разбира. Съвсем не рядко разликата може да бъде до този ще му е първият камион след учебния, освен ако и курсът е бил предимно задочен и тогава ще му е съвсем първи. Изпит при постъпване изглежда като единствен вариант. Разбира се изпитът не бива да включва въпроси от правилата за движение и текущият регламент за управление и време за почивки, иначе - почти няма да има преминал.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Hristo Lishev
Старши потребител
****

Рейтинг: +584/-6
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 317
Теми: 7



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #3 -: Събота, 05 Септември, 2020, 11:35:36 »
ОтговорОтговор

Колега celestrial, какви са тези фирми от Андерсеновите приказки, дето сменят бързи бавни с жицата накъсо, вътрешно в България ли кара, вътрешно в Пазарджик ли... Какво ме направИхте вие мене... Ъ?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
celestrial
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3
Теми: 2



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #4 -: Събота, 05 Септември, 2020, 13:05:38 »
ОтговорОтговор

Става дума за една гробница Мерцедес, не знам от коя петилетка е. Караше го колега, който ме вози два дни от София /където моя камион трябваше да седи на ГОПЕТ, за да не гори нафта до Пазарджик/ до така наречения гараж в Пз. Та, камионът на колегата кара само вътшрено в Бг, с аналогов тахограф е, но тахошайба не е видял през последната година.
На лоста за скоростите е имало едно... копче. Сега го нямаше и стърчаха два броя жици, оголени в краищата. За да мине на бързи скорости, като електротехник, допира жиците една до друга, рита съединителя и о, чудо, вече се движим с над 40 км/ч.
Вратата от страната на пасажера не можеше да се отвори отвътре, нито един прозорец не можеше да се сваля /но поне бяха вдигнати за през зимата/, вътре миришеше на стадо цигани лятно време, закопчалката на колана беше изкъртена направо, огледалото от същата врата - на пасажера, просто го нямаше, мисля, че е излишно да продължавам.
Не е за разправяне, колега.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ХАХО
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-3
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 22
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #5 -: Петък, 26 Февруари, 2021, 12:26:23 »
ОтговорОтговор

Става дума за една гробница Мерцедес, не знам от коя петилетка е. Караше го колега, който ме вози два дни от София /където моя камион трябваше да седи на ГОПЕТ, за да не гори нафта до Пазарджик/ до така наречения гараж в Пз. Та, камионът на колегата кара само вътшрено в Бг, с аналогов тахограф е, но тахошайба не е видял през последната година.
На лоста за скоростите е имало едно... копче. Сега го нямаше и стърчаха два броя жици, оголени в краищата. За да мине на бързи скорости, като електротехник, допира жиците една до друга, рита съединителя и о, чудо, вече се движим с над 40 км/ч.
Вратата от страната на пасажера не можеше да се отвори отвътре, нито един прозорец не можеше да се сваля /но поне бяха вдигнати за през зимата/, вътре миришеше на стадо цигани лятно време, закопчалката на колана беше изкъртена направо, огледалото от същата врата - на пасажера, просто го нямаше, мисля, че е излишно да продължавам.
Не е за разправяне, колега.


Ужас колега! Не мога да повярвам, че има такива фирми с такава техника!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!