Карта за скайп
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 12:11:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Карта за скайп  (Прочетена 4163 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +464/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0.6%


« -: Неделя, 02 Август, 2015, 19:33:27 »
ОтговорОтговор

Колеги ,кой ще даде инфо за френска карта сим на SFR 10 евро =9 мес. цял ЕС само скайп.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
Форум на българските шофьори
« -: Неделя, 02 Август, 2015, 19:33:27 »

 Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #1 -: Неделя, 02 Август, 2015, 21:26:56 »
ОтговорОтговор

Колеги ,кой ще даде инфо за френска карта сим на SFR 10 евро =9 мес. цял ЕС само скайп.

     Картата е 9.90 и е валидна поне 12  месеца, също работи Сърбия, Турция, Швейцария и корабни оператори. Не съм убеден, че все още работят. Пробвай и нищо не питай служителите, не разбират. Регистрират ти ЛК, може и да тръгне.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* SFR-SIM.jpg (602.22 KB, 1469x1959 - видяно 243 пъти.)
« Последна редакция: Понеделник, 03 Август, 2015, 00:03:21 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Неделя, 02 Август, 2015, 21:26:56 »

 Активен
milenium
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-1
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 12
Теми: 1



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #2 -: Четвъртък, 06 Август, 2015, 16:34:13 »
ОтговорОтговор

Аз съм чувал че работят и в Румъния ,но нямах късмет бяха свършили на Аушан . Ако някой знае къде има налични да казва

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #3 -: Вторник, 11 Август, 2015, 20:33:52 »
ОтговорОтговор

... Не съм убеден, че все още работят. Пробвай и нищо не питай служителите, не разбират. Регистрират ти ЛК, може и да тръгне.

     Неясно съм написал. Старите със сигурност работят, за купените сега имам съмнения.


Аз съм чувал че работят и в Румъния...

     Румъния е в ЕС, а и това не мисля е от значение. Ще се учудя, ако не работи в някоя страна от континента Европа. Специално в Румъния, ако си плащаш за мобилен Интернет на Водафон, може да не работи Скайп. А тази карта използва точно тази мрежа там и работи безплатно.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
mileniski80
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #4 -: Понеделник, 14 Декември, 2015, 09:00:01 »
ОтговорОтговор

Картите на SFR които ползвахме почти всички за разговори по скайп в целия евро-съюз им отрязаха роуминга и сега могат да се ползват само на територията на Франция,като е необходимо преди това да се смени -APN-a/euinternet Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
emil.milkov
Начинаещ
*

Рейтинг: +3/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 26
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #5 -: Четвъртък, 04 Февруари, 2016, 14:55:56 »
ОтговорОтговор

Здравейте, да повдигна стара тема- някой попадал ли е на подобна оферта със скайпа отново. И въобще какви са актуалните оферти в момента. Благодаря предварително.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
American
Потребител герой
*****

Рейтинг: +190/-111
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
United States United States

Публикации: 831
Теми: 40



Активност
0.4%

General Lee


« Отговор #6 -: Петък, 26 Януари, 2024, 20:22:41 »
ОтговорОтговор

Сина ми ще пътува в Европа, Швейцария и Гърция
Някой ще каже ли каква СИМ карта да вземе ?
Благодаря

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

smoking gun
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #7 -: Събота, 27 Януари, 2024, 17:05:32 »
ОтговорОтговор

Сина ми ще пътува в Европа, Швейцария и Гърция
Някой ще каже ли каква СИМ карта да вземе ?
Благодаря

     Картите на немската E plus, както и всички които й ползват мрежата (Алди Талк например), нямат допълнително таксуване в Швейцария. Но е много сложна регистрацията, евентуално с помощта на местен. Струва ми се и френските работят без допълнително таксуване в Швейцария, която е извън ЕС. Само за предплатени карти говорим. Обикновено картите имат неограничени разговори към национални номера. Хубавото е, че извън страната, имат към всички в ЕС и евентуално Швейцария. Така че най-удачно е да се вземе карта от държава в която най-малко ще се стои или въобще. Италианските обикновено са изгодни и както изредените нямат политика на "справедливо ползване". И несправедливо таксуване след 3-4 месеца престой в роуминг.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Hristo Lishev
Старши потребител
****

Рейтинг: +584/-6
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 317
Теми: 7



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #8 -: Неделя, 28 Януари, 2024, 20:59:09 »
ОтговорОтговор

Всички СИМ карти имат "политика на справедливо ползване", това е регламент на ЕС. Само че тези от цивилизования свят няма как да стоят толкова време в България, защото не те идват да работят вътрешно в България, а ние там. Може би в паралелната вселена България отново е на три морета и нидерландци, германци и всякаква измет от тамошния четвърти свят се избива да идва да работи "вътрешно в България"... Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #9 -: Вторник, 30 Януари, 2024, 18:27:59 »
ОтговорОтговор

Всички СИМ карти имат "политика на справедливо ползване", това е регламент на ЕС.

     Не съм съгласен, дори българските предплатени карти нямат тази "врътка". Приемане на обаждания е напълно безплатно в ЕС и това се получава само срещу пари колкото да е активна картата, изходящо зависи, обикновено е скъпо. Често има вариант да приемаш само обаждане, това е за малко пари, годишно да речем. За Виваком знам, че имат не лош план за Интернет в роуминг. Карти които съм чувал да имат такава "политика" са испански, английски. За италиански съм сигурен, че работят с години, без да влизат в Италия.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
American
Потребител герой
*****

Рейтинг: +190/-111
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
United States United States

Публикации: 831
Теми: 40



Активност
0.4%

General Lee


« Отговор #10 -: Сряда, 31 Януари, 2024, 14:48:11 »
ОтговорОтговор

Благодаря за отговорите

Неговия айфон е с еСИМ карта и се оказа че това е по-удобно защото не е нужна физическа карта да мушкаш, ами само електронно пазаруваш и си гуд-то-гоу

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

smoking gun
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!