Как да си направим форум?
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 08:45:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да си направим форум?  (Прочетена 1975 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2216/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« -: Понеделник, 10 Май, 2021, 22:33:04 »
ОтговорОтговор

     Трудно ли е създаването на форум или е по-трудно поддържането?! Мога да се съглася, че не е особено трудно създаването и дори изобщо не е скъпо. Имаше тук един от дълбокия Северозапад, който каза лесно се прави и лесно се поддържа. И много шумно и парадно поиска изтриване на профила си (не само той) - Красимир Тодоров. За кой ли път ще напиша, членството в даден форум (повече за този имам предвид) не задължава писането в него. Можеш дори и да не четеш, за форумите се използва браузър, единствената опасност е като търсиш с търсачка може да попаднеш към препратка и да прочетеш в даден "гаден" форум. Но необяснимо е как се чувстват задължени да пишат и държат да се прекъсне връзката - профила. За мен парадното напускане е детско поведение. Ама детско поведение от привидно възрастни е грозно. Та този същият от Северозападналата част искаше да ми подарява домейн на стойност 2 лв (доколко знам към 10 лв бил тогава). Може би да си направя форум или защото нямам 2 лв?!

     За форума много важно е участниците в него. Как е по-добре да хванеш да си ги обучаваш буквално години - кирилица, някаква подредба на писане, някаква хигиена на общуване. Тази борба с писане на кирилица съвсем не проста работа. Всичко това става с много време и усилия и наказания. Дали не е по-лесно да си откраднеш просто такива "обучени" и избегнеш всички негативи?! Разбира се всичко това да става с много "аргументи" как просто тук са тормозени, измъчвани, бити и тази ще я пропусна, но е ясна каква е. Това добре го умеят: политиците, жените са природно надарени с подходящи качества и онези от новия пол. Забелязвате ми, че нищо мъжко няма? Изобщо много е по-важно да си плямпало, а какво покритие имаш много малко хора обръщат внимание, важното е да предлагаш "светло бъдеще".

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« -: Понеделник, 10 Май, 2021, 22:33:04 »

 Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2216/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #1 -: Неделя, 30 Май, 2021, 17:33:35 »
ОтговорОтговор

     Ако попиташ някой който е гледал за часове едно дете, не е задължително да е негово: как се отглежда дете? Ама отстрани някой умник дочува и казва: О! О! О!!!... това е съвсем лесно и много приятно дори. Няколко дни ухажваш някаква жена, ако има повече алкохол може и в рамките на до няколко часа. След като се навие жената и дойде съществената част, около една минута "работа", става ти много хубаво за секунди и ако стане работата (забременяването), жената ще е бременна в края на втората или началото на третата седмица изчакваме още 38 седмици, детето се ражда и готово. Всичко на всичко до няколко часа смях и кикотене време на придвижване на усамотено място и още една минута. Та някой прекарал дори няколко часа с дете би задал въпроса на този: ти в държава на малоумници ли живееш? И най-малоумен ли си от всички тях? Как да обясниш на тъпак, че правене и отглеждане (на дете) разликата само като време е 20-30-40 и повече години?!
     Не е лошо да се извиня на тези които нито по този начин, нито с хиляди повече усилия стават нещата изобщо не е целта да ги засягам. Но пък "благодарение" на ваксините вероятно неможенето за правене на деца ще е новата нормалност.

     А форум как се създава - ми за една вечер. А после? Има ли после или той сам се развива? Никой не се сеща да попита: малоумен ли си, като смяташ че форум се създава и поддържа форум по един и същ начин?

     Много често създаване на нова фирма с дейност подобна на друга, става чрез кражба на служители, желателно е да се настроят служителите, така че да си отрежат пътищата назад към старата фирма. Дори и едно нещо да си правил в живота си знаеш, че обикновено нещата не стават както сме очаквали, както ни се иска, както смятаме че е справедливо. Така че е задължително да се предпазите от възвръщане към старата "лоша" фирма. Сега, ако обещанията са твърде нереалистични дори и да не си от умните, ама пък няколко пъти си се "опарвал" ще се сетиш, че няма как да стане. Колко са тези умните и как точно са се "опарили" от форумите - та да има замисляне?!

     Встъпването в както се наричаха "нов форум", не беше задължително, но желателно да става с голям "вой" колко е лошо в "стария форум". Пак ще кажа за някой път: като имаш регистрация в някой форум - не дължиш членски внос, не си задължен да пишеш, дори не си задължен да четеш в него. Ама като си пълен тъпак как да не се "възползваш" и изтъпанчиш, да заявиш на всеослушание къде ще ходиш и какво ще правиш?!
     Но пък дали е толкова нелогично и детинско, такова поведение? Приемането във "форума на върховните шофьори" - така се наричат. Приемането често е като в улична банда - да направиш някакво престъпление, да покажеш, че си жесток, глъм до безкрайност и въобще има си "качества" които са ценни за това (за уличните банди говорим да не стане грешка). Та, ако направиш някой зулум ще бъдеш горещо приет в "новия форум" и ще бъдеш силно "ухажван" като почетен член. А много важно е като свършиш някаква глъмотия, ще си отрежеш пътя към назад. Това последното се отнася за не само за съвсем нормалните хора, които, ако буквално или преносно осерат дадено място, от срам ще го избягват. Това е при нормалните и при почти всички дори не съвсем нормални. Е, разбира се има и такива същества които нямат такива чувства. Веднага давам пример за един които е помак или непомак или някакъв мелез и той не знае какъв е с име подходящо за пудел - Рошко. Такъв ли е, онакъв ли е, само е сигурно, че е най-гнусното същество за което съм чувал. Този след години всекидневно от устата му излизат по-гнусни неща отколкото отзад най-невъзмутимо си прави нова регистрация и смята че е съвсем добре дошъл. За такива психиатрични случаи тази техника не действа, но за на практика всички други - ДА! И така си "бетонираш" някакви сигурни участници.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Неделя, 30 Май, 2021, 17:33:35 »

 Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2216/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #2 -: Неделя, 20 Юни, 2021, 20:17:25 »
ОтговорОтговор

     Както разбрахме досега най-лесно за създаването на форум е открадване на потребители и най-вече такива които са конфликтни, като им обещаеш "светло" бъдеще (не е нужно да са умни, дори обратното) и те буквално "налапват въдицата". Насочваш се към отрепките, пускаш им "фитил" да си "отрежат" пътят назад и имаш вече някакъв сигурен "колектив". Да не пропуска да извадя пра-пра ми дядо Цецо от отрепките. Обръщението ми е защото е с много голям стаж "само 30 години международно" ( цитат). Възможно е българския стаж да си го е писал за международен, понеже отдавна живееш в Италия, ама аз лично много му вярвам и много го уважавам. Само ме притесняват приятелките му отрепки, че с какъвто се събереш такъв и ставаш. Но пък може те да са станали по-добри?!

     Ето един ВЪЗМОЖЕН разговор с вожда на форума на великите шофьори:
- Ало, о велики господин Красимир Тодоров, ли е на телефона?
- Е, чак пък толкова, нямаше нужда.
     Да направя една вметка, има нужда и освен това ще получи по-добра позиция. Има спор за еднополовите бракове и аз съвсем нормално съм против, ама той, ако имаше начин би се оженил и омъжил за себе си. Вече издадох в кое е първенец, в психологията по-умерените случаи ги наричат - нарциси! Да продължим.
- Искам да си направя регистрация при Вас, но знам че се чака много както в Замунда (zamunda.net).
- О да, точно така, много е голям напливът и дори е много повече се чака от Замунда. Но пък мога да ти предложа място веднага, дори, ако си много тъп прати ми потребителско име и ще ти върна готова регистрация. Вероятно не се изразил точно така, ама извършва услуги с регистрация. 
- Благодаря Ви много! Но искам да стане довечера (разговорът е преди обед).
- Да, разбира се, но не разбирам защо довечера?
- Сега ще се регистрирам в онзи форум, следобяд ще рева като вдовица: как има цензура, бил съм бит и другото и не мога повече и отивам с "летящ" старт при Вас!
- Аха, разбирам, ще свършим работата.

     Този разговор може и да не е съвсем така, може и почти да е нямало. Но пък имаше много "ревящо вдовици" колко били тормозени в ОФ-то (Основен Форум). Аз оставах много замислен кой е този изтормозен потребител, за негово съжаление ми се явява неизвестен (подобно на участника в телефонния разговор). Случаите са не малко.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +465/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0.6%


« Отговор #3 -: Събота, 03 Юли, 2021, 15:02:57 »
ОтговорОтговор

     Както разбрахме досега най-лесно за създаването на форум е открадване на потребители и най-вече такива които са конфликтни, като им обещаеш "светло" бъдеще (не е нужно да са умни, дори обратното) и те буквално "налапват въдицата". Насочваш се към отрепките, пускаш им "фитил" да си "отрежат" пътят назад и имаш вече някакъв сигурен "колектив". Да не пропуска да извадя пра-пра ми дядо Цецо от отрепките. Обръщението ми е защото е с много голям стаж "само 30 години международно" ( цитат). Възможно е българския стаж да си го е писал за международен, понеже отдавна живееш в Италия, ама аз лично много му вярвам и много го уважавам. Само ме притесняват приятелките му отрепки, че с какъвто се събереш такъв и ставаш. Но пък може те да са станали по-добри?!

     Ето един ВЪЗМОЖЕН разговор с вожда на форума на великите шофьори:
- Ало, о велики господин Красимир Тодоров, ли е на телефона?
- Е, чак пък толкова, нямаше нужда.
     Да направя една вметка, има нужда и освен това ще получи по-добра позиция. Има спор за еднополовите бракове и аз съвсем нормално съм против, ама той, ако имаше начин би се оженил и омъжил за себе си. Вече издадох в кое е първенец, в психологията по-умерените случаи ги наричат - нарциси! Да продължим.
- Искам да си направя регистрация при Вас, но знам че се чака много както в Замунда (zamunda.net).
- О да, точно така, много е голям напливът и дори е много повече се чака от Замунда. Но пък мога да ти предложа място веднага, дори, ако си много тъп прати ми потребителско име и ще ти върна готова регистрация. Вероятно не се изразил точно така, ама извършва услуги с регистрация. 
- Благодаря Ви много! Но искам да стане довечера (разговорът е преди обед).
- Да, разбира се, но не разбирам защо довечера?
- Сега ще се регистрирам в онзи форум, следобяд ще рева като вдовица: как има цензура, бил съм бит и другото и не мога повече и отивам с "летящ" старт при Вас!
- Аха, разбирам, ще свършим работата.

     Този разговор може и да не е съвсем така, може и почти да е нямало. Но пък имаше много "ревящо вдовици" колко били тормозени в ОФ-то (Основен Форум). Аз оставах много замислен кой е този изтормозен потребител, за негово съжаление ми се явява неизвестен (подобно на участника в телефонния разговор). Случаите са не малко.
Минко , пак се катериш на дядо ти по кура главата , па после се обиждаш че някой споменава  майка ти... И аз те обичам Минко Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2216/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #4 -: Сряда, 07 Юли, 2021, 00:13:10 »
ОтговорОтговор

Минко , пак се катериш на дядо ти по кура главата , па после се обиждаш че някой споменава  майка ти... И аз те обичам Минко Ухилен

     Най-важното е, че си добре, понеже се боцкаш напоследък! Наистина много уважавам тези с много или голям стаж. Не по същия начин като теб, но направо се прекланям към масовите шофьори. Те са интелигентни, образовани, като под образовани разбирам не само много богата обща култура, но и тези неща пряко свързани с професията: яки познания на правилата за движение и регламента за шофиране, но най-велики са в самото шофирането. А съм сигурен, че дори реалният стаж е много по-голям, ама от скромност премълчават голяма част от него.


     Нека дадем пример за форум (шофьорски) от само супер професионалисти и върховни шофьори, нали все споменавам за някой конкретен форум, ето:

http://forum.topdrivers.org/index.php


     Ще използвам мястото да пусна една обява:
    Търся маса, евтина, но не безплатна, ваксините са безплатни. Чувал съм, че много често се давали пари под масата. И аз както си паса патките и някой реши да ми даде пари под масата и няма маса, какво правим?! Понеже от горния форум много са английски говорещи и възможно е да са с позабравен български, ще кажа, че предпочитам черна маса. Затова, ако се дават върху - ще бъдат "пари на черно", а ако са отдолу - "пари под масата". Освен това, ако искам да ми се чуе думата пред жената, нали се "удряло по маса"?! Хайде накратко: търся маса, черна, изгодна за купувача!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2216/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #5 -: Сряда, 08 Юни, 2022, 19:45:42 »
ОтговорОтговор

    Ще използвам мястото да пусна една обява:
    Търся маса, евтина, но не безплатна, ваксините са безплатни...
... Хайде накратко: търся маса, черна, изгодна за купувача!

     Какво става с масата? Май нищо няма да стане? Ни пари "под масата", ни "на черно", ни ще мога да тропна и жената да чуе!


     То и форумът на великите шофьори за малко да просъществува:

...
Кажи са ,че купваш ли сайт или не?

А, предложих му на Краси да го плащам пък ако иска той да си се грижи за него или някой друг, само и само да има къде да си приказваме на воля ама той нещо не откликна на предложението ми,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

     Нещо съм изпуснал тази "важна" дискусия, а съм бил на "линия". За малко да си имат великите форум. Язък, сега остава само Основният Форум (ОФ-то) "приказките". Само едно ни остава: цензурира, цензурира, цензурира. Тормоз (психически и физически), а и другото!

http://forum.topdrivers.org/index.php

     Май не се прави така форум?!?!?! Вожд ли няма, индианец ли няма? Явно пари има.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!