Президентски избори
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 10:45:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Президентски избори  (Прочетена 1629 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« -: Събота, 30 Октомври, 2021, 01:05:32 »
ОтговорОтговор

    Ако не беше голямото падение на Радев с последните заповеди (не закони). Това чрез здравния му министър, на който, ако му добавим едни рогца прилича на образите на Дявола по филмите. А действията му надминават образа. Евентуално след време ще стане ясно, каква е целта на "политическото самоубийство". Ще ни спасява - официалната версия! Ако не беше това, щеше да е ясно кой безапелационно е победител.

     Понеже все още не проумявам как един изключително прост, изобщо може да има избиратели, ама има и то не малко. Шумът от платените е много повече! Кой е този простият, лидерът на ГЕРБ. Години наред форумните тролчета, а понякога и близки до нормални хора повтаряха: няма алтернатива! Тоест да търпим кражби в чудовищни размер, цялата държава оплетена в техните мрежи и всичко е схеми. Но нямало алтернатива, толкова няма, че дори президент им беше трудно да предложат. А те имат толкова "кадри"! А тоз, а онзи и накрая Анастас Герджиков. Не от тях, ама с тяхната подкрепа. Какви са вариантите - независим или "Ние на теб, ти на нас" - поговорка, няма как да е нещо уникално ново и е многогодишен опит!
     Една донякъде моя учителка беше публикувала възторжена колко езици знаел и колко е подходящ. А един неин ученик спомена, че няма международни публикации. Разпитах и на друго място и наистина няма, по сегашните критерии нямаше да може да е професор! Да не изпадате в излишна патос за него! Дали няма да ни леко да ни притесни, партията която няма алтернатива и е пълно с кадри. Правилното изписване е с главна буква, понеже беше пълна диктатура - Партията. Как не са се сетили да върнат член 1 в Конституцията, за ръководна роля на Партията!
     На предните избори кандидат за президент им беше (била е по-точно, че тогава "отсъствах") Цецка Цачева. Тя кога се пребоядиса, Герджиков каза, че ще бъде към десните? И Цецка ли е дясна? Имам спомени 89 и 90 година, единият й син, учех с него (по-малък от мен) и той много поддържаше БКП и после почти чисто нова БСП, заради майка си която си беше номенклатура там (и в двете партии).
     Има преминали през затвора Панкрац, там се срещат "правилните" хора и се става професионалист (в кражбите разбира се).

     Понеже мен боцкането много ме вълнува, Тиквата каза, че ако е бил той още 50% от неваксинираните би ги "доброволно" ваксинирал. Значи половината от 80-те процента, сега щяха да са 60%. Ако леко сте против такъв фашизъм, ама широкоспектърната Партия е ЗА. Да не се изненадате, че няма да ви питат.

     Да не се забравя: "Ние на теб, ти на нас!" Има "чудесни" безплатни ваксини - за вас са!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« -: Събота, 30 Октомври, 2021, 01:05:32 »

 Активен
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +464/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0.6%


« Отговор #1 -: Събота, 30 Октомври, 2021, 20:47:56 »
ОтговорОтговор

    Ако не беше голямото падение на Радев с последните заповеди (не закони). Това чрез здравния му министър, на който, ако му добавим едни рогца прилича на образите на Дявола по филмите. А действията му надминават образа. Евентуално след време ще стане ясно, каква е целта на "политическото самоубийство". Ще ни спасява - официалната версия! Ако не беше това, щеше да е ясно кой безапелационно е победител.

Радев нямаше да гъкне ако не бяха цифрите на заразени и умрели от ковид. Ама защо бе джанъм, след като няма такива, а цялата власт е в ръцете му, позволява да ги пишат "от ковид" Завърти очи

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Събота, 30 Октомври, 2021, 20:47:56 »

 Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #2 -: Сряда, 03 Ноември, 2021, 18:34:04 »
ОтговорОтговор

Радев нямаше да гъкне ако не бяха цифрите на заразени и умрели от ковид. Ама защо бе джанъм, след като няма такива, а цялата власт е в ръцете му, позволява да ги пишат "от ковид" Завърти очи

     В първи клас съм бил - един път, втори два пъти, а в трети - толкова много, че чак не помня. Но явно повече хора не са били и един път?! Ще взема да изредя арабските цифри които ползваме: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 и 9!!! Все слушаме: "цифрата нараства", "страшни цифри", "ужасни цифри", "стряскащи цифри"...
     Кои от тези горе, са страшни, ужасни, нарастващи...? И аз да знам.
     Заместих "цифри" с "числа" и пак не схващам какво питаш или казваш?!

     Твърди се, че Илияна Йотова е точно прекият изпълнител на волята на господарите ни. А Радев е представителен и наистина става за тази дейност. Поне не се държи като селяндур и как да не кажеш на онзи, че е проста Тиква!
     Същото е и при "Големия ни господар", педофилът на САЩ. О, сбърках исках да напиша президент. Той и за представителен не става. Истинската която решава е Камала Харис.
     Ако Тръмп беше останал президент, щеше да има много по-малко коронавирус и други такива "демократични" неща, включително и войни.
     Като споменахме за тази змия (втората), понеже тези казват само истината. Явно много им вярваш, аналогично би следвало да си почитател на всички педофилско-гейски инструкции?
     Баща съм на четири деца - три момчета и момиче. Не смятам да ставам родител 1 или родител 2. Раждам съм от майка ми!
     Не пречи да стана още няколко пъти баща, ама няма мераклиийки, а жената не съдейства да помогне, по един или друг начин. Лятото говорих по телефона с дъщерята на приятелка на жената. Искаха нещо да ме убеждават.
     Разговорът:
 - Ето ти един чичко - жена ми.
 - Какъв чичко си, ти си чичко-дядо -  момиченцето.
     Чудесно, много ще се радвам и много пъти да стана, точно дядо - нищо че не се харесва тази дума на педофилите!
     Та тъй, не те знам дали и ти си раждан от майка? Дали си баща или родител някой си номер? Но да си знаеш, че в много от изказванията си и безусловно вяра. Подкрепяш точно такива педофили!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +464/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0.6%


« Отговор #3 -: Сряда, 03 Ноември, 2021, 21:05:32 »
ОтговорОтговор

     В първи клас съм бил - един път, втори два пъти, а в трети - толкова много, че чак не помня. Но явно повече хора не са били и един път?! Ще взема да изредя арабските цифри които ползваме: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 и 9!!! Все слушаме: "цифрата нараства", "страшни цифри", "ужасни цифри", "стряскащи цифри"...
     Кои от тези горе, са страшни, ужасни, нарастващи...? И аз да знам.
     Заместих "цифри" с "числа" и пак не схващам какво питаш или казваш?!

     Твърди се, че Илияна Йотова е точно прекият изпълнител на волята на господарите ни. А Радев е представителен и наистина става за тази дейност. Поне не се държи като селяндур и как да не кажеш на онзи, че е проста Тиква!
     Същото е и при "Големия ни господар", педофилът на САЩ. О, сбърках исках да напиша президент. Той и за представителен не става. Истинската която решава е Камала Харис.
     Ако Тръмп беше останал президент, щеше да има много по-малко коронавирус и други такива "демократични" неща, включително и войни.
     Като споменахме за тази змия (втората), понеже тези казват само истината. Явно много им вярваш, аналогично би следвало да си почитател на всички педофилско-гейски инструкции?
     Баща съм на четири деца - три момчета и момиче. Не смятам да ставам родител 1 или родител 2. Раждам съм от майка ми!
     Не пречи да стана още няколко пъти баща, ама няма мераклиийки, а жената не съдейства да помогне, по един или друг начин. Лятото говорих по телефона с дъщерята на приятелка на жената. Искаха нещо да ме убеждават.
     Разговорът:
 - Ето ти един чичко - жена ми.
 - Какъв чичко си, ти си чичко-дядо -  момиченцето.
     Чудесно, много ще се радвам и много пъти да стана, точно дядо - нищо че не се харесва тази дума на педофилите!
     Та тъй, не те знам дали и ти си раждан от майка? Дали си баща или родител някой си номер? Но да си знаеш, че в много от изказванията си и безусловно вяра. Подкрепяш точно такива педофили!
Не се ли усещаш какви глупости си наредил, отделно нито една свързана мисъл няма .
 Тая Йотова не беше ли от БСП, а сега ми казваш, че лижела гъза на американците ,а па Тиквата лиже на кой..Оф, вече се обърках.
  Тръмп за разлика от нобеловия лауреат за мир, не отвори нито една война и това няма как да го отречеш.
Цитат
     Като споменахме за тази змия (втората), понеже тези казват само истината. Явно много им вярваш, аналогично би следвало да си почитател на всички педофилско-гейски инструкции?
Това ми звучи като имаше един виц.
 - Имаш ли рибки ?
 - Нямам.
 -Значи си педераст .
 И за протокола!
Имам три деца и три внучета и чакам четвърто, така че си затвори смрадливата уста  Ядосан
 пс. Да обясня на колегите които четат тук !
 Любимия похват на истинския трол е, когато не може да те обори с аргументи, започва да те обижда персонално .Но специално към Минко мога да бъда снизходителен. Той е наранена душа и не знае какво прави горкия  Смотан
 

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #4 -: Петък, 05 Ноември, 2021, 01:26:58 »
ОтговорОтговор

пс. Да обясня на колегите които четат тук !
 Любимия похват на истинския трол е, когато не може да те обори с аргументи, започва да те обижда персонално .Но специално към Минко мога да бъда снизходителен. Той е наранена душа и не знае какво прави горкия  Смотан

     Не ти схванах мисълта за Тръмп? Сигурно симпатизирам на новия педофил? Нали знаеш, че педофил сред нормалните, а дори и при затворниците, не добре?

     Наистина пропуснах да те изключа от пропусналите първи клас. Не съм знаел, че си започнал в по-горните класове. И аз не съм изкласил много след първи клас. Да взема по шофьорски да го кажа: във втори забоксувах, а в трети направо затънах. Ама няма да коментирам повече, ако е "болезнен" спомен?! Да не е за педофилите? Ако се правиш на толерантен с тях, не ме кефи и няма да ти кажа - браво! Опитвам се да открия как те обидих, ама дали не е по-просто обяснението? 'Нагърмял" си се яко с водка или си пил водка с кола?

     Какво ще рече "наранена душа"? Твойте форумни приятелчета са направо с психични отклонения. Та с каквито се събереш, такъв и ставаш! Тази фраза ми се струва безобидна, на фона на тези с отклоненията. Ама да питам, ако случайно знаеш?


така че си затвори смрадливата уста  Ядосан

       Наподобяваш форумните мангали, ама един специално не можеш да го стигнеш. Да обясня какво е форумен мангал отново, подобно на цигански или български мангал. Знае си правата и задълженията на другите, всички са длъжни да се съобразяват с него. Кой е най-гнусният форумен мангал? Онзи с пуделското име Рошко, който е помак или непомак. Той е толкова много гнусен, че не можеш да си представиш. Ако другите можем да приемем, че са що-годе нормални, този е с ЯКИ психиатрични отклонения! Ей, да вземеш да му кажеш какъв го наричам, ако пропусне да прочете. Преди колко години (8-9) бях публикувал, много, много, много мъничка част от някакви негови гнусотии, където ми ги бе писал по Скайп. Бил съм му нарушил правата и щял да ме съди! ЯКО гнусен, мизерен мангал! Имената по лична карта са горе вляво.
      Та от водката или от приятели мангали ти идва "вдъхновение"? Или пък от "спасителното" боцкане?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +464/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0.6%


« Отговор #5 -: Понеделник, 08 Ноември, 2021, 19:09:02 »
ОтговорОтговор

   Нали знаеш, че педофил сред нормалните, а дори и при затворниците, не добре?
Педофили и гейове под път и над път. Даже и в парламента, сега така било модерно. За затвора не знам, не съм се интересувал.
След това -бла бла бла, бла бла бла.....Да ти кажа, въобще не ме вълнува и не уведомявай, кой клас кога и колко си го учил. Постарай се да преживееш тази твоя душевна травма самостоятелно Усмивчица
Цитат
ама дали не е по-просто обяснението? 'Нагърмял" си се яко с водка или си пил водка с кола?
На грешен път си, минах на уиски. Така ми препоръчаха, било добре за сърцето Намигване
Цитат
Твойте форумни приятелчета са направо с психични отклонения.
Цитат
Онзи с пуделското име Рошко, който е помак или непомак. Той е толкова много гнусен, че не можеш да си представиш. Ако другите можем да приемем, че са що-годе нормални, този е с ЯКИ психиатрични отклонения! Ей, да вземеш да му кажеш какъв го наричам, ако пропусне да прочете.
И защо реши, че ми е приятел и трябва да му казвам не знам какво си ? Ъ?
Цитат
. Преди колко години (8-9) бях публикувал, много, много, много мъничка част от някакви негови гнусотии, където ми ги бе писал по Скайп
Ето, вие сте си гукали по Скайп, по вероятно да е бил твой приятел. Но сигурно ти е направил нещо много гадно, щом през два-три дни започваш да кълнеш и псуваш.
 Дай да оставим "форумните мангали" и да ми разясниш един въпрос на който не ми отговори, а той е точно в темата.
Цитат
     Твърди се, че Илияна Йотова е точно прекият изпълнител на волята на господарите ни. А Радев е представителен и наистина става за тази дейност
Колко и да ти е чудно и аз ходих до Понтедера (там беше най близката секция) за да гласувам за Радев, като си мислех, че гласувам за мъж-офицер и честен човек. Ти сега ми казваш, че съм гласувал за Илияна , КуРнелия и Радев е само     
представителна ку@ва кукла на конци.....Е немам нерви.





Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #6 -: Петък, 12 Ноември, 2021, 23:08:03 »
ОтговорОтговор

     Вдругиден е гласуването. Ако гласуваме за Радев, той е против принудителна ваксинация - на думи. Ама неговият министър съвсем друго прави (дали не знае?). После да се надяваме да размисли, какъв е шансът? Просто пример, но вече за мое съжаление почти е сигурно, че ще бъде отново той преизбран. Почти всички имат подобно отношение за ваксинацията. Програмите и на партиите са пълни с чуждици. ЗАЩО? Просто се спускат отвън и нашите покорни мекерета, не си правят труда дори да ги преведат на правилен български.

     Единственото Възраждане, Атака и поне преди бяха АБВ с ясна позиция - против принудата за ваксини! Това е засега, а после?!

     Дали е добре да имаме работещ парламент и правителство? Може би именно защото нямаме не се превърнахме в фашистка държава като Италия, да не говорим за Австралия.
     То и изборите е много вероятно да са пълен театър и преди месеци да е решено всичко. Така че разбирам тези които няма да гласуват.

     Поне изборите са повод да "разорем разделителната бразда". Което е чудесно за враговете ни. Почти няма ваксиниран и да каже: уважавам правото на избор на хората. Дори са много радостни, когато биват глобявани, репресирани и ограничавани за съвсем нормалното (старото нормално). Гледат много лошо на неизпълняващи команди. Важно е да се свикне на малоумни команди. Тогава ваксинирай се дори изглежда добронамерена! Ваксинирането е най-важното по целия свят в последно и близко време. Пари са огромни. Тези които създават целият хаос, те ни "спасяват" и те печатат парите! А немислещи които дори безплатно помагат има.
 
     Това разделение със сигурност се възприема с удоволствие от определени членове на обществото. Само тук погледнато (форума) разделение се търсеше, винаги може да се намери различното и общото. Правеха го напълно безплатно тук. Като имаше и професионалисти където работеха по разни сайтове и тук междувременно да минат за велики шофьори. Много често тези "велики шофьори" нямат знания, умения, а дори декларираният стаж е пъти по-малък!
     Сега когато има много пари в тази истерия защо да не вземат и друго освен "слава"?!

     Месеци наред се разкриват чудовищни схеми на кражби, на Тиквата и тези около него, ама си го харесваме. За платените харесващи - разбирам. Макар че искат да минат за много извисени докато прибират пари за възхваляване. Ама другите "чугунени глава"? Този израз май се ползваше за комунисти които нищо не "вдяват", ама те тези са онези и са си пак те! Как да кажеш, че заслужават да живеят по-добре?!

     От тези избори ще си пожелая да живеем по-дълго "по старому". И ако може малко да има мярка на кражбите. И ако е по-добре без редовно правителство - така да е.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #7 -: Неделя, 12 Декември, 2021, 00:57:24 »
ОтговорОтговор

...
Колко и да ти е чудно и аз ходих до Понтедера (там беше най близката секция) за да гласувам за Радев, като си мислех, че гласувам за мъж-офицер и честен човек. Ти сега ми казваш, че съм гласувал за Илияна , КуРнелия и Радев е само      
представителна ку@ва кукла на конци.....Е немам нерви.

     Тогава добре си гласувал, както съм казвал по време на тези избори нямах свобода да гласувам, но едва ли щях да гласувам за него. Доскоро бих гласувал за него много, много. Да, ама конспиративните теории отново се оказаха верни и въпреки че се очаква да е "проводник" на руски интереси. Не, не е "проводник" е на еврогейските ценности. Гласувах на балотажа - не подкрепям никого!
    "Независимият" кандидат Герджиков днес гледах на предаване на Люба Кулезич, че той преди 20-на години е заработвал с писане на чалга песни.

https://www.facebook.com/video.php?v=907880756527819

     Най-големият чалгар е Тиквата. Да не пропусна, че Кулезич е ваксинирана поне в мозъка (може би отскоро), но вероятно е права за случая.

    Радев създаде политическа формация, която въобще не е руско ориентирана. И както е казал Сталин: важно е кой брои на изборите. Как инак се вземат над 1/4 от гласувалите? Кирчо от Кирчо-Кокорчо и на мен ми бе симпатичен. Първото смущение ми беше когато си показваше харварската диплома. Почти същото усещане като някой "шофьор" обяснява как имал милиони километри и десетки години стаж - ВИНАГИ НЕ Е ТАКА! Вече като каза, че основният приоритет ще е боцкането на раята... Напълно ми се изясни ПП "Продължаваме фашизма", макар че всичко е за НАШЕ ДОБРО, не ме кефи, дори със съдействието от комунист - Радев. Кокорчо изглежда по-глъм, ама Тиквата е пример, че тази черта е много харесвана от раята. Не са съставили правителство, но вече обясняват как ще правят или кое ще е използват за лагер (зала Армеец например) за въдворяване.  


     Костадин Костадинов от "Възраждане" говори за суверенитет, независимост, да си ползваме богатствата, а не да се продават срещу скромна комисионна взимана от разни "политици".  Чак аз съм стресиран как съм смятал за нормално, това поробване и отнасянето към България като колония. Остава да не ни излъжат и овцете поне да не пречат, не се очаква да се очовечат!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!