Моят камион, моята крепост!
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 00:03:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моят камион, моята крепост!  (Прочетена 40215 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
doktora179
Младши потребител
**

Рейтинг: +13/-6
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 90
Теми: 2



Активност
0%


« Отговор #30 -: Събота, 10 Март, 2012, 21:50:58 »
ОтговорОтговор

Еее такива ми раздават всеки път по сервизите хахаха Ухилен


Uploaded with ImageShack.us

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #30 -: Събота, 10 Март, 2012, 21:50:58 »

 Активен
Roshko
Гост
« Отговор #31 -: Неделя, 11 Март, 2012, 02:45:45 »
ОтговорОтговор

Определено един таблет предлага по-голяма функционалност от лаптоп. Като включа наличието на GPS в повечето модели, в пъти по-издръжливата батерия и направо нещата стават повече от ясни.

Коя функционалност е по-голяма, че ти трябва външна клавиатура или е по удобно да кълвешпо екрана...?  Смотан
Ми външен GPS май е по-удобния вариант. Кога в камиона ползваш батерия, аз никога. Мойта е на четири години и е на 0% износване... На мен нещата ма ич не са ми ясни кой би предпочел таблет пред  лаптоп, ма то от пет пръста на ръката нема два еднакви...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #31 -: Неделя, 11 Март, 2012, 02:45:45 »

 Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2335/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #32 -: Неделя, 11 Март, 2012, 03:46:30 »
ОтговорОтговор

Коя функционалност е по-голяма, че ти трябва външна клавиатура или е по удобно да кълвешпо екрана...?  Смотан
Ми външен GPS май е по-удобния вариант. Кога в камиона ползваш батерия, аз никога. Мойта е на четири години и е на 0% износване... На мен нещата ма ич не са ми ясни кой би предпочел таблет пред  лаптоп, ма то от пет пръста на ръката нема два еднакви...

На теб въобще не са ти ясни нещата с батериите. Сигурен ли си, че 4-годишна батерия има 0% износване? Пробвал ли си скоро да оставиш лаптопа само на батерия и да видиш колко време ще издържи, докато изгасне? Аз например предпочитам таблет пред лаптоп. Даже по едно странно стечение на обстоятелствата точно вчера си продадох последния лаптоп и нямам намерение да си купувам повече подобна техника. Таблетът ми върши чудесна работа и нямам никакви забележки към работата му.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Roshko
Гост
« Отговор #33 -: Неделя, 11 Март, 2012, 13:20:46 »
ОтговорОтговор

На теб въобще не са ти ясни нещата с батериите. Сигурен ли си, че 4-годишна батерия има 0% износване? Пробвал ли си скоро да оставиш лаптопа само на батерия и да видиш колко време ще издържи, докато изгасне?

За съжаление ще разочаровам самонадеяността ти с информация, че се занимавам с акумулаторни батерии поне от 15 години и имам бегла представа за какво иде реч.
Батерията на моя лаптоп задължително получава минимум един цикъл разряд/заряд седмично, а когато се ползва на мрежово захранване се сваля. Не си е променила капацитета нито минутка за това време и считам, че това е добро  доказателство, за споделеното по-горе.
Само едно въпросче. На кое ти е по-удобно да пишеш, на клавиатура или на тъчскрийн?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2335/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #34 -: Неделя, 11 Март, 2012, 13:29:39 »
ОтговорОтговор

За съжаление ще разочаровам самонадеяността ти с информация, че се занимавам с акумулаторни батерии поне от 15 години и имам бегла представа за какво иде реч.
Батерията на моя лаптоп задължително получава минимум един цикъл разряд/заряд седмично, а когато се ползва на мрежово захранване се сваля. Не си е променила капацитета нито минутка за това време и считам, че това е добро  доказателство, за споделеното по-горе.
Само едно въпросче. На кое ти е по-удобно да пишеш, на клавиатура или на тъчскрийн?

Ще оставя настрана въпроса, че ти няма как да знаеш какво се случва вътре в батерията. Повярвай ми, от доста години ползвам лаптопи и определено съм виждал доста развалени батерии. Принципно една литиево-йонна батерия има вграден чип с памет и в този чип се записва броят на зарежданията. След достигане на определен брой зареждания, батерията става негодна за употреба. А това, че ти сваляш батерията си по време на работа на захранване от мрежата ми се струва робуване на техниката. И все пак не ми отговори на въпроса дали си сигурен, че твоята батерия има същите параметри както преди 4 години? На питането ти за клавиатурата и тъчскрийна ще отговоря с един линк. Моят таблет е Samsung Galaxy Tab и идеално пасва в този калъф.

http://www.dealextreme.com/p/bluetooth-keyboard-with-folding-leather-case-for-samsung-p1000-black-105046

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Roshko
Гост
« Отговор #35 -: Неделя, 11 Март, 2012, 13:44:13 »
ОтговорОтговор

Ще оставя настрана въпроса, че ти няма как да знаеш какво се случва вътре в батерията. Повярвай ми, от доста години ползвам лаптопи и определено съм виждал доста развалени батерии. Принципно една литиево-йонна батерия има вграден чип с памет и в този чип се записва броят на зарежданията. След достигане на определен брой зареждания, батерията става негодна за употреба. А това, че ти сваляш батерията си по време на работа на захранване от мрежата ми се струва робуване на техниката. И все пак не ми отговори на въпроса дали си сигурен, че твоята батерия има същите параметри както преди 4 години? На питането ти за клавиатурата и тъчскрийна ще отговоря с един линк. Моят таблет е Samsung Galaxy Tab и идеално пасва в този калъф.

http://www.dealextreme.com/p/bluetooth-keyboard-with-folding-leather-case-for-samsung-p1000-black-105046

Аз съм консерва и робувам на техниката, някои на модата... Таблет и за подарък не приемам! Оригиналната ми батерия, беше с чип и замина непоправима в кофата на четвъртия месец и не повече от десетина цикъла, тази е аналогова ако може така да  се каже и съм си екстра, обърни внимание - четвърта година! Невероятно но факт! Намигване Не ме интересува какво се случва вътре, а колко време и как мога да разчитам на нея, ще се повторя, няма никакъв признак на износване.

Много съжалявам, че се отметнахме от темата, няма повече!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
doktora179
Младши потребител
**

Рейтинг: +13/-6
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 90
Теми: 2



Активност
0%


« Отговор #36 -: Неделя, 11 Март, 2012, 13:48:37 »
ОтговорОтговор

Ее колеги за таблет и лаптоп ще се пребиете ве хахахаха  Ухилен Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!