За коректността
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 18 Април, 2024, 23:37:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За коректността  (Прочетена 141902 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1817/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #180 -: Неделя, 28 Октомври, 2012, 11:39:57 »
ОтговорОтговор

Ти нали си му адвокатче и не даваш дума да се издума....

Говоря по принцип,но щом съм му адвокат така да е

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


Форум на българските шофьори
« Отговор #180 -: Неделя, 28 Октомври, 2012, 11:39:57 »

 Активен
дядката
Младши потребител
**

Рейтинг: +17/-4
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 62
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #181 -: Петък, 02 Ноември, 2012, 15:30:02 »
ОтговорОтговор

                                                                                            ;)Да точно е описанието Намигване Ухилен.Но,все пак ходи там,където другите немогат,а и за 2,000,000 км,мисля добре стои,а какво че мъцнеш Ъ? Ухилен За пореден път се убеждавам,че сме няколко,които правим впечатление за дълго Намигване Ухилен.Браво,надписа си го драснал правилно. Намигване
Ухилен Ухилен ;DЗащо тогава където отидеш все се оплакваш че работата не била добре и не знам какво си още,а носиш и макара с 50м.кабел да крадеш ток. Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #181 -: Петък, 02 Ноември, 2012, 15:30:02 »

 Активен
ET VIT-93
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +35/-169
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 159
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #182 -: Петък, 02 Ноември, 2012, 16:32:24 »
ОтговорОтговор

;DКолкото,и да е добре,е много зле Намигване.Ако,бебето незплаче,майка му няма да му даде да бозае,нали Намигване Смотан.А,за кабела  Ъ?,очите са Ти малки,има една 2-ка отпред Намигване,250м. е! Намигване,с нафта ли да се грея при Ел.инсталация на 220V.Неспомена за агрегата,ракетката,и електрожена Шокиран Ухилен,.защо ли Ъ? ::)Добре,че ме подсети да проверя,дали са си по-местата Завърти очи Ъ?.За подсещането свирни,че Ти дължа една ракия Смотан Ухилен.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
nikolai_hp
Начинаещ
*

Рейтинг: +8/-1
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7
Теми: 3



Активност
0%


nikolai_hp nikolai_hp
Ел. поща
« Отговор #183 -: Четвъртък, 01 Август, 2013, 21:20:49 »
ОтговорОтговор

вярно е и аз не мога да ги разбера такива коѝто и колкото и пари да вземат ,пак сте откраднат  нафта,заради такива простаци страдаме съвестните

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Старшината
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #184 -: Понеделник, 03 Февруари, 2014, 14:10:36 »
ОтговорОтговор

5 месеца работих в Европа за ДС-5 Петричко -Македонска фирма със собственик Здравков Виктор македонобългарин плаща първите 2 месеца после те оставя с пари само за ядене и те върти само северна Франция и севернa Италия и така 5 месеца накрая се прибираш в България пиеш една студена вода не може да го съдиш поне ВГ щото те уволнява закона му го позволява и си хваща други жертви да му карат талигите за още 5 месеца.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
batalov80
Старши потребител
****

Рейтинг: +671/-409
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #185 -: Понеделник, 03 Февруари, 2014, 14:25:52 »
ОтговорОтговор

5 месеца работих в Европа за ДС-5 Петричко -Македонска фирма със собственик Здравков Виктор македонобългарин плаща първите 2 месеца после те оставя с пари само за ядене и те върти само северна Франция и севернa Италия и така 5 месеца накрая се прибираш в България пиеш една студена вода не може да го съдиш поне ВГ щото те уволнява закона му го позволява и си хваща други жертви да му карат талигите за още 5 месеца.

Има и по-тежки случаи.Няколко фирми правят следното.Взимат те на работа,като ти дават пари,колкото да не умреш.Превозваш им товара,а после те стават извънземни.Закриват си фирмата,сменят си мястото.Фирмата се продава на някой братчед-от който можеш да му вземеш само голият задник.Създават си нови фирми и цикъла се повтаря.Иди ги търси.Подобен случай има със един завод в Пловдивска област.Напускат около 70 работници,на които шефа им дължи от 2 до 20 каймета.Осъждат го,но когато идват със съдия изпълнители-няма какво да вземат.И работниците и съда остават с пръст в уста.Егати коректността.Затуй бой,е@ан и гръцка музика.Това са номерата на нашите политици.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2244/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2122
Теми: 135



Активност
3.8%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #186 -: Понеделник, 03 Февруари, 2014, 16:14:43 »
ОтговорОтговор

5 месеца работих в Европа за ДС-5 Петричко -Македонска фирма със собственик Здравков Виктор македонобългарин плаща първите 2 месеца после те оставя с пари само за ядене и те върти само северна Франция и севернa Италия и така 5 месеца накрая се прибираш в България пиеш една студена вода не може да го съдиш поне ВГ щото те уволнява закона му го позволява и си хваща други жертви да му карат талигите за още 5 месеца.

     Принципно не е мястото тук. По-добре е да го публикуваш в раздел: Черен списък. Като е задължително да се представиш с имената си. За предпочитане е да опишеш подробно какво е станало. За 5 месеца можеш да споделиш повече впечатления. Не казваш какви са договорките в началото нали знаеш приказката за баницата. Например, ако разхода ти е 50 литра на 100 км., за мен е нормално да не плати. Моите представи са: Предложения как да изглежда описанието. Последните са лично мое мнение и не си длъжен да се съобразяваш, много хора смятат като напишат: "Бягайте надалеч" - за напълно аргументирано. Важно е само да не е анонимно!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #187 -: Сряда, 05 Февруари, 2014, 10:50:34 »
ОтговорОтговор

                                                                                                     Шокиран ???Малиииииии :oоще един, де непознава парите Смотан. Тази сума момче единственно можеш, да я изкараш там за 5 дни, като Ти замятат мъд*те на една страна Смотан, заместваики женските прелести Намигване Смотан Ухилен Ухилен.
За това изказване не е лошо да се засрамиш. Ако искаш да покажеш оригинален език, типичен за шофьор, добре, но мястото е на някой черен паркинг. Де уважавай четящите тук и не ни обиждай с подобни фекалии.
Следя изказванията ти и намирам, че си изключително злобен. Да, тия пари наистина могат да се изкарат в някои фирми в някои държави. С поведението си, най-много тоя колега да не се върне повече тук и от това да изгубим всичките.
Толкова ми стана неприятно, че съм те докладвал на модератор.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
hunter_75
Старши потребител
****

Рейтинг: +97/-31
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 324
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #188 -: Понеделник, 09 Юни, 2014, 12:44:34 »
ОтговорОтговор

Ти какво изказване очакваш от човек на който камиона му струва колкото една месечна заплата в читава европейска фирма?И как да не е злобен,баламурняците попривършиха и сега сигурно е принуден сам да си кара таралясника,пожелавам му ако излиза по Европа по скоро да го заковат на некоя тресачка и там да си опустее  Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Shumaher15
Младши потребител
**

Рейтинг: +30/-10
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 56
Теми: 3



Активност
0%

A,B,C,D,BE,CE,DE,Tк.т.,M


« Отговор #189 -: Неделя, 07 Декември, 2014, 23:47:37 »
ОтговорОтговор

Ето още една "КОРЕКТНА" фирма NTG Frigo.....http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4466333  Ядосан ДОКОГА ще има такива фирми?!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #190 -: Понеделник, 08 Декември, 2014, 20:28:40 »
ОтговорОтговор

Ц-Ц-Ц

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
fbi_83
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4
Теми: 1



Активност
0%

време за почивка и за поедна малка бира !


Ел. поща
« Отговор #191 -: Сряда, 17 Юни, 2015, 14:56:49 »
ОтговорОтговор

ЕТ VIT-93 лесно можеш да се сдобиеш с информация за заплащането в Европа,друг е въпроса доколко ти е лесно да приемеш тези факти....Мен ме учудва наглоста на българските превозвачи ,които работят на същите навла да речем около евро на километър ,ползват далеч по ниските данъци и такси в България,нерядко не потдържат технически камионите си,плащат минимални осигуровки и т.н и все се оплакват от всичко и плащат на работниците си една трета от това което се получава в нормалните страни ,защото "това били парите в бг" Да заплатите в България са малки,но вашите шофьори са в чужбина,търпят лишения,стрес,далеч са от семействата си и още много жертви за които не ви пука...Не е ли нормално да оцените достоино техния труд.Разликата между вас бг работодателите и тези тук е много голяма-вие имате джипове,луксозни къщи,любовници и какво ли още не,а например моя шеф има скромна кола и дом,работи наравно и дори повече от нас,имаме си доверие,отчет е нещо непознато тук,цени се думата,уважението и професионализма.Жал ми е за вас, които не виждате накъде отива България заради прекомерната ви алчност-на всички родни капиталисти,политици и тези които смятате себе си за елит.Скоро ще се изяждате взаимно,като хищници които убиват повече от колкото им е нужно да живеят и унищожавайки света около себе си.....Какво да кажа повече? Видях колко струвате,коментара ви е елементарен...А за парите .....сега печеля около 2400 е за 24 работни дни,но не съм мн доволен,има криза някъква и тук.....миналата година взимахме по около 2800,стигал съм и до 3000 е .е  със здраве,тази работа не е за цял живот ,жертваме много,нормално е да посъберем някой лев и кой знае да живеем малко по спокойно.Успех.


Напълно съгласен съм с колегата  браво  колега .

Мисля че в този форум ругатните и обидите към ,казаното от някой колега  по адрес на други не е никак  приятно  и  културно  нека да се опитаме да  бъдем  по здържани  от към  такива изказвания  .
Надявам се  и  АДМИНА  да обърне някакво внимание над това .
Поздрави  колеги  лека и  безаварийна .

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
потребителско име
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #192 -: Четвъртък, 03 Септември, 2015, 16:48:19 »
ОтговорОтговор

Нека първо се запитаме, до колко ние сме коректни и лоялни към работодателят си, да се опитаме да оправдаем оказаното ни доверие и едва след това да даваме квалификации ..кой бил некоректен, измамник...и т.н. Чисто нов съм в този форум, но мога да съм полезен на по-неопитните колеги , а и на някои от старите потребители......НО НАЙ-ВАЖНОТО Е: няма незаменими хора, доколко сме готови да се доверим на ,шефа" (защото този човек ни дава техника за стотици хиляди)и ще останем ли лично удовлетворени от себе си ,след определен цикъл от работа..защото доверието е Отговорност и е Взаимно !,а останалото..са банални подробности Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
hgv_driver
Старши потребител
****

Рейтинг: +82/-105
Неактивен Неактивен

Luxembourg Luxembourg

Публикации: 363
Теми: 8



Активност
0%

« Отговор #193 -: Четвъртък, 03 Септември, 2015, 18:37:48 »
ОтговорОтговор

Нека първо се запитаме, до колко ние сме коректни и лоялни към работодателят си, да се опитаме да оправдаем оказаното ни доверие и едва след това да даваме квалификации ..кой бил некоректен, измамник...и т.н. Чисто нов съм в този форум, но мога да съм полезен на по-неопитните колеги , а и на някои от старите потребители......НО НАЙ-ВАЖНОТО Е: няма незаменими хора, доколко сме готови да се доверим на ,шефа" (защото този човек ни дава техника за стотици хиляди)и ще останем ли лично удовлетворени от себе си ,след определен цикъл от работа..защото доверието е Отговорност и е Взаимно !,а останалото..са банални подробности Намигване

Разбрахме те, че си "шефче". Форумът на спедиторите е на друго място.

Чисто нов съм в този форум, но мога да съм полезен на по-неопитните колеги , а и на някои от старите потребители

Аз лично имам нужда от "опитен" потребител като теб, да ме научи как да оправдая доверието на шефа. Това ми е слабото място.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1817/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #194 -: Четвъртък, 03 Септември, 2015, 20:01:24 »
ОтговорОтговор



Аз лично имам нужда от "опитен" потребител като теб, да ме научи как да оправдая доверието на шефа. Това ми е слабото място.


Баце,па ти си си джелезо бре,кво слабо место имаш?
Аз до са джАвотно наречено,,доверие на шефа''не съм меркал
Тъй че,ти заявявам,че ти немаш,тамън никакво слабо место

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


Етикети:
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!