Алкохолът на паркинга
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 10:23:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Алкохолът на паркинга  (Прочетена 63017 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bad_kras
WWW.SBPS.EU
Потребител герой
*****

Рейтинг: +216/-106
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1020
Теми: 65



Активност
0%

Всеки живот добре преживян, е дълъг живот!


WWW Ел. поща
« -: Вторник, 23 Август, 2011, 10:35:06 »
ОтговорОтговор

Нормално ли е , да се прекалява с алкохола през почивните дни по паркингите?
Повечето знаят , че почивните дни , някои се уговарят по телефоните , други по скайп , къде ще почиват и да могат да се съберат. Да,това е хубаво , но тогава започва и част от нашата простотия. Иначе лошо няма , който може да готви , прави великолепни импровизирани манджи , скарите пушат и всичко е както трябва за да си починеш и хапнеш нещо по различно от седмичното меню. НО,идва и един момент в който моабета толкова се разгорещява , че ставаме център на внимание на самия паркинг. И защо?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* drink-and-drive.jpg (112.04 KB, 480x374 - видяно 2463 пъти.)
Активен

>>>www.sbps.eu<<<  *** СБПШ ***             
Форум на българските шофьори
« -: Вторник, 23 Август, 2011, 10:35:06 »

 Активен
Димитър Гебшеменов
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +51/-15
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 228
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #1 -: Вторник, 23 Август, 2011, 10:45:38 »
ОтговорОтговор

http://vbox7.com/play:b474a839-по темата

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

мразим когато се ебават с мен...ебават ли се с мен-значи се подиграват с моето семейство.....а подиграят ли се с него-не давам гаранции за това какво ще направя....успех на работодателите..........При самохвалците, както и при позлатеното оръжие, вътрешното не отговаря на външното.
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Вторник, 23 Август, 2011, 10:45:38 »

 Активен
bad_kras
WWW.SBPS.EU
Потребител герой
*****

Рейтинг: +216/-106
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1020
Теми: 65



Активност
0%

Всеки живот добре преживян, е дълъг живот!


WWW Ел. поща
« Отговор #2 -: Вторник, 23 Август, 2011, 11:12:59 »
ОтговорОтговор

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=YyuQplYsTQo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=YyuQplYsTQo</a>

Те и румънците не остават по назад !

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

>>>www.sbps.eu<<<  *** СБПШ ***             
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2335/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #3 -: Вторник, 23 Август, 2011, 11:26:09 »
ОтговорОтговор

И друг път сме коментирали употребата на алкохол след приключване на смяната или през почивните дни. Лично моето мнение е, че дори и да се упорребява алкохол, трябва да бъде в много умерени количества. Особено когато сме на територията на друга държава. Може би тук е мястото да попитам колегите, които са пътували в арабските държави, там как стои въпроса с алкохола?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +357/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 986
Теми: 35



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #4 -: Вторник, 23 Август, 2011, 12:15:57 »
ОтговорОтговор

Там колегите пият чай Усмивчица и в много редки случаи бира от вкъщи Усмивчица,естествено в умерени количества.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
nasrs
Начинаещ
*

Рейтинг: +6/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #5 -: Неделя, 04 Септември, 2011, 17:08:44 »
ОтговорОтговор

Ами Краси,който не иска да не пие!Който му се пие да пие.Всеки сам си носи кръста.Аз лично пия само бира и избягвам паркингите,където има българи защото ето докъде се стига-снимки филми и подигравки.На всекиго се случва да дръпне по пътя.Все пак няколко месеца без близките ти не е малко и леко изживяване.За радост не сме от най известните нации откъм алкохол!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
manolov
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Spain Spain

Публикации: 1
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #6 -: Неделя, 04 Септември, 2011, 19:29:48 »
ОтговорОтговор

Оооо, колегите поляци.... Миналия месец във Франция един го вдигнаха с Бърза помощ от паркинга- направо се беше отровил горкия  Шокиран

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Владимир Ангелов
Младши потребител
**

Рейтинг: +10/-5
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Russian Federation Russian Federation

Публикации: 56
Теми: 0



Активност
0%

Даф хф 95.430


« Отговор #7 -: Вторник, 06 Септември, 2011, 20:52:42 »
ОтговорОтговор

В Ирак няма проблеми с алкохола, даже си има такива безмитни магазини. Стек Виктори е 2 долара, бутилка уиски 3 долара. В Иран има наказание само ако намерят алкохол в камиона ти и следва наказание което изпълнява ходжата с тояга. В Сирия също няма проблем.

Редакция на правопис.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Вторник, 06 Септември, 2011, 21:27:01 от SOLAR » Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2335/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #8 -: Вторник, 06 Септември, 2011, 21:31:43 »
ОтговорОтговор

В Ирак няма проблеми с алкохола, даже си има такива безмитни магазини. Стек Виктори е 2 долара, бутилка уиски 3 долара. В Иран има наказание само ако намерят алкохол в камиона ти и следва наказание което изпълнява ходжата с тояга. В Сирия също няма проблем.

Редакция на правопис.

2 долара един стек "Виктори" казваш. Ами браво! А тук колко идва? Над 25 долара някъде.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
LKW
Потребител герой
*****

Рейтинг: +199/-87
Неактивен Неактивен

Spain Spain

Публикации: 540
Теми: 15



Активност
0%

Teodor Vasilev Stoqnov
Ел. поща
« Отговор #9 -: Събота, 17 Септември, 2011, 18:21:47 »
ОтговорОтговор

Колеги не само алкохола е проблем ами и простотията на някои "колеги".И наи лошото е , че заради такива лаина страдаме всички и ни слагат по общ знаменател.

Пример от преди 30мин.:

От вчера съм на един паркинг в Испания на Miranda de ebro правя 45ч.Паркинга е пълен , през два камиона от моя има някакви българи явно пристигнали през ноща (защото на тяхно место имаше други).Ставам аз днеска и ги чувам как се надвикват ,излизам от камиона , михсе ,ядох, прегледах някои и друг саит на компа и в тоя момент гледам на огледалото как един от тия "колеги " минава отзад между моя и съседния камион с намерението явно да пикае ( а бензиностанцията е на няма и 100 метра) и докато слезна и му кажа ,че малко по напред ми е мивката и всичко ще се стече там нашия свърши работата.Но както и да е ,теглих му една маина по няколко пъти на ум . За моя радост п.....а се стече не към мивката ми ,а на долу.Преди тази случка мислех да има се обадя но минах покраи тях "транзит " ( бях тръгнам  да си перя дрехите) .През това време доиде още един камион от тяхната фирма и се почна едно свирене ,ония пък се радват като малки деца. На тоя явно не му пукаше ,че някои може да спи.Последваха 1 час маневри.През това време аз се върнах ,проснах прането качвам се в кабината и след 5 мин. гледам пак на огледалото тоя същия лаинар пак захожда да прави маневра зад камионите ,на същото место.Тоя път обаче аз бях готов и му викнах:

-Колега там се мия , не виждаш ли къде е мивката ми.
а тоя ми вика
Ти българин ли си
моя отговор
-Ми сигурно да щом ти говоря на български.

И тоя като почна да ми се кара защо не съм се обадил , не съм бил никакъв българин и такива неща.
Аз му обесних защо не съм се обадил и тоя место да се извини почна да вика;

Ми ти що одеве не ми каза ,ти не си никакъв бълкарин .................



Незнам колко трябва да е тъп и прос зада не види че има мивка и колко трябва да е прос и тъп човек посред бял ден и при положение че на няма и 100 метра има тоалетна да пикае между камионите.До мен има едни румънци.Ми да ви кажа много точно хора.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Шлафен цузамен в майне бунгало до сабале рано.Клайне дупен.
Много обичам млади и арни спедиторки.
http://www.youtube.com/watch?v=jwVu3crtQuY
http://www.youtube.com/watch?v=lwbyMYfLv_I
WWW.elmaz.com
BoBy_BoY
Потребител герой
*****

Рейтинг: +140/-55
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Netherlands Netherlands

Публикации: 825
Теми: 45



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #10 -: Сряда, 05 Октомври, 2011, 12:47:46 »
ОтговорОтговор

Колегата LKW, вината си е твоя! Защо още първия път не му рече това което си го помисли на ум? Аз много не ги трая! За мене почивката почва с 200-300гр ракийка със солидна салатка. После преминаваме на обща трапеза с винце или биричка и накрая кой не е готвил, мие посудата. При мене няма стар, няма млад. Кой не му отърва да бега на такова разстояние, че и пръст да му режат, да не го чувам. Това за мене е колегиалност! Бил съм и на места къде се сбират като за сватба, правим един кръг и заставам далеко дори и да не ги виждам!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Уди кълвача
Старши потребител
****

Рейтинг: +62/-49
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 256
Теми: 8



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #11 -: Сряда, 05 Октомври, 2011, 17:59:36 »
ОтговорОтговор

Колеги не само алкохола е проблем ами и простотията на някои "колеги".И наи лошото е , че заради такива лаина страдаме всички и ни слагат по общ знаменател.

Пример от преди 30мин.:

От вчера съм на един паркинг в Испания на Miranda de ebro правя 45ч.Паркинга е пълен , през два камиона от моя има някакви българи явно пристигнали през ноща (защото на тяхно место имаше други).Ставам аз днеска и ги чувам как се надвикват ,излизам от камиона , михсе ,ядох, прегледах някои и друг саит на компа и в тоя момент гледам на огледалото как един от тия "колеги " минава отзад между моя и съседния камион с намерението явно да пикае ( а бензиностанцията е на няма и 100 метра) и докато слезна и му кажа ,че малко по напред ми е мивката и всичко ще се стече там нашия свърши работата.Но както и да е ,теглих му една маина по няколко пъти на ум . За моя радост п.....а се стече не към мивката ми ,а на долу.Преди тази случка мислех да има се обадя но минах покраи тях "транзит " ( бях тръгнам  да си перя дрехите) .През това време доиде още един камион от тяхната фирма и се почна едно свирене ,ония пък се радват като малки деца. На тоя явно не му пукаше ,че някои може да спи.Последваха 1 час маневри.През това време аз се върнах ,проснах прането качвам се в кабината и след 5 мин. гледам пак на огледалото тоя същия лаинар пак захожда да прави маневра зад камионите ,на същото место.Тоя път обаче аз бях готов и му викнах:

-Колега там се мия , не виждаш ли къде е мивката ми.
а тоя ми вика
Ти българин ли си
моя отговор
-Ми сигурно да щом ти говоря на български.

И тоя като почна да ми се кара защо не съм се обадил , не съм бил никакъв българин и такива неща.
Аз му обесних защо не съм се обадил и тоя место да се извини почна да вика;

Ми ти що одеве не ми каза ,ти не си никакъв бълкарин .................



Незнам колко трябва да е тъп и прос зада не види че има мивка и колко трябва да е прос и тъп човек посред бял ден и при положение че на няма и 100 метра има тоалетна да пикае между камионите.До мен има едни румънци.Ми да ви кажа много точно хора.

Пффф, а се оплакваме от циганите.....
Никой не ни е виновен, винаги сме си били българи и такива шси останем....колкото и да се дърпаме.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Trucker_Boy
Потребител герой
*****

Рейтинг: +404/-56
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2630
Теми: 374



Активност
0%


« Отговор #12 -: Неделя, 11 Декември, 2011, 12:46:19 »
ОтговорОтговор

Ето ги едни от най-големите пияници - поляците.
Да не говорим, че в цяла Европа на паркингите след тях е мазало.


<a href="http://www.youtube.com/watch?v=gbPZzn1FKDc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=gbPZzn1FKDc</a>

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

www.sbps.eu
Сдружение на Българските Професионални Шофьори
bad_kras
WWW.SBPS.EU
Потребител герой
*****

Рейтинг: +216/-106
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1020
Теми: 65



Активност
0%

Всеки живот добре преживян, е дълъг живот!


WWW Ел. поща
« Отговор #13 -: Сряда, 21 Декември, 2011, 00:53:31 »
ОтговорОтговор

Ето ги едни от най-големите пияници - поляците.
Да не говорим, че в цяла Европа на паркингите след тях е мазало.


<a href="http://www.youtube.com/watch?v=gbPZzn1FKDc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=gbPZzn1FKDc</a>
Е точно тази нация , прецака целия транспорт и заплащането в него !!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

>>>www.sbps.eu<<<  *** СБПШ ***             
doktora179
Младши потребител
**

Рейтинг: +13/-6
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 90
Теми: 2



Активност
0%


« Отговор #14 -: Петък, 02 Март, 2012, 21:08:00 »
ОтговорОтговор

Лично за мене не е простотия да се накажеш като чуеш народна песен просто българите сме весели хора а за онзи клип waistrans баи васил ама те цялата фирма са простаци там нема какво да говориме нормално е да пиинеш и да поиграеш хорце но това е моето мнение !

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!