Алкохолът на паркинга
Форум на българските шофьори
Петък, 19 Април, 2024, 11:26:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Алкохолът на паркинга  (Прочетена 63687 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
DeDo Vi
Потребител герой
*****

Рейтинг: +194/-236
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 792
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #30 -: Неделя, 27 Май, 2012, 18:04:30 »
ОтговорОтговор

Ако се кара още както преди с международните книжки от СБА (в Русия) изобщо ама изобщо не ти вярвам ....на как да е.
Кой ще те вкара в кауша бе??? Нали преди това трябва да те осъди съдия??? Често юридическото лице във въпросната държава е два три пъти по пияно от съдения пияница!
 Между другото трябва да спомена на колегите че много трябва да се внимава когато пътната полиция в тази прекрасна страна те проверява!!!!!!! Винаги съм искал неразпечатан мущук на дрегера и самия дрегер да го забършат много хубаво със суха кърпа. Гадовете могат да изкарат пиян и най-трезвия. Слагат в муштука където духаш памук със спирт или пръскат някалко капки парфюм на гнездото където той се захваща. Много са изобретателни мръсниците сама и само да им дадеш по голямо уважение на "традициите" Намигване
Абе ако искаш вярвай, дреме ми дали ми вярваш. Още миналата година си купих едно книжле, със законите и правилника за движение по пътищата на Русия, та там са описани подробно глобите и наказанията.
А ти понеже си много светнат по темата, ми кажи дали ще се отървеш със "традиция" ако направиш ПТП и има пострадали. При такава ситуация можеш ли да познаеш какво те чака ако си виновен и дрегера покаже наличие на алкохол в кръвта ти?Ъ??

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #30 -: Неделя, 27 Май, 2012, 18:04:30 »

 Активен
Етикети:
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!