Алкохолът на паркинга
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 09:06:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Алкохолът на паркинга  (Прочетена 63034 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
grebeca1912
Младши потребител
**

Рейтинг: +13/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 88
Теми: 14



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #15 -: Петък, 02 Март, 2012, 22:06:52 »
ОтговорОтговор

Както казах в темата Waistrans с дядо в Испания преди 5 години,колеги от Bonavia и Markotran са напиха,музики и легнаха,а едни поляци са сбиха и счупиха 2-3 камиона (стъклата) и кръв имаше аз бях 7 клас дядо ми вика е това е всичкото хубаво и се наси*** накрая и одеве му ги показах той вика : видиш ли BG на номер по далече  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Бий за да те уважават
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Петък, 02 Март, 2012, 22:06:52 »

 Активен
grebeca1912
Младши потребител
**

Рейтинг: +13/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 88
Теми: 14



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #16 -: Неделя, 04 Март, 2012, 21:28:40 »
ОтговорОтговор

http://vbox7.com/play:c83ee327a4 Пример  Ухилен
2 http://vbox7.com/play:mf7906c859 в края на този клип се вижда колко алкохол носа Пако  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Бий за да те уважават
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Неделя, 04 Март, 2012, 21:28:40 »

 Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2336/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #17 -: Неделя, 04 Март, 2012, 23:18:55 »
ОтговорОтговор

Дедо много ще се зарадва на клиповете. Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
grebeca1912
Младши потребител
**

Рейтинг: +13/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 88
Теми: 14



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #18 -: Неделя, 04 Март, 2012, 23:52:10 »
ОтговорОтговор

Най лошото в случая е че се качи да кара след около 9-10 часа,а след толкова алкохол колкото е на клипа и ако са го изпили не е добре поправете ме ако греша.В нормите е да пийнеш петак и събота ама неделя да се напиваш като магаре не го одобрявам,пак може лошо да ти стане и беля да направиш има толкова хора където без вина са си отишли ама не искам да съдя никой

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Бий за да те уважават
bad_kras
WWW.SBPS.EU
Потребител герой
*****

Рейтинг: +216/-106
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1020
Теми: 65



Активност
0%

Всеки живот добре преживян, е дълъг живот!


WWW Ел. поща
« Отговор #19 -: Петък, 25 Май, 2012, 21:10:43 »
ОтговорОтговор

Как е възможно след толкова алкохол да тръгнеш по пътя?  Ъ?

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=2Sesb3-FyyQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=2Sesb3-FyyQ</a>

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Петък, 25 Май, 2012, 21:34:26 от admin » Активен

>>>www.sbps.eu<<<  *** СБПШ ***             
Huligan
Младши потребител
**

Рейтинг: +15/-4
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 75
Теми: 1



Активност
0%


« Отговор #20 -: Петък, 25 Май, 2012, 22:31:34 »
ОтговорОтговор

Аз съм виждал във Франция двама поляка да натикват трети в кабината му неможеше да ходи горкия.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
DeDo Vi
Потребител герой
*****

Рейтинг: +194/-236
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 792
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #21 -: Петък, 25 Май, 2012, 22:44:55 »
ОтговорОтговор

Дедо много ще се зарадва на клиповете. Смотан
Тц, админе. Не мога да ги гледам във ВиБокса. Трябва да се регна, а не искам. Мразя В-Бокс.
А клипа на Бад-Крас е уникум. Аз очаквах, че на идиота ще покаже минимум 2,5 промила на дрегера, а то само 1,28. Изрод.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Петък, 25 Май, 2012, 23:05:22 от DeDo Vi » Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2336/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #22 -: Петък, 25 Май, 2012, 23:28:56 »
ОтговорОтговор

Как е възможно след толкова алкохол да тръгнеш по пътя?  Ъ?

Крас, личното ми мнение е, че подобни екземпляри трябва при такива случаи да бъдат лишавани завинаги от правоуправление на превозни средства.

Тц, админе. Не мога да ги гледам във ВиБокса. Трябва да се регна, а не искам. Мразя В-Бокс.
А клипа на Бад-Крас е уникум. Аз очаквах, че на идиота ще покаже минимум 2,5 промила на дрегера, а то само 1,28. Изрод.

Дедо, може би дрегера не е верен. Този със сигурност е имал в този момент над 2 промила. Виж, че не може да си стои на краката.
А защо пък за да гледаш клипове там трябва да се регистрираш?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
DeDo Vi
Потребител герой
*****

Рейтинг: +194/-236
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 792
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #23 -: Петък, 25 Май, 2012, 23:35:52 »
ОтговорОтговор

Крас, личното ми мнение е, че подобни екземпляри трябва при такива случаи да бъдат лишавани завинаги от правоуправление на превозни средства.

Дедо, може би дрегера не е верен. Този със сигурност е имал в този момент над 2 промила. Виж, че не може да си стои на краката.
А защо пък за да гледаш клипове там трябва да се регистрираш?
Ами иска ми регистрация.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #24 -: Събота, 26 Май, 2012, 06:40:08 »
ОтговорОтговор

Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Пако Ахмако станал звезда и тук  Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен      Дедо,,,у бокса моеш си зяпкаш клипета и без да се гегваш,,, Намигване А относно темата за пияндетата, няколко пъти съм споменавал, че само да ми замирише на алкохол и си отивам в будката,,,,мнооооо мразим пияници. А с Пако има по-актуални клипчета от преди 2 седмици,,,,пиян като куче сложи магнита и кара след мен 20 и кусур километра,,,,на едно спускане бях със 110 и Ахмака ме изпревари,,,,е тогава ми се искаше отнякъде да се появи полиция..............

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
DeDo Vi
Потребител герой
*****

Рейтинг: +194/-236
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 792
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #25 -: Събота, 26 Май, 2012, 08:28:08 »
ОтговорОтговор

Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Пако Ахмако станал звезда и тук  Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен      Дедо,,,у бокса моеш си зяпкаш клипета и без да се гегваш,,, Намигване А относно темата за пияндетата, няколко пъти съм споменавал, че само да ми замирише на алкохол и си отивам в будката,,,,мнооооо мразим пияници. А с Пако има по-актуални клипчета от преди 2 седмици,,,,пиян като куче сложи магнита и кара след мен 20 и кусур километра,,,,на едно спускане бях със 110 и Ахмака ме изпревари,,,,е тогава ми се искаше отнякъде да се появи полиция..............
Баце и аз мразим пианици. Един съвет от мен, зарежи го тоя Пако не се занимавай с него. Аз лично тоя не бих го погледнал та камо ли да ми е приател.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #26 -: Събота, 26 Май, 2012, 17:16:16 »
ОтговорОтговор

Не ми е приятел,,и аз се чудя на себе си, намерих го на един паркинг у Франция умрел от глад като куче и нали съм си с добро сърце го доведох да бачка у нашата фирма без да го познавам,,,е са вече заради него на непознати и ръка не подавам.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
DeDo Vi
Потребител герой
*****

Рейтинг: +194/-236
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 792
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #27 -: Събота, 26 Май, 2012, 18:16:09 »
ОтговорОтговор

Мда, и аз съм имал неприятности с колеги пияници.
Преди години когато започнах в СоМат, имаше един колега Асен. Беше много културен и възпитан мъж, учтив и внимателен и много коректен и стриктен. Преди да стане шофьор е работил като часовникар, така и му викаха Асен Часовникара. Та с този колега веднъж товарихме заедно и няколко курса все заедно се движим двата камоина. И съответно си допаднахме, няколко седмици всяка вечер хапваме и нормално по една бира пиеме. Но една съботна вечер бяхме паркирали за пауза на Шел-а на Лион, направихме софра на сандъка на Асен, аз опекох пържоли, салата и всичко както му е реда за съботна вечер. Бре тоя човек като започна да се налива с водка като невидел. Напи се като свиня за норматив. По едно време Асен стана от сандъка и отиде в кабината, да си ляга.А аз и един друг колега останахме на сандъка, и изведнъж както си седим Асен запали и потегли с мръсна газ, разхвърчаха се котлони, тигани, чинии, салати, стана мазало. Другия колега се изтъркаля заедно с стола. Асен изфуча от паркинга с бесна скорост и запраши на към Лион. Направо се втрещих, не съм предполагал че Асен е способен на такова нещо. На сътринта откачих влекача и тръгнахме да го търсим, намерихме го на Центре-роутиера на ЛИОН-БРОН. Вобще не помнеше как се е озовал там. После си призна че като се напие му е редовен номер да тръгва на някъде с камиона. От тогава, видя ли че някой надига бутилката като за последно бягам далеч. Имал съм случай даже да се местя на друг паркинг, не понасям пиандета на 100 метра от моя камион. Още повече че не пия концентрат.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
stoil nedev
Старши потребител
****

Рейтинг: +299/-158
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 416
Теми: 5



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #28 -: Събота, 26 Май, 2012, 19:02:12 »
ОтговорОтговор

Деде бе ....дедееее! Ми то по вашата руската релация ми то там всичко къркачи бре деде.
 То там трезви няма. Там за който и да срещнеш то требе на снимката му алкохол в патронче да не показваш бе дедеииии... Смотан Смотан Ухилен Ухилен Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Стресни се, племе закъсняло!   Живейш ли, мреш ли, ти не знайш!  След теб потомство иде цяло - какво ще да му завещайш?       
                       Иван Вазов
DeDo Vi
Потребител герой
*****

Рейтинг: +194/-236
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 792
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #29 -: Събота, 26 Май, 2012, 19:39:13 »
ОтговорОтговор

Деде бе ....дедееее! Ми то по вашата руската релация ми то там всичко къркачи бре деде.
 То там трезви няма. Там за който и да срещнеш то требе на снимката му алкохол в патронче да не показваш бе дедеииии... Смотан Смотан Ухилен Ухилен Ухилен
Ха, Ха, ха, верно е. Аз за това все гледам да спирам настрани от другите. А за 13 години по Европейската релация съм се нагледал на пиянски изпълнения.
В интерес на истината по Руската релация няма пиянски изцепки, там не смеят да пият и да карат. Това е в миналото вече. Има постове на ДПС, и са оборудвани с дрегери и прошка нема при тях. Много се затегна закона там, глобите са лекото наказание, взимат книжки и вкарват в кауша вече, ако те набарат с промили у главата.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!