Руска техника!
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 02:56:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Руска техника!  (Прочетена 189576 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1788/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #150 -: Неделя, 06 Май, 2012, 16:25:53 »
ОтговорОтговор

Смотан Смотан Смотан Не знам кой ми направи редакцийка ,но да го светна първо обиждах себе си и второ абсолютно същата дума фигурира още два пъти на таз страница. Намигване
Туй за спорта да информирам,не че ме бърка нещо.

опс знам кой,се едно не съм мъцкал -майтап бре Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


Форум на българските шофьори
« Отговор #150 -: Неделя, 06 Май, 2012, 16:25:53 »

 Активен
loshdancho
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-722
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Публикации: 3614
Теми: 104



Активност
0%


loshdancho
Ел. поща
« Отговор #151 -: Неделя, 06 Май, 2012, 16:43:24 »
ОтговорОтговор

До оня дето се пише "лош данчо".
 Братчет не те познавам ама трябва ти кажа че ти си последния на земята дето има право да каже на тия хора че са малоумници...... стопляш ли??? Това че всички помагат е само похвално!!!
  Ако ти си от ония 95% шофьори дето само стоят около свой закъсал колега или пък се подхилват и злорадстват бог да пази от такива!  Щом за тебе тези които се притичват на помощ са глупаци и малоумници  недей да си мислиш че ти си нещо повече от тях!!!
 Руснаците са избутали ей така всичките войни в които са победили така че .....замисли се преди да пишеш жалкото си мнение!

 Кой тука ти говори за войни?
 Виждал съм на какво са способни по паркингите. Освен водка  за друго не си спомням.
Това, че си помагат не означава, че са умни.
А дали съм помагал по пътищата ти най-малко знаеш.Това , че си закъсал не те прави жертва автоматически, а левак.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ПРОСТ(о) шофьор!  Малии за това някога се учеше 3-4год.
Форум на българските шофьори
« Отговор #151 -: Неделя, 06 Май, 2012, 16:43:24 »

 Активен
dimich87
Старши потребител
****

Рейтинг: +80/-22
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 456
Теми: 5



Активност
0%

« Отговор #152 -: Неделя, 06 Май, 2012, 19:03:33 »
ОтговорОтговор

Кой тука ти говори за войни?
 Виждал съм на какво са способни по паркингите. Освен водка  за друго не си спомням.
Това, че си помагат не означава, че са умни.
А дали съм помагал по пътищата ти най-малко знаеш.Това , че си закъсал не те прави жертва автоматически, а левак.

На всеки може да се случи да закъса. Това не означава че е левак. Не обиждай никого. Имаме едно място до река. Преди 5-6 години реката напъна да прелива, окрепвахме дигата но на едно място диганите я бяха прокопали много и едвам смогвахме. Комшия, който има строителна техника го помолихме да дойде с багера да грембе малко пръст. Обаче каза че нямало да се скъса дигата. Така и не дойде, а всичката му техника при скъсване на дигата, щеше да се потопи във водата. Намерихме още хора и на ръка окрепихме. Същата година зимата закъса с камион Камаз. Така се надяна че не можеше да си извади багерите за да дръпне камиона. Идва да на моли с нашия трактор да го дръпним. Казах му лятото те помолих да гребнеш няколко кофи пръст. Сега да заслужаваш да не ти помогна. Аз обаче съм човек и ще дойда да ти помогна. На следващата година имахме нужда от една ръка да бутне. Тоя стой и на гледа и се смее. Е такъв човек не заслужава да му помагаш, и такъв човек е "левак"

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
loshdancho
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-722
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Публикации: 3614
Теми: 104



Активност
0%


loshdancho
Ел. поща
« Отговор #153 -: Неделя, 06 Май, 2012, 19:11:44 »
ОтговорОтговор

Аз също съм закъсвал не малко пъти и си казвам да закъсаш значи не си преценил както трябва..
Не мисля , че има всезнаещи и всеможещи.
Защо да си левак  се струва обидно.
По- обидното е да си малоумник. който повтаря едно и също и го приема за даденост(в случая с закъсването, даже не им направи впечатление, а се втурнаха да помагат така без да мислят и грам.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ПРОСТ(о) шофьор!  Малии за това някога се учеше 3-4год.
DeDo Vi
Потребител герой
*****

Рейтинг: +194/-236
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 792
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #154 -: Понеделник, 07 Май, 2012, 18:00:45 »
ОтговорОтговор

Аз също съм закъсвал не малко пъти и си казвам да закъсаш значи не си преценил както трябва..
Не мисля , че има всезнаещи и всеможещи.
Защо да си левак  се струва обидно.
По- обидното е да си малоумник. който повтаря едно и също и го приема за даденост(в случая с закъсването, даже не им направи впечатление, а се втурнаха да помагат така без да мислят и грам.
Данчо, Бай Стоил е прав. Твоето мнение за Руснаците, Руската техника и Русия изобщо НЕ е, АМА хич НЕ е, меродавно. Ти си нямаш и на представа аджеба какво представляват тези хора и тази държава. ТИ ме познаваш и знеш от колко години пътувам из Русия, НО не смея да кажа че съм ги опознал достатъчно за да ги оценявам. Та ти ли? Братле цял живот да живееш в Русия пак няма да ги разбереш що за хора са.
Не ми се сърди но е така. А на бай Стоил ще му кажа че ти си от колегите дето е щастие да срещнеш когато си закъсал. Стоилке ако си закъсал на пътя, точно Данчо ти трябва, никога няма да те остави. Извини му се.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2182
Теми: 113



Активност
0%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #155 -: Понеделник, 07 Май, 2012, 18:15:27 »
ОтговорОтговор

Евала давам на такива,колеги Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1788/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #156 -: Понеделник, 07 Май, 2012, 18:22:44 »
ОтговорОтговор

Деде чини ми се ти си виновен,че ти мъцнем оти.Начи оти пусна Лошио без изпит за Русия навремето ми кай,требаше го препиташ малкочка ,виж го са не знае на кой свет е,лекинко е заорал ми се чини.
И друго да те питам ,ти ли му каза,че Скания е камион? Смотан Смотан Смотан Смотан

П.П. Момци бъзикам се оти гледам сериозни неща си мъцате ,а я съм на биричка тоест не съм по-сериозните работи,тъй че ще ме запростите.

 

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


stoil nedev
Старши потребител
****

Рейтинг: +299/-158
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 416
Теми: 5



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #157 -: Понеделник, 07 Май, 2012, 18:52:04 »
ОтговорОтговор

Дядооооо дядка .....никой не съм обиждал и не искам да обиждам по какъвто и да било начин  особенно човек който е гондолджия( за лош Данчо става въпрос)!!! Обаче се дразня много от неща които са напълно необосновано казани!!!
 Преди години като тръгнах в тоя "хубав" занаят .....да карам навън много я заобичах тая пуста Русия. Пуста да опустее дано .... неща да ходя там и въобще да я виждам но в мене  е останало и много обич и благодарност към хората там! Ако все още дишам и съм жив то е заради човешкото отношение получено от братушките само и два пъти макар.
  Никога не са ме рекетирали така както в тази необятна страна но и никъде другаде не съм получавал такова носене на ръце срещу късче хляб и чашка водка!!!
 Никой българин не би направил това което братушка или хохол(украинец) са направили за мен !!! За абитата имам почти същото мнение но това е друг разговор !?!?
И понеже не ми коства нищо: Данчо ако съм те обидил братчет извинявай!!! Просто отстоявам мнението си.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Стресни се, племе закъсняло!   Живейш ли, мреш ли, ти не знайш!  След теб потомство иде цяло - какво ще да му завещайш?       
                       Иван Вазов
loshdancho
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-722
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Публикации: 3614
Теми: 104



Активност
0%


loshdancho
Ел. поща
« Отговор #158 -: Понеделник, 07 Май, 2012, 18:57:53 »
ОтговорОтговор

Ей ама не може да не се дърлям с вас.
За мен нещата са такива, че е мога да им приема мисленето.
Просто ги виждам по друг начин.За мен не е нормално да отиваш на работа все едно на война.
Да не се знае дали ще  се върнеш или не.Точно това не го одобрявам в техният начин на мислене.
За това казвам, че това за техниката им е в главите, не в самата техника, дори друга техника в техните ръце пак е способна на чудесии.
Разгледай руските торенти, руските хакове за програми,и хакове за телевизори, и какво ли още не , което се сетиш.Всичко имат но не по нормалният начин, все нещо преправят все нещо доизмислят за да го пригодят към техният начин.
Вярно е ,че са изобретателни и гениални на моменти, но за това ги е научила неволята и мизерията.
А точно от това се стремя да избягам.
Другото нещо ,което не одобрявам е  начина на поемане на алкохол...нагледал съм се на възможностите им.
И ако приема, че в показаните клипове за проходимостта на руската техника са пияни направо ме е  отвращава.
 

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ПРОСТ(о) шофьор!  Малии за това някога се учеше 3-4год.
DeDo Vi
Потребител герой
*****

Рейтинг: +194/-236
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 792
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #159 -: Понеделник, 07 Май, 2012, 19:46:34 »
ОтговорОтговор

Деде чини ми се ти си виновен,че ти мъцнем оти.Начи оти пусна Лошио без изпит за Русия навремето ми кай,требаше го препиташ малкочка ,виж го са не знае на кой свет е,лекинко е заорал ми се чини.
И друго да те питам ,ти ли му каза,че Скания е камион? Смотан Смотан Смотан Смотан

П.П. Момци бъзикам се оти гледам сериозни неща си мъцате ,а я съм на биричка тоест не съм по-сериозните работи,тъй че ще ме запростите.

 
Е па и я сум на биричка, у жълтото. Данчо е пич, той е ЛОШ, ама само за себе си, за другите е душа. Баце докато беше млад зелен го изтървах, та сега ли човек да го направим. Прав си навремето требваше повече внимание да му обърна и да му набивам канчето. Но късно е вече.
А за Скания, аз не съм виновен. Природата го е ощетила баце.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1788/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #160 -: Четвъртък, 10 Май, 2012, 07:05:27 »
ОтговорОтговор

Лошио ма на война си е като на война бре все едно де си и как си тръгнал,требва си готов за всичко бре,почнеш ли ми се отпускаш се едно е мир ,отекъл си да знааш.
Те за туй де и да тръгнем гледам чуко с мен да влачим,знае ли човек ко го чека.
Деде туй Природата сила баце ,там и хапчетата са безсилни. Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


stoil nedev
Старши потребител
****

Рейтинг: +299/-158
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 416
Теми: 5



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #161 -: Петък, 11 Май, 2012, 19:49:30 »
ОтговорОтговор

Бриги батка ....не знаеш просто колко е вярно последното ти изречение. Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Стресни се, племе закъсняло!   Живейш ли, мреш ли, ти не знайш!  След теб потомство иде цяло - какво ще да му завещайш?       
                       Иван Вазов
pumix
Старши потребител
****

Рейтинг: +66/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 360
Теми: 2



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #162 -: Сряда, 16 Май, 2012, 11:34:14 »
ОтговорОтговор

А това как ли са го направили?
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=2oVE6jhpnHM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=2oVE6jhpnHM</a>

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

На руска кола вратата и на жена устата,се затварят с удар!!!
Slav_305
Старши потребител
****

Рейтинг: +40/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 272
Теми: 3



Активност
0%

Пишман шофЕр!


« Отговор #163 -: Сряда, 16 Май, 2012, 11:43:12 »
ОтговорОтговор

Като гледам, не е желан ефект, като при бегачките.  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Play Golf, don't drive it!
stoan
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +48/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 185
Теми: 95



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #164 -: Четвъртък, 17 Май, 2012, 20:49:21 »
ОтговорОтговор

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Етикети:
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!