На "двойка" или сам
Форум на българските шофьори
Понеделник, 29 Април, 2024, 18:57:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: На "двойка" или сам  (Прочетена 9716 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2386/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #30 -: Вторник, 18 Септември, 2012, 07:55:25 »
ОтговорОтговор

Смотан Така е по- добре за двигателя, или за него, че му е било жега, та иска климатика да потрака повечко?

Поне да работеше климатика.... Беше развален обаче.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Форум на българските шофьори
« Отговор #30 -: Вторник, 18 Септември, 2012, 07:55:25 »

 Активен
Дамян Йончев
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +36/-3
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 247
Теми: 12



Активност
0%


Дамян Йончев
WWW Ел. поща
« Отговор #31 -: Вторник, 18 Септември, 2012, 09:15:46 »
ОтговорОтговор

На двойка си е гадно... аз от време на време карам на двойка но постоянно си на крак от страх понеже колегата кара все едно е на мини купър..

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #31 -: Вторник, 18 Септември, 2012, 09:15:46 »

 Активен
dimich87
Старши потребител
****

Рейтинг: +82/-22
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 456
Теми: 5



Активност
0%

« Отговор #32 -: Вторник, 18 Септември, 2012, 20:29:43 »
ОтговорОтговор

Всеки си има собствен тип на каране. А и малко хора от шофьорите обичат да бъдат возени и когато се случи са на труни. За мене също е проблем да пътувам с друг.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Дамян Йончев
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +36/-3
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 247
Теми: 12



Активност
0%


Дамян Йончев
WWW Ел. поща
« Отговор #33 -: Сряда, 19 Септември, 2012, 11:07:22 »
ОтговорОтговор

Всеки си има собствен тип на каране. А и малко хора от шофьорите обичат да бъдат возени и когато се случи са на труни. За мене също е проблем да пътувам с друг.


Еми колега шефът ми е на 57 години... прави тройни изпреварвания със прицепа натиска ги нанадолнище го пуска със колкото му се върви на камиона как да стане Усмивчица направо до Гърция отслабвам по 2-3 килограма.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Roshko
Гост
« Отговор #34 -: Петък, 21 Септември, 2012, 20:52:33 »
ОтговорОтговор

Всеки си има собствен тип на каране. А и малко хора от шофьорите обичат да бъдат возени и когато се случи са на труни. За мене също е проблем да пътувам с друг.

Въпрос на емоционална нагласа и психическа устойчивост. По същата причина можеш да си на тръни нон-стоп. Когато кола приближава на кръстовище или кара зад теб, срещу теб, изпуснеш си съпуна в банята и т.н.  Ухилен Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2182
Теми: 113



Активност
0%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #35 -: Събота, 22 Септември, 2012, 15:07:49 »
ОтговорОтговор

Аз не обичам двоиката,освен ако не е моята кръвна група и пак понекога си има напрежение.А и кога ми се прииска да си кача нещо,другия требва да ме чака навънка,и ако е студ че измръзне докато се оправа.А на троика хич не съм навитак-не си падам Нерешителен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
kanonir
Младши потребител
**

Рейтинг: +12/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 99
Теми: 0



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #36 -: Четвъртък, 25 Октомври, 2012, 18:19:18 »
ОтговорОтговор

Никога повече на двойка!!! Аз съм много търпелив ,но това което ми се случи последната двойка през февруари миналата година съм се заканил -никога повече. В началото всичко беше ОК ,караме си необходимото ,делим общото пространство и всичко е нормално така минаха двата месеца.Обадиха му се на колегата за проблеми в семейството от Б-я и се почна -едни разсправии ,ама ти как караш ,ама дай сега да пием пък утре ,к'вото стане (Аз не пия  алкохол и кафе,не пуша ) тоя нашия взе да ми навива едни теории.А има стаж няколко месеца преди мен и се прави на недосегаем иначе е бил бакшиш горкия. " Ама ти колко крака си свалил(на контейнерите) ,ама защо така ,не се  прави". Когато тръгвах всички колеги ме предупредиха  "Внимавай много тоя бакшиш не може да кара на зад". Всички ,който са карали хенгер знаят за какво говоря...и така драги колеги аз лично не бих се качил повече на "двойка"

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Човекът е човек,когато е на път-жената е жена ,когато е по гръб!!!
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2262/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2128
Теми: 136



Активност
3.4%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #37 -: Понеделник, 29 Октомври, 2012, 02:35:07 »
ОтговорОтговор

На двойка, ама да се разбираш с колегата. Или да е някой авер, а не някой професор, който е компетентен за всичко... Ухилен


     Наложи ми се наскоро да направя двойка. Приятел от много години, обаче се оказа, че е професор. Асен се казва, ако го прочете да не помисли за друг. Почвам да му обяснявам някоя подробност - "Ми то много ясно, че е така". След 10-20 път, казвам му, щом всичко знаеш, за какво да ти обяснявам. За първи път излизаше с камион, с кола няколко пъти е излизал. На няколко пъти даже от моя страна му държах сериозен тон, беше ме вбесил с това да се прави на велик. Ама той вероятно не е обърнал много внимание, че има много зла жена и е свикнал да му пилят. Все още сме приятели, но друг подобен курс, едва ли ще направя!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
grants
Потребител герой
*****

Рейтинг: +141/-42
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 506
Теми: 13



Активност
0%

Просякът с камиона


« Отговор #38 -: Петък, 28 Декември, 2012, 19:36:33 »
ОтговорОтговор

Не ме бърка стига  ЦИФРАЦИТЕ да са добри и с колегата да се разбираме.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не всичко е пари,но всичко е с пари
bojo
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +31/-3
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 154
Теми: 2



Активност
0%


bojo.neli
Ел. поща
« Отговор #39 -: Петък, 28 Декември, 2012, 20:04:44 »
ОтговорОтговор

Не ме бърка стига  ЦИФРАЦИТЕ да са добри и с колегата да се разбираме.
Явно не си пътувал на двойка,щото понякога изпадаш в ситуации,че си викаш...само да се отърва от къде ми дойде тоя.Парите не винаги са най важното.+ Готин примерно едно такова образче,което пържи салам в кабината,както беше писал някой :'(

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* 301944_276311339062747_1602632_n.jpg (17.87 KB, 239x211 - видяно 374 пъти.)
Активен

Божо
grants
Потребител герой
*****

Рейтинг: +141/-42
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 506
Теми: 13



Активност
0%

Просякът с камиона


« Отговор #40 -: Петък, 28 Декември, 2012, 20:14:05 »
ОтговорОтговор

Явно не си пътувал на двойка,щото понякога изпадаш в ситуации,че си викаш...само да се отърва от къде ми дойде тоя.Парите не винаги са най важното.+ Готин примерно едно такова образче,което пържи салам в кабината,както беше писал някой :'(
Пътувал съм колега няколко пъти но не са повече от 4-5. Но това да си пържиш салама където спиш  Ядосан не съм съгласен.  За сега си пътувам сам незнам за напред.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не всичко е пари,но всичко е с пари
Люси
Старши потребител
****

Рейтинг: +73/-7
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 399
Теми: 7



Активност
0%

Ерудиран тъпанар-каруцар!!


liusi.nikolov@gmail.com LNikolov76
Ел. поща
« Отговор #41 -: Петък, 28 Декември, 2012, 20:58:50 »
ОтговорОтговор

Като чуя двойка всеки път ми изплува спомена как се събудих от думите"Люска нещо не е както трябва с пътя" и с отварянето на очите видях мнооого светлини и увеселителен парк с виенско колело от лявата страна а отдясно голям град и за секунди бях кукуряк и разбрах че някой е пропуснал да завие за ВиенскиО баир!!!! Ухилен Ухилен Ухилен
Иначе като цяло не съм фен на двойната езда макар да съм имал много хубави пътувания с колеги и не съм видял лошата страна на пътуването двойка просто тия часове безсъние ме убиват!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2386/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #42 -: Петък, 28 Декември, 2012, 22:16:54 »
ОтговорОтговор

Като чуя двойка всеки път ми изплува спомена как се събудих от думите"Люска нещо не е както трябва с пътя" и с отварянето на очите видях мнооого светлини и увеселителен парк с виенско колело от лявата страна а отдясно голям град и за секунди бях кукуряк и разбрах че някой е пропуснал да завие за ВиенскиО баир!!!! Ухилен Ухилен Ухилен
Иначе като цяло не съм фен на двойната езда макар да съм имал много хубави пътувания с колеги и не съм видял лошата страна на пътуването двойка просто тия часове безсъние ме убиват!!!


Смотан Смотан Смотан Напълно те разбирам. През 2009-та от "диспечерната" леко ме объркаха за един Шел в Люксембург. Вместо да ми кажат да заредя на Перл, те ми казали да заредя на Мерл и стана белята. Шел Мерл е на 500-600 метра от виенското колело в град Люксембург. Добре, че не се появи полиция отнякъде. Хората с интерес гледаха как покрай тях минава такъв голям камион. После се оказа, че въпросният Шел не бил точно на Перл, ами на Berchem, ама то и аз толкова разбирах тогава.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2983
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #43 -: Петък, 28 Декември, 2012, 22:28:30 »
ОтговорОтговор

Смотан Смотан Смотан Напълно те разбирам. През 2009-та от "диспечерната" леко ме объркаха за един Шел в Люксембург. Вместо да ми кажат да заредя на Перл, те ми казали да заредя на Мерл и стана белята. Шел Мерл е на 500-600 метра от виенското колело в град Люксембург. Добре, че не се появи полиция отнякъде. Хората с интерес гледаха как покрай тях минава такъв голям камион. После се оказа, че въпросният Шел не бил точно на Перл, ами на Berchem, ама то и аз толкова разбирах тогава.

  Нещо като: "...не били компютри, а компоти. И не сме им ги били продали, ами ни ги били върнали..." Усмивчица Усмивчица Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2386/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #44 -: Петък, 28 Декември, 2012, 22:43:46 »
ОтговорОтговор

  Нещо като: "...не били компютри, а компоти. И не сме им ги били продали, ами ни ги били върнали..." Усмивчица Усмивчица Усмивчица

По-лошо даже. Оказа се, че Перл въобще не е в Люксембург, ами е в Германия. Да се учудиш направо какви хора ръководят международния транспорт на България.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Етикети:
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!