За новобранците
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 10:51:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За новобранците  (Прочетена 2057 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
amindov
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 17
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« -: Четвъртък, 12 Септември, 2013, 20:51:04 »
ОтговорОтговор

Колеги, имате ли нещо против полезните съвети от практиката да се обсъждат в отделна тема, защото сме много новите в занаята, а предизвикателствата са много. Мисля,че всеки има нещо интересно случило се в практиката му, което може да е от полза на другите колеги. Няма срамно да се учим един друг. Може и доста въпроси да има от нас неопитните към вас опитните. Нали сме един отбор?


Редактирано заглавие!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Четвъртък, 12 Септември, 2013, 20:56:56 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен

Взаимната размяна на псувни..изравнява социалното неравенство..
К.Тарантино
Форум на българските шофьори
« -: Четвъртък, 12 Септември, 2013, 20:51:04 »

 Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2930
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #1 -: Четвъртък, 12 Септември, 2013, 21:30:58 »
ОтговорОтговор

    "Интересните" неща се случват всеки ден. За съжаление не винаги са приятни. Например на мен преди няколко дни ми гръмна гума на ремаркето. На последната ос. Естествено - на най-гадното възможно място - между Genova и Savona. Който е пътувал в този район на Италия - знае! Тясно, на места почти липсва аварийна лента, тунели, няма удобни "джобове" за да отбиеш безопасно и да работиш...
   Взрива беше толкова силен, че скъса няколко болта от пода на ремаркето, откърти калника и направи на парчета пластмасовия сандък непосредствено зад гумата като по пътя се разпиляха всички боклуци в него. На всичкото отгоре бях в средната лента, изпреварвайки друг колега. Екшън за италианците. Слава Богу, никой не пострада - макар, че карат като бесни, признавам им го - карачи са, не са като белгийците, примерно.
   Та такива работи - интересни! Ама по-добре да не се случваха...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Четвъртък, 12 Септември, 2013, 21:30:58 »

 Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2216/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #2 -: Четвъртък, 12 Септември, 2013, 21:39:22 »
ОтговорОтговор

Колеги, имате ли нещо против полезните съвети от практиката да се обсъждат в отделна тема, защото сме много новите в занаята, а предизвикателствата са много. Мисля,че всеки има нещо интересно случило се в практиката му, което може да е от полза на другите колеги. Няма срамно да се учим един друг. Може и доста въпроси да има от нас неопитните към вас опитните. Нали сме един отбор?

     Нещо не мога да разбера, какво имаш предвид?! Не съм от много бързо схващащите, но ако разбера и аз, всички ще са разбрали! И сигурен ли си, че в този раздел искаше да бъде темата. Този раздел е по-скоро за ползването на самия Форум?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Rammbon
Потребител герой
*****

Рейтинг: +287/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1424
Теми: 107



Активност
0%


« Отговор #3 -: Петък, 13 Септември, 2013, 05:37:00 »
ОтговорОтговор

Колеги, имате ли нещо против полезните съвети от практиката да се обсъждат в отделна тема, защото сме много новите в занаята, а предизвикателствата са много. Мисля,че всеки има нещо интересно случило се в практиката му, което може да е от полза на другите колеги. Няма срамно да се учим един друг. Може и доста въпроси да има от нас неопитните към вас опитните. Нали сме един отбор?
Като изчетеш целият форум, ще влезеш в час на 50% от теорията. Останалото на пътя, по нагорнища и надолнища, при срещи с джедаи и катаджии, по задънени складове с "криви" товарач-разтоварачи , ...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

American
Потребител герой
*****

Рейтинг: +190/-111
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
United States United States

Публикации: 831
Теми: 40



Активност
0.4%

General Lee


« Отговор #4 -: Петък, 13 Септември, 2013, 18:00:43 »
ОтговорОтговор

Например на мен преди няколко дни ми гръмна гума на ремаркето.

Нека позная, беше регенерат, нали ?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

smoking gun
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2930
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #5 -: Петък, 13 Септември, 2013, 22:22:37 »
ОтговорОтговор

Нека позная, беше регенерат, нали ?

    Не, не беше. А марката е ''Фулда''.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2182
Теми: 113



Активност
0%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #6 -: Събота, 14 Септември, 2013, 17:51:20 »
ОтговорОтговор

Американеца пак се прави на проницателен и велик,и познаващ,аз ще му отговоря-на мой колега му гърмя Мишелин без да е регенерат!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
emilpopoff
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +73/-8
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 232
Теми: 5



Активност
0%


« Отговор #7 -: Неделя, 15 Септември, 2013, 21:50:08 »
ОтговорОтговор

Американеца пак се прави на проницателен и велик,и познаващ,аз ще му отговоря-на мой колега му гърмя Мишелин без да е регенерат!
И на мен ми гърмя  Мишелин на единия ми заден мост преди около 3 месеца и то не беше регенерат, ама не беше и първа "младост", ама и аз си бях виновен тотала ми беше почти 49 тона на триосен самосвал.Затова, че ,,каквото повикало такова се обадило" това се  отнася за моя случай :-)

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!