Русия
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 13 Юни, 2024, 12:34:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Русия  (Прочетена 141719 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +792/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #150 -: Четвъртък, 19 Март, 2015, 21:05:30 »
ОтговорОтговор


-------------------------------------------------------------------
В России 85% граждан ни разу не были за границей. Только 20% граждан реально пользуются Интернетом. Пропаганда Путина запредельная.
Медицина, образование, малый бизнес - уничтожены. Хорошо живут только чиновники, судьи, полицейские. Остальные - рабы.
В самые богатые нефтяные годы зарплата была такая же, как в Болгарии. Сейчас рубль упал, зарплаты вдвое меньше.
Чтобы население молча пахало, ему рассказывают о том, как США мечтают захватить Сибирь, и как великий Путин ведет с ней войну.
Внутри страны идет гражданская война. Люди бросают всё и уезжают из страны куда угодно.
Е не се сдържах, като чета такива простотии.
Кой ти каза на теб, че 85% от гражданите не са били зад граница? Ти въобще имаш ли някаква идея, че от дивите руски градчета, близо до границата с Китай, летят до Тайланд за една седмица, all inclusive, за 800 USD двама човека? Че всеки пети гражданин е бил в Тунис/Мароко/Египет, всеки трети гражданин е бил в България, всеки втори в Турция? В час ли си въобще, че на руснаците визите директно ги чакат на истамбулското летище и се пишат от турците за 20м, в зависимост от броя на руските пътници на борда? В час ли си, че през Калининградската митница минава огромен поток, и че в североизточна Полша менютата и всички реклами са задължително и на руски. Сигурно защото народът е беден?
За интернета - отново се изказваш неподготвен. Москва, Питер, Екатеринбург, Самара, Толиати, Твер и още много други - колко процента от населението са? Не се прави на луд, 90% от градското население, съответно 70% от цялото население ходи с айфон 5 и 6. Толкова са по-напред с материла от нас, че нямам думи. Всеки 7-ми има апартаментче я в Рига, я в Клайпеда. На Балтийско море! Социалните им мрежи и форумите са на много по-високо ниво от нашите и от дивите провинции постват непрекъснато. От Бурятия имам приятели Вконтакте, ако знаеш къде е Бурятия.
Медицина - безплатна! Баба ми - инвалид, от общината 4 пъти седмично й пращат украинки за по 4 часа, да й готвят и да й чистят! Безплатно, след подадена молба!
Образование - безплатно! За едно място в МГУ се борят 600 човека, а по някои дисциплини - 900. Не ми се пишат подробности, но и по тази тема си ,,гола вода"!
Относно Путин и неговата политика - ти кога отиде там и кога експерт стана? Или си майдановец? Аз съм израстнал в тази държава, всяко лято си ходя в моя апартамент в Москва, непрекъснато поддържам отношения с млади и стари руснаци. Редовият руснак е горд, че пак е държава, петата колона ви бият по парковете, става ви все по-трудно да ревете, че искате хамериканците да ви управляват и за пари сте готови на всичко!
Ако не разбираш на български, ще ти го напиша на чист руски! Няма да цитираш манипулирани и откровено лъжливи информации, туик не сме балами!
Катись куда подальше, пятая колонна...Майдан в центре Москвы захотел? 2-го августа не ходи по улицам, там таких как ты к олуху и к царю небесного отправляют.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
Форум на българските шофьори
« Отговор #150 -: Четвъртък, 19 Март, 2015, 21:05:30 »

 Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2446/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7188
Теми: 540



Активност
1.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #151 -: Четвъртък, 19 Март, 2015, 21:20:17 »
ОтговорОтговор

Е не се сдържах, като чета такива простотии.
Кой ти каза на теб, че 85% от гражданите не са били зад граница? Ти въобще имаш ли някаква идея, че от дивите руски градчета, близо до границата с Китай, летят до Тайланд за една седмица, all inclusive, за 800 USD двама човека?

Не му обяснявай, вероятно няма да те разбере. Сигурно изобщо няма представа, че например 12 руски града са с население над 1 милион жители и още 8 града са с население между 500 хиляди и 1 милион.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Форум на българските шофьори
« Отговор #151 -: Четвъртък, 19 Март, 2015, 21:20:17 »

 Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1963
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #152 -: Четвъртък, 19 Март, 2015, 21:32:09 »
ОтговорОтговор

И от мен още един + за Драйвъра, нищо, че ме дразни и навсякъде ми е контра ама тук е прав,,,, тва с рейтинга е голяма глупост ,,,,, са си видях и моя :-))))))))))))))))

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +792/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #153 -: Четвъртък, 19 Март, 2015, 21:37:50 »
ОтговорОтговор

Идеологию продаеш? За рубежом? Иди укропам свою идеологию продавать. В Киев, во Львов тебя ждут - с хлебом, с солью, там ты званый гость.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
Mr.V
Начинаещ
*

Рейтинг: +5/-1
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Russian Federation Russian Federation

Публикации: 6
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #154 -: Четвъртък, 19 Март, 2015, 22:09:22 »
ОтговорОтговор

обида към украинския народ "патриот", които живеят в прокълнатия Запада. Е, добре ...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Mr.V
Начинаещ
*

Рейтинг: +5/-1
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Russian Federation Russian Federation

Публикации: 6
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #155 -: Четвъртък, 19 Март, 2015, 22:11:12 »
ОтговорОтговор

http://www.gks.ru/wps/wcm/connect/rosstat_main/rosstat/ru/statistics/wages/     (Среднемесячная номинальная начисленная заработная плата работников в целом по экономике по субъектам Российской Федерации в 2013-2014 гг., рублей)

аритметична средна работна заплата, заедно с $40 000 000 долара в Москва:   г.Москва    48817 руб (1200 евро)
аритметична средна работна заплата                                         Российская Федерация    26840 руб ( 600 евро)
аритметична средна работна заплата в регионите:            Южный федеральный округ    20116 руб ( 450 евро)
                                                                   Северо-Кавказский федеральный округ   16894 руб ( 380 евро)
                                                                          Приволжский федеральный округ   19935 руб ( 450 евро)
медиана  средна работна заплата:     г. Москва - 800 евро
                            Южный федеральный округ - 300 евро
           Северо-Кавказский федеральный округ - 260 евро
                   Приволжский федеральный округ - 300 евро.

В Сибир и Далечния Изток плащат повече, но цените са по-високи.

по-малко от 10% от населението му плащат 1000 евро

моята родина https://ru.wikipedia.org/wiki/Волгоградская_агломерация 1,4 млн. човека

FMS официални данни: общо издадените паспорти 15 милиона. Няма паспорт - без пътувания в чужбина.

Сега ми кажи как при заплата до 300 евро без паспорт да отида в Китай или Финландия.  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3048
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #156 -: Четвъртък, 19 Март, 2015, 22:23:24 »
ОтговорОтговор

    Ухилен Ухилен Ухилен Някой май губи самообладаниие, а, Наумчо?  Намигване
   Това, което изброяваш като някакво върховно "постижение" на руската "цивилизация", си е нещо съвсем рутинно в страната в която живея. Няма да влизам в подробности, защото не това е темата, ама опитите за някакви паралели с тая скапана руска вътрешна, а и външна политика са си смехотворни. А пък споменаването на броя на големите руски градове направо не се сещам какво трябва да ми каже?
    Човек живее там, където му е добре. Ако в България е зле, вината за това е в дълбоко проникналата отрова на руската и национална политическа пропаганда. Не знам защо вмъквате във всеки довод американците? Защо не, примерно, шведите, французите и дори - испанците?
     Русия е страната на Пушкин, Толстой и Ломоносов. Но Русия е страната и на сифилистика Ленин, убиеца Сталин, простака Хрушчов, дебила Брежнев, и червеният фашист Путин. Това коментираме тук, а не войната между севера и юга в щатите.
     Наумчо, обръщам се към теб - имаш апартамент в Москва, така ли? Защо не предпочиташ да живееш в Москва?
   Аз в България имам три апартамента, но не искам да живея там! Сещаш ли се защо?
   Каква марка е колата ти и защо? Не можеш да си позволиш руска ли? Или са дефицитни?  Намигване
   Имаш възможност да работиш за "световната" валута - рубла. Но предпочиташ евро! Защо?

   Искам да няма никакво съмнение относно мотивите ми да пиша това. Нямам нищо против руските хора. Не ги смятам за "братя", защото това е пропагандна глупост. По-скоро са ми безразлични. Толкова, колкото и х'американците, които не пропускате да споменете. Аз съм против руските домогвания и опити да се наложи над европейската цивилизация. Защото аз вярвам в ЕВРОПЕЙСКАТА, а не в ЕВРАЗИЙСКАТА цивилизация. Такава просто няма - това е съюз на отритнатите от цивилизования свят недемократични страни.
   Така, че да хвалиш руския мужик, известен с това, че мисли непрекъснато за война и е ненадминат в измислянето на оръжия и застрашавайки мира да врещи, че някой го застрашавал, а същевременно да работиш със Скания, Рено, Ивеко и МАН, да се возиш в Голф, Мерцедес и Пежо, а да твърдиш, че онези "дървари" са по-добри си е някакво раздвоение на личността, което трябва да има своето обяснение...
   Русия ще стане нормална държава, когато изпукат всички КГБ-исти, или на мужика му писне да гази в калта и да спи върху печката и се надигне и строши глаата на кремълския гном.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +792/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #157 -: Четвъртък, 19 Март, 2015, 23:07:54 »
ОтговорОтговор

И аз ще ти дам един +. Пишеш каквото мислиш.
С теб, а и със сънародници, не искам да споря - ти си голям човек, имаш си светоглед, късно е за промяна, както се казва - загубена кауза си.

Само мразим некой си господин украино-холандски миньор, да ми философства и да търси проблемите там, къде ги нема. Еспешъли пък да ми цитира некакви смехотвории енд пълни тъпотии. Такива акъли като тоя, ги пребиват като кучета своите си. За разлика от некои от нас, повечето руснаци имат национално самочувствие и гордост и такива като тоя ги мачкат като въшки. Защото Путин им даде именно това самочувствие. За нас отстрани е лесно - гном, зъл, хитлер и пр. Или пък - спасителят в ръжта. Но такива като тоя, дето ми насажда аз какво да мисля и насаждайки ми, ме мисли за Буко-Баламата, ги плащам сутрин рано по бързата под хаспела.  Не знам дали ме разбра, между петата колона и въздраждащата се Русия има една негласна война и на тоя нема да му дам да диша. Особено щото се прави на Лили Иванова и към килото с турски домати, слага и малко холандски колци.
Абе тоя застана срещу собствения си народ - разбрали го какво написа за Украйна? Как беше на български тази дума - родоотстъпник?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3048
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #158 -: Четвъртък, 19 Март, 2015, 23:21:13 »
ОтговорОтговор

   А какво против "украино-холандските" миньори имаш? С какво намираш, че са по-презрени от руските такива? И ако водещото в едно убеждение е национализма, а не рационализма и обективността, то плюя на такива убеждения и ги обявявам за балон за наивници.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +792/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #159 -: Петък, 20 Март, 2015, 00:28:06 »
ОтговорОтговор

Дискусията с теб е променлива крива. Аз мисля, че с теб говоря с уважение и изслушвайки те. Ще те помоля за същото.

Ситуацията е сложна. Представи си, че в северните части на Гърция и Турция стане преврат и на власт дойдат крайно-десни националисти. Които забраняват на българите от покрайнините да говорят и да учат на родния си език. И не само това - започват да ги пребиват и изтезават, ако говорят на български. Ходят на тълпи пи 300-400 човека и директно палят къщите на българите, с хората вътре!
Представи си как ти, бидейки българин, влизаш в испанския форум и в темата ,,Гърция", пишеш: - Браво на гърците, само бой по ши..ните българи! Това направи този модел - мистър би.
Това се случи 10 дни след Майдана. Рейсове с въоръжени Майдановци започнаха да пристигат от Киев в Крим, Дебалцево, Луганск. След няколко дневни погроми местните хора организираха отряди за самоотбрана и започнаха да посрещат с малокалибрено оръжие наказателните бригади на подстъпите към града. За твое сведение след всеки набег от Киев, имаше трупове на жени и старци. Говоря ти само за най-първите дни след преврата.
Но това не го пише в европейските вестници и медии, чак наскоро немската ZDF излъчи документален филм за първите дни на юг след Майдана. И още много неща не можеш да прочетеш в европейската преса, тъй че преди да плюеш и да си обективен, погледни гледната точка и на другата страна. Истината е там - някъде по средата. Не е само и единствено в Таймс, или Ескуайър.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3048
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #160 -: Петък, 20 Март, 2015, 00:29:40 »
ОтговорОтговор

     
                              След $450 млн. инвестиции GM си тръгна от Русия


     Компанията General Motors прекратява бизнеса си в Русия, след като инвестира в заводи и дилърска мрежа близо 450 милиона долара. Марките  Opel и Chevrolet (частично) първи ще изчезнат от пазара, като това ще засегне около 300 дилърски центъра и вероятно ще бъдат закрити до 160 сервиза.

В официално съобщение на компанията се казва, че тя е преразгледала плановете си за присъствие в Русия, за да "избегнем сериозни инвестиции в пазар с неясна дългосрочна перспектива". Президентът на GM Дан Амън казва, че по този начин разчитат да подобрят шансовете си за дългосрочен успех на други пазари. Предвидените разходи за преструктуриране на бизнеса в Русия са около 600 милиона долара.

Досега от Русия са си тръгвали компании като Seat и Dodge, но те нямаха местно производство. В четвъртък източник на "Ройтерс" обяви, че и корейците от Sollers спират да сглобяват във Владивосток автомобилите SsangYoung. Говорител на компанията каза, че спира износът за Русия, но не уточни дали става дума за компоненти за сглобяването им или за пълен отказ от руския пазар.

Opel продава в Русия 10 модела, от които 6 се сглобяват в калининградския завод "Автотор" и в "Дженерал Моторс Авто" в Санкт-Петербург. В Калининград производството е спряло през февруари, а в Санкт Петербург заводът ще бъде консервиран не по-късно от юни.

Chevrolet също е представен с 10 модела, от които 5 се сглобяват в "Автотор" и 1 в завода ГАЗ. Моделът Aveo ще бъде свален от конвейра на предприятието в Нижни Новгород до края на годината. Плановете за производство на Chevrolet-Niva съвместно с АвтоВАЗ в Толиати не се променят, но няма да има разширяване на производството с второ поколение от този автомобил. В тези цехове на GM-Avtovaz са вложени около 2 млрд. рубли и дори е закупено оборудване.

GM остава на руския пазар само с високия сегмент марки - Cadillac и трите модела на Chevrolet — Corvette, Camaro и Tahoe.

Компанията обещава да изпълни всички поръчки в дилърската си мрежа и да поддържа гаранционното обслужване и снабдяване с резервни части.

По данни на Асоциацията на европейския бизнес (АЕБ) руският автомобилен пазар е в упадък от 2010г. насам. Тогава продажбите намаляха на годишна база с 10.3%, след което започна ускоряване и то е особено отчетливо в началото на тази година - през януари те са с 24.4%, а през февруари - с 37.9% по-малки. При Opel и Chevrolet за двата месеца има направо срив -  съответно, 82% и 71%, по-малко продадени коли.

По оценка на PwC руските продажби заемат по-малко от 2% от печалбата на GM. Не е ясно дали компанията ще компенсира дилърите, вложили в своите центрове по 6-7 млн. долара с план да си върнат инвестицията за 7-8 години. Договорите с тях изтичат в края на 2015 г., а някои са отворили врати преди по-малко от година.

Заводът в Санкт Петербург е най-мащабният проект на GM в Русия - той бе започнат през 2006 г. и заработи две години по-късно с проектна мощност от 100 000 коли годишно. През 2014 г. обаче предприятие започна все по-често да спира, съкратен бе една трета от персонала.


    източник:   http://www.dnevnik.bg/biznes/2015/03/19/2494716_sled_450_mln_investicii_gm_si_trugna_ot_rusiia/


Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2446/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7188
Теми: 540



Активност
1.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #161 -: Петък, 20 Март, 2015, 00:37:20 »
ОтговорОтговор

Chevrolet си тръгнаха от България много преди да си тръгнат от Русия, обаче ти от къде ще го знаеш това.
Важното е да си придаваш тежест и да се чувстваш център на внимание.

http://www.chevrolet.bg/zona-na-sobstvenika/vazhna-informacija-za-potrebitelite.html

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
dinko_ferrari
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +28/-17
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 191
Теми: 8



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #162 -: Петък, 20 Март, 2015, 00:43:38 »
ОтговорОтговор

Сравняването на отлива на инвеститори от българския и руския пазар не е ли само по себе си доказателство че и двата не стават.За такъв тип мега-компании няма граници.Ако реализират печалба ще го направят, ако ли не няма да го направят.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3048
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #163 -: Петък, 20 Март, 2015, 01:06:28 »
ОтговорОтговор

Chevrolet си тръгнаха от България много преди да си тръгнат от Русия, обаче ти от къде ще го знаеш това.
Важното е да си придаваш тежест и да се чувстваш център на внимание.

http://www.chevrolet.bg/zona-na-sobstvenika/vazhna-informacija-za-potrebitelite.html

   Има една подробност, обаче: Темата е "Русия".

   Що се отнася до напускането на чуждестранни инвеститори от автомобилостроенето, пак съм по-вътре в нещата от теб, защото возех възли и агрегати от Англия за завода на РОВЪР във Варна и всяки десетина дни виждах как се ебаваха с английските мениджъри местните бай ганьовци от митницата. Та и това е една от причините да си тръгнат.
   А каква тежест си придавам и дали се чувствам център на внимание не е твоя работа и не смятам да се съобразявам с твоя дискомфорт.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3048
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #164 -: Петък, 20 Март, 2015, 02:13:13 »
ОтговорОтговор

Само за периода от 4 септември до 5 март т.г. руският концерн ГАЗПРОМ е загубил близо 6 милиарда долара. От тях 5,5 милиарда са от непродаденото гориво на Европа. А 400 милиона – обезщетения за неизпънени контракти. Информацията е от самия ГАЗПРОМ. Данните показват, че Европа ограничи сполучливо руските газови доставки и дори продаваше газ на Украйна през зимата по цени по-ниски от тези, с които Русия изнудва своя съсед. Затова и празноглавият Путин  е отправил празноглав призив руските олигарси да върнат своите милиарди в Русия, а не да ги „въртят” в офшорни зони. Елементарно, Уостън. Да ги върнат, за да ги открадне управляващата мафия в Русия – НИКОГДА! Руските олигарси отдавна са се изнесли от Русия и живеят все в НАТОВСКИ ДЪРЖАВИ. На Запад са им имотите, децата, парите. За да ги примами да се върнат в Русия, Путин им обещава, че няма да се интересува откъде са им парите. Защо бе Путя, няма да се интересуваш? Нима не знаеш, че парите им са ограбени от руския народ? Ами нали и ти си същият грабител бе, шушомиго!
Естествено, в тази ситуация най-смешни и жалки са българските путиноиди. Те нямат „опорна точка” по този въпрос.   Намигване Ухилен
  Да, национални предатели путиноиди има в България.Затова сме на този хал. Елементарно. Страните, в които руското влияние е най-слабо се развиват най-добре - справка Полша. А българите умират да отидат в Англия. Защо? Защото е очевидно, че тя няма нищо общо с Русия. И е противник на Русия. Примери много. И всички те са еднозначни: колкото по-далеч от Русия, толкова по-добре за всеки европейски народ. Доказано от историята. Потвърдено днес!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!