Търся ОПИТ
Форум на българските шофьори
Събота, 08 Юни, 2024, 08:22:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Търся ОПИТ  (Прочетена 50036 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1880/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #135 -: Вторник, 14 Юни, 2016, 21:08:14 »
ОтговорОтговор

А защо просто не напишеш фактологията такава, каквато е и всеки да прецени сам за себе си къде е истината? Прочетохме неговата версия за курса. Аз лично установих, че има леко разминаване между първоначално посочените дни времетраене на курса и в последствие казаното от него. Не че ми е много важно, но се създава едно усещане, че не е съвсем искрен в изявите си.
В момента правя дневна пауза,ако не е проблем събота и неделя ако имам нет ще пусна тема ако нямам нет както се прибера ще пиша.
Който ми  е приятел във фейса  получава бонус да ме фане и по тагванията Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


Форум на българските шофьори
« Отговор #135 -: Вторник, 14 Юни, 2016, 21:08:14 »

 Активен
начинаещ
Младши потребител
**

Рейтинг: +19/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 58
Теми: 4



Активност
0%

« Отговор #136 -: Вторник, 14 Юни, 2016, 21:21:43 »
ОтговорОтговор

Мене лично ми не дреме слагали ли сте магнити или не и колко сте получили за курса! Това си е личен избор и договорка с шефа за парите. По ме вълнува справянето със шофирането ориентация по табели маневри на заден ход изпреварване разминаване на тесни пътища с други камиони и т.н.,шофираше ли ти докат той е на волана това са неща,които мен ме караха да настръхвам от началото. Как съм се справил друг може да каже но след 4 дена ме викнаха и тръгнах сам. Показа ли му къде се дава нафта и как се точи DKV-картата,щот това на мен бяха едни от първите уроци! С две думи всеко нещо може да ет полза на новите и урок по взаимоотношения между даскал и нов!
 Ти си отговорил хледам,че уикенда ша ни радваш!! Дай фейса да ти станем авери.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #136 -: Вторник, 14 Юни, 2016, 21:21:43 »

 Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1955
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #137 -: Вторник, 14 Юни, 2016, 21:30:07 »
ОтговорОтговор

Същото мъчение е и когато някой кандидат шофер ти се обади за работа  ,,, https://www.facebook.com/%D0%A1%D1%82%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%81-%D0%9B%D0%B0%D1%84-178235055851788/?fref=nf

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
hgv_driver
Старши потребител
****

Рейтинг: +82/-105
Неактивен Неактивен

Luxembourg Luxembourg

Публикации: 363
Теми: 8



Активност
0%

« Отговор #138 -: Вторник, 14 Юни, 2016, 22:04:27 »
ОтговорОтговор

По ме вълнува справянето със шофирането ориентация по табели маневри на заден ход изпреварване разминаване на тесни пътища с други камиони и т.н.,

Що си мисля, че маневрите на заден и разминаването с други камиони се учи в шофьорския курс. Ти въобще ходил ли си на курс или си купи книжката.

шофираше ли ти докат той е на волана това са неща,които мен ме караха да настръхвам от началото. Как съм се справил друг може да каже

По-голяма глупост не бях чел скоро. Сега вече всички начинаещи ще ги мислят за сакати с по две леви ръце.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
keanu
Младши потребител
**

Рейтинг: +11/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 93
Теми: 8



Активност
0%

« Отговор #139 -: Вторник, 14 Юни, 2016, 22:12:43 »
ОтговорОтговор

Що си мисля, че маневрите на заден и разминаването с други камиони се учи в шофьорския курс. Ти въобще ходил ли си на курс или си купи книжката.

По-голяма глупост не бях чел скоро. Сега вече всички начинаещи ще ги мислят за сакати с по-две леви ръце.
... И незаслужаващи поне една-две заплати... Или поне на една десета от старшия...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
динко
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +31/-12
Неактивен Неактивен

Italy Italy

Публикации: 204
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #140 -: Вторник, 14 Юни, 2016, 23:13:59 »
ОтговорОтговор

То,момчето може или не може е взело пари.А школата де го е обучила и комисията подписала,че въпросният господин е готов да бори пътя също са си получили тяхното-според мен повече от това което заслужават.Браво на изтърпелите го-такава мома ич не е приятна ем сърби ем боли,че и не може.Това е мое мнение,ще се научи.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
hgv_driver
Старши потребител
****

Рейтинг: +82/-105
Неактивен Неактивен

Luxembourg Luxembourg

Публикации: 363
Теми: 8



Активност
0%

« Отговор #141 -: Вторник, 14 Юни, 2016, 23:42:51 »
ОтговорОтговор

Браво на изтърпелите го-такава мома ич не е приятна ем сърби ем боли,че и не може.Това е мое мнение,ще се научи.

динко, какво са изтърпели ми обясни? Камион ли е ударил? Товар ли е обърнал? Ти разбра ли или пишеш по инерция?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Boroman21
Потребител герой
*****

Рейтинг: +144/-32
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1088
Теми: 13



Активност
0%

for Life


borqn_bogdanov
Ел. поща
Re:
« Отговор #142 -: Сряда, 15 Юни, 2016, 00:01:30 »
ОтговорОтговор

Га се ползва магнит се цакат и двете карти не само 1во гнездо.

Sent from my Lenovo Z2 using Tapatalk

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
динко
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +31/-12
Неактивен Неактивен

Italy Italy

Публикации: 204
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #143 -: Сряда, 15 Юни, 2016, 00:09:11 »
ОтговорОтговор

То оставаше и това да стане.Разбирам Ви искате сега и в момента всичко да бъде както си трябва,но иска си време.При някой по-бързо при друг малко по-късно.Желая успех на младите колеги и по-спокойно пътищата са пред вас.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1880/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #144 -: Сряда, 15 Юни, 2016, 06:18:40 »
ОтговорОтговор

Мене лично ми не дреме слагали ли сте магнити или не и колко сте получили за курса! Това си е личен избор и договорка с шефа за парите. По ме вълнува справянето със шофирането ориентация по табели маневри на заден ход изпреварване разминаване на тесни пътища с други камиони и т.н.,шофираше ли ти докат той е на волана това са неща,които мен ме караха да настръхвам от началото. Как съм се справил друг може да каже но след 4 дена ме викнаха и тръгнах сам. Показа ли му къде се дава нафта и как се точи DKV-картата,щот това на мен бяха едни от първите уроци! С две думи всеко нещо може да ет полза на новите и урок по взаимоотношения между даскал и нов!
 Ти си отговорил хледам,че уикенда ша ни радваш!! Дай фейса да ти станем авери.
Баце,така кат гледам ,филма си го гледал.
Цигулка ,четеш ли Бацето какво е писал,като пиша новобранци и бълвоч ,що реши ,че иде реч за теб ми кажи?

Га се ползва магнит се цакат и двете карти не само 1во гнездо.

Sent from my Lenovo Z2 using Tapatalk
Баце абсолютно си прав.
Били казал на аудиторията и разликата между ползването на магнит,устройства и прочее и карането с чужда карта.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


начинаещ
Младши потребител
**

Рейтинг: +19/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 58
Теми: 4



Активност
0%

« Отговор #145 -: Сряда, 15 Юни, 2016, 15:51:41 »
ОтговорОтговор

Що си мисля, че маневрите на заден и разминаването с други камиони се учи в шофьорския курс. Ти въобще ходил ли си на курс или си купи книжката.

По-голяма глупост не бях чел скоро. Сега вече всички начинаещи ще ги мислят за сакати с по две леви ръце.
Да,да,ходил съм на курс два часа полигон и един час кормуване градско инструкторът прецени че нема нужда повече нафта да му харча въпреки моето настояване!!!!!!!
 Камиона бе некво МАН-че с полуремарке,но много по късо  и двуосно за краткото време дет го карах му свикнах,дори на изпита си го подкарвах стабилно,та изпитващият ме предупреди,че съм на време не на километър. Издържах изпита без грешка и видял моята еуфория при съобщаване на резултата ми каза,че това камиоче се карало лесно,но тези с които ще работя са по дълги,по-високи и по-широки и разстянието между кабината и ремаркето е по-малко и ще ми бъде по трудно!!! Оказа се прав!!!!!
 Така,че като знам качеството на обучение и бързото преминаване от В за С и С+Е ,може да не са с две леви ръце,но гаранция не са и толкоз опитни за да си легне стария на леглото. Най малкото заради правилната посока на движение!!!,  но забравих,че повечето са се качили на камион директно детската количка!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
hgv_driver
Старши потребител
****

Рейтинг: +82/-105
Неактивен Неактивен

Luxembourg Luxembourg

Публикации: 363
Теми: 8



Активност
0%

« Отговор #146 -: Сряда, 15 Юни, 2016, 17:38:39 »
ОтговорОтговор

Да,да,ходил съм на курс два часа полигон и един час кормуване градско инструкторът прецени че нема нужда повече нафта да му харча

Е това е... карате по 2-3 часа кормуване и после настръхвате като се качите сами. Плачат и колегите които ви обучават и вече като чуят новобранец и бягат надалеч.
Аз съм си карал всичките 16 часа на влекач с полуремарке и нямам проблеми после. Карам спокойно. Няма такива глупости, да пестя нафтата на инструктора. Нали си плащам курса 600 лв.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Boroman21
Потребител герой
*****

Рейтинг: +144/-32
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1088
Теми: 13



Активност
0%

for Life


borqn_bogdanov
Ел. поща
Re:
« Отговор #147 -: Сряда, 15 Юни, 2016, 21:39:10 »
ОтговорОтговор

Ама кайш  чесно , на 17час вече си толко спокоен бил че си врътнал некоя песен на баба Брена на макс аааа.


Sent from my Lenovo Z2 using Tapatalk

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
hgv_driver
Старши потребител
****

Рейтинг: +82/-105
Неактивен Неактивен

Luxembourg Luxembourg

Публикации: 363
Теми: 8



Активност
0%

Re:
« Отговор #148 -: Сряда, 15 Юни, 2016, 21:55:17 »
ОтговорОтговор

Ама кайш  чесно , на 17час вече си толко спокоен бил че си врътнал некоя песен на баба Брена на макс аааа.


Sent from my Lenovo Z2 using Tapatalk

Карах курс C+E след като съм направил над 60000 км на 15 тона соло камион в БГ и навън. Тези 16 часа ми стигнаха за да свикна с габаритите на прицепа, откачане закачане, маневри. Странно ли ти се вижда че съм спокоен?
Ама да влиза някой тук, дето е карал 2-3 часа, да се намесва в спора между опитен и неопитен и да казва ама той опитния е прав щот и аз не можех да карам и треперех... значи всички са като мен... смях

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1955
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #149 -: Сряда, 15 Юни, 2016, 22:51:37 »
ОтговорОтговор

Новобранец слуша навигацията, която му казва "А сега направете обратен завой ! " ,,,, https://www.facebook.com/333682820021831/photos/a.333911039999009.81747.333682820021831/1132431163480322/?type=3&theater

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Етикети:
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!