СТАЖЪТ – колко ни се иска и колко е???
Форум на българските шофьори
Вторник, 21 Май, 2024, 13:31:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu

Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Анкета
Въпрос: Кое може да се счита за шофьорски стаж?
Само и единствено, управление на камион с ремарке или полуремарке, международно
Управление на всички камиони, автобуси и тролейбуси
Управление на всички колесни, включително трактори и комбайни, изключение МПС-та от категория "А" и "В"
Всякакъв допир с МПС-та от професионална категория, включително участие във форуми, трениране на симулатори, гледане на видеоклипове
Както Закона, времето от придобиване на съответната категория

Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СТАЖЪТ – колко ни се иска и колко е???  (Прочетена 29846 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой

Рейтинг: +2289/-323
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2143
Теми: 137

Активност
4.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно

« Отговор #45 -: Понеделник, 20 Септември, 2021, 00:40:28 »
ОтговорОтговор

От направо години ми се иска да представя "най-големите" карачи или "най-великите" шофьори. Или най-великите лъжци! Вероятно ще стане, но скоро попаднах на едно видео, което се споменава колко е карал годишно на двойка - над половин милион километри (и са почивали, но може и повече)! Не е това което планирам, но поне може сами да чуете малоумни изявления за големината на стажа - разбира се. Да си припомним и над половин милиард построени магистрали от Тиквата, разбира се със собствени средства!
     Той е най-добрият режисьор и оператор, за да може да предава тъпотиите на повече зяпачи! Най-богатият сред шофьорите - ама този талант как да го пропилява?! Най-умният и образован - както самият той казва за себе си, е по-знаещ от много професори по физика! Аз много уважавам такива и умни и образовани. Само дето е много прост, ама много, много. Като един обикновен прост цървул, но добре че е 17-то поколение софиянец поне!

Ето го, Райбер седемстотин седемдесет и седем,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, около 3-та минута:

https://youtu.be/_Uj6ZJBwBOc

Сметките са почти елементарни дори за мен, а като се вземе предвид, че повечето сте десетки и стотици пъти по-образовани, ще ги направят за части от секундата. Този работи 5 месеца и един почивка, значи 10 месеца годишно, по 50 хиляди километра месечно - 25 хиляди месечно единият и толкова другият, в случай че и той е "велик" инак нашият герой ще го компенсира. Ако приемем 25 дни за работа в месеца - са по 1 000 км на всеки един дневно. А кога ще правят дневна почивка от 9 часа? Ето виждате ли, каква е разликата с великите, те могат и без нея?! Тези 2 000 км за 24 часа са малко над 80 км/ч средна скорост - напълно постижими. Единият кара, после се сменят и така - днес, утре, вдругиден и така шест дена, дори в неделя (или седми ден) ще мързелуват. Някой като мен биха попитали: кога товарят-разтоварват, кога ходят до тоалетна, кога до баня? Пикаенето е в шише, поне Райбер е обяснявал, а другото на мен не ми е ясно и затова има пропаст между мен и всички велики!

П.П.: Само за шарани - едва ли има наоколо. Това на снимката какво е? Малко прилича на бастун - не, не е кукичка е. Какво има обикновено на нея - храна? Тук не се вижда, но не е лошо да се пробва, някои искат да ви нахрани, а пък човеците някои искат да ги спасят! И всичко е напълно безплатно! Как да не се кефиш на такъв цървул - богат, умен, образован и много стаж! Поне му се иска и като има шарани, донякъде му се получава!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

* received_704763843416047.jpeg (9.05 KB, 1000x1000 - видяно 291 пъти.)
Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #45 -: Понеделник, 20 Септември, 2021, 00:40:28 »

Активен
Етикети:
Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама