• Welcome to Форум на българските шофьори.
 

Ехоооо.....

Започната от micyri, Петък, 16 Юни, 2017, 15:06:26

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

admin

Цитат на: micyri - Вторник, 29 Октомври, 2019, 20:30:30
Няква реклама ме вкара в тоя сайт след като ме нямаше може би година ,ама бегам....
Вие си пишете :)
......а живота е толкова хубав!

Бегай...
Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!

admin

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!

Boroman21


Boroman21


цецодебел

Ехоооооооо! Никой не е написал и една буква ще станат две седмици. Има ли пътници у тоя влак???
Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ

micyri

Из групите е много по лесна комуникацията с всеки.
Тука е старомодно.

цецодебел

Цитат на: micyri - Събота, 12 Февруари, 2022, 12:16:48
Из групите е много по лесна комуникацията с всеки.
Тука е старомодно.
Това не обяснява къде изчезна Минко, домъчня ми за него ???
Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ

martin stanev

Цитат на: цецодебел - Събота, 12 Февруари, 2022, 12:08:10
Ехоооооооо! Никой не е написал и една буква ще станат две седмици. Има ли пътници у тоя влак???

Всичко живо е по шофьорските фейс групи. Там демокрация, псувни на воля, закани до 9то коляно на воля, на няколко пъти им четох на злояди пияндета простотиите как си уреждат срещи по паркинги да си мерили юмруците. Лятото напуснах всякакви шофьорски групи  и ми е много по спокойно.

МИНКО ИЛЧЕВ

Цитат на: цецодебел - Неделя, 13 Февруари, 2022, 14:32:20
Това не обяснява къде изчезна Минко, домъчня ми за него ???

    Въпреки очакванията и на двете страни, засега няма умрели от участниците! А иначе: работа, работа, работа - почти като на ГЕРБ приказките. По-точно са: полети, полети, полети. Едни идват от юг, други отиват на север, патешки работи.
    Един най-добър приятел на човека, ми позволи да му снимам "зеления сертификат" съвсем отблизо. Много удобно място, защо ли не се ползва това за всички?


Цитат на: micyri - Събота, 12 Февруари, 2022, 12:16:48
Из групите е много по лесна комуникацията с всеки.
Тука е старомодно.

     Може да изглежда удобно, докато някой му хрумне, че нарушава стандартите (снимка 3). Все хубави "хора", може да не са точно хора, ама са "хубави". Тези същите са като онези където сътворяват пандемия, после ни спасяват - разбира се срещу добро заплащане!

     Макрон вярвал в конспирации, не искал да му правят ПСР тест, защото руснаците ще му вземат ДНК-то. А той самият е от "спасителите" в частност и на шофьорите. Беше заявил наскоро, че прави всичко за да дразни тези които не вярват много на ваксините.
Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!

цецодебел

Цитат на: martin stanev - Събота, 19 Февруари, 2022, 00:52:02
Всичко живо е по шофьорските фейс групи. Там демокрация, псувни на воля, закани до 9то коляно на воля, на няколко пъти им четох на злояди пияндета простотиите как си уреждат срещи по паркинги да си мерили юмруците. Лятото напуснах всякакви шофьорски групи  и ми е много по спокойно.
И добре си направил!
Цитат на: МИНКО ИЛЧЕВ - Неделя, 20 Февруари, 2022, 23:32:37
   
     Един най-добър приятел на човека, ми позволи да му снимам "зеления сертификат" съвсем отблизо. Много удобно място, защо ли не се ползва това за всички?

Рано ти е за такъв сертификат, след време ще ти го издадат по фабричния номер ;D
Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ

цецодебел

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ